|
Nazizm XXI wieku
|
|
Niedługo zamieszczę tłumaczenie artykułu Torstena Engelbrechta pod tytułem "Co to jest Antifa?".
To bardzo ważny tekst - podsumowujący - również moją - wcześniejszą publicystykę na temat lewaków i wojny kulturowej przeciwko Polsce.
A konkretnie ataku syjonistyczno-komunistycznych bojówek na Naszą Kulturę - w czasie rządów PO - gdy otrzymywali od Zdrojewskiego nie tylko finansowanie, ale całe zaplecze polityczne - mające służyć zniszczeniu Kultury Narodu Polskiego.
Na przykład współdziałanie w atakach na Święto Odrodzenia Polski.
(Jeżeli ktoś jeszcze tego nie wie - to przedwojenni Syjoniści - stali się w okresie okupacji MORDERCAMI własnego Narodu - pomagając Niemcom w eksterminacji Żydów - poprzez policyjno-bandycki terror.
Ci Syjoniści - którzy znaleźli się pod zaborem sowieckim - współuczestniczyli w stalinowskich zbrodniach na Narodzie Polskim.)
Kilkanaście lat później podobne wnioski wysnuł Torsten Engelbrecht, ale w odniesieniu do stosunków wewnątrz niemieckich.
Torsten Engelbrecht to nie byle kto!
Właśnie Jemu zawdzięczamy wiele.
Z końcem lipca 2020 roku - trafiłem na stronie bułgarskich wirusologów - na fragment artykułu Torstena - w którym opisał wartość testów PCR.
Poszukałem źródła i wtedy trafiłem na pełny tekst - który spolszczyłem i osobiście zatytułowałem "Nie istnieją wiarygodne testy na SARS CoV-2".
http://zaprasza.net/a.php?article_id=35809
Po kilku tygodniach sam Torsten zmienił tytuł własnego artykułu - upodabniając go do mojego po tym - jak poinformowałem o przedruku Jego tekstu.
Ale, - niezależnie od bogatej publicystyki - Torsten Engelbrecht był w 2006 roku współautorem Virus-Mania z dr Klausem Kohnleinem, a w 2009 roku zdobył German Alternate Media Award.
Jednak najważniejsze, że fundamentalny dla wojny kowidowej przeciwko Ludzkości tekst Torstena Engelbrechta sprowokował mnie - by na podstawie Prawa prasowego zażądać od polskojęzycznych instytucji: Sanepid, Minister Zdrowia, medialnych "wirusologów" - by podali choć jeden dowód naukowy na istnienie kowida, a raczej SARS CoV-2.
Później zadałem pytanie zagranicznym - rzekomym odkrywcom kowida.
Wcześniej miałem 95 procent pewności, że rzekoma epidemia SARS CoV-2 to jest mistyfikacja.
Dzisiaj mam pewność TYSIĄC PROCENT, że to MISTYFIKACJA i element prowadzonej przez żydohołotę wojny przeciwko Ludzkości.
Zapraszam więc do tekstu Torstena - gdy się tu pojawi.
|
|
22 czerwiec 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
|
Kołowrotek
październik 30, 2007
Słoneczny Zegar
|
Iran ma Wpływy w Iraku Mimo Zagrożenia
luty 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
|
Gro?na Obietnica Prezydenta Bush’a
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szlifowanie kamienia wedle starego wzoru
wrzesień 3, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Tajny spisek
luty 13, 2004
Artur Łoboda
|
Wielu dziennikarzy postępuje nieetycznie
grudzień 2, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
|
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP.
Czy jest z czego wybierać? (3)
lipiec 14, 2004
Gracjan Cimek
|
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
|
Prorok Nycz
sierpień 18, 2002
PAP
|
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
|
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
|
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
|
Koniec roku 2001
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Nie ma jak zawodówka
styczeń 26, 2006
|
Kosowo na zawsze serbskie!!!
luty 18, 2008
Redakcja portalu Jednodniówka Narodowa
|
"Intelektualiści" pozywają Leszka Bubla-redaktora gazety Tylko Polska
listopad 19, 2006
tatar
|
Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
|
|
|