|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
więcej -> |
|
"Poziomowanie wydziałów" -
czyli zmiany w Urzędzie Miasta Krakowa
|
|
W magistracie ma być mniej o kilkudziesięciu kierowników, a "optymalny wariant" to 1/3 obecnego, 150-osobowego stanu; na pierwszy ogień idzie Wydział Mieszkalnictwa
- Tylko w Wydziale Skarbu Miasta było na początku roku około 40 tysięcy zaległych spraw. Trzeba było już zapłacić 17 tysięcy nadgodzin, a to przecież dodatkowo kosztuje - mówi Andrzej Kulig, dyrektor krakowskiego magistratu. - Trzeba się więc zastanowić, czy uda się ograniczyć zatrudnienie - tak jak to było planowane, czy płacenie za nadgodziny nie będzie droższe, gdyż zaległości - z poprzedniego okresu - w niektórych wydziałach nadal są, a np. w Wydziale Architektury jest trudna sytuacja, gdyż - z uwagi na brak planu zagospodarowania
- odbywają się tam dziesiątki rozpraw administracyjnych w sprawie ustalenia
warunków zabudowy i zagospodarowania terenu. W ten sposób dyrektor Kulig odpowiedział na nasze pytanie o kolejne planowane zwolnienia w Urzędzie Miasta Krakowa.
Według wstępnych przymiarek urząd zamierzał zmniejszyć zatrudnienie o 70 - 90 osób. Taka odpowied? dyrektora może oznaczać, że przynajmniej w przypadku części osób nie jest jeszcze nic przesądzone. Gorzej jednak jest z tymi, którzy osiągnęli wiek uprawniający do uzyskania emerytury.
Jak się dowiedzieliśmy - dwa związki zawodowe działające w magistracie otrzymały już pisma z pytaniem o możliwość zwolnienia urzędników, członków tych organizacji, a jest ich w sumie ośmioro. - Na naszej liście są 4 nazwiska. Dziś będziemy zastanawiać się nad stanowiskiem w tej sprawie. Z pewnością poprosimy o uzupełnienie informacji, by podano dokładnie, ile w sumie osób zamierza się zwolnić z urzędu, nie tylko członków związku, gdyż ma to m.in. znaczenie dla trybu zwalniania - usłyszeliśmy w magistrackiej "Solidarności". Jest prawdopodobne, że związek nie zaakceptuje planu zwolnień, m.in. z tego względu, że pracodawca powołał się na przyczyny ekonomiczne (ograniczenie budżetu urzędu o ok. 4 mln zł), a związkowcy doliczyli się ponad 100 osób przyjętych do magistratu od stycznia. - Rozumielibyśmy sytuację - nie ma pieniędzy, więc konieczne są cięcia, także w zatrudnieniu. Ale tu przyjmowano, a teraz się chce zwalniać; to zupełnie inna sprawa i ta argumentacja nie jest już trafna.
Wątpliwości jest zresztą znacznie więcej - powiedziano nam w Związku Zawodowym Pracowników UM Krakowa. - Kilka miesięcy temu pan prezydent obiecywał na zebraniu, że zwolnień w urzędzie nie będzie, bo były takie pytania i obawy po wyborach. A jednak zwolnienia mają być. Najgorsza atmosfera panuje chyba w Wydziale Architektury, bo tam miały być największe cięcia. Jeśli chodzi o urzędników to od wielu lat byłaby to największa redukcja zatrudnienia - dodano w "Solidarności"
Oprócz 8 członków zawodowych, na liście do ewentualnego zwolnienia są jeszcze nazwiska 28 osób, które także "mogłyby przejść na emeryturę". - Oczywiście, chcemy uzyskać opinię o wszystkich osobach i związki uzyskają pełną informację - zapewniał wczoraj dyr. Kulig. Co do ewentualnej kolejnej grupy, która mogłaby być wzięta pod uwagę - jak podano - ani listy ani żadnych decyzji jeszcze nie ma. Nie oznacza to, że w gminie nie ma obecnie żadnych ruchów kadrowych.
