ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Witold Jedlicki: Chamy i Żydy (1962) 
23 kwiecień 2017     
Juras Owsiak (lub jak śp. Kuroń o nim na żywo palnął "Owsik") dał głos. Każe nam wyłączyć TVP! Fiu! Ale dowcip. 
25 lipiec 2019      Alina
Jakie konsekwencje może nieść za sobą Brexit? 
8 czerwiec 2016      www.independenttrader.pl
Kto płaci ten wymaga 
5 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak doszło do obecnej wojny przeciwko ludzkości? (4 - podsumowanie) 
5 listopad 2020     
Bankierzy i dialog USA z Islamem  
17 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Trzy pierwsze kroki do naprawy Państwa 
30 lipiec 2017     
Opole 2017 
21 maj 2017     
Konferencja prasowa Witolda Gadowskiego vs. Ringier Axel Springer pod Sądem Okręgowym Warszawa! 
23 listopad 2018      wRealu24.pl
Jak Ludzkość mogła do tego dopuścić? 
10 październik 2020     
Kiedy politykom odbija 
6 luty 2018      Artur Łoboda
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE – Komentarze (Część III z III) Imperium Rabusi Wypchanych..."synem człowieczym" 
2 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Liberum Veto 
16 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Dekomunizacja - to wciąż aktualne hasło 
8 styczeń 2015      Artur Łoboda
Czy cały świat oszalał? 
6 marzec 2014      Artur Łoboda
Nie ma żadnego kowida! (5) 
9 październik 2021      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część czwarta 
15 grudzień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Mafijna konwencja wyborcza 
8 marzec 2015      Artur Łoboda
Partyjniackie samorządy 
18 listopad 2010      Bogusław
Zbierz to, co zasiałeś?
Lekarze padający jak muchy w zgonach opisywanych jako „umarli niespodziewanie” i „umarli nagle”
 
26 listopad 2021      TheCOVIDBlog.com

 
 

Międzynarodowy terroryzm państwowy

Dyktatura zdrowia i terroryzm państwowy są znakami towarowymi upadłej demokracji.


Faszyści „transnarodowej elity” (1) globalnego turbokapitalizmu toczą wojnę ze społeczeństwami obywatelskimi.

Ich rozkazy wykonują Parlamenty oparte na partiach, pogrążone w epidemicznej ignorancji i korupcji wspieranej przez lobby, oraz nadmiernej przestępczości rządowej na skalę międzynarodową.

Ich strategia to mieszanka strachu-terroru, gróźb, przymusu, nękania, prania mózgu, notorycznej arbitralności i „białych tortur”.
Brutalność wobec prawa jest charakterystyczna dla pandemicznego terroru koronowego wobec narodów.

Rządzące układy nieustannie koordynują ze sobą swoje strategie i arbitralne działania i dostosowują je każdego dnia.
Lokalna interpretacja globalnie skoordynowanych - represyjnych środków obecnej dyktatury zdrowia i higieny nie jest już możliwa.
 
Jako „transnarodowi faszyści„ - ”mówię o bogatych i superbogatych, ich agencjach windykacyjnych, rządach, wielkich farmach i głębokich państwowych formacjach wywiadu i komunikacji wojskowej.
Skorumpowani naukowcy wykonują usługi ręczne i zaciskowo.
Powstające państwo policyjne i inwigilacyjne (2) jest integralną częścią transnarodowego faszystowskiego projektu „elitarnego”.

Ich szaleństwo, wzmożone aż do absurdu, objawia się ciągłymi zamknięciami.
Są bezużyteczne, ale są szkodliwe (3).
 
Istnieją również godziny policyjne, aresztowania domowe, obozy kwarantanny koronowej, absurdalny wymóg maski nawet w centrach miast i samochodach.
Rozległe, absurdalne wymagania dotyczące maskowania i polowanie na zgrubienia maski są częścią „białej tortury” (4).
„Białe tortury” to terror i ucisk w jednym, ich celem jest przełamanie oporu ofiary, więźniowie więzienia w Guantanamo również noszą maski.
Ale to nie wszystko.
Zaostrzone reżimy graniczne z dalszymi ograniczeniami swobody przemieszczania się, rozmieszczenie wojsk wewnątrz (5), ograniczenie ruchu lokalnego i dalekobieżnego, cenzura Internetu jako nowoczesne palenie książek, zamrożenie kont, w tym tygodnik „Democratic Resistance”, z wątpliwymi uzasadnieniami .
 
