ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Maj 2009 - Konferencja AIPAC - demonstracja potęgi Żydów  
20 maj 2009      tłumacz
Kondolencje wierszem... 
22 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Deja vu 2020 
18 sierpień 2020     
W tym narodzie ginie rdzeń Polski ! 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Uwłaszczenie na kulturze 
31 grudzień 2016     
Dwujęzyczni w USA 
2 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
I znowu "afera polsko - żydowska" 
16 lipiec 2015      Artur Łoboda
Wierność Ojczyźnie 
16 listopad 2016      Artur Łoboda
Casus szwajcarskich kont 
16 marzec 2019     
Oszuści z Polski okradali starszych Włochów na kowid 
23 listopad 2021      Gianluca Torrieri
KONWENT NARODOWY POLSKI - jego idea i działalność 
28 kwiecień 2012      Szczęsny Zaleski
Nic specjalnego 
4 listopad 2011      Artur Łoboda
Partia nieudolność  
9 maj 2020      Artur Łoboda
Kazimierz 1999 
11 marzec 2012      Artur Łoboda
WYZYSK PARTYJNY< WYZYSK MARYJNY - SZCZERZMY KŁY - POLAK GŁODNY, POLAK ZŁY! 
13 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dwudziesta 
31 lipiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Chwilowy odwrót od sondażowych oszustw 
17 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Co jest grane z tym wirusem? 
7 marzec 2020     
Izrael ma teraz więcej infekcji na mieszkańca niż jakikolwiek kraj na świecie, mimo że powszechnie podaje się tam „zastrzyki przypominające” 
3 wrzesień 2021      Lance D Johnson
Tam nie ma zastraszonych w namordnikach 
8 styczeń 2021      City of Hollywood

 
 

Kongres wprowadził kluczową zmianę w definicji szczepionki na kilka tygodni przed COVID-19

Definicja „produktu biologicznego” używana  przez Rząd USA do grudnia 2019 r. mogła zabronić oznaczania produktów mRNA COVID-19 jako szczepionek.  

 
ANALIZA

( LifeSiteNews ) – Bez cichej zmiany prawa federalnego tuż przed nadejściem COVID-19, eksperymentalne szczepienia przeciwko COVID mRNA mogły nigdy nie zostać oznaczone jako szczepionki. 

 
W poprzednim artykule na LifeSiteNews.com opisano główne konflikty interesów obserwowane podczas procesu prowadzącego do autoryzacji awaryjnego użycia szczepionek COVID-19 mRNA przez rząd federalny USA.
W grudniu 2019 r. (przed ogłoszeniem wybuchu epidemii COVID-19) rząd federalny Stanów Zjednoczonych podpisał umowę z jednym z producentów szczepionek COVID-19, firmą Moderna, w której „ stwierdzono  , że „kandydaci na opracowanie szczepionki mRNA na koronawirus [są] opracowywani i współwłasnością” zarówno Moderny i Rządu federalnego USA, wyjaśnia artykuł.   
 
 
W tym artykule omówiono dodatkowy istotny fakt, że również w grudniu 2019 r. Rząd federalny USA zmienił definicję „produktu biologicznego” w przepisach federalnych dotyczących etykietowania szczepionek, zezwoleń na użycie w sytuacjach awaryjnych i ich zatwierdzania.
Rząd federalny USA określa od tej pory szczepionki jako „produkty biologiczne”.
 
Ze względu na wymaganą terminologię techniczną, naukową i farmaceutyczną oraz wymagane opisy nie można tutaj szczegółowo omówić znaczenia zmiany prawa federalnego USA.
Podstawowe podsumowanie jest następujące:
bez zmiany prawa USA z grudnia 2019 r. definiującej „produkt biologiczny”, szczepionki mRNA COVID-19 mogły wymagać oznaczenia jako coś innego niż szczepionka.   
 
Nieco inaczej wygląda, definicja „produktu biologicznego” Rządu federalnego USA, która była stosowana do kilku tygodni przed ogłoszonym wybuchem COVID-19, mogła ta definicja zabronić oznaczania produktów mRNA COVID-19 jako szczepionek.  
 
Prawdopodobnie znacznie trudniej byłoby rządom i/lub pracodawcom nakazać otrzymywanie substancji mRNA koronawirusa oznaczonych jako leki - lub inne produkty niebędące szczepionkami.
Lekarze, pielęgniarki i inne osoby potykające się z winy za otrzymywanie i wspieranie substancji mRNA COVID-19 z potencjalnym fałszywym oskarżeniem o „antyszczepionkę” również nie wchodziłyby w rachubę, gdyby substancje nie były oznakowane jako szczepionki. 
 
 
Nowa definicja „produktu biologicznego” tygodnie przed COVID  


Należy zauważyć, że aby uzyskać aprobatę w Stanach Zjednoczonych, producenci szczepionek muszą złożyć „ Wniosek o licencję biologiczną ” do rządu federalnego USA. ( Strona 2 ) Prawo federalne Stanów Zjednoczonych zawiera szczepionki w kategorii „produktów biologicznych”.
 
