ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Protest pod TRUMP Tower 
20 listopad 2016      Vonsky
Znaj proporcję mocium Donatanie 
6 maj 2014      Artur Łoboda
Żądamy przywrócenia Polakom dostępu do leczenia! 
29 grudzień 2021     
Najważniejsze wydarzenia 2016 roku.  
23 luty 2016      Artur Łoboda
Gaza: Stany Zjednoczone i Zachód wspierają izraelskie zbrodnie przeciwko ludzkości 
21 maj 2021      Peter Koenig
70 m3 benzyny za 1$ 
29 styczeń 2019      Alina
Kolor skóry 
6 styczeń 2018      Artur Łoboda
Zapomniane znaczenie słowa 
22 sierpień 2018     
Wiersze z książki "Kraj Herberta" 
13 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Odwrotna strona medalu wojny w Afganistanie 
28 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Lis minister 
9 kwiecień 2020     
Dla idei tego nie robią, ale dla pieniędzy  
18 luty 2016      Artur Łoboda
Czy ludzie Tuska fałszują wybory? 
4 lipiec 2011      Artur Łoboda
Jak eskimosy tresują polską kuturę? 
21 marzec 2020     
Góralski filozof kontra agent Bauman 
29 grudzień 2013      Artur Łoboda
Rozsyłajcie ten film na niemieckie i anglojęzyczne fora 
14 grudzień 2018      Alina
Najlepsze miejsce na pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej 
10 sierpień 2016      Alina
Batalie o aborcje  
5 październik 2016      Artur Łoboda
Blisko milion osób w grupie i żaden nie zarażony? 
11 październik 2020     
Nie fiksujcie z Ukraińcami 
4 kwiecień 2022      Artur Łoboda

 
 

John Magufuli: Śmierć afrykańskiego bojownika o wolność

Prezydent Tanzanii zwrócił się nie tylko przeciwko zarządzaniu pandemią, ale także przeciwko globalizacji.


Afrykańscy przywódcy są niewidoczni dla zachodniego świata, dopóki nie przyciągną gniewu globalizatorów, kurii pandemicznej, WHO i mediów z obsesją na punkcie wirusów.
W środę 17 marca otrzymaliśmy niesamowitą, pozornie nierealną wiadomość z Tanzanii : „Straciliśmy naszego odważnego przywódcę, prezydenta Johna Magufuli. Zmarł na serce ”.
Oto, co powiedział wiceprezydent Tanzanii Samia Suluhu Hassan w programie telewizyjnym, który zszokował świat i bezbłędnie ujawnił nowy porządek kolonialny:
 
Bez względu na to, co Magufuli mógł osiągnąć dla Tanzanii, na przykład próbując chronić kraj przed dewastacją gospodarczą spowodowaną przez Covid - jego „zaprzeczenie” oznaczało, że świat, w tym Tanzania, byłby bez niego lepiej.
Wydaje się, że „ czarne życie ma znaczenie ” (Black Lives Matter)nie odnosi się do wyzwolicieli ekonomicznych Afryki.
 
Wszyscy w okopach Covid podejrzewali, że nagła śmierć Magufuliego była powiązana z jego sprowokowaniem globalnego kompleksu przemysłowego Covid w maju zeszłego roku, kiedy potajemnie testował próbki nie pochodzące od ludzi - owoców, kóz, owiec i oleju silnikowego - za pomocą testu PCR Covid. Zbadał i zwróciły pozytywne wyniki w przypadku papai, przepiórki i kozy.
 
Z humorem, bezczelnością i śmiałością Magufuli przekroczył granicę - i ujawnił oszustwo i bezprawność testu PCR, na którym WHO oparła się, aby uzasadnić globalne blokady, terror Covidów i masowe szczepienia.
Po ujawnieniu niepokojących wyników Magufuli zawiesił szefa krajowego laboratorium zdrowia Tanzanii, Nyambura Moremi, i powołał dziesięcioosobową komisję śledczą.

