|
Specjaliści od hejtu
|
|
Trzeba zauważyć, że cały wyborczy hejt pochodzi od zwolenników Trzaskowskiego czyli wyznawców Platformy Obłąkańców. Ci ludzie nie są w stanie akceptować demokracji - oni uznają jedynie ZBRODNIOKRACJĘ.
Takie były 8 letnie rządy PO - zbrodnia goniła zbrodnię, seryjny samobójca nieźle zarobił, zginęło więcej polskich generałów niż w czasie II wojny światowej, ilość afer osiągnęła poziom Himalajów.
Trzaskowski zaraz po objęciu funkcji prezydenta Warszawy podniósł ceny za wywóz śmieci - najbiedniejsi emeryci w 16-20m2 mieszkaniach płacą 65 zł miesięcznie!!!! (Pewnie na jedzenie wydają tygodniowo mniej niż muszą płacić dworzanom Trzaskowskiego).
Domy jednorodzinne wydają na wywóz śmieci ponad 100 zł/miesiąc. To kłamca i oszust, ściągający pieniądze od najbiedniejszych, żeby wydać na parady zboczeńców, antifę (koszerną organizację terrorystyczną), dla pani Lange, zamieszanej w zbrodnię na księdzu, na kary za awarię kolektora ściekowego, którego techniczny cymbał nie potrafił użytkować.
Jeśli ten cymbał zostanie prezydentem, podniesie WSZYSTKIM opłaty za usługi komunalne.
Poza tym za stwierdzenie Trzaskowskiego: "Po co nam CPK, skoro mamy port w Berlinie" powinny zainteresować się nim służby specjalne. Kim jest Trzaskowski skoro on i jemu podobni "mają port lotniczy w Berlinie"?! Kto im płaci?
|
|
23 czerwiec 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (2)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
|
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
|
Hausner musi boleć
luty 1, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Drodzy Rodacy
kwiecień 18, 2003
|
A w Polsce okradają w majestacie prawa...
czerwiec 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
|
Niech nas Bóg broni przed światowymi dziełami
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
|
Papież zakwestionował wymiar społeczny liberalizmu
(znawca 5)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Bron geofizyczna
luty 9, 2005
Polan
|
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm"
- online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
Rejtan
czerwiec 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
|
Poznawanie historii na UMCS
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda
|
Dwustudolarowy Bush
wrzesień 15, 2003
PAP
|
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - BILANS OTWARCIA
marzec 6, 2004
dr Paweł Ziemiński
|
Pilnie potrzebna powszechna edukacja obywatelska
kwiecień 20, 2005
Leszek Skonka
|
|
|