ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
więcej ->

 
 

Konwencjonalna Trzecia Wojna Światowa?



Trudno jest ocenić prawdopodobieństwo nuklearnej wojny ostatecznej. Obopólnie gwarantowane zniszczenie USA i Rosji, w pierwszej godzinie wymiany salw nuklearnych, zmniejsza teoretycznie prawdopodobieństwo rozpętania takiej wojny, przez dwie potęgi posiadające największe arsenały broni nuklearnych na świecie. Nasuwa się pytanie czy USA i Rosja zaryzykowałyby nie-nuklearną konwencjonalną Trzecią Wojnę Światową?

Tłem dwu pierwszych wojen światowych rozpoczętych atakami zbrojnym Niemiec była wizja imperium od Renu do Władywostoku i kolonizacja Rosji w podobny sposób jak W. Brytania postąpiła w Indiach. Anglia natomiast kontemplowała prewencyjny atak na Niemcy we wczesnych latach dwudziestego wieku (dokładnie w 1903), w chwili, kiedy bardziej nowoczesny przemysł niemiecki był w stanie pobić konkurencję brytyjską w eksporcie i w budowie bardziej nowoczesnych okrętów wojennych. Naturalnie wizje zysków elity finansowej były bod?cem do eksploatowania tej sytuacji, nie mówiąc o wizjach przywódców żydowskich, którzy chcieli stworzyć państwo żydowskie w Palestynie.

Kampania wyborcza w USA w 2008 roku, szerzy nastroje wojenno-patriotyczne. John McCain mówi, że raczej przegrałby wybory, niż przegrałby wojnę w Iraku. Natomiast Barack Obama mówi, że najważniejszym polem bitwy jest Afganistan i że w razie wyboru, będzie dążył on do zwycięstwa w Afganistanie. Najwyra?niej Obama nie zna powiedzenia lorda Curzon’a, który nazywał Afganistan historycznym cmentarzem „imperiów.”

W obecnej chwili na wokandzie w Waszyngtonie jest Gruzja, po rosyjskiej „wojnie pięcio-dniowej.” Gruzja manipulowana przez Izraela, nie posłuchała stanowczego ostrzeżenia USA, które przestrzegało Gruzję przed bezpośrednim konfliktem z Rosją. Kiedy Gruzja dokonała ataku na Południową Osetię i zbombardowała dzielnice mieszkaniowe stolicy tego kraju, oraz wdała się w walkę z posterunkami rosyjskimi, Rosja interweniowała. Wówczas Gruzja zaczęła prosić o interwencję wojskową USA.

Obecnie sytuacja zmieniła się i wygląda na to, że USA gwarantuje bezpieczeństwo Gruzji, ale nie jest w stanie zapobiec następnej prowokacji Gruzinów, działających pod wpływem doradców izraelskich. Czy w razie takiej sytuacji USA byłoby gotowe do konwencjonalnych działań wojennych przeciwko Rosji?

Tymczasem Rosja, po uznaniu niepodległości Południowej Osetii i Abchazji, nie byłaby w stanie nie reagować militarnie, zwłaszcza wobec strategicznego znaczenia portów w Abchazji. Trzeba pamiętać, że główna baza rosyjskiej marynarki wojennej na Morzu Czarnym jest na terenie Ukrainy, na Krymie, w Sewastopolu.

Nawiasem mówiąc jest pewne legalne podobieństwo między Sewastopolem i Guantanamo na Kubie. Amerykański kontrakt z Kubą jest przedawniony i USA korzysta z bazy Guantanamo bezprawnie. Kiedy dobiegnie końca pakt Ukrainy z Rosją, pozwalający Rosji korzystać z bazy w Sewastopolu, sytuacja bezprawnego używania tej bazy przez Rosjan, byłaby podobna do równie bezprawnego używania bazy Guantanamo na Kubie. Najprawdopodobniej i Waszyngton i Moskwa nie będą się przejmować prawem międzynarodowym w sprawie tych baz.

Nie ma wątpliwości, że wojska rosyjskie w każdej chwili mogą pokonać siły Gruzinów.
Natomiast konfrontacja miedzy siłami Rosji i USA, to zupełnie inna sprawa. Rosjanie mogą próbować ataki nuklearne na małą skalę, przeciwko bazom amerykańskich, z których Amerykanie atakowaliby Rosję. Celem takich ataków byłyby amerykańskie ośrodki kontroli i dowodzenia.

Celem rosyjskich kontrataków nuklearnych mogłyby być amerykańskie lotniskowce na Morzu Śródziemnym i bazy w Europie, włącznie z bazami wyrzutni „Tarczy” w Polsce. Nasuwa się pytanie czy jest możliwa Trzecia Wojna Światowa podstawowo konwencjonalna z ograniczonym stosowaniem broni nuklearnych?

Rosnące potęgi ekonomiczne Chin i Indii byłyby poza tą rozgrywką, w której nie miałyby one bezpośrednich powodów do akcji w sprawie zatargu USA z Rosją na Południowym Kaukazie. Im dalej w czasie odkłada się konfrontacja USA z Rosją, tym większe znaczenie będą mieć Chiny i Indie i tym większe znaczenie będą miały ich inicjatywy pokojowe.

WWW.pogonowski.com
1 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Zamiast Wigilijnej Gwiazdki.
grudzień 22, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Luksemburczycy i Norwegowie są najbogatsi w Europie, choć nie należą do UE
grudzień 19, 2002
PAP
Komu potrzebne jest Red Watch
luty 27, 2008
Artur Łoboda
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą ....
listopad 11, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
W Imię Boga, Miłosiernego, Litościwego Status Kobiety w Islamie
grudzień 9, 2006
Dorota
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozmyslanie o NIM
kwiecień 27, 2005
przesłała Elżbieta
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
szefow sztabu (the chairman of the Joint Chiefs of Staff).
kwiecień 28, 2005
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
Amerykańskie mordy bezbronnych Irakijczyków
czerwiec 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
Do Pracowników Ochrony Zdrowia
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur 1605.2006
Policzek dla Unii Europejskiej
luty 3, 2003
PAP
Miękka" i "twarda" gra Kwaśniewskiego
wrzesień 26, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media