ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Bankructwo Ukrainy 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
więcej ->

 
 

"Ugly American"





Pamięć nuklearnego ludobójstwa Japończyków w Hieroshima i Nagasaki przez USA, do dziś prześladuje obraz demokratycznej Ameryki. W 1945 roku wszyscy amerykańscy admirałowie i generałowie, tacy jak McArthur, Marshall i Eisenhower byli przeciwni użyciu bomb nuklearnych, jako radykalizujących świat i strategicznie nie potrzebnych, przeciwko zdruzgotanej już wówczs Japinii. Mimo objekcji wojskowych wielki mistrz masoński, prezydent Harry Truman, za radą masonów i radykalnych Żydów wydał rozkaz ataku nuklearnego. Wówczas „ground zero” czyli celem bomby rzuconej na Nagasaki, była jedyna w Japonii katedra katolicka.

Dziś sytuacja się powtarza, Bush grozi Iranowi wojną w obronie ineresów Izraela i polecił generałom przygotować głęboko penetrujące bomby nuklearne. Protest generałów tym razem przybrał formę „przecieku do prasy,” który to przeciek opisał i przeanalizował Seymour Hersh w miesięczniku „The New Yorker” z 10go kwietnia, 2006, pod tytułem „Plany Przeciwko Iranowi: Czy prezydent Bush uderzy na Iran, żeby nie dopuścić do zdobycia bomby nuklearnej przez Teheran?”

Według Hersh’a Bush, który często powtarza, że gotów jest walczyć w obronie Izraela, obecnie nie chce dopuścić, do zaczęcia wstępnego programu wzbogacania uranu w Iranie, mimo tego że traktat przeciwko rozpowszechnianiu broni nuklearnych, podpisany przez Teheran, pozwala na wzbogacanie unanu w celu pokojowej produkcji elektryczności i potencjalnego zbudowania w przyszłości broni nuklearnych. Tak więc Iran twierdzi, że nie będzie opóżniał swego programu nuklearnego i nie da się zastraszyć przez USA i Izrael, który ma arsenał kilkuset bomb nuklearnych

Oburzenie na świecie z powodu kłamstw Bush’a w sprawie broni masowego rażenia w rękach Saddama Husseina, jakoby grożącej miastom USA atomową „chmurą w krztałcie grzyba,” jeszcze jest żywe zwłaszcza z powodu krwawej pacyfkacji Iraku i przetwarzania tego kraju w kolonię amerykańską. Plan Bush’a jest potencjalnie drugim aktem ludobójstwa nuklearnego USA, za pomocą użycia broni uklearnej głębokiej penetracji, przeciwko instalacjom nuklearnym Iranu, położonym w pobliżu miast.

W atmosferze tak dramatycznego zagrożenia dobrego imienia Ameryki, rząd wydał dla wszystkich podróżujących Amerykanów wskazówki pod tytułem „Podręcznik Obywatela Świata” („World Citizens Guide”), który to podręcznik ma być używany w jedno-dniowych kursach przez organizację „Business for Diplomatic Action.” Organizacja ta ma za cel poprawiać złą reputację Ameryki i Amerykanów na świecie. Pdręcznik ten przestrzega Amerykanów przed samochwalstwem, chałaśliwością i rozpychaniem się w pośpiechu.

Podręcznik „World Citizens Guide” zaleca 60,000,000 rocznie podróżującym Amerykanom, żeby poprawiali wizerunek Amerykanów na świecie i radzi:
1.znać mapę żeby nie robić ubliżających błędów w nazwach geograficznych.
2. nie ubierać się niechlujnie bo to często obraża ludzi.
3. nie chwalić się bogactwem i dygnitarstwem bo to irytuje ludzi.
4. wystrzegać się ordynarnych wyrażeń i slangu.
5. w wiekszości kultur ludzie nie mówią, nie jedzą, nie ruszają i nie żyją takim tempem jak to czynią Amerykanie.
6. słuchać innych o ich sprawach, równie długo, jak mówi się samemu o sobie.
7. nie mówić głośno i szybko, bo to sprawia wrażenia chwalenia się i „ważniastwa.”
8. religia nie jest tematem do rozmów w publicznych miejscach.
9. trzeba zgadzać się na fakt, że ludzie mają prawo, mieć inne zdanie.

Naturalnie ważne decyzje polityczne mają bez porównania większe znaczenie niż przestrzeganie form dobrego wychowania, w wyżej wymienionym podręczniku. Obecnie, wobec postawienia świata przez prezydenta Bush’a, przed możliwością ponownego użycia bomb unklearnych przez USA, zrozumiałą jest reakcja generałów amerykańskich, którzy używając przecieku prosowego, starają się wywołać interwencję woborców, żeby zażądali oni od Busha, żeby się opamiętał i nie słuchał radykalnych poliktyków Izraela i lobby izraelskiego w Ameryce.

Ciekawe jest, że właśnie Żyd, Seymour Hersh jest dziennikarzem, który nawołuje żeby Bush opamiętał się i rozpoczął rokowania z Teheranem, na które teraz wybiła godzina. Teraz Bush nazywa prezydenta Iranu, Mahmoud’a Ahmedinejad’a „nowym Hitlerem” według artykułu Philip’a Sherwell’a, pod tytułem: „Bush planuje ataki nuklearne na ukryte Iranie.”

Widmo powtórnego użycia broni nuklearnej przez USA powoduje, według ‘The Wall Street Journal’ z 11 kwietnia, 2006, potrzebę odnowienia wyśiłków poprawy opinii o USA i o Amerkanach na świecie, gdzie wzmacnia się obraz „ugly American” czyli „paskudnego Amerykanina.”

www.pogonowski.com

11 kwiecień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Łajdacy, durnie i ludzie normalni
czerwiec 27, 2006
Rejtan
czerwiec 7, 2003
przesłała Elżbieta
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
Wyroki za mówienie prawdy
luty 12, 2007
G.Kurczuk, punkt widzenia czy miejsce siedzenia?
październik 26, 2004
dr Adam Sandauer
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
Komputerowe wybieranie etyka do kontroli, czyli ekipa dla wipa
czerwiec 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jak Polak z Zydem
luty 15, 2007
Jerzy Malinski
"Prezydent nie przyznał" Stanisławowi Gibkowi
grudzień 4, 2006
Olaf Swolkień
Oświadczenie Stronnictwa Narodowego Okręgu Opolskiego
wrzesień 1, 2004
Bolesław Grabowski
Śpiewak śpiewa fałszem
styczeń 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
vvv
maj 19, 2004
W USA MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO
styczeń 8, 2009
Dariusz Kosiur
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media