ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co ten PiS chce zrobić w szkolnictwie? 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
PiS jaki jest - każdy widzi 
3 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Światło Ducha Świętego  
4 czerwiec 2022      Paweł Ziółkowski
W co zagrywa PiS? 
18 grudzień 2015      Artur Łoboda
Obama wywiedziony na afgańskie manowce?  
30 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Korupcja żydowska na Ukrainie 
14 listopad 2023     
POGODNI ŻYJĄ DŁUŻEJ !!!  
28 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Naiwny jak Polak  
1 kwiecień 2019     
Poezja dla mnie to drugie lustro 
18 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
WIESŁAW SOKOŁOWSKI i archiwum ZA ZAPIS WIZYTY PRYMASA POLSKI KARD. JÓZEFA GLEMPA na wystawie „Misterium Bolimowskie” dnia 2 sierpnia 1984 roku  
17 luty 2015      www.trwanie.com
Zwycięskie Bitwy Polaków 
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
Frajerzy pozostaną nimi zawsze 
26 kwiecień 2022     
Mord rytualny 
6 lipiec 2021     
Przykłady ludobójstwa stosowanego w wojnie kowidowej (3) 
1 maj 2021     
Wskaźnik pozytywności COVID w Teksasie spada do rekordowo niskiego poziomu po zniesieniu mandatu maski, restauracje wracają do poziomu sprzed kryzysu 
2 kwiecień 2021      Obserwator
Naziści w polskojęzycznych sądach 
12 listopad 2023     
O co tak naprawdę chodziło Covidowi?  
18 lipiec 2022     
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część ósma 
7 kwiecień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Żydowski protest przeciwko Kukizowi 
23 grudzień 2015      Artur Łoboda
Memento 2013 
2 marzec 2013      Artur Łoboda

 
 

Pokonanie zamachu stanu globalnej elity: wielki reset

 
Na całym świecie organizacje międzynarodowe, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), rządy i media korporacyjne, działając jako agenci globalnej elity, kontynuują swoje wysiłki w celu zaabsorbowania populacji ludzkiej środkami rzekomo podejmowanymi w celu rozwiązania problemu nieistniejącego wirusa oznaczonego jako SARS -CoV-2.

Tylko dwa z najnowszych z ciągle wydłużającej się listy dokumentów i filmów wykazujących nieistnienie wirusa można znaleźć w artykule „COVID-19: Wirus nie istnieje - potwierdzono!” oraz „ Oświadczenie w sprawie izolacji wirusów (SOVI) ”.
 
Niestety, kłamstwu temu udaje się odwrócić uwagę ogromnej większości populacji ludzkiej od trwającego puczu elit, aby przejęła całkowitą kontrolę - polityczną, gospodarczą, społeczną, duchową, a nawet fizyczną - nad populacją ludzką pod przykrywką Światowego Forum Ekonomicznego. Resetowanie'. Zobacz „Wielki reset”  i  „Teraz jest czas na„ wielki reset ” .
 
Stąd pucz elit - który obejmuje wdrożenie środków technologicznych niezbędnych do ułatwienia czwartej rewolucji przemysłowej, a także agendy transhumanistów - teraz szybko nabiera tempa, przy ogromnych kosztach dla populacji ludzkiej i naszych perspektyw przetrwania.
 
W skrócie, ten zamach stanu ma wiele aspektów, w tym wdrożenie 5G,  aby umożliwić kompleksowy nadzór, cyfrowe ID (prawdopodobnie wszczepione w twój mózg: patrz „Strzeż się transhumanistów: jak„ Being Human ”Is Being Re-Engineered by the Elite's Coup” ) powiązane z Twoim kontem bankowym i dokumentacją zdrowotną, identyfikator kredytu społecznego, który ostatecznie dyktuje każdy aspekt Twojego życia, cyfryzacja pieniędzy, robotyzacja siły roboczej i wojska, a także, według słów dr Josepha Mercoli, kompletne transformacja rządu, energii i finansów w żywność, lekarstwa, nieruchomości, policję - a nawet sposób, w jaki wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi. Globalistyczna technokracja wykorzystuje pandemię COVID-19 do ominięcia demokratycznej odpowiedzialności, pokonania opozycji, przyspieszenia ich programu i narzucenia go opinii publicznej wbrew naszej woli ”.
Zobacz „Kto nacisnął wielki przycisk resetowania?”
 
