ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wiktor Czarniecki MALI OKRUTNI LUDZIE - prawie manifest - O WIESŁAWIE SOKOŁOWSKIM  
15 lipiec 2016      www.trwanie.com
Populizm wiecznie żywy 
6 grudzień 2011      Artur Łoboda
Dlaczego Ryszard Petru powinien siedzieć w więzieniu? 
9 grudzień 2015      Artur Łoboda
Sąd niewłaściwie obsadzony 
28 wrzesień 2024     
Piszmy listy do więzienia! 
13 sierpień 2016      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część druga 
23 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Rząd dba o dobro wspólne, a opozycja składa się z chuliganów i warchołów List otwarty do Pana Jarosława Kaczyńskiego – Prezesa PiS 
21 grudzień 2016      Janusz Sanocki
"Przyszłość Ukrainy jest w Unii Europejskiej" 
28 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Thomas Renz: Ludzie stojący za szczepionkami na COVID trafią do więzienia 
16 luty 2022     
Tuczenie nierogacizny 
27 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Struktura mafijna w Krakowie (1) 
2 maj 2023     
Włochy płaczą.
Zrozpaczone matki: „Mam 3-letniego chłopca, co mogę mu kupić do jedzenia?”
 
29 październik 2020      Denise Baldi
Katastrofa TU 154 - pierwsze pęka zawsze najsłabsze ogniwo... 
20 maj 2010      MG
Zawiadomienie o współudziale w zbrodni zamachu stanu dokonanej przez Komendanta Głównego Policji Jarosława Szymczyka 
1 luty 2021     
Referendum - taktyczna zagrywka Majchrowskiego 
22 maj 2014      Artur Łoboda
To się w pale nie mieści! 
26 lipiec 2009      Artur Łoboda
Doniesienia filmowe z Kopenhagi 
18 grudzień 2009      tłumacz
Tematy zastępcze - zamiast naprawy Państwa 
10 styczeń 2017     
Słowom naszym ... 
20 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Covid-19 zabija afrykańskich przywódców  
20 kwiecień 2021     

 
 

Omotani przez PiS

Choćbym - nie wiem jak bardzo nienawidził polityki Platformy Obywatelskiej, to byłbym ostatnią kanalią - gdybym nie zauważył HANIEBNYCH DZIAŁAŃ PiS.
Tak się złożyło, że przejęli władzę w momencie - gdy ciężko pracujący Polacy wypracowali całkiem niezłą pozycję gospodarczą w Europie. A wtedy PiS zaczął ich traktować: jak bolszewicy kułaków.
Każdy przedsiębiorca stał się dla PiS potencjalnym złodziejem! I nie piszę tego w oparciu o polityczne deklaracje kolejnych Rządów PiS. Stwierdzam tak na podstawie praktyki działalności ministerstw tego nieRządu!
Łamiąc wszystkie normy obowiązującego w Polsce Prawa - pisowcy tworzą "prawo powielaczowe" niszczące przedsiębiorczość i czyniące działalność gospodarczą nieopłacalną.
Pod rządami PiS zamknięto kilkadziesiąt tysięcy drobnych przedsiębiorstw. Wiele większych przedsiębiorstw upadło.
Pomysły w rodzaju split payment spowodują, że upadnie większość małych firm, a większym przedsiębiorstwom dojdą ogromne obciążenia księgowe, które albo je zniszczą, albo spowoduję podniesienie cen.
Chciałbym zobaczyć w praktyce split payment w zakupach z hipermarketu. To będzie niezła łamigłówka.

