|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
więcej -> |
|
Starty w Iraku i nadzieje na koniec okupacji
|
|

Gazeta “Los Angeles Times” zamiescila analize strat Irakijczykow w czasie ataku i pacyfikacji zarzadzonej przez rzad Bush’a. Andrew Cochburn, Autor ksiazki „Z Popiolow: Zmartwychwstanie Saddama Husseina” (Harper Perennial, 2000), napisal artykul opublikowany 17 grudnia, 2005, pod tytulem „Sprawdzanie Ilosci Zabitych w Iraku.” W czasie konferencji prasowej Bush ocenil ilosc zabitych Irakijczykow na 30,000 na podstawie doniesien prasowych.
Wczesniej John Hopkins School of Public Health ocenil straty Irakijczykow w czasie pierwszych 18 miesiecy wojny na 100,000 co bylo jedna trzecia liczby 300,000 zabitych w czasie dlugiej tyranii Saddama Husseina. Dane lekarzy w podaja przyblizona cyfre 268,000 zabitych w Iraku. Profesor Richard Garfield z Columbia Unversity powiedzial, ze obecnie cyfra zabitych Irakijczykow obejmuje ponad 150,000 osob, czyli ze Bush podal cyfre strat Irakijczykow zmniejszona do jednej piatej.
Obecnie, gdy Amerykanie coraz bardziej krytykuja atak i pacyfikacje Iraku, posluszni oficerowie przescigaja sie w optymistycznych sprawozdaniach. Widoczne to bylo w czasie ostatniej wizyty w Iraku wsiceprezydenta Dick’a Chenney’a. Natomiast nizszej rangi zolnierze watpili w opisywane sukcesy i pytali wiceprezydenta: „Jakie sa pozytywne skutki okupacji Iraku?”
Chenney odpowiedzial, ze w rezultacie moze Irak bedzie zjednoczony i rzadzony demokratycznie, zdolny do zaprowadzenia porzadku i przestanie byc baza terrorystow i zagrozeniem sasiednich panstw, tak ze w roku 2006 ilosc okupacyjnych wojsk amerykanskich prawdopodobnie bedzie zmniejszona z obecnych 160,000 do 138,000 po wyborach w grudniu 2005. Ponad 2150 zolnierzy amerykanskich poleglo do tej pory w Iraku od 2003 roku. Chenney staral sie podniesc ducha wsrod wojska, mimo ostrej krytyki wojny i okupacji. Nie otrzymal on entuzjastycznych aplausow od zolnierzy, wsrod ktorych niektorzy wygwizdali go, wedlug artykulu „Chenney odpowiada na ostre pytania zolnierzy,” (Forbes.com, Associated Press), 18, 12, 2005. Zolnierze otrzymali zapewnienia wiceprezydenta, ze Irak bedzie w nikedalekiej przyszlosci „demokratyczny i zjednoczony” i „przestanie byc baza terrorystow jak i zagrozeniem sasiednich panstw.”
Obecnie przewazajaca ilosc Amerykanow uwaza, ze wojna przeciwko Irakowi jest bledem. Wizyta Chenney’a w Iraku byla niespodzianka nawet dla premiera Ibrahima Al-Jaafari i prezydenta Jalal’a Talabani, ktory oglosil Chenney’a „jednym z bohaterow wyzwolenia Iraku.” Duzy udzial w wyborach przy jednoczesnej opozycji przeciwko okupacji ze strony 80 % Irakijczykow, oznaczal ze wielu z posrod wyborcow w Iraku uwazalo, ze ich udzial w glosowaniu przyspieszy ewakuacje wojsk amerykanskich z Iraku.
Chenney wszedzie w Iraku mial obstawe zolnierzy z bronia gotowa do strzalu. Chenney przelecial nad Bagdadem i budynkiem sadu, gdzie odbywa sie rozprawa Saddam’a Hussein’a; lecial on na helikopterze typu Blachhawk. Chenney zatrzyma sie w Oman’ie, Afganistanie, Egipci, i Arabii Saudyjskiej. Jego przystanek w Iraku byl trzymany w tajemnicy, tak ze wzgledow bezpieczenstwa jak i zeby unikal on dziennikarzy. Na lotnisko w Bagdadzie Chenney przylecial samolotem transportowym typu C-17, a nie swoim oficjalnym samolotem.
