ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

KLITOKRACJA JAKO DOJRZAŁA FORMA LIBERALNEJ DEMOKRACJI Izrael Szamir i Paul Bennett o ostatnim skandalu seksualnym 
21 wrzesień 2010      tłum, Roman Łukasiak; wpis MG
Czego nam dziś potrzeba? 
6 maj 2016      Artur Łoboda
Prace Wiktora Poliszczuka w Księgarni Antyk 
12 lipiec 2016      Marcin Dybowski
I Sekretarz PZPR jest chory psychicznie 
18 wrzesień 2020     
W hołdzie Powstańcom Warszawskim 
31 lipiec 2014      Artur Łoboda
Transmisja z akcji Stop P(l)andemii 
12 wrzesień 2020     
Populizm Kukiza 
1 maj 2015      Artur Łoboda
bez tytułu 
5 wrzesień 2017      Jolanta Michna
Zaczynam naukę wirusologii  
2 marzec 2021     
Zatrzymać Owsiaka!  
12 styczeń 2010      Artur Łoboda
New York Times w końcu przyznaje, że maski były całkowicie bezużyteczne w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się COVID 
25 luty 2023     
Denominacja niezbędna od zaraz 
18 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Gubernator Tennessee chce, by do jego stanu przybyli nieszczepieni gliniarze, oferuje pokrycie kosztów przeprowadzki 
22 listopad 2021      Pierre Boralevi
Łączy nas pajęczyna wspólnych losów 
11 luty 2014      Artur Łoboda
Zapytanie w Trybie Prawa Prasowego do Prezes Sądu Najwyższego Teresy Pyźlak 
25 marzec 2021      Artur Łoboda
Bill do więzienia!
Przemówienie Sary Cunial z 14 maja 2020 roku.
 
8 luty 2021      BaldTV
Do młodzieży polskiej  
24 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Kolejne kłamstwa na temat "grypy hiszpanki"  
11 grudzień 2020     
Jest już złożony pozew przeciw producentom i dystrybutorom testów PCR 
14 październik 2020     
Zygmunt Jan Prusiński W KRAINIE CIENI - część trzecia 
14 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

John Magufuli: Śmierć afrykańskiego bojownika o wolność

Prezydent Tanzanii zwrócił się nie tylko przeciwko zarządzaniu pandemią, ale także przeciwko globalizacji.


Afrykańscy przywódcy są niewidoczni dla zachodniego świata, dopóki nie przyciągną gniewu globalizatorów, kurii pandemicznej, WHO i mediów z obsesją na punkcie wirusów.
W środę 17 marca otrzymaliśmy niesamowitą, pozornie nierealną wiadomość z Tanzanii : „Straciliśmy naszego odważnego przywódcę, prezydenta Johna Magufuli. Zmarł na serce ”.
Oto, co powiedział wiceprezydent Tanzanii Samia Suluhu Hassan w programie telewizyjnym, który zszokował świat i bezbłędnie ujawnił nowy porządek kolonialny:
 
Bez względu na to, co Magufuli mógł osiągnąć dla Tanzanii, na przykład próbując chronić kraj przed dewastacją gospodarczą spowodowaną przez Covid - jego „zaprzeczenie” oznaczało, że świat, w tym Tanzania, byłby bez niego lepiej.
Wydaje się, że „ czarne życie ma znaczenie ” (Black Lives Matter)nie odnosi się do wyzwolicieli ekonomicznych Afryki.
 
Wszyscy w okopach Covid podejrzewali, że nagła śmierć Magufuliego była powiązana z jego sprowokowaniem globalnego kompleksu przemysłowego Covid w maju zeszłego roku, kiedy potajemnie testował próbki nie pochodzące od ludzi - owoców, kóz, owiec i oleju silnikowego - za pomocą testu PCR Covid. Zbadał i zwróciły pozytywne wyniki w przypadku papai, przepiórki i kozy.
 
