ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część pierwsza 
29 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kto w Polsce jest suwerenem? 
3 sierpień 2016      Artur Łoboda
„Fakty nie mają znaczenia” dla kultu Covidian" 
14 październik 2020      Obserwator
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część dwunasta 
21 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Ciekawy wykład o czasie 
10 wrzesień 2020      Alina
Oda do Platformy - Henryk Zygmunt  
22 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Ciekawe szczegóły z życia Ryszarda Krauzego 
20 październik 2020     
Przyczynek do historii Krakowskiego Kazimierza 
11 luty 2016      Artur Łoboda
Kwietniowy raport izraelskiego komitetu ludowego w sprawie śmiertelnych skutków szczepień 
25 kwiecień 2021      Gilad Atzmon
Kiedy pseudo "patrioci" stają się ZDRAJCAMI 
19 sierpień 2020     
Piękne słowa i obrazy 
25 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zombie 
8 październik 2020      Artur Łoboda
Zdominowany przez USA globalny system finansowy stoi w obliczu załamania, gdy Chiny zaczynają kupować rosyjski węgiel i ropę w juanach, a nie w petrodolarach 
17 kwiecień 2022      JD Heyes
Strzeżcie się tych psychopatów  
1 czerwiec 2015      Artur Łoboda
ONR 11 listopada 2011. 
12 listopad 2011      Artur Łoboda
Dlaczego Tusk chce wysłać do szkoły dzieci sześcioletnie? 
7 grudzień 2013      Artur Łoboda
Podobno najlepiej jest przeciwdziałać zakażeniom? 
2 marzec 2020      Artur Łoboda
Trzecie wezwanie o uzasadnienie wysłania obywatelki państwa Izrael - Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
6 maj 2013      Artur Łoboda
Zdrajcy w wojsku 
31 styczeń 2020      Artur Łoboda
Niemiecka "prawda". Wyznania niemieckiego dziennikarza 
13 styczeń 2016     

 
 

Szokujące: europejski reporter ujawnia, że ​​oszustwo Trump-Rosja-zmowa ma swoje początki w finansowanej przez Sorosa ukraińskiej grupie aktywistów

Afera Russiagate zaczęła się od dokumentów udostępnionych przez grupy finansowane przez aktywistę-miliardera George'a Sorosa i właśnie teraz się wyłania.
Dziś jest jasne, że za Baracka Obamy ambasada USA w Kijowie ściśle współpracowała z grupami związanymi z Sorosem, aby zebrać badania opozycji na temat kampanii Trumpa.


 
Kilka amerykańskich mediów doniosło o ukraińskim pochodzeniu mistyfikacji Russiagate, w tym Epoch Times , The Hill i Gateway Pundit .
The Epoch Times poinformował 10 kwietnia 2019 r., że oskarżenia przeciwko byłemu kierownikowi kampanii Trumpa Paulowi Manafortowi wytoczyli ukraiński przedstawiciel Serhiy Leshenko i Artem Sytnyk, dyrektor ukraińskiego Narodowego Biura Antykorupcyjnego (NABU), którzy ujawnili Manafortowi dokumenty dotyczące łapówek podczas prezydentury prorosyjskiego prezydenta Wiktora Janukowycza.
 
Serhiy Leshenko przedstawił publicznie te dokumenty „Czarnej Księgi” 21 marca 2017 r. w ufundowanym przez Sorosa Ukraine Crisis Media Center , łącząc Manaforta z nielegalnymi łapówkami na łączną kwotę 12,7 miliona dolarów, a nawet starając się obwiniać go o śmierć protestujących na Majdanie 2014.
Ukraińscy śledczy „antykorupcyjni” posunęli się nawet do zhakowania telefonów i SMS-ów córek Paula Manaforta.
 
Ukraina Crisis Media Center została założona w marcu 2014 r. przez rząd Ukrainy i Międzynarodową Fundację Odrodzenia George'a Sorosa, aby nadać reportażom na temat konfliktu na Ukrainie „właściwy” obrót.
Soros założył grupy lobbystów medialnych na całym świecie, wzorowane na Media Matters for American, które założył wraz z Johnem Podestą po skandalu Lewinsky, który prawie powalił Billa Clintona.
 