  UE przekazała Tanzanii 27 mln euro na nałożenie surowych środków blokujących Covid.
  Zamiast tego Magufuli zrobił to samo, co prezydenci Białorusi i Burundi i wyrzucił WHO z kraju.


Nie jest tajemnicą, dlaczego Dr. Magufuli odrzucił absurdalność podsycania strachu przed (domniemanym) koronawirusem testem PCR.
Magufuli studiował matematykę, zrobił doktorat z chemii i otrzymał tytuł doktora honoris causa za poprawę gospodarki Tanzanii pod koniec 2019 roku.
 
Powiedział również, że szczepionki nie działają i są niebezpieczne.
Utrzymywał Tanzanię otwartą na gospodarkę i sprzeciwiał się dystansowaniu społecznemu, orazz i maskowaniu.
Kiedy stało się jasne, że Tanzania zaczyna ulegać nakazom polityki wirusa, liczenie „przypadków” i zgonów Covid zostało wstrzymane.
Oficjalne dane są obecnie niezmienione od 22 stycznia 2020 r. : 509 przypadków, 183 wyleczonych i 21 zgonów.
 
W przeciwieństwie do doniesień w mediach, niezwykłe osiągnięcia Magufuli były żywo komentowane na Twitterze : Przypomina się tam, że Magufuli nie tylko zniweczył Covid-19, ale także uczynił Tanzanię krajem o średnim dobrobycie w ciągu jednej kadencji .
Albo że Magufuli zbudował najlepszą kolej elektryczną w Afryce - o czym Stany Zjednoczone mogą tylko pomarzyć - i położył kres korupcji i grabieży zasobów naturalnych.
Jego śmierć jest „zwycięstwem imperialistów, którzy nie cofną się przed niczym, dopóki nie opanują Afryki” - mówi jeden z komentatorów.
„Teraz możesz znowu kraść zasoby naturalne” - mówi inny.
 
Magufuli, który walczył z zagraniczną korupcją i przekupstwem, odrzucił 10 miliardów dolarów pożyczki z Chin, zakazał urzędnikom państwowym wyjazdów za granicę, zmniejszył swój gabinet i obniżył pensje - w tym własne.
Nie tylko odrzucił chińskie oferty, ale także przeciwstawił się zagranicznym firmom wydobywczym, które oskarżył o korupcję.
W toku sporu ze spółkami wydobywczymi o wielomiliardowe zaległości podatkowe zagroził zamknięciem wszystkich kopalń w 2017 roku.


  Magufuli napisał na Twitterze 1 lipca 2020 r., że Bank Światowy ogłosił Tanzanię „krajem o średnim dobrobycie”, pięć lat przed planowanym terminem - „Niech Bóg błogosławi Tanzanię!”.

Nic z tego nie mogło ocieplić stosunku Stanów Zjednoczonych do Magufuli.
W mroźnej deklaracji złożono kondolencje Tanzańczykom, którzy „są zaangażowani w poszanowanie praw człowieka i podstawowych wolności oraz walkę z pandemią Covid-19”.
Mamy nadzieję, że Tanzania może podążać demokratyczną i skuteczną ścieżką ”.
Wygląda na to, że Magufuli nie zrobił nic, aby do tego wszystkiego dodać, ale teraz, gdy już nie ma go na drodze, można wszystko osiągnąć.
 
Jakie mamy prawo potępić „zaprzeczenie Covid” zmarłego Magufuli, kiedy Tanzania donosi o 21 zmarłych, a USA 500 000 (liczba całkowicie błędna)?
Czy „zaprzeczenie Covid” nie jest prawdopodobnie najlepszą polityką?
Może Covid, podobnie jak Erlkönig Goethego, zabija tylko wtedy, gdy się go boisz i wierzysz w niego?
.
Śmierć Magufuli była niewątpliwie nieoczekiwana.
Tanzański populista antykorupcyjny znany jako „buldożer” wydawał się być pełen zdrowia.
Kiedy zniknął ze sceny 27 lutego, jego wrogowie spekulowali, że - gdzieś ukryty - umiera razem z Covidem.
Jednak to, że powinien umrzeć z powodu choroby serca, wydaje się zbyt daleko idące dla tego stosunkowo młodego i energicznego prezydenta.
 
