ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
więcej ->

 
 

Polski przemysł

Kontrakt na transportery podpisany



Do polskich wojsk lądowych w ciągu najbliższych 10 lat trafi 690 kołowych transporterów opancerzonych AMV z Wojskowych Zakładów Mechanicznych (WZM) w Siemianowicach Śląskich. Ministerstwo obrony zawarło wczoraj z WZM kontrakt warty blisko 5 mld zł. Przewiduje on jednak, że tegoroczne przygotowania do produkcji siemianowickie zakłady muszą sfinansować z kredytu.
Wojskowe Zakłady Mechaniczne w Siemianowicach Śląskich wraz z fińską firmą Patria Vehicles Oy wygrały rozstrzygnięty w grudniu ub.r. przetarg na dostawę transporterów. Zgodnie z umową co najmniej w jednej trzeciej elementy i podzespoły pojazdu mają być wytwarzane w Polsce, m.in. niektóre elementy opancerzenia, podwozia i wieży. Montaż końcowy AMV nie spowoduje znacznego zwiększenia zatrudnienia w siemianowickich zakładach. Obecnie jest tam zatrudnionych prawie 350 osób. Szacuje się, że w latach 2007-8 może powstać dodatkowo najwyżej około 30-40 miejsc pracy.
To największy tego typu kontrakt w ostatnich latach w Europie. Pierwsze transportery mają trafić do armii w 2004 r., a pozostałe do 2013 r. Zgodnie z zawartym kontraktem, wojska lądowe otrzymają 400 bojowych, a także 290 bazowych (np. dowodzenia czy łączności) transporterów. Kontrakt sfinansowany zostanie z budżetu MON, środki mają być zabezpieczane w kolejnych planach modernizacji technicznej sił zbrojnych. Jednak tegoroczne przygotowania do produkcji siemianowickie zakłady muszą sfinansować z kredytu.
Kontrakt, który niewątpliwie przyczyni się do zmiany oblicza polskiej armii, nie jest też bez znaczenia dla przemysłu zbrojeniowego, szczególnie dla Wojskowych Zakładów Mechanicznych, którym w najbliższych latach groziło zamknięcie. W Siemianowicach będzie się odbywał montaż transportera. Łączna wartość związanego z umową offsetu ma wynieść około 170 proc. wartości kontraktu. Skorzystać na tym mają oprócz Siemianowic, do których trafi fińska technologia, także inne firmy, m.in. Zakłady Mechaniczne w Tarnowie, OBRUM Gliwice, Huta Stalowa Wola oraz Przemysłowe Centrum Optyki w Warszawie i zakłady w Bolechowie. Według Finów, offset może trafić do co najmniej 60 polskich zakładów. Inwestycje fińskie i włoskie (z włoskiej firmy OTO Melara pochodzić będzie system wieżowy transportera) w polskim przemyśle na razie nie zostały ujawnione. Wiadomo jedynie, że fiński koncern Nokia w ramach offsetu złożył ofertę dostarczenia polskim służbom ratowniczym i policji systemu utajnionej łączności radiowej Tetra. Wszystkie umowy offsetowe związane z transporterem powinny zostać podpisane do połowy maja br.
Przypomnijmy, że w przetargu na transporter uczestniczył również austriacki Pandur II, oferowany przez firmę Steyr i jej polskich partnerów - OBRUM Gliwice i Bumar Łabędy, oraz szwajcarski wóz Piranha III, produkcji szwajcarskich zakładów Mowag współpracujących w Polsce z Hutą Stalowa Wola. Jednak w przetargu komisja najwyżej oceniła ofertę Patrii i WZM.

Robert Popielewicz

16 kwiecień 2003

przesłała Elzbieta 

  

Archiwum

Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Neonazistowskie gówno
kwiecień 12, 2006
Artur Łoboda
Do baranow ktorzy nie wierza w PiS
kwiecień 13, 2006
Marcin
Polskie mięso armatnie
wrzesień 15, 2006
Tomasz Trzaska
Prasa w USA: słowa papieża skierowane szczególnie do Polaków
sierpień 19, 2002
PAP
W Dniu Święta Zmarłych pamiętajmy o nich
listopad 1, 2007
...
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Co robić?
marzec 30, 2003
Andrzej Kumor
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Ponad narodami
wrzesień 24, 2003
Nasz Dziennik
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
Papież apeluje o pokój
grudzień 26, 2004
opolskoma
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
Szaron nawołuje USA do ataku na Irak
sierpień 16, 2002
IAR
Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
Odwracanie kota ogonem
luty 20, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media