|
Karygodny brak elementarnej wiedzy medycznej
|
|
Kiedy Minister zdrowia zabawiał się w styczniu na wczasach i lansował w towarzystwie Prezydenta RP - w Krakowie panowała bardzo poważna epidemia dróg oddechowych.
W krakowskich przedszkolach dzieci masowo chorowały i przechodziły infekcję bardzo ciężko.
Wtedy znajomy zapytał mnie: czy nie pomógłbym i nie za-ozonował przedszkola - do którego chodzi Jego dziecko?
Posiadam bowiem bardzo silne ozonatory i jestem frajerem, który wiele rzeczy robi z dobrego serca.
Zgodziłem się i przedstawiłem jak to ozonowanie ma wyglądać.
Trzeba było bowiem wyłączyć przedszkole na jeden dzień - bo skuteczny ozon jest niebezpieczny dla człowieka, a dla dzieci szczególnie.
Wtedy dyrekcja tej placówki stwierdziła, że zrobi to we własnym zakresie - bez wyłączania przedszkola.
Podobno mieli dzieci zgrupować w pomieszczeniach na parterze i ozonować pierwsze piętro. A potem zrobić na odwrót.
Wytłumaczyłem więc, że to bardzo niebezpieczne i bezwzględnie należy wyłączyć placówkę, albo poczekać z niezdezynfekowanym obiektem do weekendu.
Na tym skończyły się moje kontakty i nie wiem - co się później wydarzyło.
Jeżeli jednak dyrekcja przedszkola rozważa ozonowanie w obecności dzieci za ścianą - to ma braki elementarnej wiedzy medycznej.
W świetle prawa podlega to pod artykuł 160 KK.
Wciąż elementarna wiedza medyczna jest wyjątkiem.
Gdybym czterdzieści jeden lat temu nie przestudiował kilku podręczników pediatrii - to być może któreś z moich dzieci by dziś nie żyło. A z pewnością jedno z Nich byłoby kaleką - bo KURWA nazywana lekarką - dążyła do tego celu obrażona, że rodzic pozwala sobie stawiać diagnozę zagrożenia zdrowia dziecka wyraźnymi symptomami powikłań po chorobie.
Bardzo dużo w życiu doświadczyłem i dlatego nie dam się oszukiwać konowałom, którzy zamiast się uczyć - w czasie studiów chodzili na popijawy - bądź zebrania partyjne.
|
|
14 lipiec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
|
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
|
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
|
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
|
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
|
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
|
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
|
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
|
OPEC sprzedaje dolary
styczeń 27, 2007
nauczyciel
|
Marsz szaleńców ku wojnie na Bliskim Wschodzie?
sierpień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Madoff kradł dla dobra Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Janukowycz wrócił do władzy
sierpień 10, 2006
Marek A. Koprowski
|
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
|
Solidarność złodziei
luty 22, 2007
mm
|
Armia izraelska zburzyła kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
AFP
|
Kelnerzy
sierpień 1, 2004
|
Powstał Komitet Obrony Honoru Wojska Polskiego
im. płk Ryszarda Chwastka
wrzesień 8, 2002
zaprasza.net
|
|
|