ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ekshumacja ofiary UB? Sanepid nie pozwala! 
11 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Tradycja blokowania miesięcznic 
10 lipiec 2017      Artur Łoboda
Kastrowanie Kornela Makuszyńskiego z patriotyzmu 
25 luty 2013      Artur Łoboda
Jak kandydat mówi - to mówi 
21 styczeń 2017     
Kiedy Grzegorz Schetyna odpowie za akcję Widelec 741 
23 październik 2018      Artur Łoboda
Przegrana rewolucja. Niewłaściwy czas i miejsce 
2 grudzień 2018     
Zygmunt Jan Prusiński JEDENAŚCIE IMION SIÓSTR - część druga 
3 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Spektakl "Klątwa" na polityczne zamówienie PiS 
22 kwiecień 2017     
Krypta 7: ujawniono narzędzia hakerskie CIA 
12 listopad 2020     
Próba zrozumienia 
10 kwiecień 2020     
Nie głosujesz? masz prawo narzekać na Rząd! 
3 listopad 2014      Artur Łoboda
Pokonajmy współczesnych Bolszewików 
12 listopad 2018      Artur Łoboda
Prof. Włodzimierz Bojarski: "Koszty aneksji do UE", artykuł z 2003 r. 
18 październik 2019      Alina
Świat Po Dominacji Przez USA 
27 lipiec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Kim jest Mahmoud Ahmadinejad, Prezydent Iranu? 
15 czerwiec 2009      tłumacz
POKO i pozostała dzicz popiera kandydaturę Schetyny na przyszłego premiera rządu. Teraz, 14.12.2018 g.21.40. odwołują Morawieckiego 
14 grudzień 2018      Alina
Rządowe statystyki rzekomo chorych na kowida 
6 grudzień 2021      Artur Łoboda
Polski minister nareszcie mówił do rzeczy... dla CNN 
3 maj 2010      MG
Bin Laden vs Bush Acciording to Wikipedia 
7 październik 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zielona wyspa 
10 marzec 2016      Artur Łoboda

 
 

P.S. "Znoszą restrykcje..."... plus "ciekawostka"..."gotująca krew"...przynajmniej moją...

Słuszna uwaga, będę w przyszłości starał się z niej skorzystać.Dziękuję. Mogę tylko dodać że mój wpis, był "trochę" emocjonalny....po prostu nie rozumiem...nie wiem jak można na to co się dzieje nie reagować...ostatnio usłyszałem od znajomego, któremu chciałem przesłać kilka faktów...że jest już tym wszystkim zmęczony....Hmmm, myślę że ta banda morderców właśnie na to liczy...na zmęczenie społeczeństwa...dlatego dla lekkiego złapania oddechu, pozwolą zmęczonym "ludkom" pójść na kawę czy do kina...a w lecie na plażę... A potem znowu "jazda", może nawet "10-cio krotnie" gorsza, jak przewiduje "tejrezjasz"-kill bill-psychopata.
P.S.
Mam jednak nadzieję, że "gotująca się" krew w ludziach weźmie górę nad zmęczeniem....bo jeżeli nie...to "po zawodach"...Nasze dzieci czeka plastikowy pieniądz, plastikowe żarcie i...plastikowe życie niewolnika, właśnie czytałem na jakiejś szmatławej "stronie" że nawet zrobienie prawa jazdy będzie niebawem heroicznym wyczynem...

I "CIEKAWOSTKA"...Otóż niedawno...

Burmistrz miasta w południowych Niemczech wydał dekret zezwalający na użycie broni do stłumienia protestujących przeciwko szczepionkom i blokadom. Twierdził, że taka metoda stanowi „proporcjonalną i niezbędną” reakcję przeciwko demonstrantom.

Burmistrz Ostfildern Christof Bolay wydał „ogólny dekret” zakazujący zgromadzeń przeciwko szczepionkom i blokadzie w dniu 26 stycznia. Wszedł w życie 28 stycznia. Dekret Bolaya zezwalał na stosowanie „bezpośredniego przymusu” – w tym przemocy fizycznej i użycia broni – przeciwko protestującym przeciwko szczepionkom i restrykcjom przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19).

Nie wiadomo, czy rada gminy miała w tym jakiś udział. Dekret stwierdzał, że użycie broni i przemocy fizycznej jest „proporcjonalne i konieczne”, ponieważ nie ma innych środków, które mogłyby zniechęcić potencjalnych maszerujących przeciwko szczepieniu i zamknięciu. „Aby zapewnić przestrzeganie zakazu zgromadzeń, stosowanie przymusu bezpośredniego, tj. wpływania na ludzi poprzez zwykłą przemoc fizyczną, narzędzia przemocy fizycznej lub użycie broni jest … proporcjonalne po rozważeniu sprzecznych interesów [i] konieczne” – głosił edykt z 26 stycznia. Co ciekawe, miasto w południowych Niemczech nie było jeszcze gospodarzem tak zwanych „spacerów antyszczepionkowych”. W ostatnim zarejestrowanym „spacerze”, który miał miejsce w mieście, uczestniczyło mniej niż 150 uczestników.

