ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Torture in Iraq Continues, Unabated 
22 wrzesień 2010      przysłał ICP
Teraz w szpitalu zarazisz się kowidem 
4 luty 2021     
Dziesięć dowodów, że SARS-CoV-2 jest „wyimaginowanym” i „teoretycznym wirusem”.
„Nigdy nie wyizolowali tego wirusa”
 
30 styczeń 2021     
Empatia św. Jana Pawła II  
14 październik 2018      Paweł Ziółkowski
Rozdwojenie jaźni 
4 kwiecień 2020     
Kto tu jest porąbany? 
5 luty 2016      Artur Łoboda
Można wyleczyć Covid-19 w 48 godzin. Lekarz z Przemyśla stosuje Viregyt K 
26 październik 2020      Alina
Imperia upadają gdy... 
23 sierpień 2016      Artur Łoboda
Ważne zadanie dla Polaków na całym Świecie 
8 grudzień 2015      Artur Łoboda
Czym jest pieniądz - prolog 
5 grudzień 2012      Artur Łoboda
Bezwarunkowy dochód gwarantowany 
20 czerwiec 2016      www.independenttrader.pl
Globaliści wzywają do położenia kresu prywatnej własności wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych 
12 lipiec 2023     
G. Braun o dziwnej umowie dającej armii amerykańskiej pozakonstytucyjne uprawnienia! Kiejkuty to małe piwko! 
11 wrzesień 2020      Alina
C A S T I N G !!! /z teki Teatru ESSE/ 
30 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Źródło buty i arogancji 
25 luty 2016      Artur Łoboda
Kto się boi polskiej historii? 
26 październik 2014      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część druga 
29 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
"Wkrótce może być 100 tys. zakażeń dziennie" 
30 styczeń 2022     
Zespół Joc - Hora sarbatorii Ensemble 
9 styczeń 2014      Artur Łoboda
Opus dei nosicieli Biblii oraz Krzyża Załącznik do Części II Problemu Stwarzania/Wygaszania Informacji 
3 sierpień 2009      Tłumaczyli MG i RŁ

 
 

Szokujące: europejski reporter ujawnia, że ​​oszustwo Trump-Rosja-zmowa ma swoje początki w finansowanej przez Sorosa ukraińskiej grupie aktywistów

Afera Russiagate zaczęła się od dokumentów udostępnionych przez grupy finansowane przez aktywistę-miliardera George'a Sorosa i właśnie teraz się wyłania.
Dziś jest jasne, że za Baracka Obamy ambasada USA w Kijowie ściśle współpracowała z grupami związanymi z Sorosem, aby zebrać badania opozycji na temat kampanii Trumpa.


 
Kilka amerykańskich mediów doniosło o ukraińskim pochodzeniu mistyfikacji Russiagate, w tym Epoch Times , The Hill i Gateway Pundit .
The Epoch Times poinformował 10 kwietnia 2019 r., że oskarżenia przeciwko byłemu kierownikowi kampanii Trumpa Paulowi Manafortowi wytoczyli ukraiński przedstawiciel Serhiy Leshenko i Artem Sytnyk, dyrektor ukraińskiego Narodowego Biura Antykorupcyjnego (NABU), którzy ujawnili Manafortowi dokumenty dotyczące łapówek podczas prezydentury prorosyjskiego prezydenta Wiktora Janukowycza.
 
Serhiy Leshenko przedstawił publicznie te dokumenty „Czarnej Księgi” 21 marca 2017 r. w ufundowanym przez Sorosa Ukraine Crisis Media Center , łącząc Manaforta z nielegalnymi łapówkami na łączną kwotę 12,7 miliona dolarów, a nawet starając się obwiniać go o śmierć protestujących na Majdanie 2014.
Ukraińscy śledczy „antykorupcyjni” posunęli się nawet do zhakowania telefonów i SMS-ów córek Paula Manaforta.
 
