ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dajcie sobie siana z Pruchnikiem 
23 kwiecień 2019     
"Dziewczynka z zapałkami" 
22 grudzień 2015      Witold Gadowski
Nasza kultura wyprzedza Zachód o 500 lat i niech tak pozostanie 
7 maj 2013      Artur Łoboda
Czego nie powiedziała Beata Szydło w Oświęcimiu? 
16 czerwiec 2017     
Grypa ? 
25 wrzesień 2010      Goska
Przejmowanie majątków: budynki, fabryki, tereny i place 
18 luty 2018      Wiktor Smol
Czy Braun do końca oszalał? 
17 kwiecień 2020     
Cyncynata 
1 grudzień 2013      Paweł.
Dziękuję wszystkim w kraju którzy głosowali na PO... 
29 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Znoszą restrykcje...bo nagle odkryli że one nie mają sensu?! 
5 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
Trwać mimo wszystko 
17 maj 2020      Paweł Ziółkowski
Kultura "niewysoka" 
30 styczeń 2020     
Inni obcokrajowcy robią co chcą. SZOK! PiS-owski ambasador imprezuje z Kozlovską, partia Rydzyka i koalicja prawicy RN+JKM do PE? 
7 grudzień 2018      Alina
Coraz więcej pewności, że Merkel zaprosiła imigrantów jako lont, który ostatecznie podpali Unię w dotychczasowym kształcie 
28 czerwiec 2016      Tomasz Domalewski
Z kowidem będzie tak samo 
15 listopad 2020     
Po kolizji samochodu prezydenckiego w Krakowie ... 
28 luty 2018     
Edyta Geppert "Nie żałuję"  
5 lipiec 2015     
Pazerni "frankowcy" 
25 styczeń 2015      Artur Łoboda
Memento 2013 
2 marzec 2013      Artur Łoboda
Amantadyna w leczeniu Covida - wynik badań zgodny z zamówieniem 
11 luty 2022      Leszek Śmieszek

 
 

P.S. "Znoszą restrykcje..."... plus "ciekawostka"..."gotująca krew"...przynajmniej moją...

Słuszna uwaga, będę w przyszłości starał się z niej skorzystać.Dziękuję. Mogę tylko dodać że mój wpis, był "trochę" emocjonalny....po prostu nie rozumiem...nie wiem jak można na to co się dzieje nie reagować...ostatnio usłyszałem od znajomego, któremu chciałem przesłać kilka faktów...że jest już tym wszystkim zmęczony....Hmmm, myślę że ta banda morderców właśnie na to liczy...na zmęczenie społeczeństwa...dlatego dla lekkiego złapania oddechu, pozwolą zmęczonym "ludkom" pójść na kawę czy do kina...a w lecie na plażę... A potem znowu "jazda", może nawet "10-cio krotnie" gorsza, jak przewiduje "tejrezjasz"-kill bill-psychopata.
P.S.
Mam jednak nadzieję, że "gotująca się" krew w ludziach weźmie górę nad zmęczeniem....bo jeżeli nie...to "po zawodach"...Nasze dzieci czeka plastikowy pieniądz, plastikowe żarcie i...plastikowe życie niewolnika, właśnie czytałem na jakiejś szmatławej "stronie" że nawet zrobienie prawa jazdy będzie niebawem heroicznym wyczynem...

I "CIEKAWOSTKA"...Otóż niedawno...

Burmistrz miasta w południowych Niemczech wydał dekret zezwalający na użycie broni do stłumienia protestujących przeciwko szczepionkom i blokadom. Twierdził, że taka metoda stanowi „proporcjonalną i niezbędną” reakcję przeciwko demonstrantom.

Burmistrz Ostfildern Christof Bolay wydał „ogólny dekret” zakazujący zgromadzeń przeciwko szczepionkom i blokadzie w dniu 26 stycznia. Wszedł w życie 28 stycznia. Dekret Bolaya zezwalał na stosowanie „bezpośredniego przymusu” – w tym przemocy fizycznej i użycia broni – przeciwko protestującym przeciwko szczepionkom i restrykcjom przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19).

Nie wiadomo, czy rada gminy miała w tym jakiś udział. Dekret stwierdzał, że użycie broni i przemocy fizycznej jest „proporcjonalne i konieczne”, ponieważ nie ma innych środków, które mogłyby zniechęcić potencjalnych maszerujących przeciwko szczepieniu i zamknięciu. „Aby zapewnić przestrzeganie zakazu zgromadzeń, stosowanie przymusu bezpośredniego, tj. wpływania na ludzi poprzez zwykłą przemoc fizyczną, narzędzia przemocy fizycznej lub użycie broni jest … proporcjonalne po rozważeniu sprzecznych interesów [i] konieczne” – głosił edykt z 26 stycznia. Co ciekawe, miasto w południowych Niemczech nie było jeszcze gospodarzem tak zwanych „spacerów antyszczepionkowych”. W ostatnim zarejestrowanym „spacerze”, który miał miejsce w mieście, uczestniczyło mniej niż 150 uczestników.

