ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jakie epidemie nam grożą 
6 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Pozew zbiorowy przeciwko twórcom i dystrybutorom filmowego paszkwilu "Unsere Muetter, unsere Vaeter"  
4 lipiec 2013      Sławomir Hałaczkiewicz
Żyrinowski czy Żyrynowski ? 
15 kwiecień 2010      Goska
Odwojować kulturę - Małgorzata Todd 
24 sierpień 2019      Alina
Przyjaciół poznaje się w biedzie a ludzi honoru w każdym momencie 
18 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Zbrodniczy ochraniarze firmy „Xe” 
20 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Antypolonizm odgórny 
22 marzec 2013      Artur Łoboda
Z nieba dar, polskie Serce 
25 czerwiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Wybuch skandalu związanego z koronawirusem w Niemczech Merkel.
Fałszywie dodatnie wyniki i test Drostena PCR
 
25 styczeń 2021      F. William Engdah
Nigdy nie przekroczyć granicy podłości! 
19 kwiecień 2013      Artur Łoboda
W czyim interesie działa dziś PiS? 
14 listopad 2021     
W sprawie roszczeń żydowskich 
15 styczeń 2018     
Przyczyny "zespołu Aspergera"... 
28 grudzień 2019     
Kolejna książka najbardziej inwigilowanego oraz prześladowanego przez III RP dziennikarza 
17 maj 2016      Marcin Dybowski
Grecka Tragedia  
14 luty 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Magiczne słowo "białko spike" 
28 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Spektakl 
6 grudzień 2020      Artur Łoboda
Ich zbrodnie nigdy nie ulegną przedawnieniu 
11 marzec 2021      Polska Ponad Podziałami
Wspólnicy zbrodniarzy 
10 sierpień 2016      Artur Łoboda
Niedźwiedzia przysługo szumowiny dla Dudy 
12 lipiec 2020     

 
 

Naziści nie zostali pokonani… zeszli do podziemia i teraz rządzą KANADĄ i ŚWIATEM, promując programy eugeniki i depopulacji zgodne z Adolfem Hitlerem

 
Trzecia Rzesza nigdy się tak naprawdę nie skończyła.
Chociaż sam Hitler został zniszczony, nazistowski reżim lat 20./30./40. po prostu zszedł do podziemia i przekształcił się w globalny ruch infiltracji i wpływów, który teraz wyłania się jako „globalizm”.

Światowe Forum Ekonomiczne to poligon dla współczesnych nazistów,
do których należą przywódcy krajowi Macron (Francja), Merkel (Niemcy) i Trudeau (Kanada).
Warto zauważyć, że wicepremier Kanady, Chrystia Freeland, jest wnuczką rzeczywistego nazistowskiego kolaboranta i propagandysty Michaela Chomiaka. (Mykhailo Khomiak)
Jak donosi The Gateway Pundit Chomiak był celem poszukiwań współpracowników hitlerowskich przez powojenny polski wywiad.
 
„Oskarżany przez polski wywiad Chomiak - przybył do Krakowa wkrótce po tym, jak gubernatorem został Hans Frank (który został stracony za zbrodnie przeciwko ludzkości), oferując się jako agent wpływu, aby informować Niemców o tym, jacy koledzy Ukraińcy i antyrosyjscy nacjonaliści działali wówczas w okolicach Lwowa - co myśleli i planowali.
Jego praca jako dziennikarza była prawdopodobnie przykrywką dla szpiegostwa na rzecz Niemców”.
Córką Chomiaka była Halyna Chomiak, matka Chrysti Freeland, obecnie wicepremier Kanady (tuż za Trudeau).


Tytułowe zdjęcie z kompilacji za pośrednictwem TGP:
 
Oto zdjęcie Christii Freeland, Justina Trudeau i George'a Sorosa ze spotkania na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w styczniu 2016 roku.
Naziści i przewrót dokonany na Ukrainie przez kolaborantów hitlerowskich.
W jednej z przedstawionych poniżej masakry, w dniach 29-30 września 1941 r. stracono 33 771 Żydów. (Zbiór zdjęć dzięki uprzejmości The Gateway Pundit / XR Vision)
 
(Zdjęcie niestety niedostępne. Dotyczy zapewne masakty w Babim Jarze.)
 