Jak donosi Epoch Times, Leshenko przekazał te informacje pracownicy kampanii Clinton, Alexandrze Chalupie , która następnie przekazała te informacje reporterowi Yahoo News Michaelowi Isikoffowi.
Isikoff ujawnił tę historię na Yahoo 18 sierpnia 2016 r., jedna z pierwszych publicznych wzmianek o rzekomej „zmowie z Rosją” zespołu Trumpa.
Manafort musiał ustąpić ze stanowiska kierownika kampanii Trumpa następnego dnia.
 
Chalupa przekazała również informacje o Black Ledger Glennowi Simpsonowi z Fusion GPS, który przekazał je Nellie Ohr.
Ohr przekazała informację swojemu mężowi Bruce Ohrowi, donosi Epoch Times .
30 maja 2016 r. Nellie Ohr wysłała wiadomość e-mail do Bruce'a Ohra i pracowników Departamentu Sprawiedliwości pod tytułem „Skarbnica dokumentów o „czarnej kasie” Ukraińskiej Partii Regionów”.
 
 
 
Dokumentacja dotycząca Czarnej Księgi Partii Regionów „widocznie teraz trafiła do NABU, ukraińskiego Narodowego Biura Antykorupcyjnego”, napisano w e-mailu, powołując się na źródło dokumentów Czarnej Księgi jako byłego pierwszego zastępcy szefa bezpieczeństwa Ukrainy Wiktora Trepaka.
 
Bruce Ohr następnie wykorzystał te informacje pochodzące od Sorosa, aby rozpocząć nadzór Departamentu Sprawiedliwości nad kampanią Trumpa o kryptonimie „Crossfire Hurricane”.
 
George Soros zainwestował miliardy na Ukrainie przed wybuchem konfliktu w 2014 roku i był jednym z głównych graczy w konflikcie ze swoim wrogiem Władimirem Putinem.
„Dzięki swojej Fundacji Społeczeństwa Otwartego Soros nie tylko przyczynił się do obalenia rządu w Kijowie, ale także ma szansę na znaczne zyski z Ukrainy, zwłaszcza dzięki swoim bliskim powiązaniom z nowym rządem Poroszenki. W styczniu tego roku kilkakrotnie spotykał się prywatnie z ukraińskim kierownictwem” – pisał neopresse  w 2015 roku.
 
28 kwietnia 2016 r. Chalupa i Isikoff pojawili się na panelu, aby omówić swoje badania nad Manafortem z 68 ukraińskimi dziennikarzami w programie o nazwie Open World Leadership Center , sponsorowanym przez Bibliotekę Kongresu, która jest ściśle powiązana z Fundacją Sorosa .
 
NABU i rząd Obamy ściśle współpracowali z organizacją pozarządową Soros Anti-Corruption Action Center  (AntAC) na Ukrainie, jak donosi John Solomon w The Hill .
Kiedy ukraińscy prokuratorzy prowadzili śledztwo w sprawie AntAC w sprawie brakujących 4,4 miliona dolarów w funduszach amerykańskich, urzędnicy Obamy kazali im ustąpić.
 
Kiedy nowy prokurator generalny Jurij Łucenko udał się na spotkanie z ambasadorką Obamy na Ukrainie Marią Jowanowicz, powiedział, że był oszołomiony, gdy ambasador „dał mi listę osób, których nie powinniśmy ścigać”.
 
„Okazuje się, że AntAC był współfinansowany przez administrację Obamy i liberalnego mega-donatora George'a Sorosa.
I współpracował z agentami FBI badającymi działalność biznesową ówczesnego kierownika kampanii Trumpa Paula Manaforta z prorosyjskimi postaciami na Ukrainie” – pisze Solomon.
 
