ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Naród i agenci 
5 czerwiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Laur niekompetencji czyli: jak to się robi w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
17 styczeń 2013      Artur Łoboda
Wielki spisek producentów i polityków 
5 grudzień 2018     
Wybraliście głupców, a oni okazali się niebezpieczni dla Narodu 
28 luty 2020      Artur Łoboda
Adam Słomka wyniesiony z Sądu Najwyższego za okrzyki 
31 maj 2017     
Tajny raport CDC ujawnia, że w październiku ubiegłego roku co najmniej 118 000 młodych ludzi „zmarło nagle” z powodu szczepień covidowych 
25 styczeń 2023     
Zaproszenie do współpracy Portali niezależnych 
23 marzec 2010      Artur Łoboda
Gratuluje, ale boi sie schwytania i aresztu... 
11 luty 2010      tłumacz
Wyciekłe e-maile ujawniają rolę Epsteina jako POŚREDNIKA w izraelskich działaniach na rzecz finansowania cyberbroni 
25 listopad 2025      Jacob Thomas
Jaki system gospodarczy panował w Drugiej Rzeczypospolitej? 
27 grudzień 2013      Artur Łoboda
Bankructwo Grecji to unioneuropejski produkt 
29 czerwiec 2015      Artur Łoboda
To niestety - nie koniec 
6 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Szczęście mają te kraje, które mają stanowczych przywódców  
15 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Krzyżu Chrystusa 
31 marzec 2018     
*** 
15 luty 2017      Jolanta Michna
Życie polskiego emeryta w Australii  
27 marzec 2019      Alina
"Lewatywa najlepsza na wszystko" 
21 marzec 2020      Artur Łoboda
PONOWNE PRZEGLĄDANIE HISTORII: Zabójstwa Kennedy’ego wywołały wpływy syjonistyczne i okupację Ameryki 
21 sierpień 2025      Ethan Huff
Czegoś tu nie rozumiem. 
10 wrzesień 2016      Artur Łoboda
KTO ZDECYDOWAŁ O "WYGASZENIU" POLSKIEGO WĘGLA. FIRMA SUŁEK ZE SZWAJCARII Z SIEDZIBĄ W GDAŃSKU ZASYPUJE POLSKĘ ROSYJSKIM WĘGLEM. BANKRUTOWANIE KOPALŃ. 
3 grudzień 2018      Alina

 
 

Ostatni dzwonek by powstała w Polsce obywatelska Komisja ds. Badania koronawirusa

 
 
Transkrypcja dyskusji w ACU (Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss ) - Pozaparlamentarnej Komisji ds. Badania koronawirusa

Konferencja 3 lipca 2020

ACU (03.07.2020)
 
Drodzy Współobywatele,

Serdecznie witamy Państwa w imieniu ACU, Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej badającej kwestię koronawirusa.
 
Jeśli Parlament nie jest gotowy aby zwołać taką komisję, to my , obywatele, powinniśmy się tym sami zająć.
 
W Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa, będziemy badać , dlaczego wprowadzono w naszym kraju tak restrykcyjne środki przeciwko Covid 19, dlaczego ludzie teraz cierpią i czy zachowano odpowiednie proporcje w walce z wirusem Sars -CoV - 2 będącym przyczyną choroby.

Mamy poważne wątpliwości co do stosowności użytych środków.
 Należy to zbadać, ponieważ ani partie rządzące ani opozycyjne nie powołały żadnej komisji. Nawet nie planuje się żadnej powołać.
A więc najwyższy czas, abyśmy jako obywatele wzięli sprawy w swoje ręce.
Będziemy zapraszać do naszej Komisji i wysłuchiwać opinii ekspertów z różnych dziedzin życia, medycyny, nauk społecznych, prawa, gospodarki oraz innych obszarów.
Do naszej Komisji udało się nam już pozyskać różnych renomowanych ekspertów, oprócz naszych prelegentów prof. HADITSCH i dr. SCHIFFMANN.


W tym miejscu chciałbym się Państwu krótko przedstawić :
Nazywam się Heiko Schöning i jestem zwyczajnym lekarzem z Hamburga.
Moją osobistą motywacją jest to, że jestem ojcem i jak wielu innych widzę, że nasze dzieci teraz cierpią.

Nie chodzi tylko o to, że place zabaw zostały pozamykane, dzieci są także od siebie oddzielone.
A dla dorosłych ta sytuacja jest jeszcze gorsza.