Ale bardziej szczegółowe podsumowanie najważniejszych szczegółów tego zamachu można znaleźć w artykule  „Zepsuta nauka i elitarna moc: Twoje techno-niewolnictwo jest teraz nieuchronne” .

Aby zapoznać się z podsumowaniem olbrzymich i rosnących kosztów, zobacz „Zamach stanu elitarnego COVID-19 przeciwko przerażonej ludzkości: silny opór” .
A dowody na negatywny wpływ zamachu na perspektywy przetrwania ludzi można znaleźć w artykule „Zamach stanu elitarnego COVID-19 w celu zniszczenia ludzkości, który jest również przyspieszeniem czterech ścieżek do wymarcia człowieka” .
 
Jednak podczas gdy większość populacji ludzkiej pozostaje nieświadoma tego, co jest dla nas planowane, lub naiwnie wierzy w odkażoną wersję wydarzeń przedstawioną przez elitarnych agentów - takich jak Światowa Organizacja Zdrowia, rządy, oficjalni rzecznicy medyczni i media korporacyjne, ludzie są zaniepokojeni poważnymi zagrożeniami dla przyszłości ludzkości lub przynajmniej bardzo szkodliwymi skutkami blokad i innych środków, takich jak „zastrzyki zmieniające geny” sprzedawane jako „szczepionki”, że odporność na ten elitarny zamach stanu również nabiera tempa.
I choć jest to zachęcający znak, to opór, jaki prowadzono do tej pory, znacznie odbiega od tego, co jest konieczne, biorąc pod uwagę nieuchronność, wielowymiarowy charakter i ogrom zagrożeń.
 
W rezultacie Homo sapiens pędzi prosto na krawędzie klifów zarówno tyranii, jak i wyginięcia.
 
Więc kto się opiera, jak to robi i co jeszcze należy zrobić, aby pokonać ten zamach?
 
Dotychczasowy ruch oporu to indywidualni uczeni i grupy
 
Oczywiście znaczna liczba osób i grup podjęła wysiłek, aby zbadać i przeanalizować, co dzieje się " pod powierzchnią" tego zamachu stanu, a te wysiłki zaowocowały wieloma dokumentami i filmami, takimi jak te, na przykład:
Ten wywiad z Catherine Austin Fitts do filmu „Planet Lockdown”.
Ten film  „The New Normal” Nowy dokument badający pochodzenie i cel ukrytej narracji” .
Najnowszy film profesora Michela Chossudovsky'ego:  „Światowy kryzys koronowy 2021 r.” .

Możesz też przeczytać jego artykuł  „Światowy kryzys koronowy 2020: niszczenie społeczeństwa obywatelskiego, mechaniczna depresja gospodarcza, globalny zamach stanu i „wielki reset”” .
 
I ten artykuł dr Josepha Mercoli, który wyjaśnia sieć organizacji zaangażowanych w „Sieć graczy próbujących wyciszyć prawdę” .
 
Dotychczasowy opór: pracownicy służby zdrowia
 
Wielu pracowników służby zdrowia i inni konsekwentnie ujawniają kłamstwa, które leżą u podstaw oficjalnej narracji rozpowszechnianej przez (źle nazwaną) Światową Organizację Zdrowia, Organizację Narodów Zjednoczonych, Światowe Forum Ekonomiczne, rządy krajowe i media korporacyjne.
Jednym z rezultatów tych wysiłków na rzecz edukacji ludzi było utworzenie Światowego Sojuszu Wolności, do którego możesz się przyłączyć.
 
Inną inicjatywą, podjętą przez 1500 członków United Health Professionals, było wydanie 26 sierpnia 2020 r. wstępnego ALARMU zatytułowanego „STOP to: terror, szaleństwo, manipulacja, dyktatura, kłamstwa i największe oszustwo zdrowotne XXI wieku” .
Wezwali do natychmiastowego zaprzestania wszystkich szalonych i nieproporcjonalnych środków, które zostały podjęte od początku w walce z SARS-CoV-2 (zamknięcie, blokowanie gospodarki i edukacji, dystans społeczny, noszenie masek dla wszystkich itp.) całkowicie nieuzasadnione, nie opierają się na żadnych dowodach naukowych i naruszają podstawowe zasady medycyny opartej na faktach ”.
Nastąpiły kolejne wpisy o podobnym charakterze.
Wśród innych inicjatyw, wśród wielu, znalazło się niedawne nagranie wideo 33 lekarzy ostrzegające przed otrzymaniem eksperymentalnych szczepionek.
Zobacz, jak „33 lekarzy na całym świecie wydaje straszne ostrzeżenie, aby nie brać szczepionki przeciwko COVID” .
Leo Hohmann po prostu przypomina nam, że dr Tal Zaks, główny lekarz w Moderna, przyznał w 2017 roku, że "faktycznie hakujemy oprogramowanie życia", w ten sposób całkowicie obalając kłamstwo mediów establishmentu, że szczepionki mRNA nie zmieniają twojego kodu genetycznego „kiedy, oczywiście, taki jest rzeczywisty cel szczepionek informacyjnych RNA.
Zobacz  „Najlepszy naukowiec Moderna:„ W rzeczywistości hakujemy oprogramowanie życia””.
 
