ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Buszmeni demokracji, czyli jak Kowalski władzę kontrolował 
26 wrzesień 2011      Witld Filipowicz
Polska bananowa 
12 styczeń 2017     
Naszą bronią jest spokój 
16 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Polski katolicyzm i nacjonalizm - Ojciec Bocheński dawno rozstrzygnął ten problem 
12 wrzesień 2016      Marcin Dybowski
Obola. Poszukiwany żywy, lub martwy. 
2 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
"Dziadek Angeli Merkel nazywał się Kazmierczak" 
14 marzec 2013      Artur Łoboda
Prawda o rozpadzie Jugosławii 
5 październik 2017      Artur Łoboda
Czkawka po ACTA 
21 czerwiec 2012      Artur Łoboda
Zanim opiszę na czym polega OSZUSTWO Uchwały o tak zwanej "Strefie Czystego Transportu" 
23 luty 2026     
Świece z Gazy w przyszłym sejmie? 
10 czerwiec 2024      Artur Łoboda
TY będziesz żebrakiem lub pracować do 76 roku życia 
14 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Żądamy przywrócenia Polakom dostępu do leczenia! 
29 grudzień 2021     
Skąd tyle zjawisk że mogę interpretować samoistne wcielenie uroków 
9 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Prezydent Francji Burakiem 
9 lipiec 2017     
Znowu wybór mniejszego zła - w celu minimalnego przywrócenia praworządności 
22 październik 2015      Artur Łoboda
Prawo, czy loteria? 
16 listopad 2016     
Polską zawsze rządzili idioci 
21 marzec 2020      Artur Łoboda
Nie bądź poetą w tym kraju 
26 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Czy Prezydent RP wie: kto na świecie odkrył SARS CoV-2? 
26 styczeń 2021     
Tą wojnę przeciwko Ludzkości przygotowywano od dziesięcioleci  
10 styczeń 2022     

 
 

„Dosłownie zatruwamy nasze dzieci” – powiedział Kennedy w Senacie

 
 
Amerykański system opieki zdrowotnej stanowi „egzystencjalne zagrożenie dla naszego kraju” – powiedział w poniedziałek Robert F. Kennedy Jr. członkom okrągłego stołu w Kongresie na temat odżywiania i występowania chorób przewlekłych.
„Każdy główny filar amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej zarabia pieniądze, gdy Amerykanie chorują” – powiedział Kennedy.
„Najcenniejszym towarem w tym kraju jest dziś chore dziecko”.
 
Kennedy, założyciel i przewodniczący Children's Health Defense (CHD), dołączył do szeregu wybitnych lekarzy i pracowników służby zdrowia, naukowców, dietetyków i badaczy akademickich, którzy wzięli udział w dyskusji przy okrągłym stole prowadzonym przez senatora Rona Johnsona (ze stanu Wisconsin).
 
Dyrektor naczelna CHD, Mary Holland, która była obecna przy okrągłym stole, powiedziała The Defender:


    „Okrągły stół senatora Johnsona na temat zdrowia i odżywiania był zarówno druzgocący, jak i inspirujący.
    Niszczycielskie, ponieważ nasz system żywnościowy jest tak skorumpowany i niezdrowy, a jednocześnie inspirujące, ponieważ prelegenci i zgromadzeni tak bardzo pasjonowali się możliwością szybkiej zmiany stanu rzeczy.
     
    „Wszyscy zgodzili się, że problemy te zostały spowodowane przez ludzi i mogą zostać skorygowane – przez jednostki w zakresie diety, przez Kongres w zakresie przepisów oraz przez władze odpowiedzialne za opiekę zdrowotną, których celem jest ochrona ludzi, a nie generowanie zysków”.

 
„Dlaczego pozwalamy, aby coś takiego przytrafiało się naszym dzieciom?”
 
Według Kennedy'ego wydatki rządu USA na opiekę zdrowotną są wysokie, a wyniki są mizerne.

