ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Obywatelski projekt ustawy ws. wieczystego 
2 styczeń 2015      sprzeciw21
PiS się dalej pogrąża 
12 luty 2017     
Wniosek o pomnik dla Adolfa Hitlera ! 
19 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jak poprawić zasadę Jednomandatowych Okręgów Wyborczych 
8 maj 2015      Artur Łoboda
Lepiej zlekceważyć 
11 marzec 2019      Artur Łoboda
W pobliżu Wyspy Świętego Ludwika 
14 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jerzy Bielewicz o gigantycznym przekręcie nazwanym w pogardzie dla polskiej kultury "Chopin"  
24 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (8.05.2012) 
10 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Miliony osób w pełni zaszczepionych na COVID cierpią teraz na rozdzierające choroby 
26 marzec 2022      Ethan Huff
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część siódma 
30 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Nigdy nie było żadnego kowida (4)
Broń zagłady
 
14 wrzesień 2022      Artur Łoboda
Holokaust chrześcijan 
12 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Świat według kurdupli 
2 wrzesień 2009      Artur Łoboda
Obrzydliwa polityka ekstremy syjonistycznej PiS 
21 marzec 2009      tłumacz
Jak PiS terroryzuje Polaków?  
4 czerwiec 2020     
Śmiertelność poszczepienna w USA wzrosła 50-krotnie od początku roku  
18 marzec 2021      corona-transition.org
Ostatni cywilizowany kraj Europy 
18 kwiecień 2017     
Permanentny zamach stanu to system europejski 
8 styczeń 2017     
Obola. Poszukiwany żywy, lub martwy. 
2 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Historia nauczycielką życia 
21 październik 2009      Artur Łoboda

 
 

Bankierzy i dialog USA z Islamem


Na wizycie w Turcji prezydent USA Barack Hussein Obama powiedział: „Stany Zjednoczone nie są i nigdy nie będą w wojnie przeciwko Islamowi. W rzeczywistości współdziałanie ze światem islamu ma krytyczne znaczenie w uśmierzaniu radykalnych i fanatycznych ideologii odrzucanych przez wszystkie religie.” Obecnie takie wyrażenia jak „islamo-faszyzm,” „islamski terroryzm,” „islamski radykalizm,” „islamski ekstremizm” i „dżihad” nie są używane w oficjalnych wypowiedziach rządu USA tak, jak to było pod rządami neo-konserwatwnego prezydenta Bush’a. Trzeba pamiętać, że ojciec obecnego prezydenta USA był synem mahometanina i nosił imię wnuka proroka Mahometa, które przekazał swemu synowi.

Według Koranu syn mahometanina, który porzuci islam, zasługuje na karę śmierci. Mimo tego,
można zauważyć, że masowe mordy, dokonywane przez Żydów na Arabach na terenie Gazy, zostały wstrzymane przed objęciem władzy przez prezydenta Obamę, który jednak przypisuje Arabom z AlQaidy winę za zburzenie wieżowców w Nowym Jorku, we wrześniu 2001, (9/11), chociaż była wcześniejsza wiedza o zbliżającej się katastrofie.

Operatorzy izraelskich kamer telewizyjnych oczekiwali zderzenia samolotów z wieżowcami. Jest to udokumentowane na taśmach filmowych, na których również widać kontrolowane zapadanie się wieżowców. W dodatku identycznie zawalił się kilka godzin później trzeci wieżowiec, na który w ogóle nie wpadł żaden samolot.

Po krótkim kursie pilotażu na samolotach sportowych spiskowcy arabscy przejęli kontrolę dwu wielkich samolotów pasażerskich i prawdopodobnie wkrótce przekazali kontrolę pilotom automatycznym, które to urządzenia sprawnie dokonały bardzo trudnych manewrów, nawet dla doświadczonych pilotów linii lotniczych, żeby po kolei w identyczny sposób, zderzyć się z dwoma wieżowcami, w krótkich odstępach czasu, na tym samym poziomie, chyba przyciągane wcześniej zainstalowanymi wabiącymi sygnałówkami.

Taka wersja podawana jest jako dowód, że służby specjalne posłużyły się fanatykami arabskimi dla dobra Izraela i zakulisowej rządzącej USA elity finansistów. Ciekawe, że szef AlQaidy, Osama bin Laden, wogóle nie znajduje się na liście gończym FBI, w związku ze zbrodnią popełnioną w dniu „9/11,” czyli 11go września, 2001. Ciekawe jest że cyfry 9-11 od dawna są używane w USA do wzywania pomocy.

Faktycznie ideologia i spisek AlQaidy nie należy do głównego nurtu ponad miliarda mahometan na świecie. Prawie wszyscy potępiają masowe morderstwa zupełnie przypadkowych ludzi w celu szerzenia terroru, jako protest przeciwko polityce kolonialnej. Mimo tego polityka kolonialna stosowana wobec nich, jest uważna przez mahometan za zbrodniczą i upokarzającą. Pamiętają jak do niedawna Brytyjczycy używali ironicznego wyrażenia „worthy oriental gentleman” w skrócie „wog,” który to skrót był uważany przez mahometan, a zwłaszcza Arabów, za obelżywy.