„Sugerowane przesłanie dla ukraińskich prokuratorów było jasne: nie celuj AntAC w środku amerykańskich wyborów prezydenckich, w których Soros wspierał Hillary Clinton , by zastąpiła innego faworyta Sorosa, Baracka Obamę , powiedzieli ukraińscy urzędnicy”.
 
Według danych ujawnionych przez darczyńców , AntAC otrzymał 59 procent swojego prawie 1,7 miliona dolarów budżetu od 2012 roku z budżetów USA związanych z państwem i sprawiedliwością, raporty Solomona lub 1 milion dolarów i prawie 290 000 dolarów z Międzynarodowej Fundacji Odrodzenia Sorosa.
 
Ukraińscy funkcjonariusze organów ścigania próbowali podzielić się z Departamentem Sprawiedliwości swoimi informacjami na temat zmowy między urzędnikami Obamy, kampanią Clintona, organizacjami pozarządowymi Sorosa i rządem Ukrainy, jak dotąd bezskutecznie, pisze Solomon.
Zastępca szefa Departamentu Międzynarodowej Współpracy Prawnej Prokuratora Generalnego Konstantyn Kułyk powiedział Solomonowi:
„Mieliśmy się podzielić tą informacją podczas wyjazdu służbowego do Stanów Zjednoczonych… Ambasador [USA] zablokował nam jednak możliwość uzyskania wizy.
Nie odmówiła nam wprost wizy, ale też nam jej nie dała”.
 
„Urzędnicy ukraińscy mówią, że nie chcą przekazywać dowodów agentom FBI pracującym na Ukrainie, ponieważ uważają, że biuro ma bliskie relacje z NABU i ambasadą USA”, pisze Solomon .
„Nie jest tajemnicą w ukraińskich kręgach politycznych, że NABU powstało z pomocą Amerykanów i próbowało wywierać wpływ podczas wyborów prezydenckich w USA” – powiedział mu Kulyk.
 
Jak donosi Solomon , korupcja i zmowa między USA i Ukrainą sięga aż do Białego Domu Obamy .
„Zapisy finansowe pokazujące, że ukraińska firma gazowa skierowała ponad 3 miliony dolarów  na amerykańskie konta powiązane z Hunterem Bidenem, młodszym synem ówczesnego wiceprezydenta Joe Bidena, który zarządzał stosunkami amerykańsko-ukraińskimi dla administracji Obamy.
Syn Bidena zasiadał w zarządzie ukraińskiej spółki gazowej Burisma Holdings”.
Według danych Petera Schweizera w „Secret Empires:
How the American Political Class” w marcu 2016 roku wiceprezydent Biden naciskał na ukraińskich urzędników, by zwolnili prokuratora, który nadzorował śledztwo w sprawie Burisma Holdings i który planował przeprowadzić przesłuchanie z Hunterem Bidenem w sprawie transferów finansowych.
Ukrywa korupcję i wzbogaca rodzinę i przyjaciół”.
 
Artykuł opublikowany  23 kwietnia 2019 roku.

Źródło:
www.thegatewaypundit.com/2019/04/stunning-european-reporter-reveals-trump-russia-collusion-hoax-has-its-origins-with-soros-funded-ukrainian-activist-group
3 kwiecień 2022

Jim Hoft 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jakim prawem. SOBCZAK i SZPAK
luty 5, 2003
http://angora.pl/
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
MF będzie sprzedawało obligacje danej serii do wartości 20 mld zł
listopad 28, 2002
PAP
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Zwycięstwo Huseina"
maj 22, 2003
Miękka" i "twarda" gra Kwaśniewskiego
wrzesień 26, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
Archaiczny spalony
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kołowrotek
październik 30, 2007
Słoneczny Zegar
Papka medialna
Raport specjalny

kwiecień 28, 2003
Alina
Stan Tymiński
Przepis na nową Polskę

kwiecień 8, 2004
Stan Tymiński
Israel Über Alles
listopad 14, 2007
przysłał ICP
Typowy udział Żydów w sprawowaniu władzy w USA
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
"Bo życie przerosło kabaret"
RZECZYWISTE  POPARCIE

czerwiec 19, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media