|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
więcej -> |
|
Tymiński: Bojkot Wyborczy
|
|
http://www.transduction.com/stanpdf/bojkot.pdf
Bojkot Wyborczy
Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden
konkurs piękności mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla
nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Państwa
partia na którą bym zagłosował, jako zwrot kosztów poniesionych w
wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie
reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że kada z
nich ma ogromną kasę na propagandę na billboardach, w prasie, radiu i
telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w
poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy
nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za
kurtynka) głosem wyborczym. A wiec skąd każda z tych „partii” ma
dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborcza? Przebrani za
wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie okrywają
swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym
wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują sie na litościwych obrońców
naszego upokorzonego Narodu.
Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie Polaków prawie
nie było. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył
Polskę. Każdy miał szanse aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich
kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej
samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i
aroganccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”
najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranica. Od czasu
podziału na Komunę i Solidarność „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS,
PO, LiD. PSL przejęło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i
niemoralnie finansowane aby przejąć resztę elektoratu.
Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR,
KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM.
Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl
motyli aby w każym nowym sezonie politycznym przepoczwarzyć sie i
pozostać przy władzy.
Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach
krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne
czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was
wszystkich mają w dupie”.
Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt
popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej
ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś
inny ustawił „listę krajowa”. Dlatego żaden Poseł nie liczy sie ze swoim
elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował
z tego samego okręgu.
Zawsze ci sami ludzie maja nadzieje, że elektorat ma krótka pamięć i nawet
przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w
Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać
wojnę z Białorusią, ostawić obca tarcze antyrakietowa, kupić więcej
samolotów bojowych, a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty
nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do
bólu.
Od dawna zastanawiam sie, dlaczego Polacy biorą udział w tych
wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi,
którzy nami gardzą i gnębią nas na kadym kroku. Bo kto przy zdrowych
zmysłach może glosować na domniemanych złodziei, kooperantów
międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3
miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem
wyborczym?
Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i
ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, że po
mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o
swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem
momożliwości aby z czystym sumieniem glosować na kogoś godnego mego
zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest
tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych
stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje sie
zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna
władza trzeciego pokolenia?
Dlatego ja zbojkotuje te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego
zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis.
Tylko brak frekwencji wyborczej uświadomi reszcie Polaków i całemu
światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie
ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak
dobrze w Polsce.
A wiec dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy
przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili
ogromna kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularności? I dać
im szanse zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem
w Toronto, który mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju.
A przecie 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampanii wyborczej że
Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie sie krajem białych murzynów.
Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak
ciężko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski
Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich
rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów
biedoty a bogaci staja sie coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji”
w naszym Kraju.
Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli
kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale
to nie znaczy, że jest za pó?no na stworzenie frontu obrony przed
pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak sie
traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza
siła woli wystarczy aby Polska stała sie krajem, w którym jest dobrze i
biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąć guzik „reset” aby mogli na
nowo wybrać swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu, bez progów
wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek
milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez
manipulacji.
Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy sie manipulować małej
grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką
opinia. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy
musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie już
straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć
nogą i szubrawcy sami wyjada z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o
zbrojną akcje do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego
gotowi. Postuluje o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny
politycznej aby po 18 latach przerwać te manipulacje w celu budowy Polski,
która nam służyć.
Rodaku, zastanów sie tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla
Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych
wyborach. Probowaliśmy już wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieje
Że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a
ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
Stanisław Tyminski
20 wrzesnia 2007
Acton, Canada |
|
28 wrzesień 2007
|
|
Stan Tymiński
|
|
|
|
Z pamietnika..
sierpień 21, 2007
TŁUMOCZ
|
Długa czerwona linia - 2
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda
|
Blokada umysłu
maj 10, 2008
Artur Łoboda
|
The American Heresy, Selfishness and Contempt For Mercy
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bez etykietek (koalicje lokalne)
Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
|
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii
The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Refleksje jeszcze raz
czerwiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
Lawina ruszyła
kwiecień 25, 2003
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl
|
Giertych mial w pierwszym planie objac teke
ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
|
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
|
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
|
Obozowisko bezrobotnych przed URM
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
|
Jak funkcjonują największe gangi (3)
Jansen pogrąża Eureko
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
|
W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
|
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
|
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
|
Wstydliwa relikwia
czerwiec 24, 2007
|
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
|
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
więcej -> |
|