ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
więcej ->

 
 

Odłożona prywatyzacja

Prywatyzacja w Polsce praktycznie stanęła - przez pół roku Ministerstwo Skarbu sprzedało zaledwie trzy firmy. Eksperci zastanawiają się, czy wynika to z braku możliwości, czy z braku woli - i dochodzą do wniosku, że istotniejsza jest druga przyczyna.

Bo choć faktem jest, że większość najlepszych przedsiębiorstw już sprzedano, to w niektórych dziedzinach gospodarki (choćby w energetyce) zakres państwowej własności wciąż jest bardzo duży - komentuje Halina Bińczak. W dalszym ciągu też państwo jest właścicielem licznych przedsiębiorstw będących w kłopotach finansowych. Minister Kaczmarek uważa jednak, że po pierwsze - powodem prywatyzacji nie powinno być dążenie do zapewnienia budżetowi dodatkowych wpływów, a po drugie - marne firmy trzeba najpierw naprawić, a dopiero potem sprzedać je za lepszą cenę.

Takie podejście zniechęca potencjalnych inwestorów i oznacza w istocie przesunięcie prywatyzacji na bliżej nieokreśloną przyszłość. Dotyczy to zwłaszcza firm w gorszej kondycji - państwo nie ma pieniędzy na ich naprawę, nie potrafi także, co widać z doświadczeń ostatnich kilkunastu lat, takiej operacji przeprowadzić. W efekcie odkładanie prywatyzacji dla wielu firm oznacza tylko przedłużanie agonii, a dla tych lepszych ograniczenie możliwości przygotowania się do konkurencji na jednolitym rynku europejskim.

Prawdziwym powodem hamowania prywatyzacji wydaje się zatem dążenie rządu do utrzymania znacznej obecności państwa w gospodarce. Na bliską metę daje to wprawdzie szansę uniknięcia problemów społecznych, w dalszej perspektywie oznacza jednak zmniejszenie możliwości rozwojowych gospodarki.
4 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Chucpa po Niemiecku
kwiecień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz kolej na ziemię rolną
luty 18, 2008
Artur Skoneczko
Narody zaczynają rozumieć - Szewardnadze oskarża Sorosa o wspieranie przewrotu
listopad 29, 2003
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
To już historia - "Apel Wawelski"
lipiec 3, 2005
zn
Refleksje z wakacji Opłacamy niemiecka i żydowską antypolską propagandę
sierpień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
Wedle Wyborczej w Polsce sprawy sądowe o błędy lekarskie w Polsce zaczynają funkcjonować jak w USA.
sierpień 3, 2005
Adam Sandauer
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Do polskiej - lewicowej młodzieży
marzec 28, 2004
Artur Łoboda
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
2008.07.12 godzina 1200 Serwis Wiadomości
lipiec 12, 2008
tłumacz
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media