Ukraina Crisis Media Center została założona w marcu 2014 r. przez rząd Ukrainy i Międzynarodową Fundację Odrodzenia George'a Sorosa, aby nadać reportażom na temat konfliktu na Ukrainie „właściwy” obrót.
Soros założył grupy lobbystów medialnych na całym świecie, wzorowane na Media Matters for American, które założył wraz z Johnem Podestą po skandalu Lewinsky, który prawie powalił Billa Clintona.
 
Jak donosi Epoch Times, Leshenko przekazał te informacje pracownicy kampanii Clinton, Alexandrze Chalupie , która następnie przekazała te informacje reporterowi Yahoo News Michaelowi Isikoffowi.
Isikoff ujawnił tę historię na Yahoo 18 sierpnia 2016 r., jedna z pierwszych publicznych wzmianek o rzekomej „zmowie z Rosją” zespołu Trumpa.
Manafort musiał ustąpić ze stanowiska kierownika kampanii Trumpa następnego dnia.
 
Chalupa przekazała również informacje o Black Ledger Glennowi Simpsonowi z Fusion GPS, który przekazał je Nellie Ohr.
Ohr przekazała informację swojemu mężowi Bruce Ohrowi, donosi Epoch Times .
30 maja 2016 r. Nellie Ohr wysłała wiadomość e-mail do Bruce'a Ohra i pracowników Departamentu Sprawiedliwości pod tytułem „Skarbnica dokumentów o „czarnej kasie” Ukraińskiej Partii Regionów”.
 
 
 
Dokumentacja dotycząca Czarnej Księgi Partii Regionów „widocznie teraz trafiła do NABU, ukraińskiego Narodowego Biura Antykorupcyjnego”, napisano w e-mailu, powołując się na źródło dokumentów Czarnej Księgi jako byłego pierwszego zastępcy szefa bezpieczeństwa Ukrainy Wiktora Trepaka.
 
Bruce Ohr następnie wykorzystał te informacje pochodzące od Sorosa, aby rozpocząć nadzór Departamentu Sprawiedliwości nad kampanią Trumpa o kryptonimie „Crossfire Hurricane”.
 
George Soros zainwestował miliardy na Ukrainie przed wybuchem konfliktu w 2014 roku i był jednym z głównych graczy w konflikcie ze swoim wrogiem Władimirem Putinem.
„Dzięki swojej Fundacji Społeczeństwa Otwartego Soros nie tylko przyczynił się do obalenia rządu w Kijowie, ale także ma szansę na znaczne zyski z Ukrainy, zwłaszcza dzięki swoim bliskim powiązaniom z nowym rządem Poroszenki. W styczniu tego roku kilkakrotnie spotykał się prywatnie z ukraińskim kierownictwem” – pisał neopresse  w 2015 roku.
 
28 kwietnia 2016 r. Chalupa i Isikoff pojawili się na panelu, aby omówić swoje badania nad Manafortem z 68 ukraińskimi dziennikarzami w programie o nazwie Open World Leadership Center , sponsorowanym przez Bibliotekę Kongresu, która jest ściśle powiązana z Fundacją Sorosa .
 
NABU i rząd Obamy ściśle współpracowali z organizacją pozarządową Soros Anti-Corruption Action Center  (AntAC) na Ukrainie, jak donosi John Solomon w The Hill .
Kiedy ukraińscy prokuratorzy prowadzili śledztwo w sprawie AntAC w sprawie brakujących 4,4 miliona dolarów w funduszach amerykańskich, urzędnicy Obamy kazali im ustąpić.
 
Kiedy nowy prokurator generalny Jurij Łucenko udał się na spotkanie z ambasadorką Obamy na Ukrainie Marią Jowanowicz, powiedział, że był oszołomiony, gdy ambasador „dał mi listę osób, których nie powinniśmy ścigać”.
 
„Okazuje się, że AntAC był współfinansowany przez administrację Obamy i liberalnego mega-donatora George'a Sorosa.
I współpracował z agentami FBI badającymi działalność biznesową ówczesnego kierownika kampanii Trumpa Paula Manaforta z prorosyjskimi postaciami na Ukrainie” – pisze Solomon.
 