Mimo to kilku polityków w Bundestagu – niemieckim parlamencie – potępiło dekret Bolaya. Brighteon.TV Członek Bundestagu Jan Korte z Partii Lewicy uznał ten porządek za „po prostu niekonstytucyjny, całkowicie nieproporcjonalny i charakteryzujący się autorytarnym rozumieniem państwa”. Dodał: „Wolność zgromadzeń i demonstracji jest integralną częścią demokratycznego państwa konstytucyjnego”. Alice Weidel, która przewodzi prawicowej Alternatywie dla Niemiec, powiedziała, że ​​przywódcy tacy jak Bolay „idą niebezpieczną [i] złą ścieżką, która zagraża rządom prawa i demokracji”. Powtórzyła, że ​​„całkowite zakazy i groźby przemocy są nieproporcjonalnym i nielegalnym atakiem na centralne prawo do wolności”. (Powiązane: Josh Sigurdson mówi o ogólnoświatowych protestach przeciwko nakazom szczepień przeciwko Covid.) Niemieccy urzędnicy wyrażają zaniepokojenie, lekceważenie protestów Pomimo sprzeciwu niektórych polityków, inni urzędnicy zgodzili się z dekretem Bolaya. Federalna minister spraw wewnętrznych Nancy Faeser powiedziała o protestach: „Demonstracje nasilają się, ale przede wszystkim rośnie udział prawicowych ekstremistów. Faeser, członek Socjaldemokratycznej Partii Niemiec, porównał spacery jako formę
„buntu przeciwko państwu”.

Thomas Strobl, minister spraw wewnętrznych Badenii-Wirtembergii, w której znajduje się Ostfildern, podzielał odczucia swojego federalnego odpowiednika. „Przyzwoiti obywatele nie biorą udziału w zakazanych demonstracjach. Oni również stosują się do poleceń policji i przestrzegają zasad” – powiedział.

Z kolei minister spraw wewnętrznych Bawarii Joachim Herrmann ostrzegł przed łączeniem protestujących i protestujących razem. „Jest to część wolności słowa i zgromadzeń, którą mogą wykazać przeciwnicy środków [koronawirusa] i krytycy obowiązkowych szczepień [COVID-19]” – powiedział. Edykt Bolaya i komentarze innych niemieckich polityków na ten temat pojawiły się, gdy rząd federalny wyraził „poważne zaniepokojenie” protestami przeciwko blokadzie i szczepionkom w ostatnich tygodniach. Liczne protesty przeciwko nakazom szczepień przeciwko COVID-19 i innym ograniczeniom są najbardziej rozpowszechnione w historii kraju. Raport niemieckiej gazety Die Welt powiedział, że protesty przeciwko blokadom i szczepionkom odbyły się w ponad 1000 miejscach w całym kraju w ciągu zaledwie jednego dnia. „Rząd jest zaniepokojony zdecentralizowanymi działaniami”, napisano w gazecie, powołując się na jedno źródło, które nazwało „ogromem” protestów „przygnębiającymi”.

https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.mit-waffen-gegen-demonstranten-ob-von-ostfildern-im-shitstorm-von-impfgegnern.3644a2b0-2117-4db1-849d-f68a82c55036.html


Region & Land

Esslingen
5 luty 2022

Gandalf Sprawiedliwy 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
"Sukces" mierzony zbrodnią
listopad 3, 2003
Piotr Mączyński
Izrael planuje atak nuklearny na Iran
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Największą geszeftem jest wojna. Lewizny polityków izraelskiego Likudu
styczeń 3, 2003
PAP
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
Program
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
ZBIR, Silosy i Polska Okupacja Kremla 400 Lat Temu
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy to był zamach i komu służył ?
grudzień 5, 2003
PAP
Neonazistowskie gówno
kwiecień 12, 2006
Artur Łoboda
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
200 tysięczna demonstracja przeciwko amerykańskiemu militaryzmowi w mieście Vincenza
luty 25, 2007
lbc
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
Strach przed własnymi myślami
styczeń 4, 2007
Artur Łoboda
Portal PLUGAWA_POLSKA.COM
styczeń 15, 2009
Marek Głogoczowski
Czy Dostojewski wybił się plagiatem pamietnika Tokarzewskiego?
kwiecień 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
List otwarty
marzec 21, 2003
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media