ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
więcej ->

 
 

Protest przeciwko budowie radaru NATO


Mieszkańcy turystycznych wsi z suwalskiej gminy Szypliszki prowadzą od rana w czwartek pikietę przy drodze prowadzącej do budowy NATO-wskiego radaru.
Sprzeciwiają się w ten sposób inwestycji, bo obawiają się, że po jej
zakończeniu, nie zechcą przyjeżdżać tam turyści.

W pikiecie bierze udział kilkadziesiąt osób. Przed południem w Urzędzie Gminy w Szypliszkach odbędzie się spotkanie komitetu protestacyjnego z przedstawicielami inwestora, czyli zakładu inwestycji NATO w Polsce - poinformował PAP wójt Szypliszek Mariusz Grygieńć. Jak podkreślił, on sam "solidaryzuje się z protestującymi, bo uważa że wskutek ulokowania tam
inwestycji wojskowej gmina straci na znaczeniu turystycznym, a turystyka właśnie jest głównym ?ródłem dochodów jej mieszkańców.

Podobny protest na drodze przy budowie odbył się też kilka tygodni temu.
Mieszkańcy chcieli wówczas, by rekompensatą za wybudowanie radaru były m.in. miejsca pracy dla miejscowych i asfaltowa droga do pobliskich wsi. Obecnie ponownie domagają się całkowitego wstrzymania budowy, bo uważają, że te prośby nie będą zrealizowane. Wójt Grygieńć przypomniał, że w odległości ok.
kilometra od miejsca, gdzie trwa budowa, w ciągu kilku lat ma powstać ośrodek sportów zimowych, finansowany m.in. ze środków unijnych. Dlatego uważa, że lokalizacja jest niedobra.

Jeden z sześciu w Polsce supernowoczesnych radarów dalekiego zasięgu Kwatera Główna NATO postanowiła wybudować w turystycznej miejscowości Przejma Wielka nad jeziorem Szelment. Przeciwko takiej lokalizacji radaru są mieszkańcy okolicznych wsi i właściciele setek działek rekreacyjnych na tym terenie. Inwestycja nie była konsultowana z lokalną społecznością ani z samorządami.
MON przekonuje, że radar nie będzie negatywnie wpływał na otoczenie poza granicami terenu zamkniętego, na którym będzie się znajdował. Posterunek radarowy i jego bezpośrednie otoczenie zajmie około jednego hektara.

Radar, który ma zacząć funkcjonować na Suwalszczy?nie w 2007 roku, ma być najnowocześniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Ma mieć od 10 do 25 metrów wysokości, a kopuła - średnicę 19 metrów. Na działce o pow. 842 m kw. stanie także budynek do jego obsługi. Radar będzie usytuowany w odległości 750 m od najbliższego zabudowania mieszkalnego.
26 maj 2006

MARDUK 

  

Archiwum

Doniesienia ze wschodniego frontu i spekulacje na temat najbliższej przyszłości...
kwiecień 4, 2007
tłumacz
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
Plan głodu
lipiec 21, 2008
David Icke
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
Polska Partia Pracy - pomijana w sondażach przedwyborczych alternatywą dla obecnych partii?
październik 7, 2007
Dorota
Jacek Kuroń negocjował z SB
sierpień 29, 2006
PAP
Jak przeciwdziałamy korupcji
grudzień 5, 2005
krakow.pl
Ciekawostka - wojna z Irakiem była nielegalna
czerwiec 3, 2003
przesłała Elżbieta
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
Dom na kołach
luty 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
Woda zycia - zycia narodu
maj 7, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Gówno zawsze wypływa na wierzch
styczeń 21, 2006
PAP
Goldman Sachs odpuszcza: nie będziemy już spekulować złotym
luty 20, 2009
Rzeczpospolita
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
List Otwarty do redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", Adama Michnika.
lipiec 6, 2004
Marek Lubiński, Lima, Peru
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media