ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Aforyzmy 12 Zygmunt Jan Prusiński 
22 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Światowe judzenie. Coraz bardziej niebezpieczna sytuacja 
18 kwiecień 2024     
Zasłabnięcie 
25 czerwiec 2020     
Szemrane typy wykorzystujące do swoich celów Kościół Katolicki i Mszę Trydencką 
16 maj 2023      Kaz
Kopacz chce wysłać Polaków na rzeź 
19 luty 2015      Artur Łoboda
ŻYDOWSCY MORDERCY POLAKÓW 
16 grudzień 2018      Alina
Antypolonizm. Rozmowy o nienawiści wobec Polaków 
4 marzec 2014      www.polskawalczaca.com
Ta wojna dla wielu jest na rękę 
1 marzec 2022     
Kapo w urzędzie 
13 luty 2018      Artur Łoboda
Stwierdzono, że szczepionki przeciw COVID zwiększają ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u dzieci o ponad 13000 procent 
4 marzec 2022     
Głębokie przekonanie 
5 styczeń 2020      Małgorzata Todd
Brednie powielane 
17 październik 2020     
Possible U.S. Invasion of Venezuela: Escalation of Tensions in November 2025 
19 listopad 2025      Vitaliy Timoschuk
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa 
30 lipiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Czy Giertych jest normalny? 
15 styczeń 2013      Artur Łoboda
Globalism - that is, the planned collapse of the world 
8 maj 2021     
Nadchodzące zmiany w międzynarodowym systemie walutowym: dedolaryzacja, ogromny poziom długu publicznego i prywatnego 
4 marzec 2026      Rodrigue Tremblay
Czy Hiszpanii grozi jugosłowiański scenariusz? 
3 październik 2017      Artur Łoboda
Debatując o JOW, nie opowiadajmy bajek 
3 czerwiec 2015      Tomasz J. Kaźmierski
Jak Niemcy rozgrywają Polskę  
6 grudzień 2017      Stanislas Balcerac

 
 

Lekarze z Nowej Zelandii wzywają do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie zabójstwa - w sprawie zgonów spowodowanych szczepionką Covid-19

 

Grupa New Zealand Doctors Speaking Out With Science (NZDSOS) opublikowała list otwarty wzywający do kompleksowego zbadania fali zgonów w Nowej Zelandii wśród „w pełni zaszczepionych” na koronawirusa z Wuhan (Covid-19).
 
Zredagowana wersja jest dostępna do przeczytania publicznie, podczas gdy niezredagowana wersja jest nadal starannie przygotowywana dla organów ścigania, aby zapewnić, że zawiera wszystkie informacje niezbędne do przeprowadzenia właściwego dochodzenia.
 
Według grupy istnieje „szokująco duży ciężar zgonów i obrażeń po szczepieniu Covid-19, sam w sobie i w porównaniu z jakimkolwiek innym leczeniem lub szczepionką w dzisiejszych czasach”.
 
„Zgłaszamy wiele przypadków, które WYMAGAJĄ odpowiednich badań, jak przystało na każdy lek, który nie ma badań bezpieczeństwa”, stwierdza dalej streszczenie listu.
 
NZDSOS twierdzi, że krajowe systemy nadzoru, które w przeciwnym razie wyłapałyby te obrażenia i zgony, zostały wyłączone „aby ukryć zakres szkód”.
 
„Zgłaszanie zdarzeń niepożądanych NIE JEST OBOWIĄZKOWE, a już samo to podważa wszelkie próby przedstawiania zastrzyków jako bezpiecznych” – wyjaśnia dalej grupa.
 
„CARM ( wersja nowozelandzkiego amerykańskiego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych dotyczących szczepień) nigdy nie została zaprojektowana do wczesnego ostrzegania o eksperymentalnych lekach wprowadzonych na masową skalę”.
 
 

Zgony po zastrzykach to słoń w pokoju, którym nikt nie chce się zająć


 
Być może najbardziej niepokojąca jest duża liczba małych dzieci, które po szczepieniu doznają urazów serca, które kiedyś występowały tylko wśród osób starszych – chociaż wiele starszych osób również w tajemniczych okolicznościach zmarło po zaszczepieniu.
 