Tymczasem w Waszyngtonie Bush upiera sie ze „Wojna w Iraku nie jest przegrana” i prosil wyborcow o cierpliwosc, zeby mogl dalej prowadzic swoja strategie az do chwili kiedy „dzialanosc sil USA w Iraku pomyslnie zakonczy sie,” tak zeby „globalny ruch terrorystyczny nie stal sie jeszcze bardziej niebezpieczny.” Bush dodal, ze glosowanie w Iraku nie jest grarancja konca atakow ruchu oporu.” Bush ma nadzieje ze „teraz bedzie poczatek nowej konstytucyjnej demokracji w Iraku, sercu Bliskiego Wschodu.”
Metody Busha w najlepszym dla niego wypadku stwarzaja w Iraku „demokracje fasadowa.” Wielu ekspertow od spraw Bliskiego Wschodu uwaza, ze w Bagdadzie albo bedzie „republika islamska” zaprzyjazniona z Iranem, albo ze nastapi tam wojna domowa. Bush powiedzial, ze wie ze wielu Amerykanow uwaza ze najazd na Irak byl bledem. On natomiast ma on nadzieje ze tak nie jest.
Ostatnie sadaze wskazuja, ze popularnosc Bush spada nadal i przewaza opinia ze miliardy dolarow wydane na pacyfikacje Iraku i smierc 2156 zolnierzy jest starta dla USA, a cala wyprawa przeciwko Irakowi, jest tylko na korzysc Izraela. Zadania kongresmanow i senatorow, zeby szybko wycofac wojska USA z Iraku, Bush okreslil jako pomyslne dla terrorystow.
Wstapienia Busha w ciagu ostatniego miesiaca stanowia kampanie propagandowa na froncie wojennym i gospodarczym wewnatrz USA. Dzieje sie to w obronie pacyfikacji Iraku. Publiczne przyznawanie sie do bledow przez Busha zmniejszylo troche irytacje wyborcow na niego. Powiedzial on, ze USA nie potrzebuje calkowitego zwyciestwa nad ruchem oporu, zeby oglosic zwyciestwo w Iraku.
W Iraku jeszcze ma byc przeglosowana ostateczna wersja konstytucji na podstawie kompromisu Sunnitow, Szyitow i Kurdow. Najprawdopodobniej bedzie to konstytucja oparta na Koranie i da kobietom mniej praw, niz mialy w ramach konstytucji wprowadzonej w zycie w 1958 roku w Iraku. Tak jak Irakijczycy, tak tez zolnierze i urzednicy USA maja nadzieje, ze wybory w Iraku przyspiesza ewakuacje tego kraju przez Amerykanow.
www.pogonowski.com |
|
20 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Otwieranie puszki Pandory
wrzesień 9, 2003
|
Rehabilitacja
marzec 17, 2008
Marek Jastrząb
|
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
|
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ballada o rogach Szatana
wrzesień 14, 2006
Nebukadnezar
|
Polskie obozy koncentracyjne jako te japońskie bomby atomowe
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński
|
8 MARCA
marzec 8, 2006
zaprasza.net
|
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
|
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
|
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
|
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Wiosenny" XVII memoriał Jana Strzelczyka w Pięciu Stawach
kwiecień 21, 2005
Opracował Marek Głogoczowski
|
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
|
7,8 mld złotych "strat" NBP
maj 30, 2008
Dziennik
|
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
|
Oszczędzajmy na paliwie i nerwach!
październik 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kenkarta naszych czasów
lipiec 29, 2003
Andrzej Kumor
|
Nie będzie biura eurosceptyków na Śląsku
sierpień 8, 2002
PAP
|
Polsko !
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
|
więcej -> |
|