ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Chinom wystarczyło 10 lat 
3 czerwiec 2017     
Koniec ery klimatyzatorów? 
29 marzec 2020      Artur Łoboda
PiS sięgnął bruku 
13 październik 2017     
Mafijna konwencja wyborcza 
8 marzec 2015      Artur Łoboda
Kto sieje wiatr (2) 
22 listopad 2016     
Wyniki prac Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego cz. 1 | 10.04.2010 FAKTY odc. 133 
7 sierpień 2020      Alina
Skarga karna złożona w Teksasie oskarża producentów szczepionek COVID-19 i propagatorów o „morderstwo” i „zbrodnie przeciwko ludzkości” 
26 styczeń 2022      JD Heyes
Jaruś Pierwszy 
16 wrzesień 2019     
Program dla Polski (2) 
11 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Zgony z powodu szczepionek COVID są o 407% wyższe niż wszystkie łączne zgony wcześniej zgłoszone z powodu innych szczepionek 
31 lipiec 2021     
Przekop Mierzei wiślanej w pisowskim stylu 
1 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Obraża Nas za Nasze pieniądze 
16 luty 2016      Artur Łoboda
Żywe tarcze z Izraela 
6 marzec 2022      Artur Łoboda
Historia holokaustu w wersji syjonistów 
1 kwiecień 2014      Artur Łoboda
Rosyjscy szpiedzy 
8 lipiec 2010      Goska
Goniąc własny ogon 
10 listopad 2017      Artur Łoboda
Zjednoczenie czego? 
15 lipiec 2014      Artur Łoboda
Czesława Długoszek Antologia w Słupsku 
3 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wrogowie Polski 
21 luty 2013      Artur Łoboda
Morawiecki niczym ZOMO 
8 październik 2020     

 
 

Amerykańska marksistowska lewica ma niepokojące podobieństwa do nazistowskiego socjalizmu: tyrania kulturowa i psychoza formacji masowej wywołana przez media


Masowe „złudzenie” lewicy autorytaryzmem jest w Ameryce bardzo zaawansowane i prawie każda osoba, która głosowała - na prawie każdego demokratę, nie może tego zobaczyć. 
Są pod urokiem. 
Od sztywnych wyborów do scamdemic, Demokraci doznają prania mózgu pod liberalnym parasolem, który po prostu pogrąża ich głębiej w tym, - co nazywa się psychozą formacji masowej. 
 
W Ameryce pod czujnym okiem Obamy sytuacja naprawdę się rozrosła , ale wszystko to pochodzi od potężnego i złego - małego kolesia o imieniu Adolf Hitler.
 
Pamiętaj, że większość niemieckich obywateli również miała wyprane mózgi przez propagandę Hitlera.
A po II wojnie światowej reszta świata zastanawiała się: jak wszyscy ci niemieccy obywatele, - z których wielu było bardzo wykształconych, zostali tak wyprani z mózgu i apatyczni wobec Holokaustu podczas nazistowskich rządów terroru. 
Jak to się stało?
 
Prosta odpowiedź: byli pod wpływem psychozy tworzonej przez masę. 
Zgodzili się, że wymordowanie pewnych ras/wierzących/niskiej jakości ludzi oczyści świat i uzdrowi chorą niemiecką gospodarkę. 
Głównymi celami byli Żydzi, Murzyni, geje, dzieci autystyczne, osoby starsze i osoby niepełnosprawne.
 
Podobnie dzisiejsza liberalna młodzież, w połączeniu z dorosłymi, którzy oglądają CNN i czytają gazety, są uosobieniem ekstremistów z wypranymi mózgami, którzy chętnie oglądaliby republikanów i konserwatystów, głosujących na Trumpa, - jak powoli wchodzą do komór gazowych lub są rozstrzeliwani. strzałem w głowę dwukrotnie za bycie „faszystami”, lub „białymi supremacjonistami” lub pod jakąkolwiek inną nazwa kozła ofiarnego, którą rzucają na nas wszystkich.
 
To kulturowa tyrania i nie ma sposobu, aby wydobyć tych ludzi z ich psychozy, ponieważ media od dawna powtarzają im te same kłamstwa i ​​wszyscy wierzą im całym sercem.
 

Wirusowa mania i nienawiść-wszystko-rosyjska, kontrola umysłu w pełnej mocy przez kompleks liberalnych środków masowego przekazu fałszywych wiadomości


 
Mimo że cała narracja Trump-Rosja-Zmowa ciągnęła się przez 4 lata i została całkowicie zdemaskowana na wszystkich frontach, to wyprane mózgi „libów” nadal uważają haseł, że Ameryka musi „uratować” Ukrainę przed złymi potworami, które „naprawiły” wybory Trumpa w 2016 r. . 
Ponadto cenią sobie noszenie wydanych przez komunistów scamdemicznych masek COVID - jako znaku solidarności, paranoi i świata pozbawionego osobowości, - w którym się zatopili. 
To prawie tak, jakby maski miały ukryty symbol swastyki, który tylko oni widzą.
 
