ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

40 faktów, które MUSISZ znać: PRAWDZIWA historia „Covida”  
3 kwiecień 2023     
Alfabet Polaka 
25 kwiecień 2020      Artur Łoboda
"To partia, która kieruje się zasadami marksistowskimi"  
25 wrzesień 2020     
Tajne rozmowy w Nowym Jorku. Co prezydent Duda obiecał amerykańskim Żydom? 
3 grudzień 2016      Krzysztof Baliński
Bolek, Lolek, Staszek 
22 kwiecień 2010      Artur Łoboda
Równiejsi 
18 styczeń 2019      Artur Łoboda
Historia naszym obrońcą  
29 październik 2018      Artur Łoboda
Nasza otwartość jest ich bronią 
8 lipiec 2013      Artur Łoboda
Nie głosowałem na Prezydenta 
11 sierpień 2017     
Z domu wariatów cały świat wygląda na nienormalny 
29 październik 2020      Artur Łoboda
Czy do tego szwindlu użyto niegroźnej atrapy - czy rzeczywistej broni? 
22 kwiecień 2020     
Wielka wtopa 1 
15 listopad 2011      Artur Łoboda
A BRIEF HISTORY OF THE POLISH LANGUAGE 
3 styczeń 2014      Iwo Cyprian Pogonowski
Głosy oporu (przeciw terrorowi koronawirusa) 
6 wrzesień 2020     
Populizm Kukiza 
1 maj 2015      Artur Łoboda
GRYPA NIE JEST NAJWIĘKSZYM NIEBEZPIECZEŃSTWEM...
... jest nim SZCZEPIONKA
 
17 styczeń 2022     
Jak Ludzkość mogła do tego dopuścić? 
10 październik 2020     
Były wiceprezes firmy Pfizer: „Wasz rząd okłamuje was w sposób, który może doprowadzić do waszej śmierci”. 
21 kwiecień 2021      Patrick Delaney
Pfizer zastrasza narody, żądając złożenia zabezpieczenia przed przyszłymi procesami sądowymi 
12 marzec 2021     
Króle Srule i koszerna husaria 
11 listopad 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Liczba zgonów w Anglii ponownie wzrasta

Gwałtowny wzrost liczby zgonów w krajach o wysokim stopniu szczepienia mRNA trwa tej zimy.
Tymczasem kraje o mniejszej liczbie szczepień zgłaszają normalne lub niższe od normalnych wskaźniki śmiertelności.

Najnowsze złe wieści dla zwolenników szczepionek nadeszły dziś rano od Rządu brytyjskiego . 

Urząd Statystyk Narodowych poinformował, że w tygodniu zakończonym w piątek 13 stycznia zarejestrowano 17 381 zgonów w Anglii i Walii.
Liczba ta jest o około 20 procent wyższa niż średnia pięcioletnia – i o 30 procent wyższa niż średnia długoterminowa – dla drugi tydzień roku.
 

Rząd podał, że tylko około 650 zgonów miało Covid jako przyczynę, więc większość nadwyżki nie była związana z Covid.
 
Dane brytyjskie potwierdzają ostatnie trendy w całej Europie Zachodniej, w tym w Holandii a i Szwajcarii .

W większości bogatych krajów, które polegały na zastrzykach i dawkach przypominających mRNA Covid, - liczba zgonów innych niż Covid znacznie przekraczała normę w 2022 r.

Problem pogorszył się w ostatnich tygodniach - w następstwie jesiennych kampanii przypominających Omicron.
 

Biorąc pod uwagę ostatnie korekty w górę, Europa prawdopodobnie zgłosi więcej zgonów w 2022 r. niż w 2020 r., zanim szczepionki Covid były dostępne, albo w 2021 r., zanim szczepienia przypominające zaczęły się na dobre.
 
Żadne związki nie zostały jeszcze udowodnione.
Ale dla kontrastu, Republika Południowej Afryki i Bułgaria – dwa kraje o średnich dochodach - ze znacznie niższym poziomem szczepień przeciwko Covid – od kilku miesięcy zgłaszają normalną lub poniżej normy liczbę zgonów.
 
