ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dlaczego nie wierzę, że kiedykolwiek istniał wirus Covid 
9 kwiecień 2023     
Dominowanie Ameryki Łacińskiej przez USA słabnie 
17 kwiecień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Jerusalem Post chwali wpływ Żydów na świat, wymieniając najważniejszych Żydów w rządzie, mediach, rozrywce i finansach 
30 październik 2024      Ethan Huff
Niepowtarzalna okazja dla PiS - ucieczka do przodu 
14 styczeń 2022     
Wirus pandemiczny, który nie istnieje 
23 maj 2021     
Anty-covidowe inicjatywy społeczne w Niemczech 
30 lipiec 2020     
Idioci, czy agenci globalistów w "Polonia Christiana"? 
22 listopad 2023     
O burakach z Platformy Obywatelskiej przed ciszą wyborczą 
11 październik 2019      Alina
Kongres Poszkodowanych przez wymiar sprawiedliwości  
16 maj 2018      Janusz Sanocki
Naiwność wyborców 
9 listopad 2016     
Formy dyskusji na tym Forum 
16 marzec 2012      Artur Łoboda
Wolność słowa po niemiecku, czyli jak Interia kasuje linki 
17 styczeń 2019      Alina
Chrześcijański Kongres Polityczny 
1 październik 2015      Biuro Prasowe Prawicy Rzeczypospolitej
Czy Christus Rex to Zombie?* – bo jeśli tak, „to cała nasza wiara jest daremna”** 
15 grudzień 2010      dr Marek Głogoczowski
Na kogo głosowali kryminaliści, a na kogo inteligenci? Szokujące badania! (...raczej gołe fakty). Co łączy kryminalistów z samozwańczymi "elytami"? 
9 sierpień 2020      Alina
Wyborcza funkcja ludzkiej wyobraźni 
27 maj 2014      Artur Łoboda
Piszmy listy do więzienia! 
13 sierpień 2016      Artur Łoboda
Dyrektor naukowy firmy Pfizer mówi, że „druga fala” to fałszywie dodatnie wyniki testów COVID, „Pandemia się skończyła”  
22 listopad 2020     
Deprecjacja polskiej kultury pod rządami Bogdana Zdrojewskiego 
14 luty 2014      Artur Łoboda
Demonstracja Rady Handlowej Brighton & Hove przeciwko milczeniu Rady Brighton & Hove w obliczu izraelskiej kampanii morderstw w nazistowskim stylu  
28 listopad 2023      Tony Greenstein

 
 

Społeczna funkcja "żyda" (1)



Dla mnie Karol Darwin był równie wielkim odkrywcą - jak Mikołaj Kopernik.
Tylko skończeni głupcy chcieliby, by w pierwszym - epokowym dziele o powstawaniu gatunków - zawarta została skończona wiedza.
Kopernika poprawiano wielokrotnie, ale jego dzieło było przełomem wobec starożytnej - geocentrycznej teorii budowy świata.
W teorii Darwina przetrwa ten - kto się lepiej dostosuje, a nie ten - jak twierdzą kompletni ignoranci - który dysponuje większą siłą.

Podobno Bóg stworzył świat w pełni świadomie.
Po co więc stworzył bakterie chorobowe i wirusy?
Czyżby nienawidził "własnego dzieła" i tą drogą chciał je unicestwić?
Umówmy się więc, że każda istota chce żyć - nawet Naszym kosztem.
A Naszą rolą jest zabezpieczyć się przed zagrożeniami i nie obrażać się na cały świat za własną głupotę.

Od dawna twierdzę, że to nie "żydzi" są naszym największym zagrożeniem, ale głupota ludzki - którzy ich nam ściągają.
Najlepszym dowodem z ostatnich dni jest wszystko to - co wydarzyło się w związku z "konferencją pokojową" w Warszawie.
Pisani z małej litrry "żydzi" przyjechali tu tylko po to - by drążyć temat "odszkodowań" za tak zwane "mienie bezspadkowe".
Bronisław Komorowski obiecał żydowskim szantażystom wyprzedaż lasów - dla zadośćuczynienia ich żądaniom.
Ale żaden Polak nie zdaje sobie sprawy, że dla Izraelczyka lasy są tym - za czym tęsknią i co ceną najbardziej.
Niewykluczone jest więc, że w wypadku realizacji planów PO - polskie lasy stałyby się eksterytorialną - współczesną Judeopolonią!
Dokładnie w sto lat po pierwotnym projekcie.
Ameryka by już dopilnowała, by czuli się tu bezkarni.