Nie należy lekceważyć, ilu zaprzysiężonych wrogów jego radykalnej, bezkompromisowej, antyglobalistycznej polityki gospodarczej cieszyło się z jego śmierci - niektórzy z nich otwarcie i szczerze.
W międzyczasie w Tanzanii panowała wielka żałoba, kiedy ciało popularnego przewodnika zostało przewiezione przez Dar es Salaam w celu złożenia.

  Nikt nigdy nie uwierzyłby, że Magufuli był czczony w swoim kraju, jeśli wierzyć nagłówkom zachodnich mediów , które ogłaszały z lodowatą, tajemniczo-imperialną jednomyślnością, jak Magufuli został słusznie porwany przez tego samego „wirusa”, któremu „zaprzeczał za życia”.

Żadne media głównego nurtu nie zacytowały oświadczenia wiceprezydenta Samii Suluhu Hassana, że ​​Magufuli zmarł z powodu choroby serca.
 
Wydaje się, że punkt zwrotny w tej niezwykłej historii o międzynarodowych proporcjach został skoordynowany i wstępnie sformułowany - co nie powinno dziwić.
Zamiast tego prasa światowa spoza Afryki walczyła z plującą konkurencją, w której sześcioletnie panowanie Magufuliego zostało zredukowane do jego „zaprzeczenia Covidowi”, a niepotwierdzona „plotka” rozprzestrzeniła się, że zmarł z powodu Covida.
 
Co ciekawe, niemal identyczne, pełne dezaprobaty nagłówki nie były oparte na oficjalnej deklaracji rządu Tanzanii , ale na kenijskiej telewizji (KTV), która zawsze była wobec niego politycznie wrogo nastawiona.
Plotka o śmierci na Covida nie została nawet przypisana wymienionemu źródłu i zawierała dodatkową plotkę, że Magufuli musiał zostać przewieziony do Kenii lub Indii, aby leczyć go z powodu jego ściśle tajnego „Covida” (tak jakby choroba była nową AIDS - broń wielofunkcyjna, której można użyć przeciwko praktycznie każdemu wrogowi politycznemu).
 
Poza zachodnimi mediami źródło plotek rozprzestrzeniających się na całym świecie stało się jasne : człowiek o nazwisku Tundu Lissu, „przywódca opozycji” na wygnaniu w Europie, którego Magufuli pokonał w ostatnich wyborach.
Lissu doskonale wiedział, co zabiło Magufuliego („Covid go obalił”), ocenił ten fakt bezdusznie jako „poetycką sprawiedliwość” i stwierdził: „Zaprzeczył nauce” - banalne i wszechobecne oskarżenie o nagrody od Fundacji Billa i Melindy Gatesów.
...
 
Historia się powtarza.
Atak międzynarodowych mediów na Magufuli przypomina, jak 20 lat temu były prezydent RPA Thabo Mbeki został oczerniony i zaatakowany za opuszczenie utartej ścieżki farmaceutycznych organizacji pozarządowych zajmujących się HIV / AIDS.

  Zamiast kolonializmu w Afryce pojawił się „kolonializm wirusowy” , który wymaga, aby każdy naród poddał się pandemiom ogłoszonym przez WHO, od HIV po Covid.

Nie wolno im kwestionować tak zwanej „nauki” w żadnym punkcie, nawet biorąc pod uwagę niezmierzone szkody, jakie wyrządzono Afryce w imię tych rzekomych zagrożeń wirusowych.
Boże, ocal Afrykanów przed podejmowaniem własnych decyzji dotyczących priorytetów zdrowotnych ich rządów.
Kolonializm nigdy nie umiera; po prostu przybiera nowe formy.
 
