|
Była urzędniczka Obamy Kathleen Sebelius: Nieszczepieni Amerykanie nie powinni mieć prawa do pracy, mieć dostęp do dzieci
|
|
Była sekretarz ds. zdrowia i opieki społecznej w administracji Obamy, Kathleen Sebelius, powiedziała we wtorek w programie CNN „OutFront”, że Amerykanom, którzy nie otrzymali szczepionki na koronawirusa, nie należy zezwalać na pracę, lub dostęp do dzieci i ograniczać się do tego, gdzie mogą się udać.
Sebelius powiedziała:
„Jesteśmy w sytuacji, w której mamy szalenie skuteczną szczepionkę, wiele możliwości wyboru, wiele dostępnych bezpłatnie i mamy ludzi, którzy po prostu mówią, że tego nie zrobią.
Myślę, że nadszedł czas, aby powiedzieć tym ludziom, że w porządku, jeśli nie zdecydujesz się na szczepienie.
Możesz nie przyjść do pracy.
Możesz nie mieć dostępu do sytuacji, w której narazisz moje wnuki na niebezpieczeństwo.
Gdzie możesz ich zabić lub możesz umieścić ich w sytuacji, w której przeniosą wirusa do kogoś w sytuacji wysokiego ryzyka.
Ona kontynuowała,
„Myślę, że chodzi o to, że wolność to jedno, ale wolność, gdy krzywdzisz innych, jak bierne palenie i sprawy, z którymi bardzo wyraźnie zajmowaliśmy się w przeszłości, nie możesz prowadzić po pijanemu.
Możesz pić, ale nie możesz prowadzić po pijanemu, ponieważ możesz zranić innych ludzi.
Nie możesz palić w miejscu publicznym, w którym możesz zarazić kogoś innego, mimo że nigdy nie palił”.
Sebelius dodała,
„Myślę więc, że w Stanach Zjednoczonych dochodzimy do tego momentu, kiedy ci z nas, którzy są zaszczepieni, chcę zdjąć maskę.
Chcę móc przeżyć swoje życie ze szczepieniami, a teraz wpadam w kontakt z ludźmi, którzy mówią, że nie chcę się szczepić.
W porządku.
Chcę, żeby mieli jakieś ograniczenia co do tego, gdzie mogą się udać i kogo mogą zarazić”.
Źródło:
https://www.globalresearch.ca/sebelius-unvaccinated-americans-should-not-allowed-work-have-access-children/5750166
|
|
16 lipiec 2021
|
|
Pam Key
|
|
|
|
Zbrodnia przeliczana na pieniądze
grudzień 10, 2007
PAP
|
Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
|
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
|
Zarząd Mesko zwolnił całą 220-osobową kadrę kierowniczą
sierpień 28, 2002
PAP
|
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
|
Kontrola przez demoralizacje
czerwiec 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
|
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
|
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
grudzień 31, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
|
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eklezjalna lustracja
czerwiec 28, 2006
Adam Wielomski
|
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
|
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
|
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
|
Kolejny przekręt Unii za posrednictwem ARiMR
lipiec 18, 2002
PAP
|
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
|
|
|