|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
więcej -> |
|
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
|
|

Fundamentalizm protestancki uformował się wśród Anglo-Sasów z powodu wprowadzenia przez kilka wieków obowiązku czytania Starego Testamentu w sektach protestanckich w Anglii. Była to judaizacja kultury angielskiej i powodowała podatność Anglików na wpływy ekstremistów żydowskich opierających się na prawach oraz naukach Talmudu.
Talmud uczy, że dla Żydów dziesięć przykazań stosuje się tylko do samych Żydów, a nie do nie-Żydów, ponieważ jakoby nie-Żydzi są pod-lud?mi, których Talmud traktuje jak bydło. Naturalnie tacy pisarze i myśliciele żydowscy jak Izrael Shahak, otwarcie potępiają poglądy talmudyczne i upatrują w nich ?ródło wielu nieszczęść. Niemniej radykalni syjoniści, rządzący dziś w Izraelu, stosują zasady Talmudu w stosunku do Arabów i Persów.
Książka Jeff’a Sharlet’a, pod tytułem „Rodzina: Utajony Fundamentalizm Protestancki Trzonem Potęgi Amerykańskiej” („The Family: The Secret Fudamentalism at the Heart of American Power” Harper Collin, 2008, ISBN: 00605597 990), opisuje heretycki, z chrześcijańskiego punktu widzenia, tajemny kult elity najbogatszych fundamentalistów protestanckich w USA. Kult ten jest żądny bogactwa i władzy, a jednocześnie kultywuje pogardę dla zasad miłosierdzia.
Krytycy uważają, że książka ta jest bardzo gruntownie udokumentowana i udowadnia, że konspiracja milionerów i miliarderów, wśród fundamentalistów protestanckich w USA, walczy o władzę nad światem. Ludzie ci uważają się za „wybranych” przez Pana Boga, czego dowodem jakoby jest ich bogactwo osobiste, które uważają za łaskę bożą i nagrodę za przynależność do ich sekty. Jest wśród nich wielu kongresmanów, generałów oraz agentów rządzących w kontrolowanych przez nich, tak zwanych „republikach bananowych,” czyli państwach zdominowanych przez USA.
Autor, Jeff Sharlet, jest jak dotąd jedynym dziennikarzem, który był w stanie udokumentować tajną działalność tej ukrywającej się elity, spotykającej się nad rzeką Potomac, w Arlingtonie na przedmieściu Waszyngtonu. „Rodzina” stanowi podstawową część amerykańskiej potęgi fundamentalistów protestanckich, kiedyś stworzoną na wzór faszyzmu europejskiego w 1935 roku, przez kaznodzieję Abraham’a Vereide, który organizował międzynarodową elitę bogaczy.
Elita ta w ramach tajnej „Rodziny” prosperuje do dziś. Jej spotkania publiczne odbywają się w czasie modlitewnych śniadań w kongresie oraz instytucjach rządowych. Prywatnie „Rodzina”
utrwala się w wierze w „biblijny kapitalizm,” potęgę militarną i światowe imperium USA, oraz
powołuje się, na takie autorytety jak Hitler, Lenin i Mao w imię pokojowego podporządkowania sobie władzy w innych krajach, tam gdzie to jest możliwe, albo za pomocą „zmiany reżymu.”
Dokumenty opublikowane przez autora Sharlet’a odbiegają dalece od powszechnych poglądów na fundamentalizm protestancki i wykazują, jak wpływowa jest jego tajna elita w „wojnie przeciwko terrorowi” jak też była wcześniej w rozgrywaniu „zimnej wojny” oraz w „wolnej amerykance” neokolonializmu globalizacji. Shartlet pisze, że zamiast pytać: czego chcą fundamentaliści protestanccy, należy dowiadywać się, do czego oni już świat doprowadzili.
Fundamentaliści protestanccy traktują Jezusa Chrystusa jako niby naczelnego dyrektora, lobbistę, „łamistrajka,” a nawet „faszystowskiego przywódcę.” Ludzie ci mieli wpływ na przekonania Amerykanów w dwudziestym wieku oraz kieruję polityką imperialną USA w dwudziestym pierwszym wieku za pomocą swojej tajnej konspiracji nieznanej ogółowi w Ameryce Północnej.
Praktycznie nieznana elita heretyków-fundamentalistów protestanckich kontroluje amerykański arsenał nuklearny i jest motywowana żądzą jak największego bogactwa osobistego a jednocześnie jest pełna pogardy dla zasad miłosierdzia podstawowego w Chrześcijaństwie. Sharlet wykazuje jak tajna sekta bogaczy ma wpływ na politykę USA i jednocześnie twierdzi, że Stany Zjednoczone były stworzone jako „Państwo Chrześcijańskie.” Twierdzenie to czasem utrudnia współpracę z wyznawcami Talmudu. Na ogół talmudyczni Żydzi i radykalni syjoniści zręcznie omijają konflikty z heretycką elitą fundamentalistów protestanckich, których tajna „Rodzina” jest nieznana społeczeństwu amerykańskiemu.
Heretyczna „Rodzina” ma wielkie wpływy na rząd USA jak też na gospodarkę i politykę międzynarodową, o czym dopiero teraz dowiaduje się publiczność amerykańska dzięki dokumentacji zawartej w książce Sharlet’a. Heretyczne poglądy członków spiskowej „Rodziny” zaprzeczają podstawowym chrześcijańskim zasadom pomagania potrzebującym a nie wspierania możnych. Tak wygląda herezja amerykańska, egoizm elity fundamentalistów protestanckich i jej pogarda dla miłosierdzia.
WWW.pogonowski.com |
|
27 czerwiec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co tanie to drogie
Rozszerzenie UE o wiele tańsze niż przewidywano
grudzień 17, 2002
PAP
|
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
|
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Hucznie zapowiadany miał być nominacją do Oskara, a nakarmiono nas marnej jakości kryminałem, jak zwykle.
wrzesień 2, 2007
Gregory Akko
|
25 lat minelo
grudzień 19, 2006
przeslala Elzbieta
|
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
|
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
|
A gdzie sie podzieją medialnie porazeni kamienicznicy ,drobni kupcy,żurnalisci i inni biorokraci
kwiecień 14, 2007
kruzoe
|
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
|
Małopolskę czeka boom inwestycyjny
czerwiec 26, 2007
|
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
|
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
|
Izrael niebezpieczny dla polityków w USA
marzec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Głodomór na Ukrainie Lazara Kaganowicza
listopad 14, 2007
przysłał ICP
|
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ratunku! Tylko UE, a zwłaszcza sąsiedzi, przede wszystkim Niemcy, mogą uchronić Polskę przed instalacją Tarczy
luty 1, 2007
technokrata
|
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
grudzień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|