Pytamy, dlaczego członkowie rodzin nie mogą na przykład odwiedzać swoich rodziców w domach spokojnej starości.
Czy naprawdę istnieje tak duże ryzyko zakażenia ? czy mamy rzeczywiście do czynienia z wirusem zabójcą ? Czy mamy do czynienia z wścieklizn ą lub dżumą ?
Mamy poważne wątpliwości, czy tak faktycznie jest .
Ta choroba to nie dżuma.
Najlepiej pomogłaby w tej sytuacji zwyczajna szczerość, co bardzo ładnie wyraził znany laureat nagrody Nobla Albert CAMUS w swojej książce „Dżuma”.
Właśnie taką szczerość i przejrzystość chcielibyśmy zapewnić w naszej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ACU w sprawie koronawirusa .

Dlatego w naszej Komisji wezmą udział eksperci z dziedziny medycyny jak prof. BHAKDI, z dziedziny gospodarki prof. OTTE i prawa prof. JUNGBLUT oraz wielu innych prelegentów , którzy już wyrazili chęć udziału.

Oczywiście zaprosimy także wszystkich ekspertów reprezentujących rząd i instytuty publiczne takie jak Instytut Roberta Kocha oraz ekspertów międzynarodowych.

Działania Komisji będą transparentne.
Opinie ekspertów będą transmitowane na żywo, bez cięć i skrótów .
Materiały będą dostępne w Internecie.
W tym celu stworzymy stronę internetową i dlatego potrzebujemy więcej środków na prowadzenie naszej działalności.
W związku z tym prosimy o wsparcie w tej inicjatywie obywatelskiej Komisji ACU.
Co możemy dzięki temu zyskać?
Otóż zobaczymy, że nie musimy się tak bardzo bać .
Jak w poprzednich latach przechodząc zwyczajne fale grypy tak i ta choroba wydaje się tak właśnie tak zachowywać.
Ale dlaczego w takim razie wprowadzono tak drastyczne środki?

Z ekspertyzy zleconej przez Ministerstw o Spraw Wewnętrznych Niemiec wynika, że nie przeprowadzono 90 % wszystkich koniecznych operacji, co dotknęło ponad 2,5 miliona ludzi.
Z tej wewnętrznej ekspertyzy można się także dowiedzieć, że wskutek działań rządu od 5.000 do 125.000 pacjentów i obywateli zmarło lub teraz właśnie umiera.
Ekspertyzę tą sporządzono 7 maja 2020 roku.
Z tego właśnie powodu chcemy w naszej Komisji Śledczej wziąć sprawy w swoje ręce.
Nie możemy już dłużej czekać.
Rażące jest, że instytucje rządowe nie starają się w żaden sposób wyjaśnić tej sprawy, a nawet jak się wydaje wszystko inscenizują.
Bo jak widać naukowe dane wskazują na to, że środki które zostały podjęte nie mają żadnych podstaw.
Tak że wszyscy zadajemy sobie pytanie, naturalnie też w gospodarce, chociaż przede wszystkim chodzi to o ludzkie życie – kto odnosi tu korzyści ?
Wła śnie na to pytanie staramy się tu odpowiedzieć.
Cui bono ? Kto korzysta ?
W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim za dotychczasowe wsparcie i jeszcze raz podkreślam, że cieszymy się z Państwa współpracy i każdych środków przekazanych na ten cel.
Oczywiście zapraszamy wszystkich, także naszych oponentów.
Każdy będzie miał możliwość wypowiedzenia się w sposób jawny, a wszystkie wypowiedzi będą transmitowane przez Internet.
Przyjmiemy także chętnie zaproszenie na konferencję prasową i dlatego prosimy Federalne Stowarzyszenie Konferencji Prasowych o otwarcie dla nas oraz dla zagranicznej prasy swoich drzwi.

Serdecznie Państwu dziękuję.
 
Przekażę teraz głos mojemu koledze Doktorowi Bodo Schiffmann.