Polityczni i medialni sprawcy nowego faszyzmu siedzą wszędzie w piramidach wykonawczych: w Düsseldorfie i Kolonii ludzie są „wysyłani”, gdy siedzą lub stoją na ławkach w parku, w Essen dwóch przyjaciół zostaje zaatakowanych podczas gotowania przez ośmioosobową policję, w Austrii nie wolno jeździć na nartach ani opalać się - i tak to się dzieje.
Chory, przewrotny reżim koronny pokazuje, gdzie wisi młot faszystowskiego gestapo, nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć.
 
Przestraszona owca w kojcu
 
Należy w końcu wiedzieć, że badanie metodą PCR nie mówi nic o prawdziwej zakaźności (6).
Ale propagandowe szaleństwo trwa i każdego dnia zdobywa nowe szczyty.
Jedynym celem testowania jest utrzymanie reżimu terroru koronowego (7) w celu utrzymania niezbyt inteligentnej większości populacji w strachu.
Przede wszystkim ludzie powinni przyzwyczaić się do arbitralnej reguły.
Powinny przyjąć bzdury na miarę sędziów, którzy są otwarci na naciski z góry, i rządowy terror jako nową rzecz, oczywiście, jako „nową normalność” wymarłej demokracji i upadłego państwa konstytucyjnego.
 
 
Zinfantylizowany „władca telewizji”, będący jednocześnie ofiarą nadużycia władzy, powinien nauczyć się okazywać solidarność ze swoimi oprawcami - mówi Syndrom Sztokholmski.
Aby nauczył się uważać zbrodnicze wypaczenie zasad społecznych - za całkowicie normalne, stan wyjątkowy jest przedłużany w nieskończoność.

    Sadyści zajmujący się przestępczą polityką i skorumpowany przemysł medialny nie chcą być nienawidzeni za szaleństwo, które wywołali, chcą być chwaleni, uhonorowani i kochani.

A kiedy „nowe infekcje” spadną poniżej 55, 40, 30, 20, 10, 0 (zwróć uwagę na codzienne ogłoszenia!) - na 100 000 mieszkańców, ofiara przemocy wiwatuje i składa hołd tyrańskiej diamentowej królowej! „Straszne owce w kojcu” (8) nie powinny nawet dostrzegać gigantycznych „ubocznych szkód”, po których Niemcy i Europa nie odzyskają sił w ciągu lat, prawdopodobnie dziesięcioleci.
 
Obywatel jako wróg
 
Uparci, którzy nie poddają się szaleństwu, to nowi heretycy, „niesolidarianie”, „teoretyków spiskowych”, „dziwaków”, „szczepicieli” i zapewne wkrótce „terroryści”, bo podział społeczny jest operacją psychologiczną (psyop ) z pomocą skorumpowanej polityki, tajnych służb i mediów, które zostały z nimi dostosowane.
Klika Merkel-Schäuble-Steinmeier jest europejską eksklawą neokonserwatywnego establishmentu finansowego i wojennego USA, a niemiecki Bundestag grosso modo jest jego legislacyjnym rozszerzeniem.
 
Skorumpowane przez lobby - od dawna pozbawione uprawnień parlamenty - w rządzie federalnym i krajach związkowych - to tylko godne ubolewania tragiczne komedie, które głównie zapewniają swoim zagorzałym zwolennikom stanowiska, emerytury i lukratywne posady w gospodarce korporacyjnej i stowarzyszeniach.
Neoliberalne zaniedbanie - „zwycięzca bierze wszystko” - jest również głęboko zakorzenione w parlamentach.
Już dawno przestali interesować się dobrobytem ludności, nastawieniem na dobro wspólne w społeczeństwie, w którym warto żyć.
Dlatego też planowana fosa wokół Reichstagu - „Wasserburgfestung Reichstag” - nie może być już przewyższona pod względem siły symbolicznej.
Brakuje tylko mostu zwodzonego i murów z wieżami obserwacyjnymi przeciwko napierającym hordom ludzi.
Operacje rządowe i parlamentarne są bezpośrednio połączone, czyli nowy stan rzeczy.
 
Jak zawsze, sądownictwo goni za przedsięwzięciami władzy - to nic nowego w historii Niemiec i tylko pogarsza sprawę: podział władz jako podstawa zachodniej demokracji został rozwiązany, demokracja jest historią.
Polityka koronowa jest tylko środkiem do nowego faszyzmu - innymi środkami, ale malowaniem reprezentacji ludu.
 