Inni autorzy zwracają uwagę na wysoki wskaźnik śmiertelności wśród zaszczepionych, nawet na oficjalnych stronach, które wyraźnie zaniżają skalę problemu.
Patrz, na przykład, „460 zmarłych 243612 zgłoszonych urazów spowodowanych przez szczepionki COVID19 zgłoszone w Wielkiej Brytanii” i „Liczba zgłoszeń dotyczących urazów wywołanych przez COVID rośnie, ale trendy pozostają spójne”.
 
We wcześniejszym raporcie zauważono, że Stany Zjednoczone zostały zmuszone do zmiany oficjalnych wytycznych w odpowiedzi na olbrzymi wskaźnik obrażeń spowodowanych szczepieniami.
Patrz  'CDC Issues nowych wytycznych, wprowadza Probe After 1000s ujemnie dotkniętych Po COVID-19 szczepień' .
 
Dania, Islandia i Norwegia po prostu wstrzymały podawanie szczepionki „po doniesieniach o zakrzepach krwi u niektórych osób, które otrzymały szczepionkę”.
Zobacz „COVID: kilka krajów europejskich wstrzymuje stosowanie szczepionki AstraZeneca”.
 
"Jest nas wielu, - ich jest niewielu '': pokojowy opór wobec zamachu stanu na koronawirusa COVID-19 elity 
Jeśli powyższe nie sprawia, że kwestionujesz narrację opartą na elicie, odwiedź tę witrynę internetową z mnóstwem filmów, które kwestionują dogmat elit w odniesieniu do „wirusa”: „Kwestionowanie Covid”.
 
Oczywiście niewiele z powyższego można znaleźć w mediach korporacyjnych, a ogromne dochody z reklam od głównych koncernów farmaceutycznych nie zachęcają ich do ryzykowania utraty tych dochodów poprzez mówienie prawdy.
 
Dotychczasowy ruch oporu: legalny
 
Inną serią inicjatyw są ciągłe wysiłki mające na celu zakwestionowanie podstawy prawnej blokad i innych oficjalnych polityk rzekomo w odpowiedzi na wirusa.

Zobacz, na przykład, dr Reiner Fuellmich zarysowuje podstawę jednego prawnego wyzwania w „Zbrodniach przeciwko ludzkości”: The German Corona Investigation. „PCR Pandemic”  i zobaczyć te dwa dokumenty przedłożone do rządów w Australii przez daną Lawyers Network: «Re: powiadomienie o odpowiedzialności i ewentualnych roszczeń, 6 listopada 2020»  i ”Re: powiadomienie o odpowiedzialności i ewentualnych roszczeń, 11 grudnia 2020” .
 
Jednym z wyzwań zostało postawione przez uczonych i sędziego zwracając uwagę na sposoby, w jakich szczepionki i przymusowe maski wypełniają znamiona zbrodni opisanej w Kodeksie norymberskim z 1947 roku. 1947 .
Patrz, na przykład, sędzia Anny von ReitzPlaga kłamców i Makii Freemana "Czy Obowiązkowe Maski i Szczepionki złamać 10 punktów Kodeksu Norymberskiego?
 
Dwa z problemów prawnych toczących się w Stanach Zjednoczonych to te prowadzone przez prokuratorkę z Nowego Meksyku Ana Garner przeciwko ogłoszeniu stanu zagrożenia zdrowia publicznego i obowiązkowemu podawaniu niezatwierdzonych eksperymentalnych preparatów do wstrzykiwań.
Obejrzyj - jest tutaj: Pierwsza sprawa sądowa przeciwko obowiązkowemu szczepieniu - wywiad z prawnikiem” .
 
Oczywiście w różnych krajach mają miejsce inne pozwy prawne, ale znowu w mediach korporacyjnych nie usłyszysz o nich zbyt wiele.
 
