ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Wschodnie NATO?



Organizacja Kooperacji w Szanghaju czyli Shanghai Cooperation Organization (SCO) ma potencjał działania jako „Wschodnie NATO,” w którym dwoma oficjalnymi językami są chiński i rosyjski. Podobnie jak „North Atlantic Treaty Organization” (NATO) już od lat istnieje na mnierjszcą skalę „Collective Security Treaty Organization” (CSTO) Rosji Białorusi, Armenii, Kazakstanu i Tadżikistanu. CSTO i SCO planują wspólne wielkie manewry w przyszłym roku pod nazwą “Misja Pokojowa,” na terenach między rzeką Wołgą i Uralem, w obecności wszystkich prezydentów państw członkowskich, oraz prawdopodobnie obserwatorów z Iranu, Pakistanu i Indii, ale bez udziału obserwatorów z USA i NATO.

Oficjalnie manewry te mają za zadanie usprawnić działania przeciwko „terrorystom i terrorystycznym organizacjom” a nie przeciwko NATO i USA. Jednocześnie szefowie sztabu państw członkowskich będą opracowywać koordynację ich sił na spotkaniu w mieście Urumaczi w Chinach. Plany te podano do wiadomości w Moskwie, 3go listopada, 2006, na 25 dni przed spotkaniem u szczytu NATO w Rydze, na Łotwie, jak wiemy byłej republice sowieckiej graniczącej z Rosją.

Spotkanie w Rydze może zmienić NATO w „globalną organizację bezpieczeństwa” pod wodzą USA, jak tego chcieliby politycy w Waszyngtonie. W Rydze spodziewane są komunikaty dotyczące następnej ekspansji NATO na terenie Eur-Azji, czego naturalnie boi się Rosja, która podejrzewa, że przyjazne gesty USA w jej stronę nie są szczere. Pobożnym życzeniem Moskwy jest paraliż NATO z powodu zbytniej ekspansji oraz możliwość, że Francja i Niemcy nie będą chciały podporządkować się rozkazom Ameryki.

Strach przed stworzeniem agresywnego NATO jako narzędzia USA motywuje rosyjskie i chińskie przygotowania do wyżej wspomnianych manewrów, wobec złamania obietnicy prezydenta Regana, że nie będzie ekspansji NATO na wschód, „nawet nie na jeden cal” jak to zapewniał wówczas sekretarz stanu James Baker, na krótko przed likwidacją Paktu Warszawskiego.

Rosja obawia się wspólnej granicy z członkami NATO, którzy w sumie obecnie mają większe siły konwencjonalne niż ma Moskwa. „Dlaczego infrastuktura NATO coraz bardziej zbliża się do granic Rosji?” pyta minister obrony Rosji Sergej Iwanow. Po piętnastu latach nagromadzania się rozmaitych pretensji ze strony Rosji, Fedor Lukanow, redaktor pisma „Global Affairs” napisał, że obecnie politycy rosyjscy są „gotowi sięgać po broń jak słyszą słowo NATO.”

Rosjanie podejrzewają że USA organizuje „łuk zagrożenia Rosji,” za pomocą państw bałtyckich, Polski, Ukrainy, Armenii i Gruzji, która jakoby dostaje broń z państw należących do NATO. Podczas niedawnego rosyjskiego skadalu szpiegowskiego w Gruzji, kongress w Waszyngtonie przydzielił fundusze, żeby wzmocnić siły Gruzji, do poziomu zgodnego z wymogami przyjęcia tego kraju do NATO.

Powiększanie NATO niepokoji Rosję i Chiny, które podejrzewają agresywne plany USA przeciwko nim, w celu budowy amerykańskiego globalnego imperium. We wrześniu chiński Ludowy Dziennik wspomniał, że „udział i powiekszanie sił wojsk NATO w Afganistanie, wykazuje na włącznie pacyfikacji Afganistanu do strategji globalizacji” i wyraził pogląd, że USA posługuje się siłami NATO w tym celu. Według tego dziennika spotkanie u szczytu NATO w Rydze przedstawi amerykańską globalną strategię kooperacji wojskowej z Japonią, Australią i Nową Zelandią, jak też Brazylią, Indiami, Południową Afryką i Południową Koreą.