Tak, dziękuję Panie Schöning,

Dlaczego Pozaparlamentarna Komisja Śledcza w sprawie koronawirusa jest konieczna ?
Ponieważ nie mamy tu do czynienia z zachowaniem odpowiednich proporcji .
Rządy muszą podejmować decyzje i także w sytuacjach kryzysowych np. w przypadku pandemii , muszą wprowadzać odpowiednie obostrzenia , które na początku mogą ograniczać prawa obywatelskie.
Jednak rządy są jednoczenie zobowiązane , aby śledzić na bieżąco skuteczność tych obostrzeń i znosić je jak najszybciej , tak , by uniknąć dodatkowych szkód .
Tak widzi to doktor Schöning.
Zamiast tego jesteśmy zasypywani liczbami bez związku, liczbami, które służą tylko do tego, żeby podsycać strach.
Przypadki zachorowań są po prostu do siebie dodawane , a nie wykazuje się dysproporcji miedzy liczbą testowanych, a rzeczywiście zakażonych.
Istniejące, dobrze funkcjonujące struktury prawne jak ustawa o ochronie przed zakażeniami została uchylona i zastąpiona inną, daleko bardziej drastyczną.
A jedyne czym rząd się zajmuje to ciągłe wezwania do zaszczepienia się na chorobę, o której już wiadomo dzięki wielu zagranicznym badaniom, że jest porównywalna z zachorowaniem na grypę.
Wiadomo także, że śmiertelność w przypadku tej choroby nie jest wyższa niż podczas ciężkich infekcji grypowych, a co za tym idzie podejmowane obostrzenia nie są uzasadnione.
Jest straszną ignorancją, że uznane międzynarodowe badania i eksperci ze wszystkich dziedzin jak wirusolodzy, bakteriolodzy, epidemiolodzy lub ekonomiści nie są po prostu wysłuchiwani, a ich opinie są pomijane.

Gorzej.
Nazywa się ich kłamcami, szarlatanami, zwolennikami teorii spiskowych , co mogło by być z pewnością antypojęciem roku 2020.
Zamiast tego zachęca się do szczepionki, która może się okazać bardzo niebezpieczna i co do której, z medycznego punktu widzenia , nie ma dowodu na konieczność jej przyjęcia.
Przecież nie ma w Niemczech wystarczającej liczby chorych , na których można by przetestować ową szczepionkę.
Trzeba tu dodać, że chodzi o nową formę szczepionki, tak zwanej szczepionki RNA, która w przeciwieństwie do dotychczasowych szczepionek jest w stanie zmienić ludzki genom i spowodować trudne do oszacowania szkody w organizmie człowieka.
I tutaj trzeba pamiętać o lekarskiej maksymie „nie szkodzić – nil no cere”.
To jest zadaniem każdego lekarza i dlatego mamy nadzieję, że skłoni to do zastanowienia innych lekarzy, bo my lekarze nie powinniśmy pacjentom bardziej szkodzić niż pomagać.
Moją motywacja są moi dziadkowie i rodzice, którzy mnie nauczyli, że gdy czuję, że podstawowe swobody obywatelskie i demokracja są ograniczane, nie ma wolnej prasy, a treści które się w niej pojawiają przypominają propagandę, kiedy zdanie obywateli jest cenzurowane, a ich opinie pomijane, wtedy należy wyjść na ulice i podjąć działania lub samemu spróbować poinformować opinię publiczną organizując na przykład Komisje Śledcza w sprawie koronawirusa.
Zawsze przecież istnieje ryzyko korupcji na szczytach władzy, które może dotknąć w którymś momencie polityków, tak że stracą właściwy cel z pola widzenia.
Widzę zagrożenie dla demokracji i codziennie więcej prób , by z naszego wolnościowego demokratycznego państwa uczynić państwo policyjne, które będzie kontrolować nasze myśli i używać aplikacji inwigilujących oraz innych podobnych środków.
A wszystko to pod płaszczykiem nowych ustaw o ochronie przed zakażeniami.
Zakładamy, że uda nam się uzyskać pełne prawne wyjaśnienie przyczyn obostrzeń, które z naukowego, medycznego i ludzkiego punktu widzenia oceniamy jako przesadne.
Żądamy także, żeby osoby odpowiedzialne zostały pociągnięte do odpowiedzialności.
Nie chcemy też, żeby powtórzyła się kiedykolwiek sytuacja jak ta , w której ludzie podczas świńskiej grypy byli szczepieni, jak się potem okazało, zupełnie zbędnie, ponieważ szczepionka spowodowała szkody zdrowotne.
Naszym postulatem jest także, aby zlikwidować wszystkie obostrzenia, bo powstały one w oparciu o najbardziej pesymistyczne scenariusze rozwoju epidemii, które się nigdy nie ziściły.
Scenariusze te są jednak ciągle głoszone, tak by wywołać w społeczeństwie lęk przed zarazą, która w takiej formie nie istnieje . A przede wszystkim chcemy całkowitego zniesienia lockdownu i obowiązku noszenia masek.
W okresie, kiedy nie było już zachorowań wzywano 29.05 tego roku do obowiązku noszenia masek w gabinetach lekarskich.
W ciągu ostatnich 2 tygodni, a dzisiaj jest 20 czerwca 2020 roku, mieliśmy w 20 dużych niemieckich miastach masowe demonstracje przeciwko rasizmowi.
W każdej z nich brało udział więcej niż 20.000 uczestników.
A więc jeśli ten wirus w tej formie i z taką ilością zakażeń rzeczywiście rozprzestrzeniałby się w Niemczech, to musielibyśmy odnotować dziś ogromny wzrost liczby zachorowań.
A tak nie jest.
I to jest dowód na to, że wprowadzone obostrzenia w żaden sposób nie dają się już uzasadnić.
Dziękuję Państwu.