„Wraz ze spadkiem średniej długości życia Amerykanów wydajemy na opiekę zdrowotną cztery razy więcej w przeliczeniu na mieszkańca niż Włosi, ale Włosi żyją średnio 7,5 roku dłużej niż my.
Podczas epidemii Covid-19 w [Stanach Zjednoczonych] odnotowano największą liczbę zgonów ze wszystkich krajów na świecie. Odnotowaliśmy 17% zgonów z powodu Covid-19 u 4,2% światowej populacji. „Dosłownie mieliśmy najgorszy wynik ze wszystkich krajów na świecie” – powiedział Kennedy.
„Wszystko to powinno być głośnym sygnałem alarmowym dla naszego osłabionego amerykańskiego układu odpornościowego” – powiedział Kennedy.
Przytoczył liczby z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), które pokazują, że przeciętny Amerykanin zmarły na Covid-19 cierpiał średnio na 3,8 chorób przewlekłych. „Żaden inny kraj nie ma czegoś takiego” – powiedział Kennedy.
Według Kennedy’ego dwie trzecie dorosłych i dzieci w USA cierpi na chroniczne problemy zdrowotne w porównaniu z 1% 50 lat temu.
 
„W Japonii wskaźnik otyłości u dzieci wynosi 3%.
Połowa Amerykanów ma stan przedcukrzycowy lub cukrzycę typu 2.
Kiedy miałem 10 lat, a mój wujek był prezydentem, typowy pediatra spotkał się z jednym przypadkiem młodzieńczej cukrzycy typu 2 w ciągu swojej 40–50-letniej kariery zawodowej.
Obecnie jedno na troje dzieci… ma cukrzycę lub stan przedcukrzycowy” – powiedział.

Zwrócił także uwagę na rosnącą liczbę przypadków autyzmu u dzieci i problemów psychicznych u nastolatków.
 
„Dlaczego pozwalamy, aby coś takiego przytrafiało się naszym dzieciom?” – pytał.

„Są najcenniejszym nabytkiem, jaki mamy w tym kraju. …
Jak możemy nazywać siebie narodem moralnym, wzorcową demokracją świata, jeśli tak traktujemy nasze dzieci?”
 
„Dosłownie systematycznie zatruwamy nasze dzieci dla zysku”.

Kennedy stwierdził, że za epidemię chorób przewlekłych w USA odpowiadają głównie „dwóch winowajców”: wysoko przetworzona żywność i toksyczne chemikalia w żywności, medycynie i środowisku.
 
„Siedemdziesiąt procent dzisiejszych diet amerykańskich dzieci jest wysoko przetworzonych, to znaczy wytwarzanych przemysłowo w fabrykach.
Ta żywność składa się głównie z przetworzonych cukrów, wysoko przetworzonych zbóż i olejów z nasion.

Naukowcy laboratoryjni, „z których wielu pracowało wcześniej w przemyśle tytoniowym”, opracowali nowe chemikalia i techniki, „które sprawią, że nasza żywność będzie bardziej uzależniająca”, w tym opracowali składniki i dodatki, które „nie istniały sto lat temu”.
 
„Setki tych chemikaliów są obecnie zakazane w Europie, ale w Ameryce są one wszechobecne w przetworzonej żywności.
Dosłownie systematycznie zatruwamy nasze dzieci dla zysku” – stwierdził Kennedy.
„Pestycydy, dodatki do żywności, farmaceutyki i odpady toksyczne przenikają każdą komórkę naszego ciała”.
Kennedy zwrócił uwagę, że średni wiek dojrzewania w Stanach Zjednoczonych jest obecnie najniższy na świecie i jest o sześć lat młodszy niż w 1900 roku.
 
Powiedział:

    „Wiele z tych substancji chemicznych zwiększa poziom estrogenów, ponieważ małe dzieci spożywają wiele substancji zaburzających gospodarkę hormonalną.
    Współczynnik dzietności w Ameryce obecnie spadł.
    Liczba plemników u nastolatków stanowi zaledwie około 50% liczby plemników sprzed kilku pokoleń, a poziom testosteronu gwałtownie spadł.
    Ekspert ds. zdrowia psychicznego i metabolicznego, dr. Chris Palmer, powiedział panelowi:
    „Te choroby przewlekłe… są w rzeczywistości zaburzeniami metabolicznymi.
    Przyczyną jest… toksyczne środowisko, takie jak złe odżywianie i narażenie na szkodliwe chemikalia”.

Palmer nazwał „szokującym” fakt, że amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zezwala producentom żywności na wprowadzanie nowych chemikaliów do żywności bez odpowiednich testów.
„Producenci mogą sami określić, czy ta substancja jest bezpieczna dla Ciebie i Twojej rodziny” – powiedział Palmer.
 
