ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
więcej ->

 
 

Wybory w Rosji


Do wyborów zostało dopuszczonych czterech kandydatów, są to,
Kandydat z namaszczenia samego Putina, Dmitry Medvedev, być może skrupulatny i sprawny wykonawca poleceń Putina, ale czy mąż stanu?
Ultranacjonalista, lider Liberalnej Demokratycznej Parti Vladimir Zhirinovsky,
Komunista Gennady Zyuganov
Niezależny ( nie wiadomo od kogo ) i dotychczas nieznany Andrey Bogdanov
Do wyborów nie dopuszczono, byłego premiera Mikhail Kasyanova, Garry Kasparova i opozycjonistę z czasów ZSRR Vladimira Bukovsky,ego.
Boris Nemtsov wycofał się z kandydowania
Putin licząc na olbrzymie poparcie, jakie posiada w narodzie rosyjskim, wierzy, że jego protegowany Dmitry Medvedev, wygra wybory.
Co by się jednak stało gdyby Vladimir Zhirinovsky, który posiada największe poparcie z pośród pozostałych kandydatów, wygrał wybory prezydenckie?
Zhirinovsky, mówi o sobie ze jest demokratą, ale tak naprawdę, dał się poznać jako człowiek szalenie wybuchowy. Zdobywszy władzę, jak mi się wydaje, byłby kimś na wzór Iwana Gro?nego, tyle tylko, że z arsenałem nuklearnym pod ręką, po który mógłby sięgnąć równie łatwo, jak po ową szklankę z wodą w studium telewizyjnym.
W związku z tym zadam pytanie, czy powinny nas interesować wybory w Rosji?
2 luty 2008

. bez podpisu 

  

Archiwum

Nadzieje i rozczarowania
marzec 22, 2008
Marek Jastrząb
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Profesor Zybertowicz nie chce milczec
wrzesień 14, 2007
..
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
Współcześni barbarzyńcy zaatakowali ponownie !
marzec 22, 2003
Adam Śmiech
Polacy ratowali Zydów
sierpień 19, 2003
Adam Białous, Białystok
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dość rządów przestępców i kretynów
listopad 7, 2008
Dariusz Kosiur
Germańskie pochodzenie „słowiańskich” języków .
sierpień 22, 2007
Tezlav von Roya
No passarant : "Front obrony demokracji przed Lepperem"
czerwiec 24, 2002
PAP
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
Kolejny niemiecki koncern zbankrutował
lipiec 8, 2002
PAP
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
Co Wy, k... wiecie o Polsce?!
kwiecień 13, 2006
Artur Łoboda
Petycja na rzecz pozbawienia sędziów i prokuratorów immunitetu.
wrzesień 1, 2008
ZR
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media