Wielu tego nie rozumie, nie chce tego zrozumieć, nie rozumie „co się dzieje”, chowa głowy w piasek - w końcu wszystko mogłoby być znacznie gorsze.
W rzeczywistości polityka Korony to rozszerzenie „wojny z terroryzmem” - jej rozszerzenie - z poziomu międzynarodowego w głąb poszczególnych państw.
I tym razem Deep State, Big Money, Big Pharma, w połączeniu z polityką, bezpośrednio atakują społeczeństwo obywatelskie: to polityka oligarchów, kast i korporacji na poziomie 0,1% wobec 99,9% światowej populacji (9).
 
Człowiek jako potrójny przedmiot
 
Rządzące kliki nie tylko zaplanowani ludzi jako potrójny przedmiot ich przyszłego kapitalistycznego reżimu zysku, ale już to ustanowiły:
 
Po pierwsze jako wejście w jego ciało i głębię jego świadomości, by tak rzec, jako miejsce przechowywania ich szczepień, chipów, "bezpieczeństwa" i technologii transhumanistycznych, po drugie jako przedmiot użytkowania i kontroli, czyli jako produkcja i usługa: niewolnik w warunkach „nowej normalności”, zwłaszcza w branży cyfrowej i logistycznej, a po trzecie jako stale monitorowana „owca-parias” w ściśle określonym kojcu Nowego Normalnego Państwa Terroru i jego rozległych instrukcji, kontroli, nadzoru , bezpieczeństwa i przemysłu wojskowego.

    To wypowiedzenie wojny ludzkiej egzystencji prowadzi (kiedy przynajmniej inteligentniejsza część ludności nie wytrzyma niewolniczego ucisku), - do jeszcze silniejszego ucisku ze strony aparatu rządzącego, ostatecznie do państwa policyjnego, a nawet do dyktatury wojskowej.

 
„Obywatel oporny”, który nie chce zostać przekształcony w niewolnika szczepień, wyzysku czy inwigilacji, staje się potencjalnym zagrożeniem, które uzasadnia każdą metodę represji, technikę i metodę inwigilacji (10).
Niegodziwcy u władzy (11) przez lata rozumieli naszą Ustawę Zasadniczą jako przeszkodę w ich roszczeniach do władzy.
 
Pamiętamy jeszcze - jak demonstranci byli przetrzymywani w klatkach w Heiligendamm z okazji szczytu G8 w 2007 roku.
W tym czasie Wolfgang Schäuble był ministrem spraw wewnętrznych.
Ustawa Zasadnicza była już „zbyt wąska” dla tego „konstytucyjnego ministra”.
Człowiek ten i faszystowski oddział Merkel - teraz poszerzony o konstytucyjnych puczystów SPD - pozostali sobie wierni.
Neoliberalni Zieloni, ukształtowani przez lata w transatlantyckich sieciach wojennych, weszli na pokład antykonstytucyjnej łodzi.
Covid-19 zaoferował im wszystkim możliwość całkowitego usunięcia Ustawy Zasadniczej poprzez Ustawę o zezwoleniach, zwanej Ustawą o Ochronie Infekcji i rzucenia jej w gardło dyktatorskiej władzy wykonawczej - jako parlamentu wykonawczego.
A ponieważ represyjne prawa nigdy nie zostały wycofane w całej historii Republiki Federalnej Niemiec, w końcu osiągnęli cel swoich marzeń o brudnej dyktaturze.
 
Zamożne zaniedbanie
 
Jednak nic z tego nie przeszkadza większości społeczeństwa niemieckiego - takich „kanapowych demokratów” - samookaleczanych przez telenowele i gadki talk-show - aby im więcej nie przeszkadzało.
Najwyraźniej nie obchodzi ich, czy nadal żyją w - na wpół funkcjonującej demokracji parlamentarnej, czy w dyktaturze zdrowia z resztkami demokratycznego wybielenia.
Wszystkie środki dyscyplinarne zostały stworzone w celu rozszerzenia i konsolidacji państwa policyjnego i inwigilacyjnego, promowania szpiegowskiej, blokowej i „czarującej” mentalności (12), oraz rozpieszczanej przez państwo transatlantyckiej dyslektyki - to zniewaga dla wszystkich antyfaszystów.
 
A wszystko, czego nie potrafią wyjaśnić młodzieńcze antify czy „folklorystyczne zwiastuny”, jak wiadomo, musi być tylko „prawicowe”, a więc właściwie wszystko!
W rzeczywistości, jako fundamentaliści-korony - jak sekta Zero Covid, a wraz z nią duża część utraconej „lewicy” - są pożytecznymi "rybami pilotami" dla totalitarnych rekinów rządowych w basenach zaprzeczających konstytucji.
 