 

Aktualni naziści (globaliści) realizują program eugeniki / depopulacji Adolfa Hitlera

 
Zrozum, że schemat depopulacji  za pośrednictwem „szczepionkowego” mRNA, który jest obecnie narzucany światu, nie jest niczym nowym.
Jest to jedynie kontynuacja nazistowskiego programu eugeniki z lat 30./40., który dążył do eksterminacji pewnych grup etnicznych w imię „postępu” ludzkości.

Dziś ten sam wysiłek jest  w toku - w rozszerzonym kontekście, gdzie celem są obecnie głównie narody zdominowane przez rasę kaukaską  na całej planecie.

Zwróć uwagę, że Afryka nie widziała zbyt wiele w przyjmowaniu szczepionek, a Afrykanie nie umierają masowo z powodu szczepionek.
Masowe zgony spowodowane szczepionkami mają miejsce w tak zwanych „białych” krajach w Europie, Ameryce Północnej, Australii itd., podczas gdy wiele krajów, takich jak Indie, oferuje swoim ludziom iwermektynę jako profilaktykę (co drastycznie zmniejsza liczbę zgonów).

Zauważ też, że w Stanach Zjednoczonych ten sam Joe Biden, który zażądał, aby wszyscy obywatele amerykańscy zostali zaszczepieni - jako warunek utrzymania pracy, jednocześnie oświadczył, że nielegalni imigranci muszą się w ogóle zaszczepić.

Nawet teraz w Kanadzie ujawniono, że nakaz Justina Trudeau zakazujący protestów przeciwko rządowi w szczególności zwalnia od szczepienia uchodźców, imigrantów i mniejszości etniczne , jak donosi Summit.news .

Innymi słowy, nie możesz protestować tylko wtedy, gdy jesteś Biały .

To jest rasistowska rzeczywistość faszystowskiego reżimu kanadyjskiego, który jest prawie w 100% powiązany z Trzecią Rzeszą i Adolfem Hitlerem.

Iwermektyna nie jest dozwolona w krajach kaukaskich.
Wszyscy obywatele tych krajów są skazani na śmierć przez faszystów medycznych, takich jak FDA, którzy celowo wstrzymują Amerykanów z iwermektyną i innymi interwencjami ratującymi życie.
Iwermektyna jest łatwo dostępna w Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Azji i Indiach, ale nie w Ameryce Północnej czy Europie Zachodniej.
To wszystko jest ograniczane przez faszystowskie rządy, które teraz działają jako biologiczny i medyczny terrorysta atakujący ludzi.

Znaczna część współczesnego rządu USA jest kierowana przez rzeczywistych faszystów, którzy czerpią swoją filozofię z nazistów

 
W ramach operacji Paper Clip rząd USA sprowadził nazistowskich naukowców do Stanów Zjednoczonych i nadał im nową tożsamość, aby mogli prowadzić NASA i program Apollo.
Faktycznie naziści infiltrowali NASA od samego początku i powoli przedzierali się przez społeczność wywiadowczą i rządowe organy regulacyjne, aż do momentu, w którym zaskakująca liczba osób kierujących FDA, NIH lub NIAID płynnie współpracuje z nazistowskim programem masowej  eksterminacji.

 Wystarczy pomyśleć o pięciu ostatnich komisarzach FDA i o tym, ile bólu, cierpienia i zniszczenia sprowadzili na świat, odzwierciedlając filozofię faszystowskiej i ludzkiej eksterminacji:
Stephen M. Hahn Scott Gottlieb Robert M. Califf Margaret Hamburg Andrew C. von Eschenbach
Każdy z nich  nadzorował  tłumienie przez FDA  naturalnego żywienia i medycyny naturalnej, podczas gdy agencja forsowała ochronę monopolu na śmiertelne leki na receptę, prawie zawsze „zatwierdzone” pod jawnym oszustwem.

Obecnym szefem NIAID jest oczywiście Fauci , a szefem CDC jest Walensky .
Wszyscy ci ludzie przyjmują swoje rozkazy od globalistów, a globaliści dążą do eksterminacji większości rasy ludzkiej i przejęcia planety dla siebie.
Globaliści postrzegają teraz ludzi jako „pchły”, które należy usunąć w „pchlej kąpieli” na skalę planetarną.

