ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Syjonistyczne oblicze Wojciecha Cejrowskiego 
8 listopad 2024      Agnieszka Piwar
Nie wierzę, ze można coś takiego napisać .... 
21 styczeń 2015      166
Kocham Szopena ! 
15 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Filipiki 
24 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Wyborowi na Majdanie... 
7 marzec 2014      Ali Baba
Jaki Prezes - taka partia 
4 styczeń 2020     
Szklanka wody 
16 styczeń 2024      Artur Łoboda
Bankrut 
21 lipiec 2013      Artur Łoboda
Tego nawet Wolski nie przewidział 
2 listopad 2016      Artur Łoboda
Brytyjski rząd przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny układ odpornościowy tych, którzy byli dwukrotnie zaszczepieni 
13 styczeń 2022     
Polacy! Nie dajcie się zrobić w konia! 
17 kwiecień 2020      Krzysztof Pasierbiewicz
Aktywiści Miszalskiego 
25 luty 2026      Artur Łoboda
Matrix po krakowsku 
17 styczeń 2011      Artur Łoboda
Jan Paweł II - a pedofilia 
20 listopad 2020     
Stracona szansa 
30 marzec 2014      Artur Łoboda
Wszyscy jesteśmy Kukizami 
13 maj 2015      Artur Łoboda
Amechiny i Usrael - dwie symbiozy? 
2 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zanim owsik znów będzie szantażował swoją rzekomą "dobroczynnością" 
7 styczeń 2026     
Sierocy wirus 
2 luty 2021     
*** 
15 luty 2017      Jolanta Michna

 
 

Kłamstwa COVID

 
W tym obszernym przeglądzie dr Yeadon twierdzi, że wszystkie główne narracje dotyczące SARS-CoV-2 i nałożonych „środków” są kłamstwami.

Biorąc pod uwagę powyższe, nie można już postrzegać ostatnich dwóch lat jako błędów w dobrej wierze.
Zamiast tego, najprawdopodobniej celem sprawców będzie totalitarna kontrola nad populacją za pomocą obowiązkowych identyfikatorów cyfrowych i bezgotówkowych walut cyfrowych banku centralnego (CBDC).

 
W pierwszej części artykułu (Kłamstwa Covida) dr Yeadon przeciwstawia 12 rozpowszechnionych narracji o Covid następującymi argumentami:
 
1. Wskaźnik śmiertelności infekcji SARS-CoV-2 wynosi 0,1 – 0,3%, co nie różni się znacząco od niektórych epidemii grypy sezonowej. 

2. Na podstawie recenzowanych artykułów, co najmniej 30 do 50% populacji miało wcześniejszą odporność krzyżową. 

3. SARS-CoV-2 dyskryminuje. „ Śmiertelność tego wirusa, podobnie jak w przypadku wirusów układu oddechowego, jest 1000 razy mniejsza u młodych, zdrowych osób niż u osób starszych z licznymi chorobami współistniejącymi”. 

4. Transmisja bezobjawowa jest „centralnym oszustwem koncepcyjnym” używanym do „podkreślania prawie każdego wtargnięcia: maskowania, testów, blokad, ograniczeń na granicach, zamykania szkół, a nawet paszportów szczepionkowych”. 

5. Test PCR jest „głównym oszustwem operacyjnym”. 

6. Ani tkaniny, ani maski chirurgiczne nie zapobiegają przenoszeniu wirusa przez drogi oddechowe. 

7. Blokada jest „ nieistotna epidemiologicznie ” i nigdy nie działa. „Tylko „pozostań w domu, jeśli jesteś chory” działa. “ 

8. „Covid-19 jest najłatwiej uleczalną chorobą wirusową układu oddechowego w historii” . Dostępne są bezpieczne i skuteczne wczesne terapie. 

9. Na podstawie recenzowanych artykułów, bardzo niewiele klinicznie istotnych reinfekcji SARS-Cov-2 zostało kiedykolwiek potwierdzonych. 

10. SARS-CoV-2 mutuje powoli, a żaden wariant nie jest nawet bliski uniknięcia naturalnie nabytej odporności. Istnieje jednak możliwość, że tak zwane szczepionki zapobiegają utrwaleniu się pamięci immunologicznej, prowadząc do powtarzających się infekcji, które byłyby formą nabytego niedoboru odporności. 

11. Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w masowej interwencji zdrowia publicznego, nawet bardziej niż skuteczność. „Nigdy nie było właściwe próby „zakończenia pandemii” za pomocą szczepionki opartej na nowatorskiej technologii”. 

12. Cztery „szczepionki” oparte na genach są toksyczne. Podstawowe zasady wyboru kandydatów na szczepionki to:
1) środek nie ma wrodzonego działania biologicznego (nietoksyczny);
2) czynnik powinien być najbardziej stabilną genetycznie częścią wirusa;
3) środek powinien być jak najbardziej różny od białek ludzkich.
Białko kolca  jako szczepionka nie spełnia żadnego z powyższych kryteriów. 
 

W drugiej części artykułu (How Much of the Covid-19 Narrative Was True? Dodatkowe refleksje) dr Yeadon dalej podkreśla swoje twierdzenie dotyczące narracji Covid-19 na temat:
 
● Bezprecedensowe oświadczenia starszych doradców naukowych i medycznych, takie jak że  „Każdy jest bezbronny”. 

● Budzący strach 

● Wykorzystywanie testów masowych do promowania strachu 

● Jedna dominująca narracja 

● Więcej kłamstw o ​​szczepionkach 

● Kwestia motywu 

Na końcu artykułu dr Yeadon podaje również listę dodatkowych punktów uzupełniających na poparcie swoich wniosków.
Kliknij tutaj, aby przeczytać cały dokument .
 
Dr Michael Yeadon był byłym wiceprezesem i dyrektorem naukowym ds. alergii i układu oddechowego w Pfizer Global R&D. Posiada wspólne wyróżnienie w dziedzinie biochemii i toksykologii oraz doktorat z farmakologii układu oddechowego. Jest niezależnym konsultantem oraz współzałożycielem i dyrektorem generalnym Ziarco Pharma Ltd.
 
Źródło:
doctors4covidethics.org/the-covid-lies
29 kwiecień 2022

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Neonazistowska Unia Europejska
lipiec 16, 2004
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
"Pół chłopa i Europa"
grudzień 6, 2002
zaprasza.net
Moja Ojczyzna
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Edukacja "rozwolniona" (liberalna) dla potrzeb społeczeństwa o „dwóch szybkościach”
listopad 7, 2005
Marek Głogoczowski
Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
Szymon Gramocząsteczka
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gdybym...
luty 16, 2005
Marian Hemar (Marian Hescheles 1901-1972)
Kupujemy, ale obawiamy się braku gotówki
luty 21, 2005
Izrael niebezpieczny dla polityków w USA
marzec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wot kultura". Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wpływ paradygmatu neo-darwinowskiego na upowszechnianie się osobowości komercyjno-konsumpcyjnej
październik 31, 2003
Marek Głogoczowski
...to był bardzo zły rok dla Polski
październik 31, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Dla kogo jest prawo?
kwiecień 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media