|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
więcej -> |
|
Wy, co nie umiecie wyżyć za 360 zł!!!
|
|
Józef Oleksy i Danuta Huebner pojechali w naszym imieniu do Brukseli na posiedzenie Konwentu Europejskiego, który zajmował się przygotowaniem projektu nowej Konstytucji Europejskiej.
Przeciwstawili się ujednoliceniu europejskich standardów socjalnych. Opowiedzieli się za modelem brytyjsko-amerykańskim, który polega na konkurowaniu za pomocą niskich kosztów pracy i tak zwanych
elastycznych stosunków pracy.
Mówiąc po polsku, z faktu, że wchodzimy do Unii wcale nie wynika, że polscy pracownicy przestaną być niewolnikami.
Do Europy najpierw wejdzie pani Danuta, która ma zostać pierwszym polskim komisarzem europejskim i wcale nie zamierza zabierać ze sobą „rozwydrzonych roboli”, którym się zamarzyły europejskie standardy. Józef Oleksy z oburzeniem odrzucił myśl, że jednym z celów wpisanych do europejskiej Konstytucji mogłoby być pełne zatrudnienie. Uzasadniał to tym, że „w krótkim czasie cel ten jest dla większości niemożliwy do osiągnięcia”. Kiedy w 1997 Oleksy głosował za Konstytucją RP, do której wpisano zasadę sprawiedliwości społecznej, to myślał, że załatwimy to od ręki? Nagle biedak przestał rozumieć, że Konstytucja pokazuje kierunek działania, a nie harmonogram najbliższych zadań. Nie rozumie czy nie lubi polityki pełnego zatrudnienia? Oleksy chciałby, aby w sprawie ustalanych przez UE minimalnych standardów zabezpieczenia społecznego i pomocy społecznej Polska zachowała prawo veta. Pomysł, że zjednoczona Europa to miejsce gdzie nikt nie przymiera głodem najwyra?niej się byłemu, lewicowemu premierowi nie spodobał. Bo jak powiedziała Danuta Huebner: „Różnice między narodowymi modelami socjalnymi powinny być respektowane w całej Unii”. Nasz narodowy model to większość bezrobotnych bez zasiłku i próba ministra Hausnera zabrania i tych zasiłków, które jeszcze są. To pierwsza praca poniżej płacy minimalnej i pomoc społeczna, która wypłaca głodowe zasiłki po uważaniu.
Filozofia wyznawana przez tych, którzy pojechali do Brukseli i walczyli jak lwy, żeby zwykłym ludziom w Polsce nie dać nawet nadziei na poprawę losu, to filozofia nowobogackich, którym się wydaje, że bieda wynika z lenistwa. Że wystarczy ludziom dokopać a zaczną się starać i gospodarka pójdzie do przodu.
Oleksy z Huebnerową właśnie wydzierają mi z ręki ostatnie argumenty, którymi miałem przekonywać ludzi do głosowania za wejściem do Unii. Bo jeżeli na dole wszystko pozostanie po staremu. Jeżeli działanie Europejskiej Karty Socjalnej ma się kończyć na Odrze to chrzanić taką integrację!
Pani Huebner powiada, że Polski nie stać na europejskie standardy. Ale na rozpasaną konsumpcję elit nas stać? Na sprowadzanie najnowszych modeli mercedesa nas stać?
Na nowiutkie F-16 nas stać? Na dotowanie Prokomu, który czego się tknie to spieprzy, na pensje dyrektorów i prezesów oraz bajeczne odprawy nas stać? Czy ją tam wysłał Business Center Club, Polska Rada Biznesu czy czterdziestomilionowy kraj złożony w większości z biednych ludzi? Ja już nawet nie pytam, co ona ma wspólnego z lewicą, ale z Europą?
Wiem, że Europa socjalna to tylko jedna z możliwości, którą może, ale nie musi pójść nasz kontynent. Ale jeżeli nasz wkład ma polegać na wsparciu anglosaskiego, bezwzględnego modelu rynkowego w Europie, to może dla dobra Europy nie wchod?my tam. Nie niszczmy tego, co jeszcze zostało z poszanowania pracy i solidarności społecznej w Unii Europejskiej. Jeżeli i tak nie ma nam się poprawić to nie róbmy świństwa innym. Zostańmy tu gdzie jesteśmy, przy naszym (tfu!) „narodowym modelem socjalnym”.
|
|
20 luty 2003
|
|
Piotr Ikonowicz
|
|
|
|
Palestyński labirynt
grudzień 25, 2006
Ignacio Ramonet
|
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
|
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
|
Historia, która niczego nie uczy
maj 6, 2004
Artur Łoboda
|
Związek Sowiecki i Zamach na Jana Pawła II
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Globalizm w wykonaniu Kaczynskich
marzec 6, 2007
przeslala Elzbieta
|
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
Żydzi
grudzień 22, 2004
aaa
|
Zlikwidować polska armię, zlikwidować Państwo Polskie
październik 27, 2006
PAP
|
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
|
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
|
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
PRL-BIS wprowadził zapis do Konstytucji RP zezwalający
na zadłuzanie kraju do poziomu 3/5 wartości PKB
styczeń 15, 2006
AdamP
|
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
|
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
|
więcej -> |
|