Minister obrony Rosji dał do zrozumienia, że fałszywy pretekstem jest twierdzenie o zagrożeniu USA lub Europy rakietami z Iranu i że silosy i wyrzutnie anty-rakietowych pocisków, są strategicznie wymierzone przeciwko Rosji i Chinom. USA ma plany umieszczania takich pocisków też w orbicie nad ziemią, ponieważ według niedawno zdymisjonownego ministra obrony Donalda Rumsfeld’a, jakoby „Ameryce grozi atak podobny do ataku na Pearl Hrabor, tym razem z przestrzeni kosmicznej.”

Rosja buduje rakiety typu SS-27 (Topol-M) i typu Buława, które bardzo szybko wznoszą się, tylko w 130 sekundach, poza zasięg antyrakietowych pocisków wystrzeliwanych, na przykład, z Polski lub z Czech. Rosyjskie pociski t. zw. „interceptor killers” mają być w pogotowiu do niszczenia wyrzutni n.p. w Polsce i w Czechach, niedaleko granic Rosji.
Według opinii analityków, Chiny prawdopodobnie będą czuły się zmuszone równoważyć przewagę USA, za pomocą broni nuklearnych umieszczonych w orbicie ziemskiej i indywidualnie wycelowanych w miasta amerykańskie.

Obecnie Moskwa i Pekin są zmuszone do wielkiego wyścigu zbrojeń nuklearnych zainicjowanego przez USA, z powodu skreślenia rozbrojeniowych układów Start II, co według rosyjskiego ministra obrony Iwanowa ma „negatywny wpływ na strategiczną stabilizację, bezpieczeństwo regionalne i stosunki międzynarodowe.” Trzeba pamiętać, że Rosja jest jedynym państwem na świecie, które ma środki, żeby zniszczyć kompletnie USA w przeciągu 30 minut (naturalnie za cenę równie niszczacego odwetu).

Niedawno Putin powiedział, że obecnie stosunki Rosji z Chinami są najlepsze w historii z powodu układu sił na świecie i globalnego rozwoju tak, że „z konieczności musimy zachowć daleko idące porozumienie i jaknajlepsze stosunki na przyszłość. Mamy wspólne potrzeby polityczne jak również ekonomiczne.”

Ważnym krokiem w celu osłabiania wartości dolara i tym samym USA, jest decyzja Chin, żeby stopniowo pozbywać się rezerwy waluty w dolarach na rzecz kupna złota i wymiany na euro, co z koleji wzmocni wartrość euro i może zmniejszyć zależność Francji i Niemiec od USA. Natomiast wspólne wielkie manewry sprzymierzonych sił Rosji i Chin, w 2007 roku, pod nazwą “Misja Pokojowa,” na terenach między rzeką Wołgą i Uralem, będą ważnym etapem w tworzeniu „wschodniego NATO” w oparciu o pierwszy w historii, bardzo bliski sojusz Rosji i Chin, zagrożonych wyścigiem zbrojeń nuklearnych i „unilateralną” polityką neokonserwatystów w Waszyngtonie.

www.pogonowski.com
12 listopad 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie - Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.
marzec 23, 2006
Ruch Moralnego Sprzeciwu
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
STALINOWSKIE KORZENIE KOR-u, SLD I UNII WOLNOŚCI
wrzesień 24, 2006
dr Leszek Skonka
Ciekawy film o " wojakach" w Iraku
styczeń 19, 2007
marduk
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
luty 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejny przekręt Unii za posrednictwem ARiMR
lipiec 18, 2002
PAP
Seksskandal: List metropolity do wiernych Niedziela, 16 marca (10:14)
marzec 16, 2008
PAP
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
Odezwa do Ludożerców i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media