Jak pokazuje ten mem, każdy sektor współczesnego społeczeństwa ma motywację do wspierania depopulacji: globaliści, rządy, korporacje, a nawet Wall Street (finanse i inwestycje).Cały ruch aborcyjny był częścią schematu eugeniki / depopulacji

 
Przemysł aborcyjny w Ameryce – który został założony przez anty-murzyńskiego  eugenika, który mówił o Czarnych jako o „ludzkich chwastach” – od dawna celuje w Czarnych w celu eksterminacji poprzez dzieciobójstwo.

Była to wczesna próba zmniejszenia światowej populacji poprzez tak zwane inicjatywy „zdrowia kobiet”, które nawet teraz zostały porzucone przez postępowców na rzecz transpłciowości,  która całkowicie zaprzecza istnieniu kobiet biologicznych.
Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że Adolf Hitler został  zainspirowany  ruchem eugenicznym w Ameryce , który rozpoczął się w Kalifornii , gdzie stanowi prawodawcy stali na czele prawa zatwierdzającego, między innymi, sterylizację osób upośledzonych umysłowo przez rząd.

Artykuł Edwina Blacka, autora „IBM and the Holocaust”, jest autorem artykułu w 2003 roku zatytułowanego „The Horrifying American Roots of Nazi Eugenics”.
Tekst jest opublikowany na HistoryNewsNetwork.org i stwierdza:

Eugenika była rasistowską pseudonauką zdeterminowaną, by wymazać wszystkich ludzi uznanych za „nienadających się”, zachowując tylko tych, którzy dostosowali się do nordyckiego stereotypu.

Elementy tej filozofii zostały uświęcone jako polityka narodowa przez przymusową sterylizację i segregację, a także ograniczenia dotyczące małżeństw, uchwalone w dwudziestu siedmiu stanach.
W 1909 roku Kalifornia stała się trzecim stanem, który przyjął takie prawa.

Ostatecznie, praktycy eugeniki przymusowo wysterylizowali około 60 000 Amerykanów, zakazali małżeństw tysiącom, przymusowo rozdzielili tysiące w „koloniach” i prześladowali niezliczone liczby w sposób, którego dopiero się uczymy.

Przed II wojną światową prawie połowa przymusowych sterylizacji miała miejsce w Kalifornii, a nawet po wojnie stan odpowiadał za jedną trzecią wszystkich takich operacji,  głównie kobiety.

Wiele z nich sklasyfikowano jako „złe dziewczyny”, zdiagnozowano jako „namiętne”, „przeseksualne” lub „seksualnie niesforne”.

W Sonoma niektóre kobiety poddano sterylizacji z powodu czegoś, co uznano za nienormalnie dużą łechtaczkę lub wargi sromowe.


Jak ujawnia Edwin Black, finansowanie ruchu eugenicznego obejmowało wielu zwykłych podejrzanych, którzy obecnie zajmują się propagowaniem szczepionek i depopulacji w XXI wieku:

Eugenika byłaby tak dziwaczną gadaniną, gdyby nie szeroko zakrojone finansowanie przez korporacje. filantropie, w szczególności Carnegie Institution, Fundacja Rockefellera i kolejowa fortuna Harrimana.

Wszyscy byli w zmowie z niektórymi z najbardziej szanowanych amerykańskich naukowców wywodzących się z tak prestiżowych uniwersytetów, jak Stamford, Yale, Harvard i Princeton.

Ci akademicy opowiadali się za teorią rasy i nauką o rasie, a następnie fałszowali i przekręcali dane, aby służyć rasistowskim celom eugeniki.

Fundacja Rockefellera pomogła założyć niemiecki program eugeniki, a nawet sfinansowała program, w którym pracował Josef Mengele przed wyjazdem do Auschwitz.Co ważne, eugenika została usprawiedliwiona pod etykietką „nauki” w taki sam sposób, w jaki uzasadnione są dziś szczepionki .

Z artykułu: n 1863, Sir Francis Galton, kuzyn Karola Darwina, wysnuł teorię, że jeśli utalentowani ludzie poślubią tylko inne utalentowane osoby, rezultatem będzie wymiernie lepsze potomstwo.

Na przełomie XIX i XX wieku idee Galtona zostały zaimportowane do Stanów Zjednoczonych, tak jak odkryto na nowo zasady dziedziczenia Gregora Mendla.

