|
Czy małpia ospa istnieje?
|
|
Ponad pół wieku temu u mojej śp Mamy pojawiły się na całym ciele bąble - zamieniające się w chrosty vel krosty.
Jeszcze gorsze - niż na dołączonym zdjęciu.
Wystraszona Mama pobiegła do lekarza i ....
i miała szczęście, że w tamtych czasach istnieli prawdziwi lekarze.
Lekarz przeprowadził "wywiad" z ostatnich dni życia Mamy i bez jakichkolwiek badań laboratoryjnych zawyrokował, że to jest zatrucie.
Zwrócił bowiem uwagę na fakt, że bąble szczególnie nasilały się w okolicach pachwin tak - jakby w tych miejscach organizm wydzielał toksyny.
Mama przypomniała sobie, że dwa dni wcześniej w upale - myła okna płynem "Ludwik".
Płyn ten mocno parował i zapewne nim się zatruła.
Potwierdzeniem tej diagnozy jest fakt, że wszelkie objawy znikły po paru dniach i nie było żadnych powikłań.
Pół wieku temu było stosunkowo niewiele chemikalii w Naszym otoczeniu.
Ale dzisiaj - co krok się na nie natykamy.
Często ktoś zatruwa się chemią z Naszego otoczenia i poza zainteresowanym nikt na to nie zwracał do tej pory większej uwagi.
Ale od niedawna każde zatrucie z objawami wyprysków - nazywane jest "małpią ospą" zupełnie tak samo - jak każdą infekcję grypopodobną i wiele innych chorób - nazywano do 24 lutego 2022 roku "kowidem".
Chińczycy mają swój kalendarz - z nazwaniem każdego roku od początku panowania określonego władcy, albo jakiejś dynastii.
W starożytnym Egipcie i później - w Starożytnym Rzymie nazwy kolejnych lat - porządkowano jako erę panowania panującego władcy.
Wedle tego wzorca będziemy niedługo następująco nazywać kolejne daty:
2017 - to trzy lata przed kowidem,
2020 - to pierwszy rok kowida.
2023 - to pierwszy rok po kowidzie, albo też drugi rok małpiej ospy.
i tak dalej...
|
|
31 maj 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"W związku z «małpią ospą», Rosja wzywa WHO do zbadania – finansowanych przez USA – laboratoriów w Nigerii" (tinyurl.com/2p8342wk).
Żydoamis popełnili błąd logiczny, ta ospa powinna być BOCIANIA i wtedy jej gwałtowne rozprzestrzenianie się wo wsiom mire byłoby uzasadnione zwyczajami tych ptaków.
A maupy* ani nie latają ani nie pływają transoceanicznie.
Chyba, ze czegoś nie wiem. |
|
2022-05-31
hens
|
 |
|
|
Jak już Gospodarz poruszył kwestię LUDWIKA i pecherzy/pęcherzyków, to zauważę, że tak naprawdę to od niejakiego czasu mamy pandemię choroby płuc, która jakoś umyka gie'niuszom z WHO, mianowicie jest to zwłóknienie płuc, którego powodów ani sposobów leczenia ta 'cudowna' organizacja nie zna.
Wg mnie jest to spowodowane obecnością aerozoli wszelkiej maści, które zamieniają mieszkania w komory gazowe zawierające różnego rodzaju detergenty i chemikalia stosowane w celu utrzymywania czystości czy zapachów, często produkcji chińskiej, więc są całkowicie nieprzebadane.
Środki te pozbawiają pęcherzyki płucne elastyczności, na skutek czego pękają one, następnie zrastają się w postaci blizn i nie mogą pełnić żadnej funkcji związanej z oddychaniem.
Paradoksalnie, najmniej narażeni na tę chorobę są palacze papierosów, ponieważ substancje smoliste uelastyczniają pęcherzyki, dzięki czemu np. mieszkańcy Pekinu, Japończycy czy Grecy żyją zadziwiająco długo, dłużej niż Kanadyjczycy.
A nadłużej w 'polsce' żyją... mieszkańcy Krakowa, który wciąż jeszcze jest czymś zasssmogowany. |
|
2022-05-31
hens
|
|
|
|
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
|
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
|
Znaczenie przesłania papieża do Polaków i do świata
(znawca1)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
|
Choć kiedyś niemieckie, teraz jednak polskie!
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
|
Idea narodowa sama pozbywa się śmieci
styczeń 16, 2009
Dariusz Kosiur
|
Manipulowanie Konstytucją
styczeń 10, 2003
PAP
|
Kiedy koniec kłamstw?
lipiec 24, 2007
oprac.J. C.
|
OŚWIADCZENIE EMIGRACJI POLSKIEJ
październik 28, 2006
|
Zapraszamy do Toronto
kwiecień 4, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Do Rady Etyki Mediów
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur
|
"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"
styczeń 15, 2003
IAR
|
Polityczna egzekucja Leppera?
lipiec 30, 2007
Marek Olżyński
|
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
|
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
|
HAARP straszna broń
luty 12, 2005
Goska
|
Spółdzielcza ciuciubabka
luty 8, 2009
Witold Filipowicz
|
Manifest antykapitalistyczny
listopad 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
|
|
|