|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
więcej -> |
|
Ukradnij sobie na zdrowie
|
|
Celem reformy rolnej przeprowadzonej przez komunistów po zajęciu Polski nie było wyrównywanie jakichkolwiek krzywd społecznych czy realizacja idei komunistycznej.
Przeprowadzana bez odszkodowania i równoznaczna kradzieży reforma była obliczona na rozbicie zastanego porządku społecznego na polskiej wsi i pozbawienie poparcia politycznej i zbrojnej opozycji, reprezentującej władze niepodległej Polski. Wedle komunistycznej recepty, rozdana ziemia i tak miała być pó?niej skomasowana w kołchozy. Chłop polski był zachowawczy i antykomunistyczny, jednak pokusa wzięcia ziemi była na tyle silna, że rozbijała dawne związki. Zabieg się powiódł - część polskiego chłopstwa nie tyle związała się z nową władzą, co odsunęła od starej. Powrót starego porządku oznaczałby bowiem możliwość rozliczenia z rozparcelowanych gruntów...
Przypominam to dlatego, że oto jesteśmy świadkami podobnego manewru zastosowanego przez Amerykanów w Iraku. Fala grabieży i mordów, jaka przewaliła się przez irackie miasta tuż po wkroczeniu wojsk amerykańskich, nawet jeśli wybuchła samorzutnie (a prawdopodobnie spowodowana została przez agenturalne poduszczenie), mogła być łatwo opanowana. Wystarczyło obok strategicznych budynków postawić trochę wojska i dać do zrozumienia, że się je przejmuje. Nie zrobiono tego. Jak bezczelnie zauważył Donald Rumsfeld, wojsko nie chciało tamować "powszechnej radości ulicy" z upadku reżimu - bo cóż z tego, że ktoś wyniesie sobie jakiś wazon, przecież liczy się "wyzwolenie"...
Co przez to uzyskano?
a. Masowa grabież rodzi strach przed powrotem starego porządku, zmniejszając możliwość społecznego oparcia ewentualnych pogrobowców Saddama.
b. Masowa grabież sprawia, że Irakijczycy wyciągają dziś ręce do okupantów, błagając o zaprowadzenie ładu i porządku, tym samym legitymizują nową władzę.
c. Masowa grabież niszczy iracką infrastrukturę. W każdym innym kraju byłby to problem. Irak jest jednak krajem ropą płynącym. Nowa infrastruktura, nowe wyposażenie szpitali, nowe komputery, już wkrótce zakupione zostaną na kredyt.
Zarobią na tym, ci, którzy kredytu udzielą (zgadnij, kto to taki Koteczku), i ci, którzy nowemu Irakowi to wszystko sprzedadzą, nakręcając amerykańską koniunkturę. Irakijczycy spłacą kredyty ropą naftową i nawet nie zauważą, że ktoś ich właśnie nie?le okradł.
A że przy okazji barbarzyńskiej grabieży zniszczono część dziedzictwa naszej kultury, że rozkradziono bezcenne precjoza sprzed 5 tys. lat... Mówi się trudno.
Wszak sekretarz Rumsfeld powiedział, że liczy się wolność, a nie "wazony".
Poza tym precjoza te będą za kilkadziesiąt lat wypływać w prywatnych kolekcjach nad Potomakiem. Korzyść może więc być podwójna...
Nawiasem mówiąc, ciekawym ile tych grabieży w bagdadzkich muzeach przeprowadzono na zamówienie? Proszę nie odpowiadać, wszak ciekawość to pierwszy stopień do piekła..
|
|
16 kwiecień 2003
|
|
Andrzej Kumor
|
|
|
|
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
|
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
|
Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
|
Doliny władzy
sierpień 22, 2005
Mirnal
|
Niebawem decyzja Polski w sprawie prośby USA dotyczącej MTK
sierpień 27, 2002
PAP
|
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
|
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
styczeń 30, 2003
|
Towarzysz kombatant
grudzień 29, 2008
Marek Jastrząb
|
Uczelnie ku?nią bezrobotnych?
wrzesień 4, 2004
|
Cyprian Kamil Norwid - Polska i Rzym
maj 26, 2005
Stanisław Bulza
|
Książka oskarża Izrael o napad na wieżowce i Pentagon
sierpień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Atak na Irak Otwarciem "Skrzyni Pandory"?
luty 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
|
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
|
Uwaga: Wazna informacja o "polskich" mediach!!!!
marzec 28, 2006
Przedruk
|
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
Koniec roku 2001
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cyrk kabaretowy, kabaret cyrkowy
luty 8, 2003
Artur Łoboda
|
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
|
więcej -> |
|