ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
więcej ->

 
 

Wirtualny i realny ruch narodowy

Póki co przebieg dyskusji wywołanej moim krótkim tekstem : „ Naród Polski ma prawo i obowiązek się bronić” potwierdza smutną prognozę, którą prywatnie zrobiłem. Brzmi ona następująco: strony i fora internetowe najprawdopodobniej nie są w stanie wytworzyć zorganizowanej programowo i sprawnie działającej struktury narodowego oporu, a dalej idąc- narodowej odbudowy Polski. Brak hierarchii ważności spraw, rozmywanie problemów, niepohamowane eksponowanie wątków prywatnych oraz prywatnych uprzedzeń i pomówień- to musi ?le rokować, jeżeli chodzi o realizację celu zasadniczego, tzn. skuteczną obronę polskiej przestrzeni kulturowej i gospodarczej w dobie globalnego współzawodnictwa narodów. Współzawodnictwa realizowanego za pomocą inżynierii materialnej posługującej się wysoką technologią , równolegle z zastosowaniem totalnej inżynierii społecznej ( w odniesieniu do osób i grup społecznych). Wniosek kolejny: ta potencjalna niemoc wirtualnej samoorganizacji się narodowego oporu każe z rezerwą patrzeć na intencje moderatorów tychże stron oraz na ich związki z ewentualnymi realnymi mocodawcami. Zagrożenie manipulacją jest wielce prawdopodobne, a po weryfikacji przez filtr realnej działalności łatwe do stwierdzenia z niemal 100% pewnością o takim charakterze stron internetowych, jako narzędzi wyrafinowanej socjotechniki . Posiadającego cechy zarówno rejestratora nastrojów i aktywności osób i grup narodowych, a zarazem będącego wentyllem tychże nastrojów oraz narzędziem kanalizowania aktywności do pracy na jałowym biegu.
Konkluzja pierwsza : środowisko internetowe, które nie jest w stanie powołać do życia realnej( zinstytucjonalizowanej- jak np. stowarzyszenie czy partia, bąd? niezinstytucjonalizowanej- jak ruch narodowy , społeczny, korporacyjny itp.), zweryfikowanej przez działanie, struktury narodowo i państwotwórczej- jest środowiskiem impotentnym i szkodliwym dla realizacji realnych celów narodowych.
Konkluzja druga:strony internetowe nawet jeżeli służą celom socjotechnicznym i jeżeli skierowane są na mieszanie w narodowym kotle, zmuszone są dla uwiarygodniania siebie do zamieszczania coraz ciekawszych informacji ?ródłowych oraz pobudzają dyskusję. Tym samym mimowolnie spełniają rolę edukacyjno-krytyczną i przez osoby, bąd? grupy o ukształtowanej samoświadomości i sprecyzowanym katalogu realnych celów narodowych strony te mogą i powinny być wykorzystywane do konfrontacji ideologicznej i weryfikacji rzeczywistej bazy członkowskiej.
W komentarzach przy okazji pierwotnego tekstu „ Naród Polski …” został poruszony wątek Kongresu Polski Suwerennej oraz stwierdzenie jakiegoś, czy jakiejś EUREKI ( właściwiej byłoby ENIGMY, bo tchórzostwo w podawaniu własnego imienia i nazwiska, to pierwszy ślad w identyfikowaniu manipulatorów), że ja obecnie nie wskazuję i nie wskazywałem także w Kongresie Polski Suwerennej żadnego kierunku działania. Skłoniło mnie to refleksji ogólniejszej. Mentalnie jest mi to obce , abym siebie osobiście uznawał za wyznaczającego jakieś kierunki innym. To nadmierne przywiązanie się do wyłącznego, osobistego autorstwa pewnych koncepcji i działań dla dobra wspólnoty jest jedną z największych słabości naszej narodowej duszy, którą to przypadłością często grają nasi wrogowie. Dlatego przywiezione i odczytane na I Kongres Polski Suwerennej przez p. Elżbietę Gawlas „Przesłanie do Narodów Europejskich” autorstwa p. Artura Łobody było jednym z tekstów kongresowych, ale musi być uznane za jedną z cegiełek do budowanego gmachu odzyskania suwerenności przez Polskę. Przebieg 4 lat jaki upłynął od I Kongresu Polski Suwerennej( a przecież trzeba pamiętać, że odbył się i II i III Kongres Polski Suwerennej), tylko utwierdza w przekonaniu, że wypracowana tam płaszczyzna identyfikacji najważniejszych zadań stojących przed Polską i Polakami na progu XXI wieku była i jest słuszna. Kongres Polski Suwerennej jako ogólnonarodowy ruch budujący samoświadomość i samoorganizację Polaków, to nie jest jednorazowy akt strzelisty , jak np. podanie takiej bąd? innej kandydatury własnej na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej-sic!, Kongres Polski Suwerennej, to ciągle żywa i płodna inicjatywa Polaków, przera?liwie aktualna w sytuacji prób lub nawet aktów dokonanych odbierania nam, Polakom naszej przestrzeni życiowej przez dwa skrzydła globalistów : judeoamerykańskich i judeoeuropejskich za pomocą sprzedajnych i wasalnych polityków „polskich”.
Paweł Ziemiński

Załącznik:
4 kadencja, 73 posiedzenie, 5 dzień (20.04.2004)

Oświadczenia.

