|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
więcej -> |
|
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)
|
|

Analizując istotę panujących do tej pory systemów politycznych przyznać musimy, że wszystkie posiadają jedną wspólną cechę. Jest nią (zauważona przez Karola Marxa) istota ucisku jednej klasy społecznej nad drugą.
Zawsze bowiem pojawia się grupa, która dla ukrycia swego prostactwa umysłu, lub braku sił fizycznych stworzy argumentację dla żerowania na cudzej pracy.
Tą argumentacją jest od początku cywilizacji religia. Niezależnie jaka by była - służy przede wszystkim jej hierarchom do wygodnego życia.
Od tego modelu nie odeszli nawet komuniści. Dla gawiedzi, dla ugruntowania swojej władzy nad społeczeństwem stworzyli "religię Marksa, Engelsa, Lenina". Ich podobizny niczym trójcę przenajświętszą wznoszono przy każdym komunistycznym nabożeństwie.
Zauważyć należy, że w komunizmie przejściowo istniał "jeden niepodzielny bóg" - Józef Wisarionowicz Stalin, który niczym wszechwładny demiurg sprawował władzę nad połową świata.
Zrobił sobie zbyt wielu wrogów, którzy po jego śmierci - dla ratowania własnej skóry - przed jemu podobnym, zrzucili z piedestału tego bożka podłości i zdrady.
Czy w swej historii Kościół Katolicki był lepszy?
Czy mordy dokonywane w imię religii - łącznie z eksterminacją mieszkańców Południowej Ameryki, różniły się od postępowania komunistów?
Do dziś na ołtarzach pozostało wiele czarnych postaci, które przynoszą hańbę Kościołowi.
Największą jednak zbrodnią dla społeczeństw było legitymizowanie ucisku społecznego i intelektualnego.
Przez dziesięć wieków kasta pasożytów żerowała na wysiłku poddanych, argumentując ten wyzysk "wolą boską".
Pamiętać również należy, że z powodu antyspołecznej polityki Kościoła Katolickiego rozwój naukowo techniczny opó?niony został (między innymi wyniku działań Świętej Inkwizycji), o co najmniej dwa stulecia a Europę zrujnowały wojny religijne.

Ludzie prości, żeby nie powiedzieć - prostacy, zawsze potrzebują jakiejś religii.
Taką - współczesną religią jest dziś "liberalizm", dla szerzenia którego powołano swego rodzaju "struktury kościelne" w postaci "Fundacji Batorego".
Podobnie jak w katolicyzmie, pod przykrywką słów o miłości bli?niego kryła się podłość wyzysku, tak samo we współczesnym liberalizmie pod pozorami wolności gospodarczej kryje wyzysk poddanych przez "naród wybrany".
Dzięki owej "religii" George Soros może - za pośrednictwem swoich misjonarzy, otumaniać narody i budować nową - starą ideologię. W przeciwnym wypadku pozostałby tylko zwykłym gangsterem ekonomicznym.
Warto zauważyć, ze jeszcze niedawno istniał dialog między wyznawcami tej samej religii - religii bożka mamony.
Dopiero gwałtowne uszczuplenie dochodów z tacy - będące skutkiem ogromnego zubożenia społeczeństwa, stało się przyczyną pierwszych nieporozumień.
Modląc się do "Stwórcy", nie zapominajmy, że "Jego imię" od zarania dziejów stanowi alibi dla małych ludzi, służąc wyzyskowi społeczeństw - niezależnie od tego jakiej religii dotyczy.
|
|
31 lipiec 2004
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
|
Zwycięstwo Na Niby
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Kryzys polski 1981 - 1982
czerwiec 2, 2002
Jerzy Holzer
|
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
|
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
|
Zniewolenie ekonomią
lipiec 28, 2003
Prof. Anna Ra?ny
|
Europejczyk
maj 12, 2003
|
Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim
kwiecień 27, 2005
Adam Sandauer
|
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
|
Karuzela stanowisk
wrzesień 6, 2003
|
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część pierwsza: Pogrom Kielecki
czerwiec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA będą musiały (chciały) użyć w Iraku broni jądrowej
styczeń 31, 2003
PAP
|
Komornicy – bezlitośni egzekutorzy
październik 25, 2005
Edyta Gietka - Przegląd
|
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
więcej -> |
|