Większość dzisiejszych demokratów to EKSTREMALNI liberałowie, nawet jeśli sami się jako tacy nie identyfikują. 
Uważają, że Trump jest terrorystą, który 6 stycznia 2020 r. wysłał swoich podwładnych do Waszyngtonu i do budynku stolicy, aby powiesili Mike'a Pence'a, jeśli nie będzie naciskał na śledztwo wyborcze i kontrolę odpowiedzialności kolegium wyborczego. 
Ci ekstremiści wierzą również we wszystko, co CDC kłamała w sprawie Fauci Flu. 
Wszyscy są pod całkowitym stanem hipnozy i nic, - co powie im jakakolwiek konserwatywna osoba - lub organizacja, nie zostanie przez nich przetworzone - ani zinternalizowane. 
Ich umysł poddany praniu mózgu jest wymyślony.
 

Paranoja i szaleństwo rozprzestrzeniły się jak wirus w Stanach Zjednoczonych , tworząc dziesiątki milionów psychopatów , którzy uważają , że prezydentura Bidena i wiadomości CCN są prawdziwe


 
Skrajna lewica (dziś to prawie wszyscy Demokraci) to ogromny kult, który został wyszkolony, by nienawidzić Ameryki, nienawidzić białych, nienawidzić ludzi hetero, nienawidzić wszystkich Rosjan, nienawidzić wszystkich Republikanów, nienawidzić każdego bez maski COVID i nienawidzić każdego, kto krytykuje przemoc i nienawiść projektowane przez BLM i Antifę. 
Dla nich wszyscy jesteśmy „białymi supremacjonistami” i „teoretykami spisku”, którzy chcą, aby „dyktator Trump” rządził krajem jak tyran.
 
Demokraci są Oddziałami Covidian pod wpływem psychopatycznego zaklęcia, a wszystko to zostało rzucone przez Obamę, fałszywe wiadomości, CDC i Komunistyczną Partię Chin. 
To jak niekończący się odcinek Black Mirror, a oni są królikami doświadczalnymi całego faszystowskiego „eksperymentu”, ale nie zdają sobie z tego sprawy.
 

SOROS-HITLER PARALLELS – Jak „antyfaszystowscy” faszyści zamieniają USA w naród przypominający nazistowskie Niemcy


 
George Soros może nie jest następnym Adolfem Hitlerem, ale ma miliardy dolarów potrzebne do płacenia ekstremistom na całym świecie, aby zamienili niezrównoważone narody w niestabilne piekielne dziury. 

Sam George Soros był członkiem Schutzstaffel („SS”) Narodowej Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotniczej i służył pod rządami Hitlera i Himmlera. 
Jest ateistą, który wierzy w otwarte granice, taktykę wywrotową i niszczenie gospodarek narodowych w celu zwiększenia osobistego bogactwa.
 
Soros finansuje przemoc w Ameryce, w tym zamieszki Antifa/BLM, płaci przestępcom za zakłócanie pokojowych konserwatywnych wieców i protestów, oraz organizuje prawdziwych „powstańców”, którzy chcą obalić rządy (dla wprowadzenia dyktatorów i komunistycznych polityków na wszystkich szczeblach władzy).
 
Oto kilka „aren” kontroli dla George'a Sorosa , gdzie wydaje miliony, a nawet miliardy dolarów, aby wytworzyć chaos, bezprawie i jawną nienawiść, a wszystko po to, aby stać się bogatszym i potężniejszym. 

To wszystko dzieje się teraz w USA:

  ● Obywateli uczy się wzajemnej nienawiści za różnice rasowe i religijne.

  ● Nie ma ścigania szalonych lewicowców, którzy popełniają morderstwo lub gwałt (dzięki skorumpowanym prokuratorom okręgowym i sędziom finansowanym przez Sorosa).

  ● Fake news to machina propagandowa, która robi kozły ofiarne z wszystkich problemów narodu na konkretnych (konkurencyjnych) politykach, obywatelach, grupach i organizacjach (które są niewinne).

  ● Więzienie DC, w którym przebywają więźniowie z 6 stycznia, jest jak obóz koncentracyjny, bez prawa do procesu i bez nadziei na uwolnienie w dającej się przewidzieć przyszłości.

  ● Chemiczna i biologiczna broń ludobójstwa jest wykorzystywana do uboju i eksterminacji ludności opozycji i sił „oporu” za pomocą przymusowych szczepień  wywołujących zakrzepy.

  ● Przywódcy narodu to komunistyczni faszyści, którzy udają, że walczą o uratowanie kraju i jego gospodarki przed (fałszywymi) wrogami państwa.

  ● Nazistowska skrzynia wojenna (miliardy dolarów Sorosa) jest nadal wykorzystywana do finansowania zamieszek, chaosu, skorumpowanych wyborów i finansowania sił „policji” SS (nowe uzbrojone IRS, FBI, FDA, EPA).  

 
Źródło:
citizens.news/652410.html
5 wrzesień 2022

SD Wells 

  

Komentarze

  

Archiwum

Co tanie to drogie
Rozszerzenie UE o wiele tańsze niż przewidywano

grudzień 17, 2002
PAP
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"
luty 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
USrael tchórzy i ucieka od globalizmu ?
wrzesień 6, 2007
marduk
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
Michalkiewicz na żywo – nagranie ze spotkania! Historia ustrojowa Rzeczypospolitej (plik mp3)
sierpień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Żołnierze GROM-u pójdą w ślady swojego dowódcy?
styczeń 26, 2004
wybiórcza
Daniny od charytatywnej pomocy
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Belka zadowolony z obniżki stóp
czerwiec 27, 2002
PAP
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003

Protest Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu przeciw poparciu Rządu RP agresji Stanów Zjednoczonych na Irak


marzec 21, 2003
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sztuka oporu
listopad 27, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media