ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

24 i 25 stycznia - kolejne dni protestu przeciwko wojnie NWO, odbyły się w Dani i Holandii 
26 styczeń 2021     
Anioł Stróż Portugalii przybywa 
12 październik 2017      Paweł Ziółkowski
G. Vanden Bossche - Jestesmy na skraju globalnej szczepionkowej katastrofy. 
12 marzec 2021     
Kolejna "krzywa" w polskiej kulturze.  
19 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Laur niekompetencji czyli: jak to się robi w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
17 styczeń 2013      Artur Łoboda
Jak obca agentura działa sobie swobodnie wśród polskich polityków za pomocą jednej ukraińskiej paniusi (albo jednego koszernego sierżanta) 
24 kwiecień 2019      Alina
Wyjście z sytuacji bez wyjścia (3) 
3 październik 2012      Artur Łoboda
"Epidemia nie ustępuje" 
10 czerwiec 2020     
Prawda o inflacji z lat osiemdziesiątych 
13 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Chrześcijański Kongres Polityczny 
1 październik 2015      Biuro Prasowe Prawicy Rzeczypospolitej
Kiedy ideowiec staje się s-synem 
24 maj 2020      Artur Łoboda
Żydohołota chwilowo w odstawce? 
27 październik 2015      Artur Łoboda
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (2) 
10 kwiecień 2019     
Kto z Państwa - dał Prokuraturze swoje pełnomocnictwo? 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Nie tam szukacie - gdzie potrzeba 
21 luty 2015      Artur Łoboda
Czego nie nadaje TVP-Info - antyrządowego protestu rolników w Warszawie 
13 październik 2020     
Oda do Platformy - Henryk Zygmunt  
22 kwiecień 2015      Artur Łoboda
MSZ polski czy antypolski? 
17 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
„Kapitalizm koronawirusa”: argument Naomi Klein za transformacyjną zmianą w obliczu pandemii koronawirusa 
9 grudzień 2020     
Brawo Donatan 
17 listopad 2013      Artur Łoboda

 
 

Szokujące: europejski reporter ujawnia, że ​​oszustwo Trump-Rosja-zmowa ma swoje początki w finansowanej przez Sorosa ukraińskiej grupie aktywistów

Afera Russiagate zaczęła się od dokumentów udostępnionych przez grupy finansowane przez aktywistę-miliardera George'a Sorosa i właśnie teraz się wyłania.
Dziś jest jasne, że za Baracka Obamy ambasada USA w Kijowie ściśle współpracowała z grupami związanymi z Sorosem, aby zebrać badania opozycji na temat kampanii Trumpa.


 
Kilka amerykańskich mediów doniosło o ukraińskim pochodzeniu mistyfikacji Russiagate, w tym Epoch Times , The Hill i Gateway Pundit .
The Epoch Times poinformował 10 kwietnia 2019 r., że oskarżenia przeciwko byłemu kierownikowi kampanii Trumpa Paulowi Manafortowi wytoczyli ukraiński przedstawiciel Serhiy Leshenko i Artem Sytnyk, dyrektor ukraińskiego Narodowego Biura Antykorupcyjnego (NABU), którzy ujawnili Manafortowi dokumenty dotyczące łapówek podczas prezydentury prorosyjskiego prezydenta Wiktora Janukowycza.
 
Serhiy Leshenko przedstawił publicznie te dokumenty „Czarnej Księgi” 21 marca 2017 r. w ufundowanym przez Sorosa Ukraine Crisis Media Center , łącząc Manaforta z nielegalnymi łapówkami na łączną kwotę 12,7 miliona dolarów, a nawet starając się obwiniać go o śmierć protestujących na Majdanie 2014.
Ukraińscy śledczy „antykorupcyjni” posunęli się nawet do zhakowania telefonów i SMS-ów córek Paula Manaforta.
 
