ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część czwarta  
15 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Zaczęli od oszczerstw 
3 marzec 2018      Artur Łoboda
Kto wierzy w takie przypadki? 
18 kwiecień 2013      Artur Łoboda
"Prawnik w czasach bezprawia" 
15 luty 2019     
Nowości "Antyk" 2 czerwca 2016.  
3 czerwiec 2016      Marcin Dybowski
Geje i zboczeńcy 
27 maj 2020     
Magiczne słowo "białko spike" 
28 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Kolejny przejaw myślenia Korwina  
10 marzec 2021     
Kolejny podpalony kościół 
2 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Liczba zgonów związanych ze szczepionkami rośnie: baza danych PHS pokazuje, że zgony noworodków po raz drugi w ciągu siedmiu miesięcy przekraczają poziomy krytyczne 
16 maj 2022      Mary Villareal
Sądy i prokurature opanowała mafia . "Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia". "Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości". 
19 marzec 2016      blume
Kalectwo polskiej pamięci 
3 lipiec 2013     
Katastrofa SU-27 w czasie pokazów w Radomiu i katastrofa TU-144 na Le Bourget w roku 1973  
30 sierpień 2009      MG
1922-36 "HOLODOMOR" 
19 maj 2009      James Perloff
Einsatzkowidgruppen w Melbourne  
23 wrzesień 2021      The Sun
Jak będzie wyglądał energetyczny Świat przyszłości 
10 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Dziękuję Ci Mamo 
13 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Setki byłych izraelskich agentów nadzoru zajmuje czołowe stanowiska w Google, Facebook, Microsoft i Amazon 
26 listopad 2022      Patrick Delaney
Czy eksplozja w Bejrucie to robota Mosadu? 
4 sierpień 2020      Artur Łoboda
Dokąd sięgają macki NWO? 
27 październik 2016     

 
 

Amerykańska marksistowska lewica ma niepokojące podobieństwa do nazistowskiego socjalizmu: tyrania kulturowa i psychoza formacji masowej wywołana przez media


Masowe „złudzenie” lewicy autorytaryzmem jest w Ameryce bardzo zaawansowane i prawie każda osoba, która głosowała - na prawie każdego demokratę, nie może tego zobaczyć. 
Są pod urokiem. 
Od sztywnych wyborów do scamdemic, Demokraci doznają prania mózgu pod liberalnym parasolem, który po prostu pogrąża ich głębiej w tym, - co nazywa się psychozą formacji masowej. 
 
W Ameryce pod czujnym okiem Obamy sytuacja naprawdę się rozrosła , ale wszystko to pochodzi od potężnego i złego - małego kolesia o imieniu Adolf Hitler.
 
Pamiętaj, że większość niemieckich obywateli również miała wyprane mózgi przez propagandę Hitlera.
A po II wojnie światowej reszta świata zastanawiała się: jak wszyscy ci niemieccy obywatele, - z których wielu było bardzo wykształconych, zostali tak wyprani z mózgu i apatyczni wobec Holokaustu podczas nazistowskich rządów terroru. 
Jak to się stało?
 
Prosta odpowiedź: byli pod wpływem psychozy tworzonej przez masę. 
Zgodzili się, że wymordowanie pewnych ras/wierzących/niskiej jakości ludzi oczyści świat i uzdrowi chorą niemiecką gospodarkę. 
Głównymi celami byli Żydzi, Murzyni, geje, dzieci autystyczne, osoby starsze i osoby niepełnosprawne.
 
Podobnie dzisiejsza liberalna młodzież, w połączeniu z dorosłymi, którzy oglądają CNN i czytają gazety, są uosobieniem ekstremistów z wypranymi mózgami, którzy chętnie oglądaliby republikanów i konserwatystów, głosujących na Trumpa, - jak powoli wchodzą do komór gazowych lub są rozstrzeliwani. strzałem w głowę dwukrotnie za bycie „faszystami”, lub „białymi supremacjonistami” lub pod jakąkolwiek inną nazwa kozła ofiarnego, którą rzucają na nas wszystkich.
 
To kulturowa tyrania i nie ma sposobu, aby wydobyć tych ludzi z ich psychozy, ponieważ media od dawna powtarzają im te same kłamstwa i ​​wszyscy wierzą im całym sercem.
 

Wirusowa mania i nienawiść-wszystko-rosyjska, kontrola umysłu w pełnej mocy przez kompleks liberalnych środków masowego przekazu fałszywych wiadomości


 
Mimo że cała narracja Trump-Rosja-Zmowa ciągnęła się przez 4 lata i została całkowicie zdemaskowana na wszystkich frontach, to wyprane mózgi „libów” nadal uważają haseł, że Ameryka musi „uratować” Ukrainę przed złymi potworami, które „naprawiły” wybory Trumpa w 2016 r. . 
Ponadto cenią sobie noszenie wydanych przez komunistów scamdemicznych masek COVID - jako znaku solidarności, paranoi i świata pozbawionego osobowości, - w którym się zatopili. 
To prawie tak, jakby maski miały ukryty symbol swastyki, który tylko oni widzą.
 
Większość dzisiejszych demokratów to EKSTREMALNI liberałowie, nawet jeśli sami się jako tacy nie identyfikują. 
Uważają, że Trump jest terrorystą, który 6 stycznia 2020 r. wysłał swoich podwładnych do Waszyngtonu i do budynku stolicy, aby powiesili Mike'a Pence'a, jeśli nie będzie naciskał na śledztwo wyborcze i kontrolę odpowiedzialności kolegium wyborczego. 
Ci ekstremiści wierzą również we wszystko, co CDC kłamała w sprawie Fauci Flu. 
Wszyscy są pod całkowitym stanem hipnozy i nic, - co powie im jakakolwiek konserwatywna osoba - lub organizacja, nie zostanie przez nich przetworzone - ani zinternalizowane. 
Ich umysł poddany praniu mózgu jest wymyślony.
 

