ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
więcej ->

 
 

Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie


Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie (AWPW) to nazwa stowarzyszenia, którego prezesem jest Camilio Mejia, starszy sierżant ze stanu Floryda, który wyjaśnia przy mikrofonie cel zjazdu pod nazwą „Winter Soldier.” Nazwa ta powstała w czasie walk o niepodległość USA i dotyczyła patriotów, którzy nie wracali do domu na zimę i walczyli mimo mrozów. Następnie nazwa ta była wznowiona w 1971 roku, przez weteranów wojny w Wietnamie, których stowarzyszenie nosi nazwę Weterani Przeciwko Wojnie (WPW).

Camilio Mejia zeznaje, że bezprawnie przedłużono mu kontrakt służby ochotniczej i wysłano go do Iraku gdzie dostał przydział „zmiękczania” aresztowanych Irakijczyków za pomocą pozbawiania ich snu przez trzy dni i des- orientowania ich, przed przesłuchaniami. Oddział jego traktował miejscowych cywilów z pogardą i zabił wielu bezbronnych, ludzi według zbrodniczych rozkazów. W czasie dwutygodniowego urlopu w USA, sierżant Mejia zameldował sądowi wojskowemu, że sumienie nie pozwala my na dalszą służbę w Iraku.

Dwa miesiące pó?niej został on skazany za dezercję na rok więzienia i degradację na szeregowca winnego niesubordynacji. Po dziewięciu miesiącach więzienia Mejia został zwolniony i wstąpił do organizacji Weterani z Iraku Przeciwko Wojnie. Głos sumienia Camilia Mejia powiedział mu, że „nie powinien brutalizować ludzi w Iraku.”

Następnie zeznaje weteran wojny w Wietnamie, obecnie profesor katolickiego uniwersytetu Notce Dame, Dawid Cortright autor książki: „Bunt Żołnierzy: Opór w Czasie Wojny w Wietnamie.” Mówi on jak widział z bliska zbrodnie popełniane przez Amerykanów na rozkaz ich dowódców i jak pó?niej ponad stu weteranów zeznawało o tym przed kongresem w Waszyngtonie.

Mówili oni jak mieli rozkaz zabijania cywilów z karabinów maszynowych, strzelając z helikopterów. Ich zeznania były rozpowszechniane przez media i miały wpływ na opinię publiczną w USA i na zmianę polityki rządu, zwłaszcza po atakach powstańców rozpoczętych w lutym 1968 roku, które udowodniły, że kłamstwem były komunikaty o zwycięstwie. Profesor Cortright uważa, że powstał cały system amerykańskich wojen imperialnych, które należy skończyć natychmiastową ewakuacją wojsk USA z Iraku i z Afganistanu. Obecnie media o zbrodniach nie mówią tak jak to było w 1971 roku.

Kapral Phil Alif, zwolniony z Dziesiątej Górskiej Dywizji, służył przez rok, w Abu Gharib i w Felludża, po czym odmówił dalszej służby, został zwolniony i wstąpił do ruchu protestu przeciwko nielegalnej wojnie i pacyfikacji Iraku w garnizonie w Fort Drum, gdzie pomagał inwalidom wojennym. Alif zeznaje, że okrucieństwa popełniane w Iraku przez Amerykanów były skutkiem rozkazów rządu Bush’a i nadużywania żołnierzy, którzy są nielegalnie zmuszani do przedłużania służby w „ochotniczym” wojsku.

W wieku 21 lat i po służbie trzy i pół roku, kapral Alif uważa, że ma obowiązek wydostać braci rodaków z Iraku gdzie walczą w „wojnie podłej, nielegalnej i nie moralnej,” w której ranni i inwalidzi wojenni są ?le traktowani przez rządową administrację spraw weteranów. Chce on mobilizować opór żołnierzy.

Tłumaczka z arabskiego na angielski, Tanya Austin, służyła w wywiadzie wojskowym do 2004 roku i teraz zeznaje o swoich ciężkich zaburzeniach psychicznych i złym leczeniu, które doprowadziło ją do myśli o samobójstwie. Przyniosła zeznania koleżanki, która w czasie służby była zgwałcona i pobita a następnie usunięta ze służby, jak nie zgodziła się wycofać zażalenia. Około 25% kobiet na służbie w Iraku wnoszą zażalenia z powodu bezkarnego gwałcenia ich.

Kongresman ze stanu Ohio, Denis Kucinich, niedawno wycofał swoją kandydaturę na prezydenta USA, ponieważ nie miał wystarczających funduszy i był bojkotowany przez media. Pochwala on odwagę żołnierzy zeznających o zbrodniach i krzywdach popełnianych przy okupacji i pacyfikacji Iraku i Afganistanu w czasie wojny, która jest oparta na kłamstwach i była przygotowana w tajemnicy przed Amerykanami. Odwiedził on zeznania grupy „Winter Soldiers” w Silver Springs w stanie Maryland. W czasie obchodów „Winter Soldiers” w 1971 roku media w USA były bez porównania mniej cenzurowane i kontrolowane niż są obecnie.

Tymczasem wielu Amerykanów uważa, że z polecenia prezydenta Bush’a i wiceprezydenta Chenney’a, dokonano na ich rozkaz i pod ich nadzorem, globalną kampanię porywania ludzi, nielegalnego więzienia ich, okrutnych przesłuchań i tortur, jak też wydano wiele wyroków śmierci na podstawie utajonych dowodów zdobytych torturami, bez dostępu oskarżonych do adwokatów-obrońców.

Minister sprawiedliwości USA, talmudyczny Żyd nazwiskiem Michale Mukasey, który jako sędzia nie uznawał za tortury, n.p. stopniowe topienie człowieka, był zapytany przez senatora Edwarda Kennedy’ego, członka komitetu sprawiedliwości: „Czy gdyby stopniowe topienie zastosowano do ciebie osobiście, czy była by to tortura?” Mukasey odpowiedział, że w takim wypadku, stopniowe topienie byłoby uważane przez niego za torturę.

Nadal nie jest jasne czy przy jego talmudycznej logice podobna procedura stosowana do goja a zwłaszcza Araba, byłaby uznana przez niego za torturę. Postawa Mukasey’a w sprawie tortur jest przykładem tego, co doprowadziło wojsko USA do zbrodni wojennych, przeciwko którym dziś protestują Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie, w kilku miastach amerykańskich.

WWW.pogonowski.com
19 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Manipulacja społeczeństwem na temat Iraku
kwiecień 6, 2004
HENRY A. WAXMAN
Drastyczne sankcje USA wobec Korei Północnej
grudzień 10, 2006
Mirosław Naleziński
Agresja ze wschodu
wrzesień 17, 2007
Marek Olżyński
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak mydlić oczy po żydowsku?
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
Do prostego człowieka
luty 28, 2003
Julian Tuwim
Stop manipulacji!
listopad 7, 2006
wampierze
A gdzie sie podzieją medialnie porazeni kamienicznicy ,drobni kupcy,żurnalisci i inni biorokraci
kwiecień 14, 2007
kruzoe
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME
kwiecień 21, 2007
pnlp
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
Media -IV władza ta kryształowa
grudzień 11, 2006
A.Sandauer
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prof. Karolina Lanckorońska nie żyje
sierpień 25, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media