ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
więcej ->

 
 

Pan z Wami, Pan z nami

Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze byłem młodzieńcem, jeden z opowiadanych dowcipów brzmiał mniej więcej tak:
Czym się różni ksiądz od milicjanta?
Tym, że ksiądz mówi :
"Pan z Wami"
a milicjant :
"pan (pójdzie) z nami".


Ale w Toronto zobaczyłem nowe oblicze tego "dowcipu" kiedy ksiądz, we współpracy z oficerem byłego SB tworzy tysiące biznesów dla wybudowania własnego geszeftu - czytaj "kościoła".
Pecunia non olet. I dlatego hierarchia kościelna w Polsce tak doskonale współpracuje z postkomuną a naród, również z własnej głupoty i chytrości, cierpi biedę.
Kiedy w różnych kanadyjskich środowiskach pytam: dlaczego Polacy są tak rozdrobnieni? Odpowiadają mi, że to nasza cecha narodowa.
A ja - tu w Kanadzie widzę jeszcze wyra?niej niż w Polsce, że złych sobie obraliśmy "przewodników", którzy więcej judzą niż jednoczą. Z Papieża zrobili sobie (tak jak od dwóch tysiącleci z Chrystusa) odpustowy hit sezonu, który sprzedają w coraz to nowym opakowaniu. I nie omieszkają pominąć okazji - takich jak obecna tragedia w Azji, by przypomnieć, że mają "monopol na prawdę". Bo interes musi się kręcić przez kolejne tysiąclecia.


PS. Po tych frustrujących doznaniach pewna Polka zaproponowała mi posiłek. Mimo kilkakrotnych podziękowań i odmowy, nie dała za wygraną i zaciągnęła mnie do stołu. Przyznam, że byłem wtedy zmęczony, co zapewne zauważyła na mej twarzy.
Pozostała więc we mnie nadzieja, że "jeszcze Polska nie umarła" póki tacy ludzie żyją.
13 styczeń 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
Wyjazd - rządowe rozwiązanie dla posła Giertycha?
lipiec 31, 2002
PAP
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Kwestia honoru
listopad 22, 2007
Artur Łoboda
Drodzy Rodacy
wrzesień 29, 2006
mik4
Nalezy sie bac
lipiec 31, 2008
...
"Globalizacja antysemityzmu" i hegemonia Osi USA-Izrael nad światem
wrzesień 28, 2006
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Konkurs dla przewodników
lipiec 1, 2004
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
Jakie przesłanki takie wnioski
listopad 1, 2007
Artur Łoboda
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim
kwiecień 27, 2005
Adam Sandauer
Czy zbliża się koniec dolara?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
Piesni Wajdeloty unacześniona na Rok 2009
grudzień 31, 2008
Marek Głogoczowski
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Polityka NBP szkodliwa dla Polski
kwiecień 10, 2003
PAP
Tupet - metoda na biznes
luty 8, 2008
Małgorzata Stawarz - numerolog
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media