|
Plan gospodarczy Trumpa
|
|
Tylko zdrowy rozsądek może nas uratować
Przeżyliśmy w Polsce "komunizm" i przeżyliśmy postkomunizm, a więc rządy poststalinowskiej mafii żydowskiej w Polsce.
Pierwsze z nich sygnowane były nazwiskiem Mazowieckiego.
Podobnie - jak w latach stalinowskich - tok samo w Polsce lat 90. przeprowadzono tak ogromne pranie mózgów, że większość Polaków przyjmowała największe zbrodnie jako rzecz normalną.
Było to tak silne zaczadzenie żydowską oszukańczą ideologią, że stałem się wyrzutkiem w gronie moich dawnych znajomych, którzy rzekomo "walczyli z komuną".
Moją największą "zbrodnią" była próba wytłumaczenia, że tak zwany "Plan Balcerowicza" to zaplanowane niszczenie gospodarki polskiej.
Moi dawni znajomi twierdzili, że pod oczywistymi przejawami niszczenia gospodarki w Polsce - musiał być ukryty jakiś "ważniejsze' od mojej diagnozy przesłanie.
I podobnie dzisiaj są tacy - którzy w oczywistych działaniach Trumpa - prowadzących do wywołania chaosu gospodarczego - widzą jakiś ukryty - wyższy cel.
A prawda jest taka, że celem jest przejęcie przez eskimosów majątku zbankrutowanych Państw i Przedsiębiorstw.
Tak naprawdę działania Trumpa to dalszy etap grabienia Narodów zapoczątkowany podczas pseudo-epidemii kowida.
Nie szukajcie głębszych treści, bo już nieraz oszukiwano Polaków "ukrytymi" - wyższymi celami, które miały rzekomo przyświecać naszym wrogom.
PS
W związku z zawirowaniami ekonomicznymi ma Świecie, mamy dzisiaj doskonałą możliwość sprawdzenia: jakie bezpieczeństwo daje nam własna waluta.
Zapamiętajcie tą lekcję.
|
|
9 kwiecień 2025
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Rutkowski pomoże minister Jakubowskiej
grudzień 9, 2002
(RAD) www.dziennik.krakow.pl
|
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
|
Ograniczenia w kandydowaniu na głowę państwa demokratycznego
październik 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Tylko dla palaczy
sierpień 9, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Wojny o energię
kwiecień 4, 2003
Mirosław Dakowski
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Matka - nadzieja
październik 25, 2004
Zbigniew Skowroński
|
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
|
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego
za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
|
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
|
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
|
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Kryzys Banku Centralnego USA, Zagrożenie Inflacją
luty 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
|
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
|
Dzień jak co dzień, ale inaczej
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
|
|
|