ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Edukację należy zacząć od nowa 
31 październik 2022      Artur Łoboda
Jak to się leczy w Polsce 
19 luty 2022      Artur Łoboda
Zapytanie w Trybie Prawa prasowego do Jarosława Jana Pinkasa – Głównego Inspektora Sanitarnego 
12 lipiec 2020     
To miasto ciebie zna 
20 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Kto jest następcą Jeffreya Sachsa? 
10 kwiecień 2020     
Szokujące: europejski reporter ujawnia, że ​​oszustwo Trump-Rosja-zmowa ma swoje początki w finansowanej przez Sorosa ukraińskiej grupie aktywistów 
3 kwiecień 2022      Jim Hoft
Czarownice od Rydzyka 
8 grudzień 2009      Artur Łoboda
Wysłuchanie publiczne w Sejmie Ustawy o segregacji sanitarnej (druk nr 1846) 
8 styczeń 2022     
Selekcja na "rampie" życia 
14 maj 2015      Artur Łoboda
Pod żadnym pozorem nie dajcie się szczepić! 
30 maj 2020      Andy Choinski
Aforyzmy 2 - autor Zygmunt Jan Prusiński 
19 czerwiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Swińska grypa w USA -oficjalne statystyki na 7 listopada 2009 
16 listopad 2009     
"chamy i żydy" współczesności 
20 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Bóg ich za to ukarze 
20 listopad 2021     
Kompromitacja Prezydenta 
26 listopad 2009      INTERIA.PL/PAP
Kim jest Donald Trump? 
10 listopad 2016      Artur Łoboda
Przysięga Hipokratesa 
20 listopad 2020      Artur Łoboda
Czasem lepiej milczeć 
20 czerwiec 2017      Artur Łoboda
Fenomen Biblioteki Prezydenckiej Bush’a 
5 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Oficjalny koniec plandemii w Hiszpanii? 
14 styczeń 2022      Leszek Śmieszek

 
 

P.S. "Znoszą restrykcje..."... plus "ciekawostka"..."gotująca krew"...przynajmniej moją...

Słuszna uwaga, będę w przyszłości starał się z niej skorzystać.Dziękuję. Mogę tylko dodać że mój wpis, był "trochę" emocjonalny....po prostu nie rozumiem...nie wiem jak można na to co się dzieje nie reagować...ostatnio usłyszałem od znajomego, któremu chciałem przesłać kilka faktów...że jest już tym wszystkim zmęczony....Hmmm, myślę że ta banda morderców właśnie na to liczy...na zmęczenie społeczeństwa...dlatego dla lekkiego złapania oddechu, pozwolą zmęczonym "ludkom" pójść na kawę czy do kina...a w lecie na plażę... A potem znowu "jazda", może nawet "10-cio krotnie" gorsza, jak przewiduje "tejrezjasz"-kill bill-psychopata.
P.S.
Mam jednak nadzieję, że "gotująca się" krew w ludziach weźmie górę nad zmęczeniem....bo jeżeli nie...to "po zawodach"...Nasze dzieci czeka plastikowy pieniądz, plastikowe żarcie i...plastikowe życie niewolnika, właśnie czytałem na jakiejś szmatławej "stronie" że nawet zrobienie prawa jazdy będzie niebawem heroicznym wyczynem...

I "CIEKAWOSTKA"...Otóż niedawno...

Burmistrz miasta w południowych Niemczech wydał dekret zezwalający na użycie broni do stłumienia protestujących przeciwko szczepionkom i blokadom. Twierdził, że taka metoda stanowi „proporcjonalną i niezbędną” reakcję przeciwko demonstrantom.

Burmistrz Ostfildern Christof Bolay wydał „ogólny dekret” zakazujący zgromadzeń przeciwko szczepionkom i blokadzie w dniu 26 stycznia. Wszedł w życie 28 stycznia. Dekret Bolaya zezwalał na stosowanie „bezpośredniego przymusu” – w tym przemocy fizycznej i użycia broni – przeciwko protestującym przeciwko szczepionkom i restrykcjom przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19).

Nie wiadomo, czy rada gminy miała w tym jakiś udział. Dekret stwierdzał, że użycie broni i przemocy fizycznej jest „proporcjonalne i konieczne”, ponieważ nie ma innych środków, które mogłyby zniechęcić potencjalnych maszerujących przeciwko szczepieniu i zamknięciu. „Aby zapewnić przestrzeganie zakazu zgromadzeń, stosowanie przymusu bezpośredniego, tj. wpływania na ludzi poprzez zwykłą przemoc fizyczną, narzędzia przemocy fizycznej lub użycie broni jest … proporcjonalne po rozważeniu sprzecznych interesów [i] konieczne” – głosił edykt z 26 stycznia. Co ciekawe, miasto w południowych Niemczech nie było jeszcze gospodarzem tak zwanych „spacerów antyszczepionkowych”. W ostatnim zarejestrowanym „spacerze”, który miał miejsce w mieście, uczestniczyło mniej niż 150 uczestników.