Dotychczasowy ruch oporu: policja i wojsko
 
Policja i personel wojskowy na całym świecie również stanęli w obronie wolności człowieka wywalczonej dawno temu, ale teraz ponownie obleganej.
Na przykład policja w Hiszpanii utworzyła Policías Por La Libertad ( „Policja na rzecz wolności” ), która obecnie rozprzestrzenia się na cały świat, w tym na przykład do Australii, Holandii, Szwecji i Stanach Zjednoczonych.

    Misją tego międzynarodowego ruchu jest rehumanizowanie naszych społeczeństw, przywracanie zaufania i jedności między siłami bezpieczeństwa a ludem.
    Pokojowe marsze, wydarzenia, kampanie i treści tworzone przez Police For Freedom mają na celu edukację ludzi na temat ich praw człowieka, wolności obywatelskich, praw konstytucyjnych, a także etycznego kodeksu postępowania policji i sił bezpieczeństwa.
    Jesteśmy kolegami z różnych zawodów, którzy chcą kontynuować naszą pracę w oparciu o naszą etykę osobistą i zawodową, nie ulegając lękom, zwodniczym narracjom, niemoralnym zasadom lub różnicom opinii.

 
Stowarzyszenie oficerów Armii Francuskiej opublikowało obszerny i potępiający raport „Raport śledczy w sprawie pandemii Covid-19 i jej związku z SARS-CoV-2 i innymi czynnikami” w maju 2020 r.
W konkluzji stwierdzono, że „Zarządzanie zdrowiem i tak zwany ”kryzys” wydaje się być pretekstem do totalitarnego globalnego przejęcia” i obejmuje „zamiar narzucenia globalnej kryptowaluty, szczepionki z nano-chipami i podskórnym chipem elektronicznym” z „instalacjami 5G, zarówno naziemnymi, jak i powietrznymi (satelity Elona Muska w niską orbitą okołoziemska)… niewątpliwie część projektu „wojny totalnej” ”.
 
Oczywiście wielu żołnierzy po prostu osobiście sprzeciwia się szczepieniom, biorąc pod uwagę długą historię wykorzystywania eksperymentalnych „szczepień” wobec personelu służby.
W jednej z amerykańskich baz „zaledwie 30 procent personelu przyjmuje szczepionkę”.
Zobacz „Co TRZECIA osoba z personelu wojskowego odmawia przyjęcia szczepionki na COVID-19, a zaalarmowani dowódcy dążą do tego, aby szczepienie była obowiązkowe„ tak szybko, jak to możliwe ”” .
 
Dotychczasowy ruch oporu: „zwykli” ludzie
 
Opór wobec jednej, lub innej cechy zamachu stanu - ze strony osób, społeczności, firm i organizacji religijnych, pomimo tego, że jest w dużej mierze ignorowany, lub oczerniany przez media korporacyjne, był znaczny, a wiele demonstracji, teatrów ulicznych i innych działań pokojowych zostało udokumentowanych na całym świecie.
Tylko jeden artykuł opisujący część ruchu oporu w Europie w zeszłym roku znajduje się w podsumowaniu: „Protesty przeciwko blokadom w całej Europie”.
 
Ale lektura postępowych mediów szybko ujawni niektóre z wielu inicjatyw podejmowanych przez aktywistów i innych, którzy nie mają problemu z "przejrzeniem" poprzez mgłę kłamstw i dezinformacji, którymi zalewa Nas za pośrednictwem niektórych agencji międzynarodowych, rządy, skorumpowany personel medyczny i media korporacyjne.
Możesz obejrzeć to na przykładzie „ Marsz przeciwko ograniczeniom koronawirusa w Wiedniu 10 000 protestujących”.
 
Niedawno opór ten znacznie nabrał tempa, w tym wśród społeczności małych przedsiębiorców.
Na przykład w połowie stycznia właściciele restauracji we Włoszech, innych częściach Europy, Meksyku i innych miejscach otworzyli swoje drzwi wbrew środkom blokującym, przypominając ludziom, że zbiorowe nieposłuszeństwo obywatelskie jakiejkolwiek skali jest niezwykle trudne do powstrzymania. Zobacz „Jestem otwarty”: 50 000 właścicieli restauracji włoskich planuje zignorować blokadę”.
 