Ale stępienie umysłu w żadnym wypadku nie ogranicza się do tego segmentu.
W szalejącym morzu ciągłych bzdur wokół Korony - faszyści związkowi, oliwkowozieleni oportuniści i załamane intelektualnie resztki „czegoś lewicowego” (13) z SPD i Partii Lewicy walczą o niezasłużone lukratywne stanowiska państwowe z wszechstronną opieką, roszczeniami emerytalnymi i ochroną przeciwko ściganiu.
Jej klientelą są głównie nowi, uczciwi ludzie (14) z „skrajnego środka” (15), którzy luźno łączą zaniedbanie dobrobytu, niekończące się roszczenia z - w pełni wszechstronną mentalnością, szalejącą rusofobią, a także gwiazdkami płci i polityczną poprawnością językową policji .
 
Ta degeneracja dobrobytu w połączeniu z neoliberalnym kontr-rewolucyjnym praniem mózgu trwającym od ponad 30 lat (16) zrujnowała kraj, ale także Europę, a teraz tworzy społeczną podstawę nowej dyktatury zdrowotnej: zdezorientowana, zaburzona etycznie i moralnie towarzystwa rozrywkowe i przygodowe (17) Korona całkowicie zboczyła z toru, w obawie przed śmiercią - teraz na igłach tęsknoty za „zastrzykami odkupienia” skorumpowanych międzynarodowych firm farmaceutycznych i szczepionkowych, ponieważ nie mogą one znieść niepewności życia: wirusów, bakterii i ludzi jako „nowych nosicieli zarazy”.
„Upadek des Abendlandes” wydaje się pewny, jak głosi tytuł monumentalnego dzieła Oswalda Spenglera.
 
„Szczepienie czyni Cię wolnym”
 
Wszystkie państwowe środki terrorystyczno-dyktatorskie wywodzą się z globalistycznego spisku „elity”, który całkowicie wymknął się spod demokratycznej kontroli i wykonuje go wielu chętnych pomocników w aparacie państwowym, mediach korporacyjnych, think tankach i skorumpowanej nauce.
Posuwają się nawet do uzależnienia podstawowych wolności i praw człowieka od fundamentalnej chęci szczepień, co podkreślają niemieccy intelektualiści z firmy Merkel AG, zajmującej się demokracją, wraz z ich „kadrą zarządzającą” Söder, Maas i Steinmeier (18), czołowe postacie, które w tym samym czasie niemiecka gospodarka i społeczeństwo upadają.

    Podział społeczeństwa na tych, którzy chcą się szczepić i tych, którzy nie chcą być ukarani, jest w pełnym rozkwicie (19), a politycy, którzy wymknęli się całkowicie spod kontroli, nieustannie rzucają w siebie nowymi kulami propagandowymi- jak Karl Lauterbach z jego grupą podwładnych w pociągu widmo o nazwie Corona.

Po całym tym głupim wybryku teraz wolno mu się ślinić, więc „nie można już wykluczyć przymusowego szczepienia”, jak to brzmi z Kancelarii Stanu Szlezwik-Holsztyn.
„Szczepienie czyni cię wolnym” (!) Logicznie mogłoby znajdować się nad nowymi ośrodkami szczepień i systemami klatek kwarantanny koronowej (20).
Dlaczego nie wyposażyć wszystkich przejść granicznych nowej - odważnej dyktatury w duże litery - „SZCZEPIENIE ZA DARMO!” - aby podróżny wiedział, że wkracza teraz do Ziemi Obiecanej z otwartymi lub zamkniętymi klatkami?
Jedno jest pewne: godność ludzka - nie tylko tych, którzy odmawiają szczepienia - jest generalnie na liście przebojów politycznych aberracji w zachodnich rządach (21).


Ale nadal jest ożywiony, jeszcze głupszy, jeszcze bardziej szalony: zakazy transportu, zakazy wyjazdu i wjazdu weszły w życie, aby opanować „zabójczego wirusa”, trwają dyskusje nad całkowitymi zakazami lotów (22).
Każdego dnia następuje eskalacja neo-dyktatorów i tyranów.
Terror ma system i sam stał się systemem (23).

Po roku dyktatury Korony, trzeba powiedzieć trzeźwo:
jesteśmy współczesnymi świadkami pewnego zjawiska: polityka ujawniła się jako przestępczość zorganizowana.