Mimo to kilku polityków w Bundestagu – niemieckim parlamencie – potępiło dekret Bolaya. Brighteon.TV Członek Bundestagu Jan Korte z Partii Lewicy uznał ten porządek za „po prostu niekonstytucyjny, całkowicie nieproporcjonalny i charakteryzujący się autorytarnym rozumieniem państwa”. Dodał: „Wolność zgromadzeń i demonstracji jest integralną częścią demokratycznego państwa konstytucyjnego”. Alice Weidel, która przewodzi prawicowej Alternatywie dla Niemiec, powiedziała, że ​​przywódcy tacy jak Bolay „idą niebezpieczną [i] złą ścieżką, która zagraża rządom prawa i demokracji”. Powtórzyła, że ​​„całkowite zakazy i groźby przemocy są nieproporcjonalnym i nielegalnym atakiem na centralne prawo do wolności”. (Powiązane: Josh Sigurdson mówi o ogólnoświatowych protestach przeciwko nakazom szczepień przeciwko Covid.) Niemieccy urzędnicy wyrażają zaniepokojenie, lekceważenie protestów Pomimo sprzeciwu niektórych polityków, inni urzędnicy zgodzili się z dekretem Bolaya. Federalna minister spraw wewnętrznych Nancy Faeser powiedziała o protestach: „Demonstracje nasilają się, ale przede wszystkim rośnie udział prawicowych ekstremistów. Faeser, członek Socjaldemokratycznej Partii Niemiec, porównał spacery jako formę
„buntu przeciwko państwu”.

Thomas Strobl, minister spraw wewnętrznych Badenii-Wirtembergii, w której znajduje się Ostfildern, podzielał odczucia swojego federalnego odpowiednika. „Przyzwoiti obywatele nie biorą udziału w zakazanych demonstracjach. Oni również stosują się do poleceń policji i przestrzegają zasad” – powiedział.

Z kolei minister spraw wewnętrznych Bawarii Joachim Herrmann ostrzegł przed łączeniem protestujących i protestujących razem. „Jest to część wolności słowa i zgromadzeń, którą mogą wykazać przeciwnicy środków [koronawirusa] i krytycy obowiązkowych szczepień [COVID-19]” – powiedział. Edykt Bolaya i komentarze innych niemieckich polityków na ten temat pojawiły się, gdy rząd federalny wyraził „poważne zaniepokojenie” protestami przeciwko blokadzie i szczepionkom w ostatnich tygodniach. Liczne protesty przeciwko nakazom szczepień przeciwko COVID-19 i innym ograniczeniom są najbardziej rozpowszechnione w historii kraju. Raport niemieckiej gazety Die Welt powiedział, że protesty przeciwko blokadom i szczepionkom odbyły się w ponad 1000 miejscach w całym kraju w ciągu zaledwie jednego dnia. „Rząd jest zaniepokojony zdecentralizowanymi działaniami”, napisano w gazecie, powołując się na jedno źródło, które nazwało „ogromem” protestów „przygnębiającymi”.

https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.mit-waffen-gegen-demonstranten-ob-von-ostfildern-im-shitstorm-von-impfgegnern.3644a2b0-2117-4db1-849d-f68a82c55036.html


Region & Land

Esslingen
5 luty 2022

Gandalf Sprawiedliwy 

  

Komentarze

  

Archiwum

Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
O.Mogielski: Czuję się oczerniony
marzec 16, 2008
PAP
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
Kto powinien wypłacić odszkodowanie Walentynowicz i innym pokrzywdzonym?
marzec 1, 2005
Leszek Skonka
Co zradykalizowało Zydów?
listopad 3, 2003
Nasz Dziennik
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
"Można świętować"
marzec 16, 2006
Polityczna ciuciubabka
sierpień 22, 2008
Artur Łoboda
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
Post-Amerykański Świat, Czyli Zmierzch USA
maj 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Profesor kłamstwa
wrzesień 28, 2004
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
List 0twarty do Ministra Spraiwedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz posła Artura Zawiszy
październik 1, 2006
Przyczynek do naprawy Rzeczypospolitej
październik 25, 2005
Artur Łoboda
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
Jak uratować Polskę i świat - przed kryzysem?
luty 18, 2009
Artur Łoboda
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media