ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
więcej ->

 
 

Tymiński: Bojkot Wyborczy

http://www.transduction.com/stanpdf/bojkot.pdf

Bojkot Wyborczy
Tegoroczne wybory do Sejmu i Senatu to nie wybory ale jeszcze jeden
konkurs piękności mafii politycznych w Polsce. Mój głos wyborczy jest dla
nich wart około 10Zl, bo tyle mniej więcej dostanie ze Skarbu Państwa
partia na którą bym zagłosował, jako zwrot kosztów poniesionych w
wyborach. 10Zl to za wiele dla ludzi, którzy w zamian za poparcie
reprezentują interesy zagranicy i tym samym notorycznie zdradzają Polskę.
Trzy główne partie polityczne to PIS, PO i LiD. A to dlatego, że kada z
nich ma ogromną kasę na propagandę na billboardach, w prasie, radiu i
telewizji. Ta partia, która wyda więcej pieniędzy na propagandę, tak jak w
poprzednich wyborach, może liczyć na większy sukces. Ja wiem, że Polacy
nigdy nie popierają swoich polityków pieniądzem tylko tajnym (za
kurtynka) głosem wyborczym. A wiec skąd każda z tych „partii” ma
dziesiątki milionów dolarów na propagandę wyborcza? Przebrani za
wielkich narodowych patriotów, wrodzy nam ludzie skrzętnie okrywają
swoje finanse, prawdziwe pochodzenie i niecne intencje. Ba, po tym
wszystkim co złego zrobili Polsce, kreują sie na litościwych obrońców
naszego upokorzonego Narodu.
Każdy z tych ludzi ma rodowód z „okrągłego stołu”, gdzie Polaków prawie
nie było. Każdy z nich głucho milczał, kiedy Balcerowicz lichwą niszczył
Polskę. Każdy miał szanse aby ostrzec Polaków przed manipulacją swoich
kolegów ale nigdy tego nie zrobili. To „de facto” są ludzie z jednej i tej
samej grupy, powiązani układami, korupcją i złodziejstwem, pewni siebie i
aroganccy bez granic. Oni jako ludzie politycznej elity „okrągłego stołu”
najlepiej wiedzą jak nami rządzić i jak nas sprzedać zagranica. Od czasu
podziału na Komunę i Solidarność „towarzystwo” zmieniło szaty na PiS,
PO, LiD. PSL przejęło ZSL a Samoobrona i LPR były wykreowane i
niemoralnie finansowane aby przejąć resztę elektoratu.
Nie wiem czy wielu z was pamięta obrzydliwe ugrupowania takie jak KOR,
KO, KLD, UD, UW, KPN, SDRP, SLD, POROZUMIENIE CENTRUM.
Dawno ich nie ma ale ci sami ludzie są w PiS, PO i LiD. Przybrali styl
motyli aby w każym nowym sezonie politycznym przepoczwarzyć sie i
pozostać przy władzy.
Mając spore doświadczenie z bagnem polskiej polityki, mogę po tylu latach
krytycznie ocenić każde z tych ugrupowań bo znam życiorysy i niecne
czyny ich liderów. Tak jak to dobrze ujął nagrany Józef Oleksy: „oni was
wszystkich mają w dupie”.
Ta obłędna zgraja amatorów władzy co jakiś czas urządza sobie plebiscyt
popularności a wiadomo, że kto głosuje przy użyciu proporcjonalnej
ordynacji wyborczej nawet nie wie kto będzie jego reprezentantem, bo ktoś
inny ustawił „listę krajowa”. Dlatego żaden Poseł nie liczy sie ze swoim
elektoratem, bo nawet nie wie, czy w następnych wyborach będzie startował
z tego samego okręgu.
Zawsze ci sami ludzie maja nadzieje, że elektorat ma krótka pamięć i nawet
przy małej frekwencji wyborczej dostaną mandat bezgranicznej władzy w
Polsce. A taka władza znowu pozwoli im zmienić Konstytucję, wywołać
wojnę z Białorusią, ostawić obca tarcze antyrakietowa, kupić więcej
samolotów bojowych, a nawet ogłosić Stan Wojenny aby stłumić protesty
nieposłusznych Polaków, aż do maksimum nadwyżki budżetowej, aż do
bólu.
Od dawna zastanawiam sie, dlaczego Polacy biorą udział w tych
wyborczych konkursach piękności i wybierają zupełnie obcych sobie ludzi,
którzy nami gardzą i gnębią nas na kadym kroku. Bo kto przy zdrowych
zmysłach może glosować na domniemanych złodziei, kooperantów
międzynarodowej finansjery, fałszywych manipulantów, obiecujących 3
miliony mieszkań czy po 100 milionów na 5 minut przed plebiscytem
wyborczym?
Kiedy w 1990 roku tylko o mały włos przegraliśmy wybory prezydenckie i
ja lizałem swoje rany po okrutnej kampanii wyborczej, myślałem, że po
mnie, w moje ślady pójdą inni prawi Polacy aby walczyć o swój kraj, o
swoją przyszłość. Niestety przez ostatnie 17 lat nigdy nie miałem
momożliwości aby z czystym sumieniem glosować na kogoś godnego mego
zaufania. Układ mafijno polityczny stworzony przez wrogich nam ludzi jest