Dziękuję bardzo doktorowi Schiffmann
Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że działamy tutaj ponadpartyjnie, nie chodzi tu o prawą czy lewą stronę sceny politycznej, o to czy ktoś jest gruby czy chudy, czy jest mężczyzną czy kobietą.
Faktycznie jest to sprawa życia i śmierci dla wielu osób, chodzi także o jakość życia dorosłych i naszych dzieci.
Naszą główną motywacją jest – także dla dobra przyszłych pokoleń – by okoliczności, którym zostaliśmy poddani, nigdy więcej nie miały miejsca.
My obywatele musimy ponownie odzyskać naszą suwerenność, bo jest ona naszym prawem.

Opieramy się na konstytucji.
A w tej konstytucji, którą właśnie trzymam w ręku, jest jeden wspaniały artykuł, artykuł 20 ustęp 4, który brzmi następująco : „ Każdy ma prawo stawiać opór, jeśli wszystkie inne środki zawiodą”
Ta Pozaparlamentarna Komisja Śledcza w sprawie koronawirusa może stać się jednym z takich ostatecznych środków.
Mamy nadzieje, że rządzący, którzy składali przysięgę, będą ludziom pomagać, a nie szkodzić.
Zwracamy się także do wszystkich, którzy bronią naszego kraju , do oficerów, urzędników jak również do lekarzy i wszystkich obywateli z prośbą o aktywne uczestnictwo w naszej Komisji.

Nie chcemy żyć w tych strasznych warunkach, które widać na ulicach, z którymi mamy do czynienia na co dzień w rodzinach i wśród przyjaciół.
Dlatego należy podjąć jakieś działania. Cieszę się, że możemy spojrzeć na tę sytuację nie tylko z naszej niemieckiej perspektywy, ale także z międzynarodowej.
W tym celu zaprosiliśmy dziś do naszego grona ekspertów Komisji Śledczej profesora HADITSCH z Austrii.

Proszę .
Oddaję Panu głos

 Dziękuje bardzo i witam Państwa serdecznie.
Drogi Kolego Schöning, jest dla mnie dużym zaszczytem, że mogę brać udział w pracach Komisji Śledczej, ponieważ sprawa ta szczególnie leży mi na sercu.
Oczywiście należy zadać sobie pytanie, do czego jest nam w ogóle potrzebna taka Komisja Śledcza?
To śledztwo jest koniczne, ponieważ od samego początku podejmowano niestosowne decyzje w sposób rażąco niedbały lub umyślnie nie dochowano obowiązku staranności.
W żaden sposób nie uwzględniono możliwości zaistnienia dodatkowych szkód.
Podstawowe swobody obywatelskie zostały zniesione, a obowiązki etyczne podeptane.
Pojawiła się także próba odwrócenia uwagi od zastosowania błędnych środków w domach spokojnej starości.
Osoby starsze były zaniedbywane, a później wprowadzono w sposób nieskoordynowany drakońskie środki, aby tę sytuacje zatuszować i nie musieć ponosić za nią odpowiedzialności.
Czy stało się to w sposób niezamierzony, to znaczy z powodu ignorancji, czy tez w sposób zamierzony, a jeśli tak, to należałoby zapytać o motywację. Właściwie jest to bez znaczenia.
Tak czy inaczej osoby podejmujące takie decyzje same się dyskwalifikują.
Obydwie opcje muszą z uwagi na znaczenie podjętych decyzji koniecznie zostać poddane ocenie.
A ze względu na jednostronność mediów publicznych oraz polityków może się to stać tylko dzięki niezależnej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa .

Do udziału w pracach Komisji motywuje mnie fakt, że jestem lekarzem ze specjalnością w mikrobiologii, wirusologiem i epidemiologiem i przeraża mnie jako fachowca nierzeczowe postępowanie w czasie epidemii.
Na pewno chcielibyście Państwo wiedzieć, co rozumiem przez nierzeczowe postępowanie?
Tutaj wymieniłbym ciągle szerzone w mediach czarne scenariusze, podsycające strach nieadekwatne porównania.
Proszę pomyśleć tylko o tym oklepanym frazesie „tragiczna włoska sytuacja”.
Można by to odnieść co najwyżej do regionu północnych Włoch , bo przecież południowe Włochy nawet gorzej przygotowane o wiele lepiej dały sobie radę.
Nieodpowiednie i bardzo sugestywne przedstawianie zagrażających scenariuszy, które nigdy nie nastąpiły.
A ze względu na stabilną sytuacje służby zdrowia w Niemczech w ogóle nie mogłyby nastąpić.
Jestem także lekarzem pierwszego kontaktu. I dlatego jako lekarz nie mogłem już znieść dłużej tego gardzącego człowiekiem i zdrowiem postępowania.
To kłóci się jawnie z naszą etyka zawodową.
To permanentne podsycanie lęku, epatowanie paniką i wszelkiego rodzaju szkody psychiczne, społeczne, ogromne dodatkowe szkody medyczne i gospodarcze, jak również wszelka ingerencja w życie kulturalne, to wszystko jest dla mnie jako holistycznie zorientowanego na pacjenta lekarza wystarczającą motywacją i okazją do tego, żeby wstać i zaprotestować przeciwko temu szaleństwu.
Z uwagi na trudną obecnie do oszacowania katastrofę, wydaję się być konieczne by nalegać jednoznacznie na obiektywną ocenę podjętych decyzji, tak , aby pociągnąć do odpowiedzialności decydentów wykazując ich błędne działania.
Naturalnie prace Komisji Śledczej mogą się nam jawić jako próba formułowania pytań, czego możemy po niej oczekiwać i co mogą przynieść jej działania ?
Z mojego punktu widzenia, obywatele, a przynajmniej wszyscy lekarze , powinni czuć się zobowiązani sposobem myślenia Hipokratesa i pamiętać o jego maksymie „Nil no cere” a więc „nie szkodzić”.
Powinni oni szukać informacji poza rządowymi mediami głównego nurtu, zadawać pytania i zastanawiać się jakie informacje są wiarygodne .
I wtedy odkryją, że Bergamo to nie Włochy, Ischgli to nie Austria, Nowy Jork to nie USA, a uroczystości karnawałowe w Heinsberg, blok mieszkalny w Göttingen , lub różne ubojnie to nie Niemcy.
Ponad to dla wszystkich powinno stać się jasne, że - nie istniało nigdy najmniejsze ryzyko przeciążenia niemieckiego systemu opieki zdrowotnej - wskaźniki, takie jak współczynnik reprodukcji wirusa i ten słynny wskaźnik R O miały za zadanie wytworzenie atmosfery strachu i nacisk na ludność.
Manipulowano tymi wskaźnikami, ponieważ były podawane bez odniesienia do liczby przeprowadzonych testów. Używano fałszywych liczb informujących o ilości zgonów w celu zastraszania ludności - liczba zachorowań już przed lockdownem znacząco spadała - wprowadzony 4 tygodnie później, dopiero 4 tygodnie później , obowiązek noszenia masek był nieuzasadniony, sprzeczny z prawem a z psychologicznego i społecznego punktu widzenia zupełnie nieodpowiedzialny. - kurczowe trzymanie się wprowadzonych obostrzeń i już obalonych orzeczeń mimo istniejących faktów i dowodów nosi znamiona przestępstwa. - należy jak najszybciej zmienić zdominowane przez partie polityczne i polityków struktury decyzyjne, bo tylko w taki sposób uda się uniknąć utrzymania i powrotu tego wrogiego demokracji sposobu postępowania.
 
