|
Co szykuje Obama względem Phenianu?
|
|
Przed chwilą media doniosły:
"Stany Zjednoczone zaostrzyły sankcje gospodarcze wobec Korei Północnej w odpowiedzi na atak cybernetyczny na hollywoodzkie studio Sony Pictures.
(...)
Amerykańscy śledczy zakładają, że niektórych elementów tej skomplikowanej operacji nie można byłoby przeprowadzić z terytorium Korei Północnej. Sprawdzana jest hipoteza, że przy cyberataku pomagali hakerzy znajdujący się poza terytorium Korei Północnej.
Produkcja, która pochłonęła 44 mln dolarów, opowiada o fikcyjnym zamachu na przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una. Centralnymi postaciami komedii są dziennikarze zwerbowani przez CIA (wcielili się w nich Seth Rogen i James Franco), którzy mają zamordować komunistycznego lidera."
Tyle media.
Ale 12 lat temu te same media stwierdziły, że Saddam Huseim miał rzekomo związek ze zburzeniem Word Trade Center i przygotował przeciwko Światu Zachodu - "broń masowego rażenia".
Natomiast Musmmar Kaddafii został oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości i również stracony.
Kiepski los czeka ludzi, których zbrodnicze USA skazało na unicetwienie.
Technika w Korei Północnej stoi na tak niskim poziomie, że oskarżanie tego kraju o ataki cybernetyczne - jest przejawem paranoi polityków USA. A w tym wypadku mowa o Baraku Obamie.
Jest natomiast ktoś - kto niedługo prześcignie USA w technologiach informatycznych. O ile już tego nie dokonał.
To Chiny.
Właśnie z Chin prowadzona jest penetracja tego Portalu - pod każdym możliwym kątem.
Ataki dokonywane są natomiast z IP przypisanych Rosji, USA i Krajów Skandynawskich. Widzę jednak koordynację tych ataków, więc rodzi się przypuszczenie, że mają wspólnego mocodawcę.
Oskarżenie Korei Północnej o ataki cybernetyczne jest żartem i nie wykluczam, że przedmiotowy film stworzono tylko po to - by wedle znanego nam scenariusza rozegrać sprawę.
Ale niesie ono ostrzeżenie, że Stany Zjednoczone znowu coś szykuja.
Niedługo się dowiemy co...
|
|
2 styczeń 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
|
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
|
Sądowa farsa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
|
Dalsza wyżka cen paliwa?
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
|
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
|
Wystąpienie kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera
sierpień 2, 2004
PAP
|
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
|
Polska a Klęska Planów Wielkiego Niemieckego Imperium Kolonialnego
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
prośba zmianę w galerii malarstwa polskiego
maj 3, 2008
Wiola
|
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
|
Komunikat Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
styczeń 1, 2005
dr Leszek Skonka
|
Klub przestępców
kwiecień 10, 2003
przygotował Adam Zieliński
|
Globalizm szkodzi USA?
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na usługach korporacji
październik 30, 2005
PAP
|
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
|
|
|