Przed zmianą w 2019 r. w prawie federalnym USA prawna definicja produktu biologicznego była następująca

  Termin „produkt biologiczny” oznacza wirus, surowicę terapeutyczną, toksynę, antytoksynę, szczepionkę, krew, składnik krwi lub pochodną, ​​produkt alergenny, białko (z wyjątkiem jakiegokolwiek chemicznie syntetyzowanego polipeptydu) lub produkt analogiczny, arsfenaminę lub pochodną arsfenaminy (lub każdy inny trójwartościowy organiczny związek arsenu), mający zastosowanie w zapobieganiu, leczeniu lub leczeniu choroby lub stanu ludzi. (podkreślenie dodane)


Zmiana definicji „produktu biologicznego” z grudnia 2019 r. znajduje się w ustawie o dalszych środkach skonsolidowanych z 2020 r. i jest następująca :  

  SEC. 605. DEFINICJA PRODUKTU BIOLOGICZNEGO.
  Sekcja 351(i)(1) Ustawy o służbie zdrowia publicznego (42 USC 262(i)(1)) została zmieniona poprzez dodanie wyrazu „(z wyjątkiem każdego polipeptydu syntetyzowanego chemicznie).”

 
Tak więc przed zmianą z 2019 r., która została wprowadzona wkrótce przed zgłoszonym wybuchem COVID-19, „ żaden  chemicznie syntetyzowany polipeptyd” nie byłby regulowany przez FDA jako „produkt biologiczny”.
Można to interpretować w ten sposób, że gdyby rzekoma „szczepionka” była „polipeptydem zsyntetyzowanym chemicznie”, to najwyraźniej nie byłaby uznawana za produkt biologiczny.   
 
Jednak chemikalia oznaczone jako „szczepionki” wymagają wniosków o licencję na produkt biologiczny; zatem wydaje się, że zgodnie z poprzednią definicją „produktu biologicznego”, jakakolwiek jednostka chemiczna, która jest chemicznie zsyntetyzowanym polipeptydem, nie może być oznakowana jako szczepionka.  
 
Znaczenie tej zmiany polega na tym, że szczepionki mRNA COVID-19 chemicznie syntetyzują białko „Spike” SARS-CoV-2 (znane również jako „S”).
(W chwili pisania tego tekstu w sierpniu 2021 r.), obie szczepionki mRNA COVID-19, które otrzymały „zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych” przez FDA, są „zmodyfikowane nukleozydami”, co oznacza, że ​​są „zmodyfikowane chemicznie” i zaprogramowane do syntezy SARS -Białko CoV-2. 
 
Tak więc sformułowanie poprzedniej definicji „produktu biologicznego” wydaje się sugerować, że „szczepionki” mRNA COVID-19 nie mogą być prawnie oznakowane jako szczepionki.
Byłby to poważny problem dla urzędników zdrowia publicznego i twórców „szczepionek”.  
 
Szczepionki COVID i „syntetyzowane chemicznie” mRNA  


Nie wdając się w zbytnie kwestie techniczne, należy zauważyć, że szczepionki mRNA COVID-19 są pierwszymi produktami, które wykorzystują technikę „syntetycznego” lub „syntetyzowanego chemicznie” mRNA, aby uzyskać zezwolenie na awaryjne użycie przez FDA. ( Strony 748-749 )   
 
Po wstrzyknięciu ludziom, chemicznie zsyntetyzowane szczepionki mRNA COVID-19 syntetyzują –  lub „produkują” –  białko podobne do białka „kolec” lub „S” SARS-CoV-2. Białka „zawierają jeden lub więcej polipeptydów”.
Tak więc synteza białka „S” jest również określana jako „synteza polipeptydów”. 
 
Bardziej szczegółowe wyjaśnienie chemicznej syntezy szczepionek mRNA COVID-19 z literatury naukowej jest następujące: 


  Chemiczne składniki szczepionek mRNA są przyjemnie niezauważalne i składają się głównie z RNA oraz „wody, soli, cukru i tłuszczu”, z dwoma godnymi uwagi wyjątkami.
  Pierwszym z nich są nanocząsteczki lipidowe, które otaczają mRNA i ułatwiają jego dostarczanie, które są doskonale omówione w innych miejscach. 
  Drugi jest nienaturalną RNA nukleozasady N1-methylpseudouridine (m1Ψ
  ;  Figura  1 B), co zwiększa  ucieczki immunologicznej i wytwarzanie białka . ( Strona 748 , podkreślenie dodane) 

 
W tym artykule ważne jest, aby wiedzieć, że chemicznym składnikiem szczepionek COVID-19 mRNA jest N1-metylopseudurydyna.
Chemiczna N1-metylopseudourydyna „zwiększa… produkcję białka”.
„Produkcja białka” może być również określana jako „synteza białek” lub „synteza polipeptydów”.
Innym sposobem na stwierdzenie tego jest to, że N1-metylopseudurydyna jest substancją chemiczną, która uczestniczy w syntezie polipeptydu białka „S” niezbędnego do szczepionek mRNA COVID-19. 
 
