ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
więcej ->

 
 

Prawda czasu... SOBCZAK i SZPAK

Najkrótszą i zdaje się najtrafniejszą ocenę tego wszystkiego z czym mamy obecnie w kraju do czynienia zawrzeć można w starym powiedzeniu: Prawda czasu – prawda ekranu.
Faktyczny zbrojny udział Polski, w niewypowiedzianej przez nasz kraj wojnie przeciwko Irakowi, w bardzo wyra?ny, nie pozostawiający żadnych wątpliwości sposób oddzielił społeczeństwo żyjące i poruszające się w realiach twardej rzeczywistości od zakłamanej i całkowicie skompromitowanej klasy politycznej, wspieranej szmatławą, agresywną dziennikarską propagandą. Ośla łąka uprawiana przez polityków i oddanych im dziennikarzy pokryła się tej wiosny wyjątkowo dorodnym kwieciem głupoty. Wyrwiemy z niej parę kwiatuszków, celem zilustrowania tej degrengolady.


Buzek, koszmarny premier bez cienia własnego myślenia, potrzebował czterech lat, aby się skompromitować na amen. Miller zrobił to samo w niespełna dwa lata. Rząd ma 16% społecznego poparcia, 75% jest mu przeciwne, a premier nie widzi żadnego powodu do dymisji. Te notowania rządu na bank wpłyną negatywnie na wynik referendum akcesyjnego do UE. Co na to premier: „...Wierzę w mądrość Polaków.
(...) Będą opowiadać się za przyszłością Polski. (...) Jeżeli ktoś wątpi w mądrość Polaków, to – niestety – wykazuje porażający prymitywizm...”
. Mocna rzecz taka wiara. Żyrardowska logika i WUML-owskie wykształcenie dają znać o sobie. 75% Polaków mówi premierowi: daj sobie spokój z tą robotą, bo się na niej nie znasz, a On akurat tej mądrości nie kuma. Naprawdę, dziwna i wybiórcza to wiara. Niebywałym kuriozum okazało się pytanie premiera skierowane do ministrów Jego rządu: „Czy ktoś ma jeszcze ochotę opuścić mój gabinet?”. Świadczy ono o bezradności i karykaturalności premiera Millera.

Swój całkiem dorodny zagonek na tej łączce posiada prezydent Kwaśniewski. Z byle powodu, zanim podejmie decyzję, kieruje wszystko do Trybunału Konstytucyjnego i Bóg wie jeszcze gdzie (ostatnio zapowiedział, że Jego pojawienie się przed obliczem sejmowej komisji śledczej, w świetle obowiązującego prawa jest wielce wątpliwe i wymaga wielu konsultacji), za to udziału polskich żołnierzy w agresji na Irak nie musiał konsultować z nikim. Nikomu tym głowy nie zawracał, wszystko było dla Niego jasne i klarowne. Szczyt obłudy.

A teraz coś o dziennikarzach z pierwszej linii propagandowego frontu. We?my taka niespełniona aktoreczka red. Pieńkowska. Z rozbrajającą szczerością, godną superblondynki, zapytała korespondenta „Wiadomości” TV: „Czy Irakijczycy przyzwyczaili się już do bombardowań?”. Oczywiście, Pani Jolanto! Mało tego, oni nawet polubili te inteligentne – jak nie przymierzając red. Lis i jego przyboczny mjr Fischer, kierowca bombowca w stanie spoczynku – bomby i z niecierpliwością czekają na kolejne osobiste z nimi kontakty. Do Pani wiadomości: londyńscy bukmacherzy przyjmują zakłady, kogo taka bombka rozerwie najpierw – mamusię, tatusia, synusia, córusię czy może całą rodzinkę zusammen do kupy. Dopóki Pani Jolka czyta z teletromptera jest wszystko ok, jak zaczyna mówić od siebie, pełna katastrofa. Dla takiego dziennikarstwa, uprawianego nagminnie w TVP, szkoda miejsca nawet w telewizji przemysłowej.

PS Największe dziennikarskie tumaństwo wylazło z red. Ziemkiewicza. Ten skrajnie prawicowy beton, nazywający pogardliwie Polaków „polactwem”, napisał a` propos wojny w Iraku: ...Interesem Ameryki jest eksport dobrobytu!...”. To dopiero zniewolona na maksa mózgownica. Przy nim największy amerykański sługus, to człowiek wolny i niezależny! Bush z nim!
8 kwiecień 2003

Sobczak i Szpak 

  

Archiwum

Frajerzy, czyli - "Nasi zapomniani sojusznicy"
grudzień 28, 2003
Marek Głogoczewski
Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
4 miliony dolarów otwarcia w przyszłość
grudzień 11, 2005
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
"ONI"
luty 1, 2003
Jerzy Przystawa
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kosztowny kredyt czyli "łapaj złodzieja"
kwiecień 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media