ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
więcej ->

 
 

Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja

Wobec licznych opisow jak rozpoznac zydow ,sprobuje opisac cechy charakterystyczne klasycznego goja....? Czym sie rozni klasyczny-rozmodlony goy od normalnego czlowieka...........?
Otoz oba gatunki naleza do tej samej kategori ssakow, jednak wbrew pozorom roznica jest ogromna.
Cecha wyrozniajaca sie u goja jest infantylizm i niemowleca wprost naiwnosc do wszystkiego co mowia w TV, kinematografia i Ambonie koscielnej. Kolejna zauwazalna cecha ktora rozni goja od czlowieka rozumnego jest fakt ze goj w wolnym czasie uwielbia intelektualne lenistwo i fizyczne prozniactwo.
Czlowiek rozmuny w wolnym czasie bedzie duzo czytal i uczyl sie, jakby tu poprawic sobie jeszcze bardziej byt egzystencji. Goj w wolnym czasie wlaczy sobie "czterech pancernych" swarcenegera,trzynasty posterunek lub inny film rodem z holiwoodu i bedzie ogladal tak godzinami na przemian bez wytchnienia. (Goj to typowy gatunek wzrokowca w przeciwienstwie do Starszych Braci w Wierze ktorzy sa typowymi mozgowcami )Nastepna wybitna roznica ktora dystynguje goja od czlowieka jest zarozumialosc i chorobliwa zazdrosc.Jesli zapytasz goja co sadzi o obecnie ciezkiej sytuacji w kraju ….. klasyczny goj zignoruje pytanie i zapyta ….ile masz na godzine a goj bardziej “inteligentny” odpowie Hu…mnie to obchodzi…..!.Na miazdzacej wiekszosci forach goje i gojki tylko i wylacznie szukaja partnera do kopulacji bedac w tym czasie w wiekszosci glodnym , bez pracy i srodkow do ludzkiego zycia.Musze wyraznie ostrzec ze na pytanie goja ile zarabiasz albo jak ci sie wiedzie musisz wiedziec jak odpowiedziec aby goj poczul sie zadowolony, inaczej mozesz zrobic sobie z niego wroga a w skrajnych przypadkac mozesz dostac w szczeke.
Aby zjednac sobie goja bardzo dobra i sprawdzona rada jest upewnic go ze jestes w klopotach z rodzina ,nie masz pracy ,brakuje ci pieniedzy a jesli bys zechcial uszczesliwic i rozradowac goja to koniecznie musisz dodac ze toczy cie ciezka choroba a dni twojego zywota sa policzone. Kolejna i sprawdzona rada przy zjednywaniu sobie goja i wykozystaniu do swoich potrzeb jest czeste zapewnianie go ze jest on silny ,mocny i odwazny wowczas jak tylko zauwazysz radosc i egzaltacje w oczach goja ……….mozesz juz w tym momencie zakladac mu konskie chomonto i dwuskibowy plug z siedzeniem dla siebie...........!(hektar pola oborasz nim szybciej anizeli dobrej marki ciagnikiem ). Ostatnia metoda rownie wazna jak powyzsze jest nie wprowadzanie goja w tematy o ktorych genetycznie nie ma zielonego pojecia
Tematami takimi sa : finanse, gospodarka i polityka, poruszajac takie tematy z gojem wprowadzasz go w wielkie zaklopotanie,frustracje i kompleksy ktorych klasyczny goj genetycznie nie znosi . Stan zakompleksienia i frustracji u goja poznajesz latwo po czesto mrugajacych kaprawych swinskich oczach i nieprzytomnym wyrazie jego tepej geby oraz czestej probie zmiany tematu. Aby zjednac i wykozystac goja do swoich uslug zapytaj go lepiej jakie filmy ogladal ostanio lub jakie wchodza na ekrany kin wowczas klasyczny goj wymieni ci z wielka radoscia ,jednym tchem cala serie i poczuje sie jak ryba w wodzie ,mozesz zaproponowac mu tez kilka litrow gozalki ktora wypije skwapliwie co do ostatniej kropli. Ostatnia bardzo znamienna ,wprost krzyczaca cecha rozpoznawcza u klasycznego Goja jest genetyczny wstret do czytania ksiazek politycznie niepoprawnych.
Gdyby dac mu wybor miedzy czytaniem ksiazek Henryka Pajaka, Feliksa Konecznego lub ogladaniem filmow na poziomie -trzynastego posterunku, filmy obrazkowe, idiotyczne gierki nasaczone zbrodnia i przemoca lub czterech pancernych i psa ......bez wachania wybierze to drugie. Wobec powyzszego oskarzanie zydow ze to oni sa przyczyna nieszczesc u polskich goi jest wielce niesprawiedliwe.Postaram sie podac scenariusz wedlug ktorego mogliby(gdyby byli zlosliwi) nas bardzo ciezko okaleczyc.
Wystarczy aby w glownych mediach TV posadzili ogromnie renomowanego naukowca na tle ksiazek ktory by udowadnial i przekonywal o wielkich korzysciach z calkowitej kastracji ( a nie tylko z uciecia napletka).Gdyby zydzi byli bardzo wrogo nastawieni do polakow to ...inny miedzynarodowy autorytet medyczny dowodzilby w glownych mediach ze zabieg uciecia glowy goja likwiduje wszelkie bule, choroby,zmartwienia i stresy.  
27 czerwiec 2007

kruzoe2 

  

Archiwum

Przywódcy Czerwonych Khmerów przed trybunałem? Czyli kogo przed nim zabraknie...
listopad 24, 2006
Bartłomiej Doborzyński
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
Szef NBP kontra prezydent
marzec 8, 2006
Film na "Planete"... "Rewolucja-s
maj 13, 2007
marduk
Kłopoty Konsumeryzmu i Neokonserwatyzmu w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zreformować system karny!
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
Dyskusja na poprawkami do Traktatu Lizbonskiego
marzec 19, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Wiersze. które chcę zabrać ze sobą
czerwiec 3, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego &
Debata
wrzesień 28, 2007
( . ) bez podpisu
GUS: GUS: Gospodarka kwitnie jak nigdy
sierpień 30, 2006
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie

maj 14, 2003
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ruch Przełomu Narodowego
czerwiec 19, 2008
Dariusz Kosiur
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
Atak na Irak (II)
luty 3, 2007
przesłał ICP
Totalitarne metody w amerykańskim kasynie
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media