Poseł Zdzisław Jankowski:
Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Oświadczenie składane w imieniu wyborców zrzeszonych w ogólnonarodowym ponadpartyjnym ruchu obywatelskim o nazwie Kongres Polski Suwerennej, zainicjowanym na podstawie art. 12 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej w trosce o dobro wspólne, jakim jest Rzeczpospolita Polska (art. 1 Konstytucji RP), w trosce o jednolitość państwa (art. 3 Konstytucji RP), w trosce o prawa i bezpieczeństwo obywateli (art. 5 Konstytucji RP), w trosce o tożsamość i trwanie narodu polskiego (art. 6 Konstytucji RP) oraz uznającym zasadę suwerenności i zwierzchnictwa narodu za podstawową zasadę ustrojową, o czym mówi art. 4 Konstytucji RP; za taką uznał ją Senat w uchwale z dnia 16 kwietnia 1998 r. o ciągłości prawnej między II i III Rzecząpospolitą Polską.
My, członkowie Kongresu Polski Suwerennej, której pierwsza sesja odbyła się w Rzgowie koło Łodzi w dniu 6 marca 2004 r., a druga sesja w Warszawie w dniu 17 kwietnia 2004 r., oświadczamy, co następuje.
Referendum przeprowadzone w dniach 7 i 8 czerwca 2003 r., a dotyczące przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, dotyczyło akceptacji warunków sformułowanych w traktacie nicejskim oraz w akcie dołączonym do traktatu nicejskiego, stanowiącym jego integralną część. Po referendum traktat ten został jednostronnie zmieniony, został ustanowiony zupełnie nowy tryb funkcjonowania Unii Europejskiej, a także warunki uczestnictwa Polski w jej strukturach. W przygotowanym projekcie konstytucji dla Unii Europejskiej ustanawia się zupełnie nową strukturę instytucjonalną Unii Europejskiej i nadaje jej się osobowość prawną. Postanowienia przytoczonego projektu konstytucji dla Unii Europejskiej odbierają państwu polskiemu najistotniejsze atrybuty suwerenności, to jest prawo do samostanowienia, do prowadzenia samodzielnej polityki zagranicznej, do posiadania własnej waluty i armii. Nie było to przedmiotem głosowania w referendum oraz jest niezgodne z postanowieniem obowiązującej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej stanowiącej najwyższe prawo w Polsce.
Wobec powyższego wzywamy posłów, senatorów, prezydenta i rząd polski do uchwalenia moratorium na przyłączenie Polski do Unii Europejskiej. Uchwalenie moratorium jest konieczne do ostatecznego określenia struktury i statutu Unii Europejskiej. Uchwalenie moratorium jest również konieczne ze względu na zamiar zaskarżenia traktatu akcesyjnego do Trybunału Konstytucyjnego w związku z jego niezgodnością z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, a także ze względu na zamiar zaskarżenia traktatu akcesyjnego do trybunału międzynarodowego.
Przestrzegamy jednocześnie sprawujących władzę w Polsce, że zgodnie z art. 129 Kodeksu karnego ten, kto będąc upoważnionym do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub z zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Treść oświadczenia podpisał w imieniu Kongresu Polski Suwerennej przedstawiciel koordynatora doktora Pawła Ziemińskiego.
Panie Marszałku! Wysoka Izbo! W imieniu tej osoby, którą wymieniłem, kieruję oświadczenie o treści, którą wygłosiłem, do pana marszałka, do pana prezydenta i do pana premiera.

4 lipiec 2008

Paweł Ziemiński 

  

Archiwum

Ks. Zaleski: TW "Filozof" to abp Życiński
listopad 14, 2008
PAP
Piękny sen
czerwiec 7, 2006
...
Lekcja historii - Faszyzm we Włoszech
sierpień 9, 2004
Jolanta Kaczmarek
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
lipiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
Młodociane dziewczynki
październik 22, 2005
Mirnal
USA będą musiały (chciały) użyć w Iraku broni jądrowej
styczeń 31, 2003
PAP
Śmietnik umysłowy
sierpień 19, 2008
Artur Łoboda
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
Polityka Oburzenia w „Wojnie Przeciwko Terrorowi”
czerwiec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Demokracja to sztuka manipulacji"
październik 2, 2005
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media