Pisałem nieraz, że określenie "żyd" nie oznacza przynależność do jakieś nacji, lecz rolę przyjętą w społeczeństwie.
I gdyby jakimś cudem zabrakło żydowskich lichwiarzy, to nowa narodowość przejęłaby tą rolę. W tym względzie stawiam na Azjatów.

Doskonałym dowodem na powyższą tezę są oszustwa międzynarodowych banków w sprawie tak zwanych "kredytów frankowych".
Te oszustwa nie były realizowane tylko na terenie Polski, ale w większości krajów postkomunistycznych - w tym w byłej Jugosławii.
Z tą jednak różnicą, że na przykład w Słowenii uznane zostały za bezprawne. A w Polsce dalej bankierzy okradają naiwnych kredytobiorców.
W tym momencie należy podkreślić, że złodziejami okradającymi naiwnych obywateli w rzekomych "kredytach frankowych" nie byli "żydzi", ale Niemcy, Polacy, Czesi, Szwajcarzy, Luksemburczycy i wielu innych.
Tylko "żydów" nie mogę w tym przekręcie dostrzec - choć nie wykluczam, że "demiurgiem" działającym z tylnych siedzeń - był w tym oszustwie George Soros.

W mojej teorii społecznej roli "żyda" odnalazłem kilka lat temu brakujący element.
Poczekałem jednak pewien czas i trawiłem zdobytą wiedzę.
Wcześniej bardzo długo szukałem dróg - którymi Żydzi przybyli do Europy.
Teoria naturalnej ekspansji nie wytrzymywała konfrontacji z kolejnymi wydarzeniami historycznymi.

Gnębieni przez Cesarstwo Rzymskie starożytni Izraelici, bardzo szybko zrozumieli, że okupację rzymską mogą przekuć w doskonały interes.
Działo się tak za sprawa legionistów, którzy poszukiwali prostytutek, rozrywek i sposobów ulokowania żołdu.
Z czasem zaczęli szukać pożyczek na hazard uprawiany w wojsku.
Te wszystkie potrzeby spełnili starożytni Izraelici.

Najpierw żołdakom oddawali swoje żony i córki, ale bardzo szybko nauczyli się wykorzystywać lokalne kobiety - gdy wraz z legionami przywędrowali do Europy.
Wcześniej jednak opanowali tereny basenu Morza śródziemnego - na którym stacjonowały Legiony rzymskie. Później trafili na teren dzisiejszej Hiszpanii, Francji i w dorzecze Renu.
Z drugiego końca opanowali tereny dawnej kultury helleńskiej.
Na terenie dzisiejszej Polski ich wtedy nie było, bo nie było też Legionów.

Uczciwi naukowcy izraelscy twierdzą, że współcześni Izraelczycy mają mniej wspólnego genetycznie ze starożytnymi Izraelitami - niż zwalczani przez nich Palestyńczycy.
Dzieje się tak nie tylko z sprawą domieszki Chazarów, ale właśnie z pierwotnej prostytucji legionowych "markietanek" sprzedawanych przez mężów i ojców.
Jak wiemy Żydem pozostaje się po matce, więc współcześni "Żydzi" są genetyczną mieszaniną wielu ludów.

cdn
24 luty 2019

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
Strzykawa
luty 16, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Udupić dizajn!
kwiecień 23, 2005
Mirnal
Czas na recesję w USA
sierpień 8, 2005
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
..ish .okes....WIOSNA 07,PSZCZOLY TRUCIZNY I UCENI.
maj 14, 2007
MAYAKOFSKY
Koszty aneksji do UE (5). Wpłaty do budżetu Unii Europejskiej i inne
marzec 26, 2003
Włodzimierz Bojarski
Wiek dwudziesty “wiekiem śmierci” w historii ludzkości
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Oszwabić Polaków (1)
lipiec 17, 2004
IAP
Szykany, prześladowania, znęcania, intrygi, kłamstwa, poniżanie,...
luty 17, 2006
Stefan B. Wiacek
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
Czyje taśmy.
wrzesień 29, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Profesor kłamstwa
wrzesień 28, 2004
Wieczna walka
sierpień 10, 2003
ks. prof. Czeslaw Bartnik
Germans, not Poles, the Main Killers of Jews of Jedwabne, Radzilow, etc.
kwiecień 12, 2008
przysłał ICP
Rozmowa w LOT-cie.
styczeń 4, 2005
Jadwiga
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media