ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Idzie nowe


PO nie jest wbrew temu, co twierdzą zwolennicy PiS, partią lewicową.

Wybory do samorządów pokazują, że PO jest partią młodych konserwatystów W Platformie jest dużo młodych ludzi , którzy nie pamiętają „dawnych czasów”, tych sprzed 1989 roku, którzy są wolni zarówno od „umoczenia” w komunie jak i od zasług z okresu kombatanctwa solidarnościowego. Znaczna część radnych wybranych w wyborach samorządowych z list PO to właśnie ci młodzi ludzie, na których głos oddali ich rówieśnicy, których wizja Polski skłóconej, podzielonej i przera?liwie biednej jaką funduje nam wciąż PiS - jest nie do przyjęcia.

57% głosujących w tych wyborach to ludzie pomiędzy 20 a 40 rokiem życia



Ponowne pojawienie się wzmocnionej lewicy - to także skutek rządów PiS. I to jest największy grzech Kaczyńskich. Bo to ich kompletna nieznajomość problemów Polski, lub co gorsza, lekceważenie spraw uznanych przez Polaków za najważniejsze, doprowadziła do tego, że ten elektorat, który przeszło rok temu oddał na PiS głosy z nadzieją na zmiany, na poprawę życia - teraz zawiedziony wraca do lewicy. A odradzające się z popiołów partie przyciągają młodych ludzi upatrujących w nich swoją szansę na zaistnienie, na bycie aktywnym. I to, co jesienią ubiegłego roku wydawało się największym sukcesem wyborczym, eliminującym lewicę z życia politycznego, odcięcie jej od napływu „świeżej krwi” – zostało zaprzepaszczone. Pozostaje nadzieja, że ta nowa, młoda lewica nie będzie kontynuatorką niechlubnych, postpezetpeerowskich tradycji.

PiS znalazł się równi pochyłej i będzie coraz prędzej zjeżdżać w dół. Bo ci, którzy jeszcze raz, teraz, w tych wyborach oddali swój głos na PiS, głównie ludzie starsi z małych miejscowości, za chwilę także stracą resztki nadziei i odwrócą się od PiS i nawet Radio Maryja w tym nie przeszkodzi.

Najbardziej kompromitujące dla PiS okazało się robienie geszeftów z Samoobroną i wsadzanie ludzi Leppera na wysokie stołki, na których ci absolwenci szkół ponadpodstawowych, biorą dużą kasę i nic nie robią, no bo co może robić minister stanu, który nawet nie wie dlaczego jego stanowisko nazywa się tak, jak się nazywa.



Dramatycznie niski wynik wyborczy Samoobrony i Ligi Polskich Rodzin może przynieść rozwiązanie zaskakujące dla tych, którzy już świętują rozpad tych partii. Całkiem realny wydaje się scenariusz nagłego, ostrego sporu Leppera i Giertycha z Kaczyńskim - pretekst obojętny, ale nośny społecznie ( np. podwyżki dla nauczycieli, albo dopłaty dla rolników), po którym następuje szumne zerwanie koalicji i punktowanie słabego rządu mniejszościowego. W taki sposób, przy wykorzystaniu znanych, populistycznych działań obie partie, szczególnie Samoobrona, są w stanie stosunkowo łatwo odzyskać utracony na rzecz PiS elektorat.

Pytanie, czy będzie to elektorat wzbogacony w wartościową, ideową młodzież?

Pytanie zasadne, zwłaszcza, że romans PiSu z Samoobroną wpływa demoralizująco na sporą część społeczeństwa, które przekonuje się, że nie nauką i pracą ludzie się bogacą i idą w ministerialne gabinety, co raczej niezbyt sprzyja kultywowaniu wysokich norm etycznych..



Jednak młodzi Polacy mówią dziś: dość!

I tego nie wolno nie zauważać, ani tym bardziej lekceważyć.To młoda Polska właśnie powoli przejmuje ster rządów i jak dobrze pójdzie za kilkanaście lat nikt już, poza politologami i historykami nie będzie pamiętał Kaczyńskich, Tuska i ich sporów o kształt Polski.

Ludzie jak przedmioty zużywają się. Ich czas przydatności prędzej czy pó?niej mija.

Właśnie stoimy u progu zmiany pokoleniowej, która w co wierzę, stworzy nowe oblicze Polski. I to może stać się zaskakująco szybko.

„ Każda epoka ma swe własne cele

I zapomina o wczorajszych snach

Nieście więc wiedzy pochodnię na czele

I nowy udział bierzcie w wieków dziele

Przyszłości podnoście gmach”

/Adam Asnyk „ Do młodych”/



14.11.2006
14 listopad 2006

Renata Rudecka-Kalinowska 

  

Archiwum

America's Baltic Time Bomb
maj 29, 2007
przysłał ICP
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
List otwarty do Polaków
czerwiec 3, 2003
Izrael miał zaatakować Iran z terytorium Gruzji
wrzesień 4, 2008
PAP
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
Zlikwidować polska armię, zlikwidować Państwo Polskie
październik 27, 2006
PAP
Hucpa
sierpień 20, 2003
MOTO
Najtrudniej dojrzeć zło tuż przed naszymi oczami
październik 7, 2003
Artur Łoboda
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Szczepili nieświadomych ludzi przeciw Ptasiej Grypie. Zmarło 21 pensjonariuszy
lipiec 2, 2008
tvn
KOPZ "Placówka"
sierpień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
Fatima i wielki spisek
styczeń 29, 2006
Deirdre Manifold
Pro domo sua
Dzieci maja '68

maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
Refleksja po latach
luty 21, 2008
Artur Łoboda
Fanatycy
grudzień 8, 2008
Artur Łoboda
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media