Amerykańscy zwolennicy eugeniki wierzyli z religijnym zapałem, że te same mendlowskie koncepcje określające kolor i wielkość grochu, kukurydzy i bydła rządziły także społecznym i intelektualnym charakterem człowieka.

W Ameryce, demograficznie wstrząśniętej imigracyjną i rozdartą chaosem porekonstrukcyjnym, konflikty rasowe były wszędzie na początku XX wieku.

Elitaści, utopiści i tak zwani „postępowcy” połączyli swoje tlące się lęki rasowe i klasowe uprzedzenia z pragnieniem stworzenia lepszego świata.

Przekształcili eugeniki Galtona w represyjną i rasistowską ideologię.
Cel:
zaludnić ziemię znacznie większą ilością własnego rodzaju społeczno-ekonomicznego i biologicznego – i mniej lub żadną inną.


W Ameryce zbudowano obozy śmierci z funkcjonalnymi komorami gazowymi, podczas gdy eksperci armii amerykańskiej otwarcie mówili o użyciu broni biologicznej do kontroli populacji... w 1918 roku

 
W tym celu zbudowano w Ameryce obozy śmierci z funkcjonalnymi komorami gazowymi.
Są one prawie dokładnie takie, jak obozy koncentracyjne, które są obecnie uruchamiane w stanie Waszyngton i innych regionach Ameryki.

Lekarz armii amerykańskiej napisał nawet książkę zatytułowaną „Applied Eugenics” (w 1918 r.), w której argumentował, że broń biologiczna może być użyta do osiągnięcia selektywnej depopulacji:

Najczęściej sugerowaną metodą eugenobójstwa w Ameryce była „komora śmiercionośna” lub publiczna lokalnie obsługiwane komory gazowe.

W 1918 roku Popenoe, wojskowy specjalista od chorób wenerycznych podczas I wojny światowej, był współautorem powszechnie używanego podręcznika Applied Eugenics, w którym argumentował:
„Z historycznego punktu widzenia, pierwszą prezentowaną metodą jest wykonanie…
 Jej wartość w utrzymaniu nie należy lekceważyć standardu wyścigu”.

Applied Eugenics poświęcił również rozdział „Śmiertelnej selekcji”, która działała „poprzez zniszczenie jednostki przez jakąś niekorzystną cechę środowiska, taką jak nadmierne zimno, bakterie lub niedobór ciała”.

Przy okazji nie zapominaj, że tak zwana epidemia „grypy hiszpańskiej” z 1918 r. rozpoczęła się w bazie wojskowej na Środkowym Zachodzie.

Według niektórych relacji był to eksperyment z bronią biologiczną prowadzony przez samo wojsko.

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych w przełomowej decyzji z 1927 r. zatwierdził programy eugeniki/wyludniania, dowodząc, że nawet SCOTUS stanie po stronie masowych morderstw, gdy wydaje się to politycznie wygodne:
nawet Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych poparł aspekty eugeniki.

W swoim niesławnym orzeczeniu z 1927 r. sędzia Sądu Najwyższego Oliver Wendell Holmes napisał:
„Lepiej dla całego świata, jeśli zamiast czekać na egzekucję zdegenerowanego potomstwa za przestępstwo lub pozwolić im głodować z powodu ich bezmyślności, społeczeństwo może powstrzymać tych, którzy są ewidentnie niezdolni do kontynuowania swego rodzaju…

Wystarczą trzy pokolenia imbecylów.

Ta decyzja otworzyła wrota dla tysięcy poddawanych przymusowej sterylizacji lub w inny sposób prześladowanych jako podludzi.

Wiele lat później naziści na procesach norymberskich cytowali słowa Holmesa we własnej obronie.


Wreszcie Adolf Hitler odwołał się do „nauki” i „medycyny” (tak jak dzisiaj Fauci), aby uzasadnić swoje programy eugeniki/holokaustu.

Od Edwina Blacka:
Hitler studiował amerykańskie prawa eugeniki.
Próbował legitymizować swój antysemityzm, medykalizując go i owijając go w smaczniejszą pseudonaukową fasadę eugeniki.
Hitler był w stanie pozyskać więcej zwolenników wśród rozsądnych Niemców, twierdząc, że nauka jest po jego stronie.
Podczas gdy nienawiść rasowa Hitlera wyrosła z jego własnego umysłu, intelektualne zarysy eugeniki przyjętej przez Hitlera w 1924 r. powstały w Ameryce.