Według Jasona H. Karpa, założyciela i dyrektora generalnego HumanCo:
„Nasza FDA przyjmuje zasadę domniemania niewinności w przypadku nowych substancji chemicznych lub składników znanych jako GRAS lub „ogólnie uznawanych za bezpieczne”.
W rezultacie do naszego systemu żywnościowego lekkomyślnie wprowadza się nowe chemikalia, dopóki nie udowodni się, że są szkodliwe”.

Paneliści stwierdzili, że chociaż zachęca się do spożywania żywności ultraprzetworzonej, żywność, która tradycyjnie stanowi część ludzkiej diety, jest atakowana.
„W dalszym ciągu wycisza się niebezpieczeństwa związane z ultraprzetworzoną żywnością, a obawy dotyczące pełnowartościowej żywności bogatej w składniki odżywcze, takiej jak czerwone mięso i jajka, rosną” – powiedział dziennikarz Max Lugavere.
Przypisał to „skoordynowanym wysiłkom przemysłu spożywczego i wyższych szczebli akademickich i nauk o żywieniu”.

18-letnia aktywistka i reżyserka Grace Price powiedziała panelowi, że młodzi ludzie są demonizowani ze względu na swoje problemy zdrowotne, mimo że problemy te są wynikiem skażonych dostaw żywności i korupcji w kontroli żywności.
„Dorośli zastanawiają się, dlaczego bierzemy leki przeciwdepresyjne, leki na ADHD [zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi] i leki na otyłość, ale odpowiedź jest oczywista” – stwierdził Price.
„Wystarczy spojrzeć na najnowszą opublikowaną piramidę żywieniową.
Płatki Lucky Charms znajdują się wyżej na liście niż mielona wołowina.
 
Price zauważył również, że w 2020 r. 95% członków Komitetu Doradczego ds. wytycznych żywieniowych Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) miało konflikt interesów z Big Food i Big Pharma.

Uczestnicy rozmawiali także o stosowaniu toksycznych pestycydów, takich jak glifosat, oraz rozprzestrzenianiu się i zagrożeniach związanych z uprawami genetycznie zmodyfikowanymi.

Dietetyk Courtney Swan powiedziała panelowi, że Stany Zjednoczone rozpoczęły opryskiwanie upraw glifosatem w 1974 r., „a żywność modyfikowana genetycznie zaczęła pojawiać się w naszej żywności na początku lat 90-tych.
Można bezpiecznie założyć, że wszystko, co nie jest organiczne, jest prawdopodobnie skażone glifosatem”.

Organy regulacyjne zamieniły się „w drapieżniki przeciwko narodowi amerykańskiemu”

Według Kennedy'ego przejmowanie regulacji naraża młodych ludzi i przyszłe pokolenia na ryzyko.
„Niszczymy nasze dzieci i robimy to, ponieważ każda instytucja rządowa manipuluje nami” – powiedział Kennedy, wskazując, że 75% funduszy FDA nie pochodzi od podatników, ale od Wielkiej Farmacji.

„Wszystkie FDA, USDA i CDC są kontrolowane przez gigantyczne korporacje nastawione na zysk.
Ich zadaniem nie jest już poprawa i ochrona zdrowia Amerykanów.
Ich misją jest wspieranie kupieckich i komercyjnych interesów przemysłu farmaceutycznego” – powiedział Kennedy.
 
Dr. Marty Makary powiedział, że przejmowanie regulacji i lobbing stworzyły system opieki zdrowotnej skupiony na procedurach biurokratycznych, a nie na ochronie zdrowia.
 
„Jesteśmy bardzo zajęci wystawianiem rachunków i kodowaniem w naszym systemie opieki zdrowotnej oraz wzajemnym płaceniem…
Każdy zainteresowany podmiot ma swoje ogromne lobby w Waszyngtonie i wszyscy zarabiają dużo pieniędzy z wyjątkiem… obywatela amerykańskiego” – powiedział Makary.
 
Brigham Buhler, założyciel kliniki rekonwalescencji Ways2Well, powiedział, że koszt epidemii chorób przewlekłych dla społeczeństwa przekracza „dolary i centy”. Powiedział, że koszty opieki zdrowotnej są „główną przyczyną bankructw” w USA i że ostatecznie „opłacane są one życiem ludzkim”.
 