Z humorem, bezczelnością i śmiałością Magufuli przekroczył granicę - i ujawnił oszustwo i bezprawność testu PCR, na którym WHO oparła się, aby uzasadnić globalne blokady, terror Covidów i masowe szczepienia.
Po ujawnieniu niepokojących wyników Magufuli zawiesił szefa krajowego laboratorium zdrowia Tanzanii, Nyambura Moremi, i powołał dziesięcioosobową komisję śledczą.

  UE przekazała Tanzanii 27 mln euro na nałożenie surowych środków blokujących Covid.
  Zamiast tego Magufuli zrobił to samo, co prezydenci Białorusi i Burundi i wyrzucił WHO z kraju.


Nie jest tajemnicą, dlaczego Dr. Magufuli odrzucił absurdalność podsycania strachu przed (domniemanym) koronawirusem testem PCR.
Magufuli studiował matematykę, zrobił doktorat z chemii i otrzymał tytuł doktora honoris causa za poprawę gospodarki Tanzanii pod koniec 2019 roku.
 
Powiedział również, że szczepionki nie działają i są niebezpieczne.
Utrzymywał Tanzanię otwartą na gospodarkę i sprzeciwiał się dystansowaniu społecznemu, orazz i maskowaniu.
Kiedy stało się jasne, że Tanzania zaczyna ulegać nakazom polityki wirusa, liczenie „przypadków” i zgonów Covid zostało wstrzymane.
Oficjalne dane są obecnie niezmienione od 22 stycznia 2020 r. : 509 przypadków, 183 wyleczonych i 21 zgonów.
 
W przeciwieństwie do doniesień w mediach, niezwykłe osiągnięcia Magufuli były żywo komentowane na Twitterze : Przypomina się tam, że Magufuli nie tylko zniweczył Covid-19, ale także uczynił Tanzanię krajem o średnim dobrobycie w ciągu jednej kadencji .
Albo że Magufuli zbudował najlepszą kolej elektryczną w Afryce - o czym Stany Zjednoczone mogą tylko pomarzyć - i położył kres korupcji i grabieży zasobów naturalnych.
Jego śmierć jest „zwycięstwem imperialistów, którzy nie cofną się przed niczym, dopóki nie opanują Afryki” - mówi jeden z komentatorów.
„Teraz możesz znowu kraść zasoby naturalne” - mówi inny.
 
Magufuli, który walczył z zagraniczną korupcją i przekupstwem, odrzucił 10 miliardów dolarów pożyczki z Chin, zakazał urzędnikom państwowym wyjazdów za granicę, zmniejszył swój gabinet i obniżył pensje - w tym własne.
Nie tylko odrzucił chińskie oferty, ale także przeciwstawił się zagranicznym firmom wydobywczym, które oskarżył o korupcję.
W toku sporu ze spółkami wydobywczymi o wielomiliardowe zaległości podatkowe zagroził zamknięciem wszystkich kopalń w 2017 roku.


  Magufuli napisał na Twitterze 1 lipca 2020 r., że Bank Światowy ogłosił Tanzanię „krajem o średnim dobrobycie”, pięć lat przed planowanym terminem - „Niech Bóg błogosławi Tanzanię!”.

Nic z tego nie mogło ocieplić stosunku Stanów Zjednoczonych do Magufuli.
W mroźnej deklaracji złożono kondolencje Tanzańczykom, którzy „są zaangażowani w poszanowanie praw człowieka i podstawowych wolności oraz walkę z pandemią Covid-19”.
Mamy nadzieję, że Tanzania może podążać demokratyczną i skuteczną ścieżką ”.
Wygląda na to, że Magufuli nie zrobił nic, aby do tego wszystkiego dodać, ale teraz, gdy już nie ma go na drodze, można wszystko osiągnąć.
 