Kiedy do tego dołączymy wyjątkowo obrzydliwą propagandę pisowskej Telawizji, którą będziemy utrzymywać z pieniędzy ukradzionych Nam przez hordy urzędników skarbowych, a na końcu dowiemy się, że z innych ukradzionych Nam pieniędzy finansowane są antypolskie obelgi w rodzaju "Konferencja PAN w Paryżu", którą opłacił z Naszych pieniędzy Gowin, czy żydowskie obelgi opłacane z Naszych podatków przez Glińskiego - to wyłania się dopiero część koszmaru - jaki zgotowaliśmy sami sobie.
Wbrew temu - co może się wydawać niektórym Polakom, Zbigniew Ziobro wcale nie dąży do żadnej "reformy Wymiaru Prawa". Chce tylko przejąć pełną kontrolę nad Wymiarem Prawa, by tą drogą zapewnić sobie wieloletnie rządy!
Gdyby nie było to prawdą - to do rzekomej "reformy sądownictwa" przyciągnąłby wykształconych - uczciwych ludzi, a nie dyspozycyjnych prymitywów, którzy mataczą dokładnie tak samo - jak robili pod rządami PO.

Pod rządami PiS prawda umarła już dawno.
Ostatnia pyskówka w sprawie LGBT jest specjalnie rozdmuchanym pseudo problemem, dla odwrócenia uwagi społeczeństwa od stopniowego zaciskania sznura terroru fiskalno-prawnego.

Dokładnie tak samo - jak robili bolszewicy - dzisiaj pisowcy stworzyli armię użytecznych głupców, którym chwilowo sypią gotówką i czynią niewyobrażalne obietnice.
Proszę sobie przypomnieć: jak bolszewicy obiecali chłopom ziemię, by ich w ten sposób zachęcić do walki z demokratycznym rządem Kiereńskiego. Po rozbudowie NKWD i wypracowaniu metod terroru wewnętrznego, odebrali tą ziemię chłopom, a opornych wymordowali!
Właśnie po to Zbigniew Ziobro robi czystki w Wymiarze Prawa.

Dlaczego nikt dzisiaj się nie zastanowi: skąd pisowskie państwo weźmie pieniądze na rozdawnictwo?
Albo bardzo szybko wycofa się z wszystkiego - gdy rozwali całą gospodarkę, albo uczyni Polaków niewolnikami - potajemnie przez PiS zadłużonymi u żydów.
A wtedy nawet prawnuki będą spłacać rozdawnictwo PiS.

Ten model antyspołecznej polityki rządzących Polską już przerabialiśmy i dziwię się, że NIKT nie pokusił się o refleksję.
Przecież w latach dziewięćdziesiątych dawano pracownikom likwidowanych zakładów całkiem niezłe odprawy. Połakomili się na te pieniądze, by po ich wyczerpaniu zejść na margines z powodu wieloletniego bezrobocia.
Dokładnie tak samo będzie - gdy zepsuty owoc polityki PiS zacznie gnić.

Kto za to wszystko jest odpowiedzialny?
Odpowiedź jest tylko jedna: to Naród Polski!
Pawłowi Kukizowi udało się podstępem doprowadzić do Referendum w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych.
Za namową PiS większość Polaków nie wzięła udziału w tym Referendum i świadomie skazała się na takich polityków, którzy programowo niszczą Państwo Polskie.
18 marzec 2019

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Krytyka
wrzesień 29, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
100 tys. napromieniowanych
sierpień 18, 2005
Goska
Polskie siły specjalne, prawdopodobnie GROM, ćwiczą w Zatoce Perskiej
wrzesień 6, 2002
Sinusioda cywilizacji
marzec 18, 2003
Artur Łoboda
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
Czym Sarah Palin zagraża Polsce?
wrzesień 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
Patrząc z niesmakiem
sierpień 1, 2003
Andrzej Kumor
Nie dezerterzy
czerwiec 26, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Kto dba o popularność SLD?
wrzesień 11, 2003
cywilizowany euroentuzjasta
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
Kiedy zostanie zatrzymana eksterminacja bialego czlowieka?
lipiec 18, 2007
kruzoe2
Nie na darmo wybili nam 80% inteligencji
luty 21, 2008
Piotr Bein
Abp Kondrusiewicz: uznajemy prawosławny charakter Rosji
sierpień 28, 2002
PAP
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
"Surowy" wyrok dla piłkarza
luty 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media