Według Kennedy’ego „Główną przyczyną porażki Ameryki będzie to, że pozwolimy, aby nasz kraj stał się bardziej chory, bardziej przygnębiony, grubszy i bardziej bezpłodny, a jednocześnie paraliżujemy nasze bezpieczeństwo narodowe”.
 
Dodał:

    „Dobra wiadomość jest taka, że ​​możemy to wszystko zmienić i to bardzo, bardzo szybko.
    Zaczyna się od podjęcia zdecydowanych działań przeciwko korupcji i konfliktom w naszym organie nadzorczym i w tym budynku.
    Konflikty te zmieniły nasze organy regulacyjne w drapieżników przeciwko narodowi amerykańskiemu – a zwłaszcza naszym dzieciom”.

Johnson powiedział, że ci, którzy ostrzegali przed epidemią chorób przewlekłych, zostali zdemonizowani, szczególnie podczas pandemii Covid-19:

    „Ci, którzy poważnie kwestionują obecną doktrynę lub oferują alternatywne metody leczenia i podejścia, są zazwyczaj wyśmiewani, oczerniani i ignorowani, a także podejmowane są wspólne wysiłki, aby zniszczyć ich reputację i karierę.

    „Wszyscy byliśmy tego świadkami podczas pandemii, gdy dobrze wyszkoleni i szanowani lekarze, którzy mieli odwagę i współczucie, aby leczyć pacjentów z Covid-19 tanimi lekami generycznymi, zostali zwolnieni, pozwani i albo stracili licencje i certyfikaty medyczne, albo byli poważnie zagrożeni”.
     

Makary powiedział, że choć grupa, którą nazwał „policją dezinformacyjną”, atakowała lekarzy, naukowców i inne osoby kwestionujące oficjalną politykę, „największym sprawcą dezinformacji był rząd Stanów Zjednoczonych”.

Kennedy nazwał to „walką duchową” i stwierdził, że społeczeństwo amerykańskie ma „wrodzoną odporność”, która może pomóc mu przezwyciężyć obecny kryzys zdrowotny.
„Dopóki będziemy mieli tę odporność, zawsze się odbijemy.
Jako Amerykanie nie zrobimy tego, jeśli wszystkie nasze dzieci będą przewlekle chore”.
 
The Defender czasami publikuje treści związane z misją charytatywną Children's Health Defense, które obejmują poglądy pana Kennedy'ego na tematy regularnie poruszane przez CHD i The Defender.
Pan Kennedy, niezależny kandydat na Prezydenta Stanów Zjednoczonych, przebywa na urlopie w CHD.
Zgodnie z przepisami Federalnej Komisji Wyborczej treść ta nie stanowi poparcia kandydatury pana Kennedy'ego ani jego wsparcia dla kampanii prezydenta Donalda Trumpa.


Obejrzyj panel tutaj  .


ŹRÓDŁO: „DOSŁOWNIE ZATRUWAMY NASZE DZIECI” – KENNEDY MÓWI DO OKRĄGŁEGO STOŁU W SENACIE
 
Źródło:
uncutnews.ch/wir-vergiften-unsere-kinder-buchstaeblich-sagt-kennedy-bei-senatsrunde/

13 październik 2024

Michael Nevradakis 

  

Komentarze

  

Archiwum

Parlament Europejski o przestrzeganiu praw człowieka na świecie
maj 21, 2008
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Neonazistowska Unia Europejska
lipiec 16, 2004
Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
Przyczyny ubóstwa Rzeczypospolitej
styczeń 5, 2006
przeslala Elzbieta
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
Czy nowe Sarajewo?
lipiec 27, 2004
PAP
"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
Zywioly antyposlkie wiszace nad Polska
grudzień 7, 2006
Mgr.inz.Józef Bizon
Byli szefowie Agencji Rynku Rolnego wśród oskarżonych o wyłudzenie zboża
czerwiec 28, 2002
PAP
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
Dyskusja o Pacyfikacji Iraku
styczeń 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Atak na złamanie niezależności NBP
luty 6, 2006
"KAPITAL" Erazma Majewskiego kontra "KAPITAL" Karola Marksa - OCALIC OD ZAPOMNIENIA
luty 27, 2009
nauczyciel
"Stypendyści"
luty 14, 2008
Artur Łoboda
Cztery miliony w biedzie
styczeń 24, 2003
VIOLETTA BARAN http://www.trybuna.com.pl
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media