Z całego serca życzę Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa , aby udało się jej w sposób rzeczowy poradzić sobie ze wszystkimi spornymi kwestiami.
Życzę wiele szczęścia.

Dziękuję bardzo doktorze HADITSCH.
Na zakończenie chciałbym jeszcze raz podkreślić , dlaczego już teraz angażujemy się na rzecz ACU, naszej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa.
Nie chcemy czekać na parlamenty, ani na innych, którzy być może w przyszłości dołączą do nas.
Sytuacja już teraz jest nagląca, ponieważ ludzie cierpią, wielu ludzi odniosło szkody, a niektórzy nawet zmarli .
Dokładnie tak prognozowano we wcześniej wspomnianej przeze mnie wewnętrznej ekspertyzie Ministerstwa spraw Wewnętrznych.
Ci ludzie zmarli właśnie wskutek działań rządu.
I to nie powinno się stać.
Dlaczego ta sprawa jest aż tak nagląca, że musimy j ą wziąć w swoje ręce.
W momencie kiedy nie robi tego nikt, kto byłby do tego bardziej powołany, chciałbym odnieść się do jeszcze jednej okoliczności.
Na całym świecie istnieją ludzie, których serce może stanąć.
U każdego występuje takie ryzyko w 100% .
Każdemu może się przydarzyć, że jego serce pewnego dnia przestanie bić .
Jest jednak i dobra wiadomość: taką osobę można przywrócić ponownie do życia, reanimować .
W tym celu istnieje pewna zasada, jak to zrobić.
Tę zasadę zmieniono na początku kwietnia na całym świecie, a w konsekwencji także w Niemczech .
I ta zasada, proszę sobie to tylko wyobrazić , brzmi dziś następująco: „ z powodu wysokiego ryzyka infekcji wirusem Co Vid 19 i możliwych szkód na zdrowiu, nie należy przeprowadzać sztucznego oddychania tylko położyć chustkę na usta osoby reanimowanej”.
To oznacza, że teraz na świecie będzie umierać o wiele więcej ludzi, ponieważ dowiedziono naukowo, że kiedy stosuję się ucisk i sztuczne oddychanie, to może przeżyć o wiele więcej ludzi.
I w ten sposób statystyki produkują ponad przeciętna śmiertelność.
Musimy wycofać także tę nową zasadę reanimacji.
Widać rzeczywiście , i będziemy się to starali w tej Komisji Śledczej wspólnie poprzeć licznymi dowodami, że nie mamy do czynienia z dżumą ani z wirusem zabójcą.
I to jest dobra wiadomość!
Ale musimy postawić sobie pytanie: dlaczego tak to dzisiaj wygląda ?
Dlaczego mamy dziś takie obostrzenia ?
Kto odnosi z tego korzyść ?
Nie chcemy czekać, aż my sami i nasi przyjaciele oraz rodziny poniosą wszelkiego rodzaju szkody.
Tera z powinniśmy razem działać !
Tak więc chciałbym Państwa jeszcze raz zaprosić do współpracy, ponieważ za nami nie stoi żaden koncern, żaden koncern medialny, żadne bogate osoby, żadne fundacje.
Tak więc im więcej środków zgromadzimy, tym lepiej i bardziej profesjonalnie będziemy mogli wykonywać naszą pracę, również w środowisku międzynarodowym.
Dokładając wszelkich starań będziemy publikować także w różnych językach.

Zapraszam wszystkich Państwa do naszej inicjatywy obywatelskiej.
W tym miejscu pragnę jednocześnie bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie.
Serdecznie dziękuję.
 


www.acu2020.org
1 wrzesień 2020

ACU2020 

  

Komentarze

  

Archiwum

Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
Zdradzeni
wrzesień 10, 2007
..
Co wart jest traktat z USA
marzec 25, 2004
PAP
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
Manipulacja w sprawie Kobylańskiego
sierpień 6, 2004
Jerzy Achmatowicz
Wielka stypa w 25 - lecie strajków sierpniowych
sierpień 14, 2005
Artur Łoboda
Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Rozliczenie "Solidarnosci"
maj 19, 2006
przeslala Elzbieta
Samobójstwo z dzieckiem
lipiec 28, 2004
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
Dokąd Polsko ?!
luty 21, 2003
Artur Łoboda
Ukarali go za darmowy chleb
wrzesień 8, 2006
PAP
Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
Złodzieje z lepszych sfer
kwiecień 24, 2003
Konrad Markowski
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media