|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
więcej -> |
|
Embargo na prawdę
|
|
Ujawnienie przez "Nasz Dziennik" prognoz dotyczacych skutkow ewentualnej integracji Polski z Unia Europejska dla Zamojszczyzny wywolalo konsternacje wsrod lubelskich wladz wojewodzkich i samorzadowych. Okazalo sie, ze Urzad Wojewodzki, Sejmik, a nawet Starostwo Zamojskie, nie byly informowane o badaniach prowadzonych przez Wyzsza Szkole Zarzadzania i Administracji w Zamosciu. Autorzy projektu nie zapoznali tez samorzadowcow z szokujacymi wynikami badan.
Wedlug nieoficjalnych danych nt. badan po akcesji do UE na Zamojszczyznie, zagrozonych bankructwem bedzie ok. 70 proc. malych i srednich przedsiebiorstw oraz 40 proc. - tj. ponad 27 tys. - gospodarstw rolnych, w ktorych zyje ok. 100 tys. osob.
Na pytanie, czy urzad wojewodzki znal badania przeprowadzone przez zamojska uczelnie, Maciej Zieba, dyr. Wojewodzkiego Biura Integracji Europejskiej, przyznal, ze takich wynikow urzad nie posiada i bylby wdzieczny za ich przeslanie. Jest to o tyle ciekawe, ze od kilku miesiecy urzad prowadzi tzw. kampanie obywatelska, majaca informowac m.in. o skutkach integracji dla mieszkancow wojewodztwa.
Wedlug wojewody lubelskiego, wydano juz na nia ponad 60 tys. zl.
Wynikami zamojskich badan na temat kosztow integracji zaskoczone byly rowniez wladze samorzadowe.
- Zadne takie badania nie sa nam znane - twierdzi stanowczo Konrad Rekas, przewodniczacy Sejmiku Wojewodztwa Lubelskiego, ktory dane ujawnione przez "Nasz Dziennik" okreslil jako "mordercze". Rekas zapowiedzial, ze "problematyka brukselska" i "kierunek unijny" beda omawiane na najblizszej sesji sejmiku, 28 kwietnia, i liczy na otrzymanie szczegolowych wynikow badan do tego czasu.
O wynikach prac na temat skutkow integracji z UE dla Zamojszczyzny nie wiedzial rowniez Henryk Matej, starosta zamojski.
- Nie widzialem jeszcze tych badan, wiec nie moge sie do nich odniesc - powiedzial, podkreslajac dobra wspolprace miedzy Wyzsza Szkola Zarzadzania i Administracji a starostwem. Wedlug starosty, samorzad powiatu zamojskiego jeszcze nie podejmowal problemu skutkow integracji z Unia. - Na razie na komisjach komentuja te sprawe przedstawiciele poszczegolnych jednostek, np. zakladow zbozowych, mleczarni czy innych zajmujacych sie skupem surowca od rolnikow, ale do zbiorczych ustalen jeszcze nie doszlo - dodal.
Bez odpowiedzi pozostal nasz wczorajszy apel o podanie przyczyn, dla ktorych szef Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej w Zamosciu, a jednoczesnie pracownik tamtejszej WSZiA, nie rozpowszechnil dotad posiadanych przez siebie od wielu tygodni informacji na temat skutkow integracji z UE dla mieszkancow Zamojszczyzny. Czyzby centrum informacji sluzylo zatajaniu zlych wiadomosci?
Dokladnych informacji o wynikach badan przeprowadzonych przez WSZiA nie uzyskalismy rowniez w fundacji Centrum Europejskie Natolin, ktora jest zleceniodawca calego projektu. Badania beda ujete w przygotowywanym przez fundacje raporcie.
- Do 24 kwietnia publikacja jest pod embargiem, dlatego wiecej informacji nie potrafie udzielic - powiedziala nam Joanna Kocieba z Centrum Europejskiego Natolin.
|
|
12 kwiecień 2003
|
|
Adam Kruczek
|
|
|
|
Zażalenie na prokuratorską decyzję zatrzymania
czerwiec 18, 2006
zn
|
LESZEK BALCEROWICZ
grudzień 18, 2002
anToni, "GAZETA", Toronto
|
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO
prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
|
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Instytut Analiz Bezpieczeństwa Narodowego ProPolonia.pl
marzec 4, 2009
Dariusz Kosiur
|
Ograniczenia w kandydowaniu na głowę państwa demokratycznego
październik 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jerzy Pawłowski nie żyje...
styczeń 13, 2005
odpolaczony
|
Żądza władzy
czerwiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Teraz wiadomo po co Ameryce potrzebna Polska i rakiety na jej terytorium
luty 9, 2007
PAP
|
ZAWIADOMIENIE O PROCESIE
wrzesień 13, 2004
|
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Katykatury Duńskie są Prowokacją?
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
|
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
|
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
|
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
|
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
|
Czy złoty to pieniądz śmieciowy?
grudzień 21, 2008
Jan Kazimierz Kruk
|
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
|
więcej -> |
|