Jakie mamy prawo potępić „zaprzeczenie Covid” zmarłego Magufuli, kiedy Tanzania donosi o 21 zmarłych, a USA 500 000 (liczba całkowicie błędna)?
Czy „zaprzeczenie Covid” nie jest prawdopodobnie najlepszą polityką?
Może Covid, podobnie jak Erlkönig Goethego, zabija tylko wtedy, gdy się go boisz i wierzysz w niego?
.
Śmierć Magufuli była niewątpliwie nieoczekiwana.
Tanzański populista antykorupcyjny znany jako „buldożer” wydawał się być pełen zdrowia.
Kiedy zniknął ze sceny 27 lutego, jego wrogowie spekulowali, że - gdzieś ukryty - umiera razem z Covidem.
Jednak to, że powinien umrzeć z powodu choroby serca, wydaje się zbyt daleko idące dla tego stosunkowo młodego i energicznego prezydenta.
 
Nie należy lekceważyć, ilu zaprzysiężonych wrogów jego radykalnej, bezkompromisowej, antyglobalistycznej polityki gospodarczej cieszyło się z jego śmierci - niektórzy z nich otwarcie i szczerze.
W międzyczasie w Tanzanii panowała wielka żałoba, kiedy ciało popularnego przewodnika zostało przewiezione przez Dar es Salaam w celu złożenia.

  Nikt nigdy nie uwierzyłby, że Magufuli był czczony w swoim kraju, jeśli wierzyć nagłówkom zachodnich mediów , które ogłaszały z lodowatą, tajemniczo-imperialną jednomyślnością, jak Magufuli został słusznie porwany przez tego samego „wirusa”, któremu „zaprzeczał za życia”.

Żadne media głównego nurtu nie zacytowały oświadczenia wiceprezydenta Samii Suluhu Hassana, że ​​Magufuli zmarł z powodu choroby serca.
 
Wydaje się, że punkt zwrotny w tej niezwykłej historii o międzynarodowych proporcjach został skoordynowany i wstępnie sformułowany - co nie powinno dziwić.
Zamiast tego prasa światowa spoza Afryki walczyła z plującą konkurencją, w której sześcioletnie panowanie Magufuliego zostało zredukowane do jego „zaprzeczenia Covidowi”, a niepotwierdzona „plotka” rozprzestrzeniła się, że zmarł z powodu Covida.
 
Co ciekawe, niemal identyczne, pełne dezaprobaty nagłówki nie były oparte na oficjalnej deklaracji rządu Tanzanii , ale na kenijskiej telewizji (KTV), która zawsze była wobec niego politycznie wrogo nastawiona.
Plotka o śmierci na Covida nie została nawet przypisana wymienionemu źródłu i zawierała dodatkową plotkę, że Magufuli musiał zostać przewieziony do Kenii lub Indii, aby leczyć go z powodu jego ściśle tajnego „Covida” (tak jakby choroba była nową AIDS - broń wielofunkcyjna, której można użyć przeciwko praktycznie każdemu wrogowi politycznemu).
 
Poza zachodnimi mediami źródło plotek rozprzestrzeniających się na całym świecie stało się jasne : człowiek o nazwisku Tundu Lissu, „przywódca opozycji” na wygnaniu w Europie, którego Magufuli pokonał w ostatnich wyborach.
Lissu doskonale wiedział, co zabiło Magufuliego („Covid go obalił”), ocenił ten fakt bezdusznie jako „poetycką sprawiedliwość” i stwierdził: „Zaprzeczył nauce” - banalne i wszechobecne oskarżenie o nagrody od Fundacji Billa i Melindy Gatesów.
...
 
Historia się powtarza.
Atak międzynarodowych mediów na Magufuli przypomina, jak 20 lat temu były prezydent RPA Thabo Mbeki został oczerniony i zaatakowany za opuszczenie utartej ścieżki farmaceutycznych organizacji pozarządowych zajmujących się HIV / AIDS.

  Zamiast kolonializmu w Afryce pojawił się „kolonializm wirusowy” , który wymaga, aby każdy naród poddał się pandemiom ogłoszonym przez WHO, od HIV po Covid.