Żydzi tacy jak Reuel Marc Gerecht, weteran wywiadu CIA i działacz pro-izraelski twierdzą, że Izrael, USA i W. Brytania są „bezkonkurencyjnymi agentami postępu” na Bliskim Wschodzie. Gerecht twierdzi, że propaganda neo-konserwatystów rządu Bush’a, jakoby ożywiła dyskusje Arabów na temat rządu reprezentatywnego.

Trudno o tego rodzaju reakcje na rabunkowy atak USA na Irak, pod cynicznym hasłem „Wolność Iraku” i wobec głośnych proklamacji wiceministra Paul’a Wolfowitz’a, który twierdził, że koszty napaści zaraz zostaną pokryte z dochodów ze zrabowanej ropy naftowej, podczas gdy propaganda wojenna fałszywie twierdziła, że Irak zagraża miastom amerykańskim bombami nuklearnymi i że należy ukarać Irakijczyków, za ich poparcie dla AlQaidy, które to poparcie faktycznie nie istniało.

W zupełnie innym tonie przeprowadził w marcu, 2009, wywiad z wielkim „ajatolą Libanu” Muhammad’em Hussein’em Fadhullah’em, redaktor The Wall Street Journal, Robert L. Pollock.
Ajatola powiedział mu: „Ani razu w czasie długiego konfliktu Arabów przeciwko Izraelowi Amerykanie nie zajęli pozycji neutralnej. Kiedyś podobały się nam zasady samo-stanowienia narodów wygłaszane przez prezydenta Wilson’a. Niestety USA obecnie stosuje politykę jeszcze bardziej zbrodniczą niż brytyjski lub francuski kolonializm.” Dodam, że wyjątek stanowi prezydent Eisenhower, który w 1956 roku obronił Egipt przeciwko napaści W.Brytanii, Francji i Izraela.

Faktycznie cytowanie poglądów respektowanego przywódcy religijnego i autora dzieł teologicznych takich jak książka pod tytułem: „Islam: Religia Polegająca na Dialogu,” rzadko się zdarza. Mnie podobnych wywiadów nie zdarzyło mi się czytać w The Wall Street Journal, gazecie znanej mi od 50 lat i jak dotąd zawsze broniącej żydowskiego punktu widzenia.

Tym razem niespodziewanie nastąpiła zmiana i wydrukowano następującą opinię przywódcy religijnego Libanu: „Ameryka jest odpowiedzialna za działania Izraela, który popełnia zbrodnie z poparciem USA... Izrael wydaje USA rozkazy. Ameryka jest jedną z kolonii żydowskich.” Zapytany czy on sam w to naprawdę wierzy, ajatola odpowiedział potwierdzająco i dał Pollock’owi swoją książkę „Islam: Religia Polegająca na Dialogu,” z jego podpisem i dedykacją w języku arabskim: „Z życzliwością i błogosławieństwem.”

Trudną ma rolę prezydent Obama w obecnej sytuacji opisanej przez autora Henry’ego Makow’a, który w książce pod tytułem: „US, UK & Izrael: Colonies of Jewish Capitalism,” (USA, W.B. & Izraeal: Koloniami Żydowskiego Kapitalizmu”), w której pisze, że: „Obecnie bankierzy prowokują wojnę między syjonizmem z islamem, jako część ich planu kolonizacji świata.”

W konkluzji Makow stwierdza, że obecny: „’Nowy Porządek Świata’ jest dalszym ciągiem niby imperializmu „korony brytyjskiej,” a naprawdę imperializmu kliki bankierów Żydowskich i ich podwładnych gojów, który to imperializm ma na celu „pochłonięcie wszystkich bogactw świata” (według słów Cecil’a Rhodes’a) za pomocą „zniewolenia przez nich całej rasy ludzkiej.”

WWW.pogonowski.com
17 kwiecień 2009

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Komentarze

  

Archiwum

Potomkowie Jakuba Szeli
luty 27, 2007
Artur Łoboda
"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
Plany podboju i pokoju
grudzień 6, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
USA będą musiały (chciały) użyć w Iraku broni jądrowej
styczeń 31, 2003
PAP
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
Czy złoty to pieniądz śmieciowy?
grudzień 21, 2008
Jan Kazimierz Kruk
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
Maskony w służbie bezpieczeństwa?
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Najbliższe zmiany
listopad 13, 2008
Artur Łoboda
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
Babinicz czy Kmicic
czerwiec 7, 2003
" Zawisza Czarny"
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
"łapaj złodzieja"
grudzień 1, 2003
PAP
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media