Rzecz z papają
 
Kiedy Mbeki zaprosił 33 ekspertów ds. HIV do Pretorii w 2000 roku, zgromadził przedstawicieli obu stron debaty (dlatego został zmuszony do rezygnacji).
To, co zrobił Magufuli, było znacznie prostsze i prawdopodobnie znacznie bardziej prowokacyjne dla globalistycznych potęg kolonialnych.
Na początku maja stanął przed kamerami i przedstawił wyniki eksperymentu rządu Tanzanii, który dosłownie wywalił dziurę w kadłubie statku propagandowego Covid.
Rozumiejąc, że „test” PCR stworzył masową iluzję choroby i śmierci, licząc „przypadki”, sam poddał ten test próbie.
 
Wyniki były równie szokujące, co dziwaczne :

„Pobraliśmy próbki od kóz.
Pobraliśmy próbki od owiec.
Pobraliśmy próbki od papugi.
Pobraliśmy nawet próbki oleju samochodowego ”,
a także próbki jackfruita, ptaka Kware i królika.
Nadali ludzkie imiona i wiek wszystkim nie-ludzkim próbkom i uzyskali następujące wyniki:

Wynik testu PCR oleju silnikowego (o nazwisku Jabil Hamza, mężczyzna, 30 lat) był negatywny.
Jackfruit (imię Sara Samuel, 45 lat) był jednoznaczny.

A papaja? „Nazwaliśmy ją Elizabeth Ane”, jej wynik testu był pozytywny - „ma koronę”.
Próbka ptaków była również pozytywna, podobnie jak próbka kozy.

  Magufuli doszedł do wniosku, że „wszystkie papaje powinny być izolowane”, podobnie jak wszystkie kozy, a przynajmniej ta, która dała wynik pozytywny.

Jak Magufuli wyjaśnia wyniki „testu papai”:
 
Magufuli ujął to z dobrym poczuciem humoru, ale miał na myśli interesy i polecił służbom bezpieczeństwa Tanzanii zbadanie sprawy.
Zrozumiał, że te tak zwane zestawy testowe dają fałszywe wyniki, które umożliwiają WHO i innym graczom atakowanie ludności, gospodarki, swobód obywatelskich i zasobów Tanzanii.
 
Policja ludzkości przebrana za organizację charytatywną
 
„Powiedziałem to już wcześniej” - wyjaśnił Magufuli - „nie możemy zakładać, że wszelka pomoc jest dobra dla naszego kraju”.
Wskazał na niebezpieczeństwa szczepionek i zalecił ocenę sytuacji kierując się zdrowym rozsądkiem:
„Żyjemy bez wirusa od ponad roku i większość z was nie nosi masek”.
 
Z tytułem doktora chemii Magufuli przez wiele lat pracował jako chemik przemysłowy w Tanzanii.
Odkrył nawet sterylizujące działanie szczepionki Gardasil :

  „W jednym kraju dziewczęta w wieku poniżej 14 lat były szczepione przeciwko rzekomemu rakowi szyjki macicy, ale później okazało się, że szczepienie miało je uczynić bezpłodnymi”.

 
Jest jeszcze jeden front, na którym świeckie międzynarodowe media atakowały Magufuli, wyśmiewano i oskarżano o „zaprzeczanie nauce”.

Za wojną Covid stoi idealna walka, którą wielu chrześcijan postrzega jako nic innego jak satanistyczny atak.
Magufuli nazwał Covida „diabłem” ( szatani ), który „nie może żyć w ciele Chrystusa”.
Dr. Stella Immanuel z amerykańskiej organizacji Frontline Doctors wypowiedziała się podobnie w swoich przemówieniach i podkreśliła, że ​​sam strach jest diaboliczny i zabija ludzi.
 