tak silny w Polsce, że nie dopuszcza prawych Polaków do decyzyjnych
stanowisk władzy. Co to za klątwa wisi nad krajem, który tak łatwo daje sie
zniewolić małej grupie ludzi ze stalinowskim rodowodem. Dziedziczna
władza trzeciego pokolenia?
Dlatego ja zbojkotuje te wybory. Nie będę wybierał pozornego „mniejszego
zła”, bo po tylu niepowodzeniach nie czas na jeszcze jeden kompromis.
Tylko brak frekwencji wyborczej uświadomi reszcie Polaków i całemu
światu, że demokracja w Polsce to mit. Cały czas rządzą nami potomkowie
ludzi nasłanych do Polski po wojnie przez Stalina, którym teraz jest tak
dobrze w Polsce.
A wiec dlaczego mam oddać głos wyborczy na wrogich nam ludzi, którzy
przez tyle lat manipulowali demokracją w Polsce i teraz zgromadzili
ogromna kasę na jeszcze jeden plebiscyt swojej własnej popularności? I dać
im szanse zwrotu 10ZL z moich opłaconych podatkiem pieniędzy?
Niedawno byłem na spotkaniu z redaktorem Stanisławem Michałkiewiczem
w Toronto, który mówił że Polacy są dzisiaj zniewoleni we własnym kraju.
A przecie 17 lat temu głośno ostrzegałem w swojej kampanii wyborczej że
Polska, jeśli przegra ówczesne wybory, stanie sie krajem białych murzynów.
Kilka tygodni temu byłem w „Nowej Hucie” pod Krakowem i widziałem jak
ciężko pracują nasi „sprywatyzowani” związkowcy na ogromne zyski
Hindusów. Przykładów polskiej nędzy jest wiele bo coraz więcej polskich
rodzin żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa. Rośnie ilość milionów
biedoty a bogaci staja sie coraz możniejsi. To jest wynik 17 lat „demokracji”
w naszym Kraju.
Przez 17 lat wiele naszego wspólnego bogactwa i finansowej kontroli
kluczowych gałęzi naszego przemysłu zostało lekceważąco straconych. Ale
to nie znaczy, że jest za pó?no na stworzenie frontu obrony przed
pazernością ekonomicznych okupantów aby nas traktowali tak, jak sie
traktuje ludzi w innych cywilizowanych krajach. Nasz bierny opór i nasza
siła woli wystarczy aby Polska stała sie krajem, w którym jest dobrze i
biednym i bogatym. Polacy muszą przycisnąć guzik „reset” aby mogli na
nowo wybrać swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu, bez progów
wyborczych w postaci proporcjonalnej ordynacji wyborczej, bez setek
milionów dolarów koniecznych do wzięcia udziału w wyborach, bez
manipulacji.
Zagranica dobrze wie, że my Polacy łatwo dajemy sie manipulować małej
grupie wrogich sobie ludzi. Nasz naród nigdy nie zdobędzie szacunku z taką
opinia. Aby zdobyć szacunek innych nacji, Niemców czy Rosjan, my Polacy
musimy przerwać kurs historii, który nas zniewala. Wrogie nam partie już
straszą wojną domową - nie mam takich obaw, bo wystarczy mocno tupnąć
nogą i szubrawcy sami wyjada z naszego kraju. Ja z kolei już nie wołam o
zbrojną akcje do zmian w Polsce bo wiem, że moi Rodacy nie są do tego
gotowi. Postuluje o bojkot tych wyborów jako protest i chęć zmiany sceny
politycznej aby po 18 latach przerwać te manipulacje w celu budowy Polski,
która nam służyć.
Rodaku, zastanów sie tym razem, czy twój głos wyborczy to przysługa dla
Polski, czy też zdrada naszej Racji Stanu. Ja nie będę głosował w tych
wyborach. Probowaliśmy już wszystko inne, tylko nie tego. Mam nadzieje
Że coś to zmieni. Niech te 10Zl zostanie w Skarbie Państwa na lepsze cele, a
ja będę żył z przekonaniem, że mam czyste sumienie.
Stanisław Tyminski
20 wrzesnia 2007
Acton, Canada
28 wrzesień 2007

Stan Tymiński 

  

Archiwum

Prusy, Ku?nia Imperiów, 1861-1871 i jej skutki
grudzień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
Urząd Miasta Krakowa
wrzesień 1, 2008
Marzec 68 - dwa swiadectwa
marzec 6, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
Naukowa konferencja na temat Holokaustu w Iranie
grudzień 7, 2006
bibula
Ropa naftowa i gaz ziemny
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
18 listopada w Warszawie, protest pielęgniarek; poparcie i udział SPPNN
listopad 11, 2003
Adam Sandauer
Jan Paweł Wielki
listopad 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Olej opałowo-napędowy
czerwiec 16, 2005
Mirosław Naleziński
Mamianie Poloni. Spotkanie Millera z przedstawicielami Polonii USA
luty 7, 2003
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media