|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
więcej -> |
|
Koniec eksmisji na bruk?
|
|
Eksmisja ma być możliwa tylko wówczas, gdy lokatorzy mają zapewnione tymczasowe pomieszczenie - proponuje rząd w nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego. Oznaczałoby to koniec z tzw. eksmisjami na bruk. Sejm ma się zająć projektem w czwartek.
Rządowy projekt nowelizacji Kpc przewiduje - pośród wielu propozycji różnych zmian - także zobligowanie komornika do wstrzymania się z egzekucją wyroku eksmisyjnego do czasu, "gdy wierzyciel lub gmina udostępnią tymczasowe pomieszczenie lub gdy dłużnik oraz osoby mające opuścić wraz z nim lokal znajdą takie pomieszczenie".
Eksmitowanie na bruk "jest nieludzkie i z tej racji nie może być dopuszczone przez prawo" - uzasadniają autorzy projektu. Według nich pomieszczenie dla wyeksmitowanego może być bardzo skromne, ale powinno się je zapewnić.
Związany z nowelizacją projekt rozporządzenia ministra sprawiedliwości zakłada, że komornik będzie zobowiązany najpierw szukać możliwości przekwaterowania eksmitowanego tam, gdzie ten mieszkał wcześniej, ewentualnie do rodziny, jeśli taką posiada. Dopiero po wyczerpaniu takich możliwości wchodziłby w grę obowiązek gminy dostarczenia lokalu tymczasowego. Mógłby to być lokal o najniższym standardzie, nie przekraczający normy 5 m kw. na osobę. Musiałby jednak być położony w tej samej miejscowości albo co najwyżej w pobliskiej, tak aby nie uniemożliwiać eksmitowanemu funkcjonowania w podobny do dotychczasowego sposób. W ostateczności wchodziłoby w grę nawet miejsce w noclegowni.
1 listopada rozpoczął się okres ochronny dla lokatorów - od tego dnia przez pięć miesięcy nie wolno wykonywać orzeczonych przez sądy eksmisji donikąd. Najprawdopodobniej jednak z polskiego prawa zniknie w ogóle możliwość eksmitowania lokatora na bruk.
Tymczasem niedawne orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego - dotyczące możliwości swobodniejszego kształtowania czynszów lokatorskich przez właścicieli - może zaowocować zwiększoną liczbą wyroków eksmisyjnych i trudnościami w ich egzekwowaniu.
Ze statystyk GUS wynika, że w 2001 r. w zasobach gminnych, spółdzielczych, zakładowych i wspólnot mieszkaniowych zaległości czynszowe miały ponad dwa miliony mieszkań, a sięgały one łącznie ponad dwóch miliardów zł. |
|
4 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
|
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
|
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
|
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Lucky Larry wants $12.3 billion more for 9/11
czerwiec 19, 2008
|
Zygmunto-Zuzanna
styczeń 6, 2006
zaprasza.net
|
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
luty 4, 2003
|
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
|
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
|
Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Prezydent odpoczywa służbowo
czerwiec 6, 2003
Dariusz Kucharski http://www.se.com.pl
|
NBP: Rząd broni złotego do upadłego
marzec 16, 2006
|
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
|
Jak przeciwdziałamy korupcji
grudzień 5, 2005
krakow.pl
|
Tak się kolonizuje podbite gospodarczo narody
sierpień 16, 2004
Marcin Gesing
|
Ankieta: Oszacuj kompromitująco niską frekwencję
wrzesień 28, 2008
tłumacz
|
Rząd nie rozumie co do niego się mówi
luty 1, 2003
PAP
|
Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
|
więcej -> |
|