W styczniu ponownie otworzyły się również setki polskich firm. Zobacz „Lockdown Rebellion: Highlanders in the Poland's Winter Capital to Reopen Hundred Businesses”
.
Taki opór ma miejsce w całej Europie, że niektórzy prominentni komentatorzy pytają: „Czy w Europie rozwija się ruch rewolucyjny? Odrzucenie blokady i maski” .
 
Czy czytasz o tym w mediach korporacyjnych?
 
Co możemy zrobić, aby powstrzymać „Wielki Reset” i obronić się przed puczem elit?
 
Zrozumienie wielu elementów tego - co się dzieje, a co za tym idzie, tego, -co jest konieczne, aby skutecznie sobie z tym poradzić, jest pierwszym krokiem do skutecznej obrony.
 
Pierwsze dwa punkty, które przedstawiłem powyżej:
Globalna elita kieruje tym, co się dzieje i używając straszaka "wirusa'' (na który nie ma udokumentowanych dowodów naukowych) jako "historii z okładki", przeprowadza zamach stanu - by przejąć pełną kontrolę nad naszym życiem.
 
Ale jest jeszcze trzecia i głębsza kwestia, którą należy zrozumieć: ten zamach stanu zaszedł tak daleko, ponieważ istniejące praktyki rodzicielskie, edukacyjne i religijne, które indoktrynują i terroryzują dzieci do życia w posłuszeństwie.
W związku z tym większość populacji ludzkiej (nieświadomie) boi się kwestionować narrację kierowaną przez elity, nie mówiąc już o wyszukiwaniu i analizowaniu dowodów dla siebie, a następnie reagowaniu z mocą.
Aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienia, zobacz "Dlaczego przemoc?" , oraz "Nieustraszona psychologia i straszna psychologia: zasady i praktyka" .
 
Jeśli więc mamy odnieść sukces w pokonaniu tego elitarnego puczu, musimy strategicznie przemyśleć, jak do niego podejść?
 
Dlatego ważne jest, aby podkreślić, że prośby kierowane do kluczowych organizacji i rządów międzynarodowych, a także pozwy prawne, muszą ostatecznie zakończyć się niepowodzeniem.

Globalna elita działa bez oficjalnych ograniczeń, znacznie wykraczając poza „rządy prawa” i od dawna kontroluje wszystkie kluczowe organizacje międzynarodowe, a także rządy i systemy prawne (oraz przemysł medyczny i farmaceutyczny), tak aby służyły interesom elit.
Dlatego inicjatywy skierowane do tych elitarnych agentów nieuchronnie pójdą na marne - jak wielokrotnie pokazywała historia.
Zobacz na przykład „The Rule of Law: Unjust and Violent” .
 
Tak więc, chociaż zdaję sobie sprawę z szczerości i prawdziwego wysiłku włożonego w takie działania, jak na przykład lobbowanie polityków i pozwy prawne, o ile wystarczająca liczba ludzi nie jest gotowych do podjęcia działań, które fundamentalnie podważają władzę umożliwiającą globalnej elicie realizację jej programu, przed ludzkością stoi ciemna przyszłość!

Z tego powodu ponownie przedstawiam poniżej środki, które są nam niezbędne, aby odnieść sukces.
 
Tak więc, jeśli chcesz być częścią kampanii walczącej z elitarnym zamachem, zobacz listę strategicznych celów niezbędnych do osiągnięcia tego rezultatu i innych aspektów tej kampanii, począwszy tutaj: Coup celów strategicznych .
 
Anita McKone przedstawiła prostszą wersję, z wyjaśnieniami i przykładami działań, które możesz podjąć, tutaj: „Jesteśmy ludźmi, jesteśmy wolni” .
Jej piosenkę o tym samym tytule można usłyszeć tutaj: „We are Human, We are Free” .
 
Jeśli chcesz skupić się na przeciwstawianiu się wdrożeniu 5G - centralnego filaru, który umożliwi wdrożenie tak wielu środków technologicznych zamachu stanu, powodując jednocześnie ogromne inne szkody w tym procesie - przewiń w dół „Cele strategiczne kampanii”.
 
Aby podjąć działania, które są strategicznie ukierunkowane, przydatne będzie, jeśli więcej ludzi zrozumie zasady i praktykę pokojowego działania, czego mogą uczyć niektórzy nauczyciele tego świata na całym świecie.
Patrz, na przykład, „Non violent Akcja / Strategy Warsztaty w Australii ” .
 
Jeśli chcesz prowadzić kampanię mającą na celu zapobieżenie jednej lub kilku z czterech najbardziej bezpośrednich ścieżek zagłady człowieka, możesz zobaczyć listę strategicznych celów w tym zakresie: Strategiczne cele kampanii .
 