„Sugerowane przesłanie dla ukraińskich prokuratorów było jasne: nie celuj AntAC w środku amerykańskich wyborów prezydenckich, w których Soros wspierał Hillary Clinton , by zastąpiła innego faworyta Sorosa, Baracka Obamę , powiedzieli ukraińscy urzędnicy”.
 
Według danych ujawnionych przez darczyńców , AntAC otrzymał 59 procent swojego prawie 1,7 miliona dolarów budżetu od 2012 roku z budżetów USA związanych z państwem i sprawiedliwością, raporty Solomona lub 1 milion dolarów i prawie 290 000 dolarów z Międzynarodowej Fundacji Odrodzenia Sorosa.
 
Ukraińscy funkcjonariusze organów ścigania próbowali podzielić się z Departamentem Sprawiedliwości swoimi informacjami na temat zmowy między urzędnikami Obamy, kampanią Clintona, organizacjami pozarządowymi Sorosa i rządem Ukrainy, jak dotąd bezskutecznie, pisze Solomon.
Zastępca szefa Departamentu Międzynarodowej Współpracy Prawnej Prokuratora Generalnego Konstantyn Kułyk powiedział Solomonowi:
„Mieliśmy się podzielić tą informacją podczas wyjazdu służbowego do Stanów Zjednoczonych… Ambasador [USA] zablokował nam jednak możliwość uzyskania wizy.
Nie odmówiła nam wprost wizy, ale też nam jej nie dała”.
 
„Urzędnicy ukraińscy mówią, że nie chcą przekazywać dowodów agentom FBI pracującym na Ukrainie, ponieważ uważają, że biuro ma bliskie relacje z NABU i ambasadą USA”, pisze Solomon .
„Nie jest tajemnicą w ukraińskich kręgach politycznych, że NABU powstało z pomocą Amerykanów i próbowało wywierać wpływ podczas wyborów prezydenckich w USA” – powiedział mu Kulyk.
 
Jak donosi Solomon , korupcja i zmowa między USA i Ukrainą sięga aż do Białego Domu Obamy .
„Zapisy finansowe pokazujące, że ukraińska firma gazowa skierowała ponad 3 miliony dolarów  na amerykańskie konta powiązane z Hunterem Bidenem, młodszym synem ówczesnego wiceprezydenta Joe Bidena, który zarządzał stosunkami amerykańsko-ukraińskimi dla administracji Obamy.
Syn Bidena zasiadał w zarządzie ukraińskiej spółki gazowej Burisma Holdings”.
Według danych Petera Schweizera w „Secret Empires:
How the American Political Class” w marcu 2016 roku wiceprezydent Biden naciskał na ukraińskich urzędników, by zwolnili prokuratora, który nadzorował śledztwo w sprawie Burisma Holdings i który planował przeprowadzić przesłuchanie z Hunterem Bidenem w sprawie transferów finansowych.
Ukrywa korupcję i wzbogaca rodzinę i przyjaciół”.
 
Artykuł opublikowany  23 kwietnia 2019 roku.

Źródło:
www.thegatewaypundit.com/2019/04/stunning-european-reporter-reveals-trump-russia-collusion-hoax-has-its-origins-with-soros-funded-ukrainian-activist-group
3 kwiecień 2022

Jim Hoft 

  

Komentarze

  

Archiwum

Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jest śledztwo w sprawie NFI Jupiter
sierpień 20, 2002
PAP
HAARP straszna bron
kwiecień 12, 2005
Goska
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co jest w tym traktacie ?
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
The Rise of Judeo-American "Poland"
luty 11, 2006
Marek Glogoczowski
Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival
styczeń 31, 2008
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"
kwiecień 27, 2006
nawroty
wrzesień 28, 2004
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
Ballady Tadeusza Wo?niaka i moje bluesy w poezji
sierpień 26, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media