Film z Magufuli i „papaya” szybko rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych, zwłaszcza wśród rosnących szeregów „sceptyków Covid”, którzy rozumieli, że test PCR - według jego wynalazcy, Kary Mullisa - nie ma na celu „wykrycia infekcji” - aby porównać ją z wirusem, ale aby pomnożyć dowolną cząsteczkę masowo.
Jak rzucanie cieni na ścianę i nadawanie jej przerażającego wyglądu.
Biotechnologiczna iluzja, która załamie gospodarkę i wolność na całym świecie.
 
24 lutego, kilka dni przed ostatnim widzeniem, Magufuli był w doskonałej kondycji.
Ujawnił ważny projekt drogowy w Dar es Salaam i podkreślił, że tylko rządząca partia CCM może to osiągnąć.

Jego mantrą było „ Hapa Kazi Tu ” (skupiam się tylko na pracy).
„Tanzania to bogaty kraj” - powiedział - „musimy wykorzystać nasze bogactwo, aby się rozwijać”.

  Jednym z ostatnich stwierdzeń, które Magufuli skierował do swoich ludzi, była odpowiedź na pytanie, w jaki sposób projekt może zostać ukończony na czas: „
  Został ukończony na czas, ponieważ nikt nie użył Corony jako wymówki dla opóźnienia”.

Chwalił wykonawców i radził urzędnikom rządowym, aby nawet nie myśleli o wykorzystywaniu Covid jako wymówki do opóźniania dużych projektów infrastrukturalnych.
Jego ostatni publiczny występ zakończył się śpiewem chóru Magufuli.
 
Kenijski prawnik, naukowiec i były dyrektor Kenijskiej Komisji Antykorupcyjnej Patrick Lumumba jest wielkim wielbicielem Magufuli.
Po spotkaniu z Prezydentem ukuł nowy czasownik: magulifieren (« magulify ») - ma nadzieję, że słowo, które ma znaleźć się w kolejnym wydaniu słownika… oznacza tworzenie środowiska, w którym zasoby są wykorzystywane efektywnie ; stworzyć środowisko, w którym przywództwo jest zdyscyplinowane; i służyć swojemu krajowi z pobożnością i patriotyzmem ».
 
Niech wieczny duch Magufuli ochroni Tanzanię przed bezużytecznym testem PCR, terrorem Covidów, blokadą i grabieżami globalizacji.
Magufuli oddał swoje życie, żeby to wszystko przerwać.

Papaja „Elizabeth Ane”, koza i przepiórka po pozytywnych testach na zawsze pozostaną solą w oku kompleksu przemysłowego Covid, dzięki sprytnemu i odważnemu Johnowi Pombe Magufuli.

Spoczywaj w pokoju.


*************


Celia Farber to amerykańska dziennikarka i autorka. Pisała między innymi dla Harper’s , The New York Post , New York Press i Sunday Herald.
 
 
Źródło:
https://corona-transition.org/john-magufuli-tod-eines-afrikanischen-freiheitskampfers
25 marzec 2021

Celia Farber 

  

Komentarze

  

Archiwum

Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
Wybór bieżącej prasy izraelskiej
luty 18, 2007
tłumacz
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
Historia Palestyny Naszych Czasów
luty 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
Gwia?dzie z koniami
styczeń 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
Co dla jednych jest złe ....... dyskusja o więzieniach CIA w Polsce
styczeń 22, 2009
Artur Łoboda
List otwarty do p. A. Słonimskiego
luty 13, 2004
Adam Doboszyński
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
Giertych: czy ktoś w MSZ zna angielski?
sierpień 26, 2002
PAP
Generał Michał Gutowski nie żyje
sierpień 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
UE utrze nosa Kaczyńskiemu?
październik 25, 2005
nbnm
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
Serwis o UE
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
Russia is Doomed
styczeń 17, 2005
Said Ibrahayev
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media