ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
więcej ->

 
 

Kontrola przez demoralizacje



Rabin Sam Dresner (1923-2000) jest autorem ksiazki "Czy rodzina moze przetrwac w poganskiej Ameryce?" ("Can Families Survive in Pagan America?"). Reprezentowal on ortodoksyjnych Zydow wierzacych w nakazy Tory i ubolewal nad tym, ze wiekszosc Zydow amerykanskich porzucila tradycyjny judaizm, wybierajac sekularyzm i w ten sposob stala sie elita kulturalna "poganskiej" Ameryki. Co wiecej, zydowscy przybysze (w XIX i XX wieku) z ziem Polski przedrozbiorowej uformowali kulture Ameryki w XX wieku i spowodowali zwyciestwo "swieckiego humanizmu".
Symbolem tej dominujacej grupy niewierzacych Zydow jest obok pisarza Isaaca Bashevisa Singera znany aktor i rezyser Woody Allen. Obaj, wedlug Dresnera, okazuja pogarde dla tradycji zydowskich. Singer opisuje Zydow polskich jako seksualnie zdegenerowanych, a jego ksiazki "sa karykatura judaizmu przez wulgarnosc i raza komercjalizmem... Zydzi amerykanscy, zwlaszcza intelektualisci, stali sie kolejno pionierami i zwolennikami kazdej modnej ideologii, jak marksizm, dekonstrukcja, 'powiekszanie swiadomosci', rozwiazlosc, liberalizacja moralnosci, kult, eksperymenty seksualne etc." (Marxism, deconstruction, consciousness-raising, permissiveness, liberation, cults, sexual experimentation, etc.).
Rabin Elliot Gertel uwazal, ze Dresner byl jednym z pierwszych dzialaczy zydowskich, ktory ostrzegal przed niszczycielskim wplywem literatury, filmu i radykalnego feminizmu na judaizm. Michael Jones zgadzal sie z Dresnerem, gdy pisal o katolicko-zydowskiej wojnie ideologicznej, ktora nazywal "Kulturkampf". Zwracal uwage na to, ze religijni Zydzi szkodza wlasnej religii, popierajac "sexual liberation" - swobode seksualna. Obecnie dwie trzecie producentow filmow i programow telewizyjnych w Hollywood jest pochodzenia zydowskiego. Pisal o tym Neal Gabler w ksiazce "Ich wlasne imperium: jak Zydzi stworzyli Hollywood" (An Empire of their Own: How Jews Created Hollywood). Tak na przyklad: Gerald Levin kieruje Time Warner, Michael Elsner wytwornia Disneya, Mel Karmazin i Sumner kieruja Viacom-CBS, a Edgar Bronfman, jeden z przywodcow zydowskiego ruchu roszczeniowego, kontroluje firme Universal.
Kiedy William Cash opisal w 1994 r. w pazdziernikowym wydaniu angielskiego pisma "The Spectator", jak Zydzi kontroluja Hollywood, spotkal sie z gwaltowna krytyka na lamach "Los Angeles Times" (13 listopada 1994 r.) jako "reactionary crackpot" (reakcjonistyczny czerep), ktory popiera stary przesad, ze Zydzi opanowali amerykanskie media. Histeryczna reakcja na artykul Casha ujawnila sie w listach do redakcji, podpisanych przez takie gwiazdy kina, jak Kevin Costner, Sidney Poitier i Tom Cruise, pelnych niepokoju, ze nadchodza nowe holokaust i hiszpanska inkwizycja.
Najwieksza role w demoralizacji Ameryki Dresner przypisuje Hollywood, ktore jest zdominowane przez Zydow. Faktycznie bitwa o zdemoralizowanie Ameryki, rozegrana glownie miedzy Zydami (za) i katolikami (przeciw), odbyla sie w latach 1934-1965. Pyrrusowe zwyciestwo Hollywood usunelo w cien religijnych Zydow reprezentowanych przez Dresnera i wylonilo Woody'ego Allena jako symbol obecnej kultury amerykanskiej. Jej cecha szczegolna jest rozwiazlosc i poparcie dla zabijania dzieci poczetych, wprowadzone przez protestantow Anglo-Saksonow (tak zwanych WASP-ow).
Na tle zydowskiej kontroli kultury amerykanskiej pozostaje bez odpowiedzi pytanie: "kto reprezentuje Zydow amerykanskich?" - rabin Dresner czy Woody Allen? Dzisiejsze statystyki wskazuja, ze Zydzi amerykanscy w wiekszosci wybieraja Woody'ego Allena, co, wedlug Dresnera, jest zdrada tradycyjnych wartosci judaizmu zawartych w Torze. Jezeli Zydzi amerykanscy uwazaja, ze Woody Allen jest ich przedstawicielem, to stracili oni poczucie moralne i nie tylko prowadza kultukampf przeciw kulturze chrzescijanskiej, ale rowniez przeciwko takim religijnym Zydom, jak rabin Dresner. Ortodoksi uwazaja Woody'ego Allena i jego zwolennikow za osoby zdegenerowane moralnie.
Luke Ford, ktory jest ortodoksyjnym Zydem, napisal: "Swieccy Zydzi odgrywaja nieproporcjonalnie wielka role w amerykanskim 'Sex Industry'". Kiedy zwrocil sie on do Ala Goldsteina w tej sprawie, dostal nastepujaca odpowiedz: "Jedynym powodem, dla ktorego Zydzi zajmuja sie pornografia, jest to, ze uwazaja oni, ze Chrystus byl naciagaczem, a katolicyzm naciaga ludzi.
My nie wierzymy w autorytety" (Christ sucks. Catholicism sucks. We don't believe in authoritarianism.).
Zapytany, czy wierzy w Boga, Goldstein odpowiedzial: "Ja jestem bogiem".
Ciekawe jest takze, ze w zwiazku z demoralizacja kultury amerykanskiej Dresner wspomina przywodce polskich frankistow, Jakuba Franka, jako sukcesora falszywego mesjasza Sabbatai Zevi (ktory w wiezieniu tureckim przeszedl na islam). Niszczace skutki "seksualnego mesjanizmu" Sabbatai Zevi widac dzis w szalonym rozwoju pornografii, jak i w filozofii Wilhelma Reicha, ktorego system kontroli spoleczenstwa opieral sie na demoralizacji seksualnej. Nic dziwnego, ze kiedy 30 marca 2002 roku armia izraelska zajela stacje telewizyjne na Zachodnim Brzegu Jordanu, wkrotce z rozglosni Al-Watan wojsko zaczelo nadawac sfilmowane sceny pornograficzne.
Juz starozytni Grecy wiedzieli, ze rozwydrzenie erotyczne oslepia czlowieka. Swiety Tomasz z Akwinu pisal, ze taki stan "zaciemnia umysl". Tak wiec dr Jones konkluduje, ze stosowanie przez Izrael pornografii w walce z Arabami w Palestynie widocznie ma na celu ich oslepienie, bo "oslepiony przeciwnik nie jest przeciwnikiem" (A blind oponent is no oponent at all).
O wszystkich tych celach i perfidnych srodkach sluzacych do ich realizacji musimy pamietac w Polsce, przyswajajac tak szeroko i bez glebszej refleksji kulture zachodnia.
27 czerwiec 2003

prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
RM + media pochodne kontra Michniki + reszta
marzec 13, 2008
Dariusz Kosiur
Recenzja ksiazki Jana Grossa "Strach"
luty 5, 2008
...
Były rosyjskie, będą amerykańskie - bazy na terenie polski !!!
luty 13, 2003
PAP
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
kwiecień 21, 2008
surrealista
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
Potomkowie Jakuba Szeli
luty 27, 2007
Artur Łoboda
Trzy lata pó?niej
wrzesień 11, 2004
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Precz z dyktaturą aparatu władzy i z tworzeniem państwa policyjnego!
październik 23, 2005
cywilizowany
"PaRDeS" Izraela Adama Shamira (Rozdział I)
styczeń 26, 2006
Auschwitz
styczeń 28, 2005
Nowy przywódca izraelskiej lewicy chce dialogu
sierpień 23, 2002
PAP
Rozwój gospodarczy najlepszym srodkiem na powstrzymanie wojen. Konferencji w Moskwie poswiecona infrastrukturze
maj 14, 2007
INSTYTUT SCHILLERA
Emigracja lekarzy czy propaganda?
lipiec 25, 2005
Adam Sandauer
Public Relations – kształcenie ogłupiałego motłochu
luty 26, 2006
zbigniew jankowski
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
Ważą się losy Afganistanu
sierpień 20, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media