Widząc, że u dzieci występuje  zerowe ryzyko śmierci z powodu chorób płuc, nie mówiąc już o zachorowaniu na nie, dźganie ich jest prawdopodobnie najgorszą zbrodnią przeciwko ludzkości, jaka miała miejsce w dzisiejszych czasach.
 
„Uważamy, że jesteśmy okłamywani”, mówi NZDSOS. 
„PONOWNIE apelujemy do policji, kierowanej przez Andrew Costera, i naszych posłów (członków parlamentu) o interwencję w celu ochrony Narodu.
 
W połowie listu przedstawiona jest długa lista przypadków pokazujących, że urazy i zgony po wstrzyknięciu nie są „rzadkie”. 
Są niepokojąco i oczywiście powszechne, gdy patrzy się na dane, chociaż niewielu jest na tyle odważnych, aby naprawdę na nie spojrzeć.
 
W liście znajduje się zestawienie około 500 zgonów po wstrzyknięciu, które są zapisane w Obywatelskiej Bazie Danych. 
Społeczna grupa wolontariuszy z doświadczeniem w opiece zdrowotnej, technologii informacyjnej i nauce pomaga w jego utrzymaniu przy wsparciu specjalistów epidemiologii i baz danych.
 
„Zbudowano go głównie na podstawie powiadomień krewnych, przyjaciół i pracowników służby zdrowia osób, które zmarły po zastrzykach z Covid-19” – wyjaśnia list.
 
„Naukowa dokładność zabrania używania o tym produkcie słowa „szczepionka”, ponieważ nie zapobiega to chorobie ani jej przenoszeniu. 
Niektóre informacje zostały zebrane z postów w mediach społecznościowych, doniesień prasowych i nekrologów. 
Czy ktoś zauważył, ile ich jest? 
„Zrobione zbyt wcześnie”, „nagłe i nieoczekiwane” zdobią strony”.
 
Ponieważ tak zwane „władze” w ogóle nie chcą nawet przyjrzeć się sytuacji, jest to wielka czerwona flaga sama w sobie. 
Jeśli wstrzyknięcia naprawdę są „bezpieczne i skuteczne”, jak twierdzono, to nie powinno być problemu z przejrzeniem każdego przypadku - w celu obalenia go jako niezwiązanego ze wstrzyknięciami, prawda?
 
To jest słoń w pokoju, do którego prawie nikt z żadnej władzy nie chce się zwrócić, a NZDSOS po raz kolejny domaga się, aby ktoś podszedł do tablicy i poważnie potraktował sprawę w imieniu zdrowia publicznego.
 
„Bez względu na rzeczywistą prawdę, NZDSOS i wielu innych jest przekonanych, że prawdziwa liczba zabitych i rannych osób jest bardzo wysoka i nie jest przekazana opinii publicznej, która w ten sposób kontynuuje lunatykowanie w leczeniu, które jest znacznie bardziej niebezpieczne niż choroba, której ma zapobiegać, zwłaszcza młodym ” – mówi grupa.
 
 
Źródła tego artykułu obejmują:
NZDSOS.com
NaturalNews.com
 

Źródło:
29 lipiec 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
Panstwa Europy Wschodniej
wrzesień 27, 2006
Bogdan
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
Czy grozi nam światowe załamanie gospodarcze?
maj 15, 2007
przyslał: marduk
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
Energofaszyzm, Czyli Zniewolenie Amerykanów?
marzec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Przeżyj to sam
Najnowsza historia

wrzesień 30, 2003
AP
Tajny Brytyjski Document Oskarża Izrael
listopad 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupi tylko ma pewność
wrzesień 7, 2002
Jan Kasprowicz
Wniosek
maj 4, 2004
Miał prawo zastrzelić, ale nie może oplakatować
lipiec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Pożegnanie Jana Pawła
kwiecień 6, 2005
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media