Oznacza to zatem, że białko „S” niezbędne do szczepionek z mRNA COVID-19 można dokładnie opisać jako „polipeptyd zsyntetyzowany chemicznie”.  
 
 


Prawo wcześniej wykluczało „wszelkie chemicznie zsyntetyzowane polipeptydy” z definicji „produktu biologicznego”.
Ta definicja zatem pozornie wykluczałaby szczepionki mRNA COVID-19 z etykietowania jako „produkt biologiczny”.  
 
Ale ponieważ „szczepionki” wymagają wniosku o licencję biologiczną, wydaje się, że przy poprzedniej definicji „produktu biologicznego” „szczepionki” mRNA COVID-19 nie mogą być oznaczone jako szczepionki. 
 
Więcej dowodów na sfałszowaną pandemię?  


Nie wiadomo, czy prawna definicja „produktu biologicznego” została zmieniona przez Kongres w celu usunięcia „z wyjątkiem jakiegokolwiek chemicznie zsyntetyzowanego polipeptydu”, aby umożliwić oznaczanie przewidywanych chemicznie syntetyzowanych substancji mRNA COVID-19 jako „szczepionek”.  
Jednak fakt, że ta znacząca zmiana została dokonana na stronie 595 716-stronicowej ustawy, która jest zwykle wykorzystywana do przywłaszczania funduszy federalnych USA, sugeruje możliwość próby ukrycia i nierzucania się w oczy.  
 
Wspomniana zmiana w prawie federalnym USA jest również istotna dla dyskusji w poprzednich artykułach, które opisywały aktualizacje amerykańskich przepisów federalnych dokonane wkrótce przed COVID-19, sugerujące możliwość, że COVID-19 może być rodzajem sfałszowanej pandemii.  
 
W szczególności czas zmiany –  przed COVID w grudniu 2019 r. –  wraz z pozornym pośpiechem –  pogrzebaniem zmiany na stronie 595 federalnej ustawy o finansowaniu USA –  ponownie sugeruje możliwość, że COVID-19 może być sfałszowaną pandemią, którą Urzędnicy i politycy ds. zdrowia publicznego Rządu federalnego USA stworzyli i przygotowywali się do tego, próbując chronić się prawnie za pomocą kilku znaczących zmian w przepisach, strategiach i planach regulujących i regulujących „pojawiające się zagrożenia” zdrowia publicznego, zmieniając definicje pandemie, szczepionki lub powiązane tematy. 
 
Warto również powtórzyć, że Rząd federalny USA jest częściowo właścicielem szczepionki mRNA COVID-19, a na krótko przed ich nałożeniem na Amerykanów Rząd federalny USA zapewnił sobie, że szczepionki mRNA COVID-19 stały się legalne.  
 
Oczywiście czas i pozorna widoczność zmiany w amerykańskim prawie federalnym w 2019 r., która pozornie zapewniała, że ​​​​szczepionki mRNA COVID-19 mogą być legalnie oznaczane jako „szczepionki”, może być jedynie zbiegiem okoliczności.
Jeśli jednak śledzisz dużą liczbę poważnych zbiegów okoliczności dotyczących pandemii COVID-19, rozsądna osoba może przynajmniej zachować ostrożność wobec wszystkiego,- co niektóre osoby i podmioty przekazują w związku z pandemią COVID-19.
 

Źródło:
https://www.lifesitenews.com/news/congress-expanded-vaccine-definition-just-weeks-before-covid-19/?utm_source=top_news&utm_campaign=usa
6 listopad 2021

Robert L. Kinney III  

  

Komentarze

  

Archiwum

Państwa bandyckie i ich pokojowe wojny
lipiec 18, 2006
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
Dziwne odblaski wydarzeń 11 września 2001
kwiecień 3, 2004
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
"Wewnętrzne przekonanie" psycho - Tuska
marzec 10, 2008
Artur Łoboda
Kontrakt Społeczny Samobójczego Terrorysty
grudzień 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
Szukanie frajerów już się zaczęło
październik 18, 2003
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
Nick Berg - egzekucja
czerwiec 13, 2004
czytelnik
Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
My "zasrańcy", nie chcemy amerykańskich rakiet
styczeń 16, 2008
PAP
Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
Tresowanie społeczenstwa, czyli o powoływaniu lekarzy do wojska
styczeń 8, 2006
Adam Sandauer
Demokratyczna Republika Wołomińska uznana!
luty 27, 2008
przysłał przyjaciel
Dyskryminują rowerzystów na Zachodzie!
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media