Nie wolno im kwestionować tak zwanej „nauki” w żadnym punkcie, nawet biorąc pod uwagę niezmierzone szkody, jakie wyrządzono Afryce w imię tych rzekomych zagrożeń wirusowych.
Boże, ocal Afrykanów przed podejmowaniem własnych decyzji dotyczących priorytetów zdrowotnych ich rządów.
Kolonializm nigdy nie umiera; po prostu przybiera nowe formy.
 
Rzecz z papają
 
Kiedy Mbeki zaprosił 33 ekspertów ds. HIV do Pretorii w 2000 roku, zgromadził przedstawicieli obu stron debaty (dlatego został zmuszony do rezygnacji).
To, co zrobił Magufuli, było znacznie prostsze i prawdopodobnie znacznie bardziej prowokacyjne dla globalistycznych potęg kolonialnych.
Na początku maja stanął przed kamerami i przedstawił wyniki eksperymentu rządu Tanzanii, który dosłownie wywalił dziurę w kadłubie statku propagandowego Covid.
Rozumiejąc, że „test” PCR stworzył masową iluzję choroby i śmierci, licząc „przypadki”, sam poddał ten test próbie.
 
Wyniki były równie szokujące, co dziwaczne :

„Pobraliśmy próbki od kóz.
Pobraliśmy próbki od owiec.
Pobraliśmy próbki od papugi.
Pobraliśmy nawet próbki oleju samochodowego ”,
a także próbki jackfruita, ptaka Kware i królika.
Nadali ludzkie imiona i wiek wszystkim nie-ludzkim próbkom i uzyskali następujące wyniki:

Wynik testu PCR oleju silnikowego (o nazwisku Jabil Hamza, mężczyzna, 30 lat) był negatywny.
Jackfruit (imię Sara Samuel, 45 lat) był jednoznaczny.

A papaja? „Nazwaliśmy ją Elizabeth Ane”, jej wynik testu był pozytywny - „ma koronę”.
Próbka ptaków była również pozytywna, podobnie jak próbka kozy.

  Magufuli doszedł do wniosku, że „wszystkie papaje powinny być izolowane”, podobnie jak wszystkie kozy, a przynajmniej ta, która dała wynik pozytywny.

Jak Magufuli wyjaśnia wyniki „testu papai”:
 
Magufuli ujął to z dobrym poczuciem humoru, ale miał na myśli interesy i polecił służbom bezpieczeństwa Tanzanii zbadanie sprawy.
Zrozumiał, że te tak zwane zestawy testowe dają fałszywe wyniki, które umożliwiają WHO i innym graczom atakowanie ludności, gospodarki, swobód obywatelskich i zasobów Tanzanii.
 
Policja ludzkości przebrana za organizację charytatywną
 
„Powiedziałem to już wcześniej” - wyjaśnił Magufuli - „nie możemy zakładać, że wszelka pomoc jest dobra dla naszego kraju”.
Wskazał na niebezpieczeństwa szczepionek i zalecił ocenę sytuacji kierując się zdrowym rozsądkiem:
„Żyjemy bez wirusa od ponad roku i większość z was nie nosi masek”.
 
Z tytułem doktora chemii Magufuli przez wiele lat pracował jako chemik przemysłowy w Tanzanii.
Odkrył nawet sterylizujące działanie szczepionki Gardasil :

  „W jednym kraju dziewczęta w wieku poniżej 14 lat były szczepione przeciwko rzekomemu rakowi szyjki macicy, ale później okazało się, że szczepienie miało je uczynić bezpłodnymi”.

 
Jest jeszcze jeden front, na którym świeckie międzynarodowe media atakowały Magufuli, wyśmiewano i oskarżano o „zaprzeczanie nauce”.