Podczas gdy Stany Zjednoczone znacznie opóźniają się w zgłaszaniu pełnych danych dotyczących zgonów, wiele krajów europejskich publikuje je w ciągu dwóch do trzech tygodni.

 Wielka Brytania jest jednym z najszybszych, a także bardzo wysoko zaszczepionych.
Według danych rządowych około 90 procent dorosłych Anglików otrzymało zastrzyki DNA Covid mRNA od firm Pfizer, Moderna lub AstraZeneca . .
Około 70 procent dorosłych Anglików otrzymało następnie dawkę przypominającą, a około 60 procent osób powyżej 50 roku życia otrzymało „biwalentną” dawkę przypominającą przeciwko Omicron jesienią 2022 r.

(Wielu dorosłych powyżej 75 roku życia również otrzymało dawkę przypominającą wiosną 2022 r., co oznacza, że ​​przyjęli teraz pięć zastrzyków .)
Wzmacniacze były prawie wyłącznie mRNA.
Jednak liczba zgonów w Wielkiej Brytanii ostatnio gwałtownie wzrosła.

(Zgony zarejestrowane w Anglii i Walii, tygodniowo przez ostatnie trzy lata.
Zgony są obecnie znacznie powyżej normy, a zgony inne niż Covid są wyższe niż w jakimkolwiek momencie od początku epidemii).


 
Bułgaria oferuje uderzający kontrast.
Liczba zgonów w Bułgarii spadła znacznie poniżej poziomów z lat 2020 i 2021, a ostatnio nawet poniżej średniej z lat 2015-2019.
Bułgaria miała jeden z najniższych wskaźników szczepień na świecie, tylko około 30 procent dorosłych zostało zaszczepionych, a mniej niż 15 procent otrzymało nawet jedną dawkę przypominającą. 
Kraj miał powszechne ogniska Covid i wysoką liczbę zgonów z powodu Covid w 2020 i 2021 r.
 
Ale – jak powszechnie przewidywano, kiedy zaczął się Covid i zanim wprowadzono szczepionki mRNA – teraz wydaje się, że ma deficyt zgonów.
Najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest to, że wiele osób zabitych przez Covid było bardzo starych i chorych i umarłoby w ciągu roku lub dwóch.
 
Dane bułgarskie i podobne dane z Republiki Południowej Afryki również wydają się kończyć „długi Covid” jako wyjaśnienie nadmiernej liczby zgonów w krajach mRNA.
W obu krajach prawie wszyscy byli narażeni na koronawirusa.

(Zgony w słabo zaszczepionej Bułgarii. Czerwona linia to rok 2022: brak nadmiaru zgonów od maja, zgony poniżej normy od września)


 

Zwykle staram się kończyć te figury sprytnym kickerem, ale go nie mam. I chcę to ujawnić tak szybko, jak to możliwe, zwłaszcza że amerykańscy biurokraci zdrowia publicznego NADAL nie zwolnią dopalaczy.
Więc to jest to. Dziękuje za przeczytanie.
 

Źródło: 
alexberenson.substack.com/p/urgent-deaths-in-england-surge-again
3 luty 2023

Alex Berenson  

  

Komentarze

  

Archiwum

Bieda
styczeń 31, 2005
ala
Kiedy Strach Dogania Chciwość
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Luksemburczycy i Norwegowie są najbogatsi w Europie, choć nie należą do UE
grudzień 19, 2002
PAP
Stłuc Młodego
luty 1, 2007
Bogusław
"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
11 września - najohydniejszy spisek w historii państwa
październik 8, 2007
Zbigniew Jankowski
Polityczne skutki wojny
marzec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
WCHODZIC PIERUNEM
styczeń 9, 2003
Kazimierz Z. Poznański
Przestępca, umożliwiający przestępcom decydować o naszym życiu
sierpień 18, 2004
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
Smutne refleksje
październik 30, 2007
Bogusław
Skandal profanacji zmarlych w Afganistanie przez Niemcow.
październik 27, 2006
gosc
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
Pracoseksoholizm nie jest przestępstwem..
listopad 6, 2005
Mirnal
I am a Zionist
kwiecień 19, 2007
2007 Mark Glenn
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media