|
Uchodźcy
|
|
Na wstępie zacznę od bardzo niepopularnej opinii, że w sprawie uchodźców pozostanie wielka plama na honorze Polski.
Zanim jednak czytelniku wkurzysz się na moją wypowiedź - poznaj cały kontekst tej opinii.
Podróżuję sporo po Europie i miałem okazję oglądać ludzi - którzy na Naszym kontynencie szukali lepszego życia.
To ja pisałem trzy lata temu, że nie obawiam się muzułmanów, ale ich przywódców religijnych - którzy jątrzą i głoszą słowa nienawiści.
Przyznam szczerze, że nie trafiłem na rzeczywistych uchodźców. Chociaż i to pojęcie jest bardzo płynne. Bo przecież człowiek uciekający z Afganistanu, bądź z Iraku - nie tylko szuka lepszego życia, ale ucieka przed wojną.
Przyjmijmy jednak, że za uchodźców uważamy tylko osoby uciekające z miejsc walk w Syrii.
Ja wiem, że dla przeciętnego Europejczyka - każdy Arab jest śniady.
Ale tak samo - jak Polacy doskonale rozpoznają Rosjanina - tak samo Syryjczycy mieszkający w Polsce od dziesięcioleci - doskonale rozpoznają swojego rodaka.
Zakładam, że żaden zadomowiony w Polsce Syryjczyk - nie będzie szkodził samemu sobie i nie dopuści potencjalnych zamachowców.
A teraz sprawa podstawowa.
O ile dla młodych bysiorów zamkniemy Polskę - to dla matek z dziećmi - powinniśmy otworzyć Nasz Kraj.
Nie na zawsze.
Na czas - aż nie uspokoi się w ich kraju.
Mieliśmy w Polsce kilkudziesięciotysięczną imigrację Grecką.
Żyli u Nas trzydzieści lat i większość powróciła do Grecji po demokratyzacji tego Kraju.
Do dziś mamy kilku muzyków o greckich korzeniach.
Tylko, że ta straszna - totalitarna komuna dała im pracę.
Natomiast - rzekomo demokratyczna Unia Europejska obiecała WSZYSKIM - którym uda się przedstawić jako "uchodźcy" zasiłek socjalny wiele wyższy od średniej pensji Polaka.
Moja ś.p. Mama uczyła Greków języka polskiego.
Opłaciła to białaczką, bo warunki życia były koszmarne.
Zarówno Grecy - jak też Polacy żyli w barakach zbudowanych dla robotników przymusowych Trzeciej Rzeszy, a znajdujących się w Policach.
Pewnie wielu Greków chorowało w nieogrzanych zimą barakach - ale nie wszczynali buntów tak - jak dziś robią to muzułmanie.
Przechodząc do czasów obecnych stwierdzę, że to nie imigranci są problemem.
Problemem jest Unia Europejska opanowana przez PSYCHOPATÓW, którzy BREDZĄ o jakiejś MULTIKULTUROWOŚCI!
Sprowadza się ona do tego, że większość imigrantów nie asymiluje się ze społeczeństwem europejskim i tworzy enklawy wyłączone spod kontroli państw zachodnich!
Bez asymilacji nie ma najmniejszych szans na godną pracę i w rezultacie czego muzułmanie cały czas są na marginesie społecznym.
Ile warte jest życie bez wytyczonego celu?
Nie dziwi więc, że drugie pokolenie urodzonych w Europie muzułmanów zaczyna sie buntować bo czują, że są ludźmi "drugiej kategorii".
A gdy do tego dodamy - dostępne w Internecie obrazy zbrodni dokonywanych przez wojska francuskie, włoskie, angielskie, a PRZEDE WSZYSTKIM amerykańskie zbrodnie na cywilach - w krajach muzułmańskich - to wybuchowa mieszanka potencjalnego zamachowca jest "gotowa do użycia".
Terroryzm muzułmański można zwalczać TYLKO przez przywrócenie pokoju i godnych warunków życia w krajach zaatakowanych przez syjonistów!
Ale to możemy między bajki włożyć - gdyż WSZYSTKIE polskojęzyczne nieRządy Trzeciej RP wysługiwały się syjonistom.
Nawet ten obecny.
|
|
30 maj 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
|
Opodatkowanie głodu
czerwiec 3, 2004
|
Lipcowa deflacja wyniosła 0,5%
sierpień 19, 2002
PAP
|
Powiedz Unii - NIE
maj 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
"Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
|
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
|
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
|
Zły król czeka na nowe szaty.
nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Żywot człowieka NIEpoczciwego
czyli -
Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
|
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Przegrana "Polski Michnika"
marzec 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta
czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Lawina ruszyła
kwiecień 25, 2003
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl
|
"Prawo" według olsztyńskich sędziów
wrzesień 2, 2006
PAP
|
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
|
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|