Nazistowska eugenika ostatecznie dyktowałaby, kto będzie prześladowany w Europie zdominowanej przez Rzeszę, jak ludzie będą żyć i jak będą umierać.

Nazistowscy lekarze staliby się niewidzialnymi generałami w wojnie Hitlera przeciwko Żydom i innym Europejczykom uważanym za gorszych.
Lekarze tworzyliby naukę, wymyślali formuły eugeniczne, a nawet ręcznie wybierali ofiary do sterylizacji, eutanazji i masowej zagłady.


To, czego wszyscy jesteśmy dziś świadkami w przypadku Fauciego, Wielkiej Farmacji, „szczepionek”, zabójstw w szpitalach i aborcji, to jedynie Trzecia Rzesza odrodzona jako CZWARTA Rzesza z nową etykietą „nauka”.

 
Zrozum, że Fauci to tylko współczesna interpretacja nazistowskich eugeników Trzeciej Rzeszy.
Nie jest niczym nowym, po prostu złem recyklowanym pod szyldem „nauki”.

„Nauka” od dawna kojarzy się z eksterminacją, masową śmiercią, ludobójstwem/demobójstwem i wyludnieniem.

Zastrzyki mRNA po prostu dały tym samym anty-ludzkim „naukowcom” nową broń do atakowania rasy ludzkiej za pomocą igieł, zamiast strzelania do nich kulami i wrzucania ich ciał do masowych grobów.

Teraz mogą mordować miliardy, twierdząc, że są zaangażowani w „zdrowie publiczne”.

Szpitale zostały przekształcone w fabryki morderstw, a lekarze głównego nurtu są obecnie współwinni ludobójczych zbrodni przeciwko ludzkości.

Ale nadal idą naprzód, ponieważ, podobnie jak nazistowscy lekarze z II wojny światowej, wierzą, że są „wyższymi” istotami ludzkimi, które mogą decydować, kto żyje, a kto umrze.

Omówię to wszystko i wiele więcej w dzisiejszym podcaście Aktualizacji Sytuacji, który szczegółowo opisuje nazistowskie wpływy globalistycznych liderów, takich jak Trudeau i Freeland, którzy szybko zamieniają Kanadę w tyrańską dyktaturę.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że kanadyjskie obozy koncentracyjne są gotowe do pełnej operacji, ponieważ obiekty obozów zagłady  w tym samym czasie Trudeau i Freeland unieważniają wszelkie prawa obywatelskie, prawa człowieka i prawa do rzetelnego procesu obywatelskiego?

Nie ma zbiegów okoliczności.
To wszystko jest częścią rzeczywistego nazistowskiego planu, który jest obecnie wdrażany w Kanadzie (i planowany na cały świat).

Pełne informacje znajdziesz tutaj: Brighteon.com/. Źródło:
https://citizens.news/595603.html 
21 luty 2022

Healthranger 

  

Komentarze

 

Pan autor chyba był wielokrotnie wyszczepiony, bo zupełnie nie dostrzega innej nacji w tym interesie, mianowicie żydów - "Współudział Żydów w tworzeniu eugeniki niemieckiej" - https://www.wikiwand.com/pl/Eugenika_%C5%BCydowska.

Niemieckich nazistów już nie ma, nadal są żydowscy i ich nazwiska przytacza, nie doszukując się w nich niczego szczególnego.

Stany są skończone. Ich elita jest i tchórzliwa i... niekoniecznie bystra.

Ale nie są wyjątkiem....

2022-02-22
hens

  

Archiwum

Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
Według kolejności
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
listopad 21, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
Kapitalizm
kwiecień 25, 2004
Artur Łoboda
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
Emeryt na rencie
marzec 20, 2008
MAREK JASTRZˇB
Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie
czerwiec 16, 2004
(PAP)
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
Nie tylko Europejczykom odbiło
kwiecień 30, 2003
Zaproszenie "ZA" na wystawę obrazów CZESŁAWA RADZKIEGO
czerwiec 24, 2007
Wiesław Sokołowski
Pacyfikacja ale nie wojna w Iraku
luty 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
Tadeusz Rejtan
czerwiec 7, 2003
Stanisław Tubek
Przycinanie Instytutu
styczeń 21, 2003
Bronisław Wildstein http://www.rzeczpospolita.pl
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media