ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
więcej ->

 
 

Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej

Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej. Bomby w wersji "mini nuke" do użycia bez specjalnego zezwolenia od prezydenta (każdy generał może teraz o tym zadecydować), zostały zatwierdzone w zeszłym roku jako "nieszkodliwe dla ludności" (sic!). Nie, nie było szumu w gównonurtowych mediach. I nie będzie.

Jednak wcale nie są takie "mini" - jedna bomba "mini nuke" to równowartość jednej trzeciej potencjału tej znad Nagasaki.

USA przegrywa wojnę w Iraku i Afganistanie, a w związku z tym, że nikt z „koalicjantów” nie zamierza się przyłączyć do działań (stara Europa odwróciła się plecami, a Polski w ogóle nie wymienia się z nazwy. Po co więc pchać tam tysiąc naszych, skoro tak czy inaczej jesteśmy niewidzialni?) trzeba będzie obwieścić pobór do wojska (Chwilowo tylko w Ameryce. Ale potem będzie z górki).

Pakistanowi USA onegdaj zagroziły, że jeżeli nie dołączy do „koalicji” to „albo jesteście z nami, albo bąd?cie przygotowani na to że was zbombardujemy. Przygotujcie się na powrót do epoki kamienia.”

Ciekawe co Radziowi mówili?

W Iraku w którym wojna się toczy dłużej niż amerykańska wojna przeciwko naziston, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Mimo całej brutalności amerykańskich bandytów, partyzantka iracka co dzień zadaje znaczne straty amerykanom.

W Afganistanie Taliban kontroluje teraz połowę terytorium tego uciemiężonego państwa i dlatego amerykanie z determinacją poszukują pomocy; stąd rozpaczliwe nawoływania na puszczy na której tylko Polacy (właściwie to jeden) odpowiedzieli na porykiwania rannego jelenia.

Generalnie ziemia trzęsie się w krajach muzułmańskich, gdzie wszyscy mają już dosyć amerykańskiej ściemy, a ustawionym przez USA marionetkowym rządom zaczyna się palić grunt pod nogami.

Reżim USA przeto zmienił swą doktrynę wojenną tak, aby móc zastosować atak nuklearny w napaści na Iran.

Według reżimu Busha na taki atak Iran nie śmie odpowiedzieć.

A USA pokaże Muzułmanom, że nie należy z USA se igrać i liczy że w związku z tym nikt Iranowi nie pomoże.

Potem mocarstwa nuklearne będą zmawiały się ze sobą (Rosja & Chiny), bo jak ktoś widzi wariata z nukami to sam też będzie się chciał zabezpieczyć.

Od podziałów do III wojny światowej już niedaleko.

Nie jest tajemnicą, że w 1870 roku została zaplanowana trzecia wojna (czyli taka w której bierze udział kilkadziesiąt państw z co najmniej dwóch kontynentów) dla Islamu i (istniejącego wtedy tylko w iluminackich planach) Izraela, który też koniec końców jest zaplanowany jako ofiara dla ich "pana światłości" – szatana (małe litery zamierzone).

Po wyborach Bush zamierza poprosić o trzy dywizje do wysłania do Iraku. To co najmniej 30 tysięcy żołnierzy (a może i więcej nie wiem ilu żołnierzy w ameryce ma dywizja, bo np. Dywizja Pancerna Bundeswehry z lat osiemdziesiątych liczyła ponad 26 tyś. żołnierzy) ale do wysupłania tylu chłopa i pieniędzy na ten zbrodniczy cel trzeba poboru.

Podsumujmy:

1. Reżim zrzuca na miasto w USA bombę atomową, najprawdopodobniej jeszcze w pa?dzierniku
2. Przeprowadza pobór u siebie
3. Atak na Iran
4. Eskalacja wojny
5. Za dwa lata III Wojna Światowa


Tak oto wygląda iście lucyferjańska polityka hegemona dwudziestego pierwszego wieku.

Oby sczezł.
1 październik 2006

Dorota Szczepańska 

  

Archiwum

Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
Ustawa a dziennikarze
styczeń 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
Tortury w Ramach Prywatyzacji Sil Okupacyjnych w Iraku
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sen
marzec 17, 2004
Artur Łoboda
Stwórca wiecznych praw przyrody
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Nie tylko o € (euro) UE
luty 2, 2009
Dariusz Kosiur
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 8, 2005
zaprasza.net
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
Stanie pomnik Bolesława Wstydliwego
marzec 30, 2006
gazeta.pl
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
Brytyjska prasa o ostrzeżeniach papieża
sierpień 19, 2002
PAP
"M.Jurek prezydentem RP"?
kwiecień 25, 2007
Dariusz Kosiur
Protest
listopad 9, 2005
przesłała Elżbieta
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media