ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
więcej ->

 
 

Tarcza, NATO w Euroazji a Indie


Sam pomysł Tarczy i każdy jego element może okazać się blefem w politycznej grze. Wcale nie jest rzeczą pewną, że USA wogóle zbuduje wyrzutnie Tarczy w Polsce, ale Polska już ponosi pełne i brzemienne dla siebie konsekwencje swojej zgody na te wyrzutnie zagrażajce Rosji, w postaci straty eksportu do Rosji i alienacji dużej części Unii Europejskiej.

Polska jest drugiej klasy członkiem NATO, które od 10 lat ma powiązania z Rosją. Powiązania te są jak „małżeństwo z wyrachowania,” według rosyjskiego wojskowego analityka. Obecnie NATO umizga się do Indji. Dnia 28go września, 2007, minister spraw zagranicznych Indji, Parnab Mukherdżi spotkał się poufnie z sekretarzem generalnym NATO Jaap de Hoof Scheffer’em, według życzenia Waszyngtonu, który chce partnerstwa NATO-Indje.

Morskie siły NATO odbyły manewry na Oceanie Indyjskim i okrążyły Afrykę trasą około 20,000 km długości jako Stała Grupa Morska NATO, w której skład wchodzą okręty Portugalji, Holandji, Niemiec. Danji, Kanady i USA. Celem manewrów było wykazanie gotowości NATO do reagowania na kryzysy w skali światowej i nawiązania bliskich kontaktów z Indiami, oraz kontroli dróg morskich potrzebnych do przewozu paliwa, Jest to priorytetem NATO, według postanowień powziętych w Rydze w listopadzie 2006, wobec zakończenia się „miesiąca miodowego” po Zimnej Wojnie.

Następne spotkanie u szczytu NATO ma mieć miejsce w Bukareszcie, w Rumuńji, w kwietniu 2008 i na wokandzie ma plany przyjmowania większej ilości członków oraz wzmocnienie globalnych sił paktu atlantyckiego. NATO jest „najlepszym narzędziem obrony bezpieczeństwa demokratycznej transatlantyckiej wspólnoty,” właśnie w chwili kiedy 15% importu paliwa do USA pochodzi z Afryki, gdzie Chiny zdobywają sobie coraz mocniejszą pozycję.

USA stworzyło nową komendę Africa Command (AFRICOM) pod generałem Williamem E. „Kip” Ward’em, który domaga się bliskiej koordynacji NATO i pomocy zwłaszcza tych państw, które mają doświadczenie kolonialne w Afryce, w zamian za „szkolenie wojskowe i bezpieczeństwo,” jako część „akcji obrony wolności,” („Operation Enduring Freedom”) na morzach świata.

Ponieważ akcja ta była poruszona w postanowieniach Rady Bezpieczeństwa dotyczących Afganistanu, Rosja zarządała wyjaśnienia oraz zarządała, żeby USA nie naruszało prawa miądzynarodowego, zwłaszcza na Oceanie Indyjskim. Objekcje te zostały przegłosowane i NATO oraz USA mogą kontrolować kargo statków również blisko wybrzeży Iranu, jak wiadomo zagrożonego atakiem osi USA-Izrael.

Ocean Indyjski i tymbardziej region Azji nad Pacyfikiem, nie jest dostępny wpływom NATO bez porozumienia z Indjami. Narazie NATO twierdzi że „nie pcha się w region Azji nad Pacyfikiem,” ale Japonia, Australja, Nowa Zelandia i Korea Południowa bardzo się intersują bliską współpracą z „demokratycznym” NATO, oraz twierdzą, że wzrost członkostwa w NATO powiększa zasięg „wolności i przejżystości,” których to zalet brak Chinom, zagrażającym konfliktem z Tajwanem. Również chodzi o zrównoważenie sił Sanghai Cooperation Organization, w której to organiazacji oficjalnymi językami są chiński i rosyjski.

Przedstawiciele Japonii i Australji zawarli traktat o wspólnej obronie, podczas gdy rakiety Tarczy są już instalowane w Japonji przeciwko Chinom i Rosji. Australia pewnie przystąpi do tego systemu, który jakoby „nie zmienia równowagi sił na świecie.” Chiny jak i Rosja natomiast uważją że system Tarczy zagraża im.

USA-NATO i USA-Japonia-Australia potrzebują Indji jako ogniwa w nad Oceanem Indyjskim, bez którego region tego oceanu pozostaje dla nich słabym ogniwem w łańcuchu kontrolowanych przez USA „koalicji demokratycznych” przeciwko „piratom i handlarzom narkotykami” oraz przeciwko dominacji Chin w Azji. Indie również boją się potęgi Chin i dlatego pertraktowali przedstawiciele Indji i NATO w Nowym Jorku, przy okazji omawiania sprawy Afganistanu.

Tymczasem 14 września 2007, minister Mukherdzi podkreślił w Tajlandji że: „Partnerstwo Indji z Chinami jest podstawą regionalnego i globalnego pokoju i postępu oraz konieczne jest dla zajęcia przez kontynent azjatycki należytej mu pozycji politycznej i ekonomicznej w obecnym porządku na świecie.” Wobec tej wypowiedzi nie wiadomo czy Indie staną się ogniwem nad Oceanem Indyjskim łączącym USA-NATO z USA-Japonia-Australia.

Tak więc przetargi USA z Rosją i z Chinami mogą skończyć się tym, że pomysł Tarczy i każdy z osobna element tego systemu, może okazać się blefem w politycznej grze. Wcale nie jest rzeczą pewną, że USA wogóle zbuduje wyrzutnie Tarczy w Polsce, mimo tego że wyrzutnie Tarczy są już budowane w Japonji. Nie mniej Polska już ponosi konsekwencje ekonomiczne swej zgody na budowę na jej terenie wyrzutni rakiet USA zagrażających Rosji.


www.pogonowski.com
6 październik 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
"Pozytywista Putin"
styczeń 22, 2007
Andrzej de Lazari
Gdzie te niskie ceny?
sierpień 13, 2004
hhh
Więzienie dla pedofilki
luty 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
Karuzela stanowisk
wrzesień 6, 2003
Tabu polityczne
sierpień 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
Anatomia sukcesu Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Europa chora na raka
czerwiec 4, 2005
przesłała Elżbieta
"Homofobia" w Izraelu! PE do dzieła !
lipiec 9, 2006
Wojciech Maltan
Nie kupujcie szmatławca
czerwiec 9, 2006
PAP
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
.by mike whitney....onz 9-20-o6
wrzesień 28, 2006
m.whitney.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media