Nawet wyznaczające trendy wyroki sądowe, takie jak wyrok Sądu Okręgowego w Weimarze, w żaden sposób nie ograniczają złośliwej, przeszywającej mentalności osób opętanych przez stan wyjątkowy.
Wręcz przeciwnie, czują się nękani swoją arogancką, dyktatorską władzą i idą dalej: pięć kroków do przodu, pół kroku do tyłu.
Zdrowie psychiczne na horyzoncie?
Nic!
 
Niemiecki reżim najwyraźniej nie stroni od wywołania wojny domowej poprzez ciągłe represje i ukierunkowane prowokacje (24).
Jej zwiastuny pokazywane były między innymi w Paryżu, Brukseli i miastach Holandii.
Powiedziano mi, że niszczenie biznesu i grabieże w holenderskich miastach zostało zaaranżowane przez samo totalitarne państwo policyjne: nieletnich przestępców ustawiano wbrew wszelkiego rodzaju obietnicom, aby stworzyć pożądane obrazy dyskredytujące dla ruchu demokratycznego.
Catherine Austin Fitts zgłosiła to samo z kilku miast w Stanach Zjednoczonych (25).

    Każdy, kto rozumie rzeczywistość, nie powinien mieć złudzeń: od dawna to przygotowywano i poszukiwali „elitarni” faszyści wspólników rebelii wewnątrz wojska.

Chcą przekształcić obecny stan wyjątkowy w zmilitaryzowany stan permanentny (26).
Obywatelstwo było wczoraj.
Stałe zmilitaryzowane państwo ma stać się nową totalitarną „normalnością”.
 
I tak doskonale wpisuje się w obraz, że reżim Merkel potajemnie wyłączył liczne władze i sądy z odpowiednich przepisów ustawy o broni.
Został on „wyświęcony” 30 listopada 2020 r. i opublikowany w Federalnym Dzienniku Ustaw 3 grudnia 2020 r. (27).
Oznacza to, że władze się zbroją, a antykonstytucyjny reżim przygotowuje się do wojny domowej (28).
Zachodnie reżimy chcą i muszą trwać kosztem własnego upadku.
Wobec gigantycznych szkód i dewastacji społeczeństwa i nędzy - co spowodowali swoimi klamstwami, nie mogą się cofnąć, nawet Chile 2.0 dla całej Europy nie jest opcją wykluczoną.

Polityka spalonej ziemi
 
Całkowity chaos w Europie w wyniku zbrodniczej polityki Korony jest i tak nieunikniony, a nawet pożądany przez transatlantyckich hazardzistów.
Polityka ta jest koordynowana z NATO i między służbami specjalnymi.
Potajemne państwo policyjne i faszyzm wojskowy w połączeniu z przemysłem cyfrowym i „bezpieczeństwa” mają decydujący wpływ na bieg rzeczy (29).
Jest to rodzaj polityki spalonej ziemi, jaką znamy z Bliskiego i Środkowego Wschodu, lub ze strategii szokowych (30) wobec biednych krajów, lub Grecji - ale bez niszczenia miast i infrastruktury.
Celem jest zawsze przejęcie infrastruktury państwowej skrajnie zubożałych państw przez wielkie korporacje i banki - pomagają w tym rządy.
Puste miasta-widma są już wynikiem polityki Corona.
Budynki duchów to pożądana inwestycja dla mafii finansowej.
 
W całej historii ludzkości zorganizowana przestępczość polityczna - prowadząca do upadku, niszczyła całe państwa i narody.
Dokładnie w tym samym miejscu stoimy 75 lat po drugiej wojnie światowej: moce ciemności - gigantyczni kapitaliści, psychopaci, hazardziści, zorganizowani przestępcy, duże korporacje cyfrowe z fantazjami o wszechmocy, wielka farma, transatlantyccy podżegacze wojenni, pijak władzy i empatia - wolni technokraci, zera w skorumpowanych maszynach partyjnych, głupie - głodne wojny - kobiety matriarchatu zbrojeniowego (31), które przejmują obecnie brutalne funkcje emerytowanych mężczyzn, a także neofaszyści w policji i aparacie wojskowym wyznaczają obecnie kierunek historii (32).
 