Ukraina Crisis Media Center została założona w marcu 2014 r. przez rząd Ukrainy i Międzynarodową Fundację Odrodzenia George'a Sorosa, aby nadać reportażom na temat konfliktu na Ukrainie „właściwy” obrót.
Soros założył grupy lobbystów medialnych na całym świecie, wzorowane na Media Matters for American, które założył wraz z Johnem Podestą po skandalu Lewinsky, który prawie powalił Billa Clintona.
 
Jak donosi Epoch Times, Leshenko przekazał te informacje pracownicy kampanii Clinton, Alexandrze Chalupie , która następnie przekazała te informacje reporterowi Yahoo News Michaelowi Isikoffowi.
Isikoff ujawnił tę historię na Yahoo 18 sierpnia 2016 r., jedna z pierwszych publicznych wzmianek o rzekomej „zmowie z Rosją” zespołu Trumpa.
Manafort musiał ustąpić ze stanowiska kierownika kampanii Trumpa następnego dnia.
 
Chalupa przekazała również informacje o Black Ledger Glennowi Simpsonowi z Fusion GPS, który przekazał je Nellie Ohr.
Ohr przekazała informację swojemu mężowi Bruce Ohrowi, donosi Epoch Times .
30 maja 2016 r. Nellie Ohr wysłała wiadomość e-mail do Bruce'a Ohra i pracowników Departamentu Sprawiedliwości pod tytułem „Skarbnica dokumentów o „czarnej kasie” Ukraińskiej Partii Regionów”.
 
 
 
Dokumentacja dotycząca Czarnej Księgi Partii Regionów „widocznie teraz trafiła do NABU, ukraińskiego Narodowego Biura Antykorupcyjnego”, napisano w e-mailu, powołując się na źródło dokumentów Czarnej Księgi jako byłego pierwszego zastępcy szefa bezpieczeństwa Ukrainy Wiktora Trepaka.
 
Bruce Ohr następnie wykorzystał te informacje pochodzące od Sorosa, aby rozpocząć nadzór Departamentu Sprawiedliwości nad kampanią Trumpa o kryptonimie „Crossfire Hurricane”.
 
George Soros zainwestował miliardy na Ukrainie przed wybuchem konfliktu w 2014 roku i był jednym z głównych graczy w konflikcie ze swoim wrogiem Władimirem Putinem.
„Dzięki swojej Fundacji Społeczeństwa Otwartego Soros nie tylko przyczynił się do obalenia rządu w Kijowie, ale także ma szansę na znaczne zyski z Ukrainy, zwłaszcza dzięki swoim bliskim powiązaniom z nowym rządem Poroszenki. W styczniu tego roku kilkakrotnie spotykał się prywatnie z ukraińskim kierownictwem” – pisał neopresse  w 2015 roku.
 
28 kwietnia 2016 r. Chalupa i Isikoff pojawili się na panelu, aby omówić swoje badania nad Manafortem z 68 ukraińskimi dziennikarzami w programie o nazwie Open World Leadership Center , sponsorowanym przez Bibliotekę Kongresu, która jest ściśle powiązana z Fundacją Sorosa .
 
NABU i rząd Obamy ściśle współpracowali z organizacją pozarządową Soros Anti-Corruption Action Center  (AntAC) na Ukrainie, jak donosi John Solomon w The Hill .
Kiedy ukraińscy prokuratorzy prowadzili śledztwo w sprawie AntAC w sprawie brakujących 4,4 miliona dolarów w funduszach amerykańskich, urzędnicy Obamy kazali im ustąpić.
 
Kiedy nowy prokurator generalny Jurij Łucenko udał się na spotkanie z ambasadorką Obamy na Ukrainie Marią Jowanowicz, powiedział, że był oszołomiony, gdy ambasador „dał mi listę osób, których nie powinniśmy ścigać”.
 
„Okazuje się, że AntAC był współfinansowany przez administrację Obamy i liberalnego mega-donatora George'a Sorosa.
I współpracował z agentami FBI badającymi działalność biznesową ówczesnego kierownika kampanii Trumpa Paula Manaforta z prorosyjskimi postaciami na Ukrainie” – pisze Solomon.
 