Mimo to kilku polityków w Bundestagu – niemieckim parlamencie – potępiło dekret Bolaya. Brighteon.TV Członek Bundestagu Jan Korte z Partii Lewicy uznał ten porządek za „po prostu niekonstytucyjny, całkowicie nieproporcjonalny i charakteryzujący się autorytarnym rozumieniem państwa”. Dodał: „Wolność zgromadzeń i demonstracji jest integralną częścią demokratycznego państwa konstytucyjnego”. Alice Weidel, która przewodzi prawicowej Alternatywie dla Niemiec, powiedziała, że ​​przywódcy tacy jak Bolay „idą niebezpieczną [i] złą ścieżką, która zagraża rządom prawa i demokracji”. Powtórzyła, że ​​„całkowite zakazy i groźby przemocy są nieproporcjonalnym i nielegalnym atakiem na centralne prawo do wolności”. (Powiązane: Josh Sigurdson mówi o ogólnoświatowych protestach przeciwko nakazom szczepień przeciwko Covid.) Niemieccy urzędnicy wyrażają zaniepokojenie, lekceważenie protestów Pomimo sprzeciwu niektórych polityków, inni urzędnicy zgodzili się z dekretem Bolaya. Federalna minister spraw wewnętrznych Nancy Faeser powiedziała o protestach: „Demonstracje nasilają się, ale przede wszystkim rośnie udział prawicowych ekstremistów. Faeser, członek Socjaldemokratycznej Partii Niemiec, porównał spacery jako formę
„buntu przeciwko państwu”.

Thomas Strobl, minister spraw wewnętrznych Badenii-Wirtembergii, w której znajduje się Ostfildern, podzielał odczucia swojego federalnego odpowiednika. „Przyzwoiti obywatele nie biorą udziału w zakazanych demonstracjach. Oni również stosują się do poleceń policji i przestrzegają zasad” – powiedział.

Z kolei minister spraw wewnętrznych Bawarii Joachim Herrmann ostrzegł przed łączeniem protestujących i protestujących razem. „Jest to część wolności słowa i zgromadzeń, którą mogą wykazać przeciwnicy środków [koronawirusa] i krytycy obowiązkowych szczepień [COVID-19]” – powiedział. Edykt Bolaya i komentarze innych niemieckich polityków na ten temat pojawiły się, gdy rząd federalny wyraził „poważne zaniepokojenie” protestami przeciwko blokadzie i szczepionkom w ostatnich tygodniach. Liczne protesty przeciwko nakazom szczepień przeciwko COVID-19 i innym ograniczeniom są najbardziej rozpowszechnione w historii kraju. Raport niemieckiej gazety Die Welt powiedział, że protesty przeciwko blokadom i szczepionkom odbyły się w ponad 1000 miejscach w całym kraju w ciągu zaledwie jednego dnia. „Rząd jest zaniepokojony zdecentralizowanymi działaniami”, napisano w gazecie, powołując się na jedno źródło, które nazwało „ogromem” protestów „przygnębiającymi”.

https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.mit-waffen-gegen-demonstranten-ob-von-ostfildern-im-shitstorm-von-impfgegnern.3644a2b0-2117-4db1-849d-f68a82c55036.html


Region & Land

Esslingen
5 luty 2022

Gandalf Sprawiedliwy 

  

Komentarze

  

Archiwum

USA gotowe użyć broni atomowej
grudzień 11, 2002
zaprasza.net
MODLITWA POD KAMIENNYM WESTCHNIENIEM
czerwiec 7, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Rocznica
grudzień 15, 2006
przeslala Elzbieta
Obrazy na murze zostają, parking pod Wawelem znika
listopad 28, 2005
gazeta.pl
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego
lipiec 11, 2006
J. Zalewski
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
Adam Michnik - miedzy lwem a lisem
wrzesień 17, 2002
GAZETA POLSKA
Shalom - pokój, którego nie ma
lipiec 6, 2004
Artur Łoboda
Kościół zachowuje się roztropnie?
maj 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Mniejszości we Francji Rasistowska Republika Francuska
lipiec 13, 2006
Michał Miłosz
Ćmoje boje o praworządności
luty 20, 2006
Polskie durnie
luty 21, 2009
Artur Łoboda
Piskorski pod lupą
wrzesień 8, 2007
..
Dwa proste pytania
luty 20, 2003
Czy oni wiedzieli o przekręcie?
listopad 19, 2002
http://www.superexpress.pl
Obrazu obraza
luty 13, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
Wieszcze i prostytutki
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
Kto dopuścił się ludobójstwa na Polakach ?
luty 11, 2008
Aleksander Szycht
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media