Ale ich plan jest bardziej wszechstronny:
dla reszty ludzkości pozostającej po planowanej redukcji populacji pozostanie droga - zgodnie z ideami transhumanistów, prowadząca do całkowitego niewolnictwa.
Długofalowy post-koronny wiek transhumanistów może zostać zrealizowany tylko wtedy, gdy państwo narodowe, różnorodność kultur, przemysł kulturowy, samowystarczalna mała i średnia gospodarka, oraz demokracja - jaką znaliśmy, zostaną całkowicie zniszczone.
Wszystko ma się połączyć w potworne superpaństwo pod przywództwem wolnej od demokracji, zarządzanej przez Światowe Forum Ekonomiczne ( WEF ) "udziałowców" światowej kasty oligarchicznej.

    Prawdopodobnie najważniejszą dźwignią prowadzącą do całkowitej erozji państw narodowych jest całkowite zadłużenie, które w przyszłości przeważy nad jakimkolwiek zakresem samostanowienia państw narodowych.

Upadłe małe i średnie przedsiębiorstwa (33), zrujnowany fryzjer, zbankrutowany właściciel restauracji i księgarnia, oraz niezliczone inne zawody - wszyscy powinni być zatrudnieni jako nisko opłacani pracownicy w „zdumionej” gospodarce cyfrowej, lub jako cyfrowy niewolnik w biurze domowym, jeśli w ogóle znajdą zatrudnienie.
W każdym razie - w totalitarnej „Nowej Normalności” każdy musi trzymać gębę na kłódkę.
 
Od marca 2020 r. klan Merkel / Steinmeier / Schäuble systematycznie gromadził ponad 2 biliony euro dodatkowego zadłużenia na już istniejącej górze długu - także 2 biliony.
Reżim austriacki jest teraz winien swojemu krajowi 319 miliardów euro. I tak to działa w całej UE:
chaotyczny, pozbawiony przyszłości zbankrutowany kontynent w rękach banków centralnych, mafia finansowa, technokratyczne bitwy polityczne, transatlantyccy podżegacze wojenni i ich zdezorientowani oliwkowo-zieloni „naśladowcy”.
Wszyscy razem spróbują zakończyć blokady tylko wtedy, gdy będą pewni, że „w sposób zrównoważony” oczyścili całą małą i średnią gospodarkę, oraz ostatnie pozostałości demokracji:
zbrodnia jest tak potworna i wszechogarniająca, że ​​„zwykły człowiek” nie może w to uwierzyć.
 
Bezbożny sojusz
 
Naprawdę nową rzeczą w obecnej konstelacji politycznej, która przewyższa wszelkie spiski, jest bezbożny sojusz globalnych kapitalistycznych aktorów i spekulantów (34) i ich rządów- z jednej strony, oraz technokratyczno-biurokratyczne partie polityczne pseudo-lewicowe, lub pseudo-lewicowo-zielone.
Ci drudzy buntują w reżimie Corona z powodu swojej drobnej nienawiści do niezależnych - średnich firm, których nie mogą powstrzymać przed ciężką pracą, niezależnością i kreatywnością.

To ciasne, polityczno-technokratyczne bagno na kroplówce finansowanej przez państwo - przykładowo Senat Berlina - żywi się ideologicznym marnotrawstwem stalinizmu, maoizmu i centralistycznego państwa, które kontroluje wszystko.
W swoich fantazjach o wszechmocy pogrążają się w idei zepchnięcia gospodarki i ludności pod łapy totalitarnej koncepcji państwa światowego - New World Order / One World Order / „Green New Deal Ideology”.
Wszystko powinno połączyć się w całkowicie przeformatowany geopolityczny porządek świata.
 
Wielka wojna bloków - transatlantycka z Chinami / Rosją / Iranem - nie jest bynajmniej wykluczona (35).

Transatlantyści zrujnowali i niszczyli cały polityczny krajobraz Europy za jej imperialistyczną, pseudo-demokratyczną fasadą „zachodniej wspólnoty wartości” i za kulą prawa międzynarodowego „porządku opartego na regułach” - „rządach prawa”.

Obalając ostatnie pozostałości demokracji na Zachodzie pod dyktaturą Korony, ślinią się z zemsty na Rosji, Chinach i wszystkich krajach, które nie podporządkowują się im bez sprzeciwu.
Przez dziesięciolecia wszystkie decydujące stanowiska w polityce zagranicznej rządów, partii i ośrodków analitycznych były wypełnione intelektualnymi ludzkimi wolantami, co często oznacza oportunistycznych cyników, ale także głupców, którzy powtarzają swoje rusofobiczne frazy w nieskończonej pętli.
Znajdują się one w: Atlantik-Brücke, Aspen Institute, German Marshall Fund, Federal Academy for Security Policy, German Society for Foreign Policy, Munich Security Conference i Heinrich Böll Foundation - jako think tank dla Wojny Zieloni (36 ).
Rezerwuar entuzjastów NATO, Pentagonu i uzbrojenia szukających powodów do wojny.