„Sugerowane przesłanie dla ukraińskich prokuratorów było jasne: nie celuj AntAC w środku amerykańskich wyborów prezydenckich, w których Soros wspierał Hillary Clinton , by zastąpiła innego faworyta Sorosa, Baracka Obamę , powiedzieli ukraińscy urzędnicy”.
 
Według danych ujawnionych przez darczyńców , AntAC otrzymał 59 procent swojego prawie 1,7 miliona dolarów budżetu od 2012 roku z budżetów USA związanych z państwem i sprawiedliwością, raporty Solomona lub 1 milion dolarów i prawie 290 000 dolarów z Międzynarodowej Fundacji Odrodzenia Sorosa.
 
Ukraińscy funkcjonariusze organów ścigania próbowali podzielić się z Departamentem Sprawiedliwości swoimi informacjami na temat zmowy między urzędnikami Obamy, kampanią Clintona, organizacjami pozarządowymi Sorosa i rządem Ukrainy, jak dotąd bezskutecznie, pisze Solomon.
Zastępca szefa Departamentu Międzynarodowej Współpracy Prawnej Prokuratora Generalnego Konstantyn Kułyk powiedział Solomonowi:
„Mieliśmy się podzielić tą informacją podczas wyjazdu służbowego do Stanów Zjednoczonych… Ambasador [USA] zablokował nam jednak możliwość uzyskania wizy.
Nie odmówiła nam wprost wizy, ale też nam jej nie dała”.
 
„Urzędnicy ukraińscy mówią, że nie chcą przekazywać dowodów agentom FBI pracującym na Ukrainie, ponieważ uważają, że biuro ma bliskie relacje z NABU i ambasadą USA”, pisze Solomon .
„Nie jest tajemnicą w ukraińskich kręgach politycznych, że NABU powstało z pomocą Amerykanów i próbowało wywierać wpływ podczas wyborów prezydenckich w USA” – powiedział mu Kulyk.
 
Jak donosi Solomon , korupcja i zmowa między USA i Ukrainą sięga aż do Białego Domu Obamy .
„Zapisy finansowe pokazujące, że ukraińska firma gazowa skierowała ponad 3 miliony dolarów  na amerykańskie konta powiązane z Hunterem Bidenem, młodszym synem ówczesnego wiceprezydenta Joe Bidena, który zarządzał stosunkami amerykańsko-ukraińskimi dla administracji Obamy.
Syn Bidena zasiadał w zarządzie ukraińskiej spółki gazowej Burisma Holdings”.
Według danych Petera Schweizera w „Secret Empires:
How the American Political Class” w marcu 2016 roku wiceprezydent Biden naciskał na ukraińskich urzędników, by zwolnili prokuratora, który nadzorował śledztwo w sprawie Burisma Holdings i który planował przeprowadzić przesłuchanie z Hunterem Bidenem w sprawie transferów finansowych.
Ukrywa korupcję i wzbogaca rodzinę i przyjaciół”.
 
Artykuł opublikowany  23 kwietnia 2019 roku.

Źródło:
www.thegatewaypundit.com/2019/04/stunning-european-reporter-reveals-trump-russia-collusion-hoax-has-its-origins-with-soros-funded-ukrainian-activist-group
3 kwiecień 2022

Jim Hoft 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kandydat z malwersacjami w tle
sierpień 7, 2002
PAP
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
Samorozwiązanie Parlamentu?
maj 5, 2005
opolskoma
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
Kupujemy, ale obawiamy się braku gotówki
luty 21, 2005
Komisja Trójstronna
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
W Polsce spada bezrobocie
sierpień 8, 2004
Anna Gumułka
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Antykomunistów wklad do likwidacji Ekonomicznie Niepodleglej Polski
luty 2, 2006
Marek Głogoczowski
"Dziewiąta cywilizacja" w działaniu (1)
styczeń 17, 2005
Typy kobiet - wersja dla informatyków
Elegancja, Francja
październik 25, 2005
Artur Łoboda
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
Czy na poniższe pytania będą odpowiedzi?
luty 3, 2005
Dr Stefan Pagowski
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media