Jeśli chcesz wychowywać dzieci, aby były lepiej przygotowane do zrozumienia tego, co się dzieje i znacznie bardziej zdolne do krytykowania tego i działania z mocą, zobacz „Moja obietnica dla dzieci” .
 
Jeśli chcesz zmniejszyć swoją podatność na kontrolę elit, rozważ dołączenie do tych, którzy uznają krytyczne znaczenie ograniczenia konsumpcji i większej samodzielności, biorąc udział w „Projekcie Flame Tree, aby Zachować życie na Ziemi” .
Ponadto zapraszamy do rozważenia podpisania zastaw online "Deklaracja stworzenia świata bez przemocy".
 
Wniosek
 
Pod osłoną nieistniejącego wirusa i fikcyjnej pandemii - globalna elita wdraża obecnie zamach stanu, który został starannie zaplanowany i przygotowany przez kilka dziesięcioleci: jest logicznym zwieńczeniem trwającego tysiąclecia procesu konsolidacji i rozszerzania kontroli elit, kosztem ludzkości i biosfery. Pokrótce przedstawiłem tę historię w artykule „ Dlaczego aktywiści zawodzą” .
 
Jeśli kwestionujesz rozsądek globalnej elity za takie postępowanie, masz rację.
Zobacz „Globalna elita ponownie oszalała” .
 
Podstawowym celem tego elitarnego zamachu stanu, łatwo dostrzegalnego po przeczytaniu ich dokumentacji z ostatnich 50 lat, - jest znaczne zmniejszenie populacji ludzkiej i utrzymanie jej przy życiu - jako poddanych ciągłej inwigilacji, a także kontroli umysłu i zachowania, jako "techno-niewolnicy".
 
Jeśli chcesz oprzeć się temu losowi ludzkości, zapraszamy do przyłączenia się do nas.
*
 
Robert J. Burrowes przez całe życie angażuje się w zrozumienie i położenie kresu ludzkiej przemocy. Prowadził szeroko zakrojone badania od 1966 roku, starając się zrozumieć, dlaczego ludzie stosują przemoc. Od 1981 roku jest aktywistą "bez przemocy". Jest autorem książki „Why Violence?” Jego adres e-mail to flametree@riseup.net, a jego strona internetowa jest . Jest częstym współpracownikiem „Global Research”.

Źródło: 
https://www.globalresearch.ca/defeating-global-elite-coup-detat-great-reset/5741428
 
31 marca 2021 r
2 kwiecień 2021

Robert J. Burrowes 

  

Komentarze

 

Nie, ludzkość nie jest skazana na dalsze istnienie tylko pod warunkiem sztucznego zabezpieczania się przed wyimaginowanym niebezpieczeństwem.

Ludzkość, tak jak ją Opatrzność, Natura, Ewolucja stworzyła, żyje sobie, podobnie jak wszelkie inne stworzenia, bez żadnych syntetycznych cudów!

Jezus wyraźnie wskazał - "ptaki niebieskie nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a Ojciec wasz niebieski żywi je i darzy zdrowiem!" Albo jakoś tak.

Ludzkość istnieje od tysięcy lat i rozmnożyła się do obecnego, podobno nadmiernego stanu liczebnego, bez szczepionek!

WIEC NAS NIE RATUJCIE, PARCHY!

2021-04-02
hens

  

Archiwum

Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
Michał Nowicki -O Katyniu inaczej.
styczeń 28, 2008
Michał Nowicki
Sekcja Młodych Stronnictwa Narodowego i Instytut Edukacji Narodowej zapraszają na konferencję "Nacjonalizm a religia".
grudzień 13, 2004
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
Sejm uczcił minutą skupienia pamięć Ryszarda Kapuścińskiego
styczeń 25, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
"Złoty coraz silniej związany z euro"
styczeń 14, 2003
Artur Łoboda/PAP
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Restytucja Mienia Żydowskiego i Obietnice Tuska
marzec 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
Radio Erewań odpowiada
lipiec 12, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Kryzys irański można rozwiązać przy pomocy dyplomacji
lipiec 22, 2006
Noam Chomsky
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Chaos a wolność słowa
październik 12, 2006
Artur Łoboda
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
Kolejna wojna przez kaprala?
lipiec 18, 2006
Robert Wit
Brytyjska prasa o ostrzeżeniach papieża
sierpień 19, 2002
PAP
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media