Nie jest więc przypadkiem, że Biuletyn Naukowców Atomistyki ustawił zegar dnia zagłady na 100 sekund przed „północą”, ponieważ opinia publiczna nic nie wie o prawdziwych niebezpieczeństwach wojny lub wojny nuklearnej (37).
Celem, jaki zachodni faszyści z „elit” postawili światu, jest totalitarny Nowy Porządek Świata.
To, czy kiedyś obejmie to cały świat, jest przedmiotem aktualnej geopolitycznej konfrontacji (38).Źródła i uwagi:

(1)
Ullrich Mies, Transnationaler Elitenfaschismus, 22 sierpnia 2020 r .:
https://www.rubikon.news/artikel/transnationaler-elitenfaschismus

(2)
Shoshana Zuboff, The Age of Surveillance Capitalism , Frankfurt, Nowy Jork, 2018;
https://uncut-news.ch/der-digitale-polizeistaat-wird-in-der-gesamten-westlichen-welt-institutionalisiert/

(3)

https://reitschuster.de/post/stanford-studie-kein-nutzen -by-lockdowns-but-risk /


(4)
https://de.wikipedia.org/wiki/Weiße_Folter

(5)

https://express.deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/509579/Tagesbefehl-von-Merkel-
Bundeswehr-should-Corona-aid-mission-inside-to-Easter-

extension

(6)
Zob. Doskonałe: Walter van Rossum, My Pandemic with Professor Drosten, Mainz 2021 i jeszcze bardziej szczegółowe: Flo
Osrainik, The Corona Dossier. Fałszywa flaga przeciwko wolności, prawom człowieka i demokracji, Mainz 2021

(7)
Por. Ullrich Mies, Lockdown-Terror - errer Goes always, „Democratic Resistance” nr 32 z 9 stycznia 2021 r .:

https: // jimdo-storage. Global .ssl.fastly.net / file / f0b192c6-17ed-4a33-acc1-eb4056fc7847 /
32_Widerstand_2021_01_09_nichtohneuns.de.pdf


(8)
Ullrich Mies, bój się
owiec w kojcu
, „Democratic Resistance” No. 34

(9)
Hans-Jürgen Krysmanski 0,1% - Imperium miliarderów, Frankfurt a. M. 2012

(10)
Shoshana Zuboff, op. Cit.

(11)
Pieter Stuurman, Die Psychopathendiktatur, 9 lutego 2021:
https://www.rubikon.news/artikel/die-psychopathendiktatur

(12)
Dresdeners przeciwko " infolinia informatorów ”, rt, 8 stycznia 2021:

https://de.rt.com/inland/112927-dresdener-wettern-gegen-denunzianten-hotline/


(13)
Patrz: Daniel Sandmann, Civilization in Corsets:
https: / / www .rubikon.news
/ article / zivilisation-im-korsett-4


(14)
Karl Kollmann, Die neue Biedermenschen. Od buntu 68er do lewicowo-liberalnego establishmentu, promedia, Wiedeń 2020

(15)
Tarq Ali i in., Die extremerent. Świat zachodni jest rządzony. Ostrzeżenie, promedia, Wiedeń 2020

(16)
Patrz: Ullrich Mies (red.) Mega-Manipulation. Uwarunkowania ideologiczne w demokracji fasady, Frankfurt, 2020

(17)
Patrz Guy Debord, Die Gesellschaft des Spektakels, Berlin 1996

(18)

https://de.rt.com/inland/112696-merkel-interpetiert-impfangebote-und-wer /
;

https://de.rt.com/inland/112580-markus-soeder-impfen-schaff-freiheit/
;

https://www.deutschlandfunk.de/privilegien-fuer-geimpfte-heiko-maas-sonderweg.720.de.html?dram:article_id=490982


(19)

https://uncut-news.ch/freiheit-nur- for-Vaccinated-die-two-class-Society-comes /


(20)

https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/509342/Quarantaene-Knast-fuer-Corona-Suender-in-Dresden-ist-be