Paranoja i szaleństwo rozprzestrzeniły się jak wirus w Stanach Zjednoczonych , tworząc dziesiątki milionów psychopatów , którzy uważają , że prezydentura Bidena i wiadomości CCN są prawdziwe


 
Skrajna lewica (dziś to prawie wszyscy Demokraci) to ogromny kult, który został wyszkolony, by nienawidzić Ameryki, nienawidzić białych, nienawidzić ludzi hetero, nienawidzić wszystkich Rosjan, nienawidzić wszystkich Republikanów, nienawidzić każdego bez maski COVID i nienawidzić każdego, kto krytykuje przemoc i nienawiść projektowane przez BLM i Antifę. 
Dla nich wszyscy jesteśmy „białymi supremacjonistami” i „teoretykami spisku”, którzy chcą, aby „dyktator Trump” rządził krajem jak tyran.
 
Demokraci są Oddziałami Covidian pod wpływem psychopatycznego zaklęcia, a wszystko to zostało rzucone przez Obamę, fałszywe wiadomości, CDC i Komunistyczną Partię Chin. 
To jak niekończący się odcinek Black Mirror, a oni są królikami doświadczalnymi całego faszystowskiego „eksperymentu”, ale nie zdają sobie z tego sprawy.
 

SOROS-HITLER PARALLELS – Jak „antyfaszystowscy” faszyści zamieniają USA w naród przypominający nazistowskie Niemcy


 
George Soros może nie jest następnym Adolfem Hitlerem, ale ma miliardy dolarów potrzebne do płacenia ekstremistom na całym świecie, aby zamienili niezrównoważone narody w niestabilne piekielne dziury. 

Sam George Soros był członkiem Schutzstaffel („SS”) Narodowej Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotniczej i służył pod rządami Hitlera i Himmlera. 
Jest ateistą, który wierzy w otwarte granice, taktykę wywrotową i niszczenie gospodarek narodowych w celu zwiększenia osobistego bogactwa.
 
Soros finansuje przemoc w Ameryce, w tym zamieszki Antifa/BLM, płaci przestępcom za zakłócanie pokojowych konserwatywnych wieców i protestów, oraz organizuje prawdziwych „powstańców”, którzy chcą obalić rządy (dla wprowadzenia dyktatorów i komunistycznych polityków na wszystkich szczeblach władzy).
 
Oto kilka „aren” kontroli dla George'a Sorosa , gdzie wydaje miliony, a nawet miliardy dolarów, aby wytworzyć chaos, bezprawie i jawną nienawiść, a wszystko po to, aby stać się bogatszym i potężniejszym. 

To wszystko dzieje się teraz w USA:

  ● Obywateli uczy się wzajemnej nienawiści za różnice rasowe i religijne.

  ● Nie ma ścigania szalonych lewicowców, którzy popełniają morderstwo lub gwałt (dzięki skorumpowanym prokuratorom okręgowym i sędziom finansowanym przez Sorosa).

  ● Fake news to machina propagandowa, która robi kozły ofiarne z wszystkich problemów narodu na konkretnych (konkurencyjnych) politykach, obywatelach, grupach i organizacjach (które są niewinne).

  ● Więzienie DC, w którym przebywają więźniowie z 6 stycznia, jest jak obóz koncentracyjny, bez prawa do procesu i bez nadziei na uwolnienie w dającej się przewidzieć przyszłości.

  ● Chemiczna i biologiczna broń ludobójstwa jest wykorzystywana do uboju i eksterminacji ludności opozycji i sił „oporu” za pomocą przymusowych szczepień  wywołujących zakrzepy.

  ● Przywódcy narodu to komunistyczni faszyści, którzy udają, że walczą o uratowanie kraju i jego gospodarki przed (fałszywymi) wrogami państwa.

  ● Nazistowska skrzynia wojenna (miliardy dolarów Sorosa) jest nadal wykorzystywana do finansowania zamieszek, chaosu, skorumpowanych wyborów i finansowania sił „policji” SS (nowe uzbrojone IRS, FBI, FDA, EPA).  

 
Źródło:
citizens.news/652410.html
5 wrzesień 2022

SD Wells 

  

Komentarze

  

Archiwum

64 rocznica Powstania Warszawskiego
sierpień 1, 2008
PAP
Kołodko zostaje
Miller też

grudzień 19, 2002
Adam Zieliński
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
"Amerykański Hak" na K & K
październik 14, 2007
przysłał MG
Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
lipiec 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pamięć o generale Sikorskim i IV Rzeczypospolita
listopad 13, 2007
Dorota
Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
Silnik przemian a dywersyjna Poczta Polska
listopad 27, 2004
Mirosław Naleziński
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
Dobijali rannych
czerwiec 30, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla Żydów
styczeń 8, 2006
http://www.kielce.pl/forum/
Skutki Teokratycznej Wiekszości Wyborców w USA
marzec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
Długa czerwona linia - 2
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda
Tarcza początkiem wyścigu zbrojeń?
kwiecień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Publiczna odmowa objęcia stanowiska Ministra Sprawiedliwości
wrzesień 2, 2004
Adam Sandauer
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media