Za wojną Covid stoi idealna walka, którą wielu chrześcijan postrzega jako nic innego jak satanistyczny atak.
Magufuli nazwał Covida „diabłem” ( szatani ), który „nie może żyć w ciele Chrystusa”.
Dr. Stella Immanuel z amerykańskiej organizacji Frontline Doctors wypowiedziała się podobnie w swoich przemówieniach i podkreśliła, że ​​sam strach jest diaboliczny i zabija ludzi.
 
Film z Magufuli i „papaya” szybko rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych, zwłaszcza wśród rosnących szeregów „sceptyków Covid”, którzy rozumieli, że test PCR - według jego wynalazcy, Kary Mullisa - nie ma na celu „wykrycia infekcji” - aby porównać ją z wirusem, ale aby pomnożyć dowolną cząsteczkę masowo.
Jak rzucanie cieni na ścianę i nadawanie jej przerażającego wyglądu.
Biotechnologiczna iluzja, która załamie gospodarkę i wolność na całym świecie.
 
24 lutego, kilka dni przed ostatnim widzeniem, Magufuli był w doskonałej kondycji.
Ujawnił ważny projekt drogowy w Dar es Salaam i podkreślił, że tylko rządząca partia CCM może to osiągnąć.

Jego mantrą było „ Hapa Kazi Tu ” (skupiam się tylko na pracy).
„Tanzania to bogaty kraj” - powiedział - „musimy wykorzystać nasze bogactwo, aby się rozwijać”.

  Jednym z ostatnich stwierdzeń, które Magufuli skierował do swoich ludzi, była odpowiedź na pytanie, w jaki sposób projekt może zostać ukończony na czas: „
  Został ukończony na czas, ponieważ nikt nie użył Corony jako wymówki dla opóźnienia”.

Chwalił wykonawców i radził urzędnikom rządowym, aby nawet nie myśleli o wykorzystywaniu Covid jako wymówki do opóźniania dużych projektów infrastrukturalnych.
Jego ostatni publiczny występ zakończył się śpiewem chóru Magufuli.
 
Kenijski prawnik, naukowiec i były dyrektor Kenijskiej Komisji Antykorupcyjnej Patrick Lumumba jest wielkim wielbicielem Magufuli.
Po spotkaniu z Prezydentem ukuł nowy czasownik: magulifieren (« magulify ») - ma nadzieję, że słowo, które ma znaleźć się w kolejnym wydaniu słownika… oznacza tworzenie środowiska, w którym zasoby są wykorzystywane efektywnie ; stworzyć środowisko, w którym przywództwo jest zdyscyplinowane; i służyć swojemu krajowi z pobożnością i patriotyzmem ».
 
Niech wieczny duch Magufuli ochroni Tanzanię przed bezużytecznym testem PCR, terrorem Covidów, blokadą i grabieżami globalizacji.
Magufuli oddał swoje życie, żeby to wszystko przerwać.

Papaja „Elizabeth Ane”, koza i przepiórka po pozytywnych testach na zawsze pozostaną solą w oku kompleksu przemysłowego Covid, dzięki sprytnemu i odważnemu Johnowi Pombe Magufuli.

Spoczywaj w pokoju.


*************


Celia Farber to amerykańska dziennikarka i autorka. Pisała między innymi dla Harper’s , The New York Post , New York Press i Sunday Herald.
 
 
Źródło:
https://corona-transition.org/john-magufuli-tod-eines-afrikanischen-freiheitskampfers
25 marzec 2021

Celia Farber 

  

Komentarze

  

Archiwum

MTK Spodek
luty 26, 2006
PAP
Morderstwo Kennedy'ego w świetle propagandy rzeczywistych zabójców-podwójne dno skandalu
luty 7, 2008
Dawid Jakubowski
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
grudzień 17, 2002
PAP
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
styczeń 25, 2007
W kwietniu złotym pokieruje polityka
kwiecień 4, 2004
Puls Biznesu
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
Na ratunek
październik 13, 2003
PAP
Ślepcy od Bibuły
marzec 19, 2007
kruzoe
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media