Covering- gotowy

(21)
Ullrich Mies, Kontrola umysłu. Systematyczne niszczenie ludzkiej psychiki, 29 listopada 2020 r .:

https://kenfm.de/mindcontrol-die-systematis-zerstoerung-der-menschlichen-psyche/


(22)

https://de.rt.com/inland/ 112509 -seehofer-zu-einreiseverboten-measure-zum /


(23)

https://kenfm.de/kaputt-regiert/


(24)

https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/509312/Corona-Chaos-Plant- die Federal
Government-an-internal-Emergency-to-deploy-the-Bundeswehr-inside-


(25)
https://home.solari.com/planet-lockdown-interview/

(26)

https: // deutsche -wirtschafts- nachricht.de/509312/Corona-Chaos-Plant-die-Bundesregierung-einen-inneren-Notstand-um-die-Bundeswehr-im-Innern-einETZ


(27)

https://www.bgbl.de/xaver/bgbl/ start.xav? startbk = Bundesanzeiger_BGBl #__ bgbl __% 2F% 2F *% 5B% 40attr_id% 3D%
27bgbl120s2610.pdf% 27% 5D__1614194780233:
Zobacz także:

http://www.gesetze-im-internet.de/waffg_2002/ index .html


(28)

https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/509139/In-Europas-Metropolen-beginnen-Corona-Unruhen


(29)
Patrz: Gerd R. P olli, Niemcy między frontami. Jak Europa staje się zabawką polityki i służb specjalnych, Monachium 2017

(30)
Naomi Klein, Die Schockstrategy. Powstanie kapitalizmu katastroficznego, Frankfurt / Main 2009

(31)

https://de.rt.com/meinung/94667-

Weichgespulter-imperialismus-sprache-und-strategien /

(32)
Pieter Stuurman, Psychopaths rządzą światem, w: " Democratic Resistance ”nr 35, s. 5:

https://jimdo-storage.global.ssl.fastly.net/file/eb731365-bff0-4432-a049-a30c5ac28852/35_Widerstand_2020_01_30_nichtohneuns.de.pdf


(33)
W wywiadzie z Mario Ohoven, zanim miał „wypadek”:

https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/506185/Mittelstand-warnt-Zweiter-Lockdown-waere-eine-Katastrophe-fuer-Deutschland


(34)

https: // deutsche -wirtschafts-nachrichten.de/509377/Die-zehn-reichsten-Maenner-der-Welt-haben-seit-Beginn-der-Corona-Krise-ihr-Vermoegen-um-eine-halbe-Billion-Dollar-erhoeht


(35 )

https://www.mintpressnews.com/strategic-command-us-must-prepare-nuclear-war-china-russia/275088/


(36)

https://de.rt.com/meinung/112821-zwei- procent-osiągnięcia-osiągnięcia-nuklearnego /


(37)

https://thebulletin.org/doomsday-clock/
; zobacz także:

https://de.rt.com/international/113664-us-aussenpolitik-verschaltung-von-terrorismusbekaempfung-konfrontation-china-russland/


(38)
https://uncut-news.ch/der-digitale- państwo-policyjne-zinstytucjonalizowane-w-zachodnim-świecie /

 
 
Źródło:
https://www.rubikon.news/artikel/transnationaler-staatsterrorismus-2
29 marzec 2021

Ullrich Mies 

  

Komentarze

  

Archiwum

Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły" Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
Turcja Przyjaciel Izraela i Kandydat na Członka Unii Europerjskiej
sierpień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
Kosowo na zawsze serbskie!!!
luty 18, 2008
Redakcja portalu Jednodniówka Narodowa
Jak wywolac powszechna rewolucje ?
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Plan głodu
lipiec 21, 2008
David Icke
Zygmunto-Zuzanna
styczeń 6, 2006
zaprasza.net
Prezydent odpoczywa służbowo
czerwiec 6, 2003
Dariusz Kucharski http://www.se.com.pl
Nie można dwom panom służyć
listopad 12, 2006
[Oto słowo Pańskie]
Procedura instalacji na Ukrainie "Istoty Najwyższej" Zachodu
czerwiec 19, 2005
Marek Głogoczowski
Wewnętrzni okupanci albo piąta liga
czerwiec 18, 2005
Artur Łoboda
Konstytucja RP: Polska dla Polaków
wrzesień 11, 2006
Halina W.
Milczenie niektórych owiec i głos pasterzy
kwiecień 15, 2008
przesłala Elżbieta Gawlas
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
POLSKA AGENCJA TELEGRAFICZNA/PAT/ 42, Emper's Gate, SW.7. 48/54
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K. Lat 17
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media