- W Zarządzie Budynków Komunalnych wszyscy kierownicy, czyli 8, w związku z restrukturyzacją, dostali wypowiedzenia - mówi Andrzej Kulig. Jest prawdopodobne, że na tych zwolnieniach się nie skończy, w tym dotyczących też części kierownictwa ZBK. Zarząd ma "ściśle podlegać" Wydziałowi Mieszkalnictwa, który przejmie część dotychczasowych kompetencji ZBK (by ten nie zarządzał nieruchomościami i nie nadzorował w tym zakresie sam siebie). Sam Wydział Mieszkalnictwa też ma przejść metamorfozę, gdyż od niego rozpocznie się być może "spłaszczanie, czyli poziomowanie wydziałów".
Z naszych informacji wynika, iż w Wydziale Mieszkalnictwa miałoby wkrótce być 4 - 5 zamiast 12 referatów. A to oznacza o 7 - 8 mniej stanowisk kierowniczych. Następny miałby być spłaszczany m.in. Wydział Architektury i Urbanistyki (w jakim zakresie, zależy to m.in. od tego czy prezydent podpisze czy też nie ustawę o ładzie przestrzennym, bo od tego, zależy zakres zadań), a pó?niej pozostałe.
- Niekiedy warto mieć małe jednostki organizacyjne, czyli referaty, które skupiają się na bardzo określonych sprawach, ale z tego czasami powstają udzielne księstwa, rządzące się swoimi prawami. Do tego nie można dopuścić. Powinni być silni kierownicy większych referatów i mocny nadzór dyrektorski - dodaje dyrektor Kulig.
W urzędzie jest około 150 kierowników referatów i oddziałów. Według planów miałoby być ich o połowę mniej, a "optymalny wariant" - jak się dowiedzieliśmy - to jedna trzecia obecnego stanu. (J.ŚW)
(http://www.dziennik.krakow.pl)
Tyle dla niewtajemniczonych
Wtajemniczeni doskonale wiedzą, że Wydział Architektury i Gospodarki Gruntami to matecznik korupcji.
Od lat dokonuje się przestępczych działań polegających na zamazywaniu historii ewidencji atrakcyjnych gruntów, po to by za łapówkę przekazać je tym którzy "rozumieją temat".
Prokuratura udaje że niczego nie widzi. A kiedy w końcu dojdzie do punktu w którym jakaś element Wymiaru bez-Prawa uzna, że sprawy zaszły za daleko, to współodpowiedzialna za taki stan rzeczy Prokuratura Krakowska beztrosko oświadczy, że "odczuwa satysfakcję, że sąd zasiał w nas wątpliwości, które skutkowały przewartościowaniem zebranych w ciągu wielu lat dowodów". Jak to miało miejsce w wypadku niezwykle aroganckiej wypowiedzi prokuratora Piotra Święchowskiego, dotyczącej przestępstw w bankach - BWR SA i BWR Real Bank.
Papier wszystko zniesie.
Pytanie: jak długo to zniesie sponiewierane społeczeństwo.
|
|
9 kwiecień 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
|
Tępienie przestępców - Gronkiewicz Walz
wrzesień 5, 2003
|
Is Poland America's donkey or could it become NATO's horse?
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
POLSKA - UNIA 14
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (2)
100 000 UŚMIERCONYCH IRAKIJCZYKÓW I BIN LADEN
grudzień 20, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
|
W Polsce atmosfera powyborcza,w Szwecji przedwyborcza.
październik 6, 2005
zygi zza morza
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
|
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Niechciane inwestycje"
sierpień 28, 2002
PAP
|
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
|
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obłęd
KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
|
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
|
Profesja a nazwisko
marzec 1, 2007
M. Naleziński, Gdynia
|
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
|
Handel bezpieczeństwem-ostatni atut Polski
luty 28, 2007
wasylzly
|
więcej -> |
|