|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
więcej -> |
|
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
|
|
Prezydenta Aleksander Kwaśniewski, były premier Leszek Miller i były prokurator generalny Grzegorz Kurczuk powinni stanąć przed Trybunałem Stanu - podpisy pod wnioskiem w tej sprawie zapowiedzieli w rozmowie w Radiu Zet przedstawiciele PiS, PO, i LPR. Przeciw wnioskowi jest SLD i SdPl.
W piątek wniosek Zbigniewa Ziobry (PiS) do sprawozdania komisji śledczej badającej aferę Rywina uzyskał bezwzględna większość parlamentarzystów. Ziobro uznał w nim m.in., że prezydent Aleksander Kwaśniewski, Miller i były prokurator generalny Grzegorz Kurczuk powinni stanąć przed Trybunałem Stanu za to, że mimo wiedzy o korupcyjnej propozycji złożonej przez Rywina, nie zawiadomili organów ścigania o przestępstwie.
Pod wnioskiem o postawienie prezydenta, byłego premiera i prokuratora generalnego przed TS nie podpisze się SLD i SdPl. "Nie ma żadnego wytłumaczenia, by z kilkudziesięciu funkcjonariuszy publicznych, którzy znali sprawę Rywina wybrać trzech i trzem postawić zarzut, że oni nie zawiadomili prokuratury. To jest absolutnie nielogiczne, niezrozumiałe stanowisko. Przypomina polowanie polityczne" - podkreślił Tomasz Nałęcz (SdPl).
"PO podpisze się pod wnioskiem o postawienie przed TS osób, które są odpowiedzialne, w myśl raportu uchwalonego przez Sejm, za aferę Rywina. Bo Sejm to przyjął. To dotyczy Leszka Millera, Grzegorza Kurczuka i Aleksandra Kwaśniewskiego" - powiedział Jan Rokita. Dodał, że "prezydent ma w sprawie Rywina więcej na sumieniu niż osoby, które tylko o niej wiedziały". "Przyjęcie raportu w Sejmie oznacza, że sprawa udziału prezydenta w aferze Rywina musi być poddana dalszemu badaniu. Oznacza to, że niewezwanie prezydenta przed komisję śledczą było błędem i ta sprawa nie może być na tym etapie zakończona" - powiedział.
Rokita obawia się, że jeżeli dojdzie do ponownego głosowania nad raportem Ziobry - to w przyszłości będzie można obalić każdą obowiązującą ustawę w dowolnym momencie, wskutek konfliktu politycznego.
Waldemar Pawlak (PSL) pytany czy członkowie jego klubu parlamentarnego podpiszą się pod wnioskiem o postawienie prezydenta przed TS powiedział: "Jeżeli głosowaliśmy za tym raportem, no to w konsekwencji trzeba iść krok po kroku".
Zbigniew Siemiątkowski (SLD) przypomniał, że na postawienia prezydenta w stan oskarżenia potrzeba wniosku podpisanego przez 140 posłów i większości dwóch trzecich w Sejmie. "Wszyscy państwo wiecie, że takiej większości nie będzie. Jeśli się zbierze Zgromadzenie Narodowe to w pierwszym czytaniu zostanie to odrzucone, bo nie macie tam większości" - powiedział. Podkreślił, że sobotni apel intelektualistów, skierowany do prezydenta i środowisk politycznych, jest dowodem na to, że prezydent "jest jedynym stabilizatorem" życia politycznego.
"Prezydent powinien wyciągnąć wnioski z przyjęcia przez Sejm raportu komisji śledczej i w moim przekonaniu najlepszą drogą do rozwiązania tego problemu byłaby dymisja pana prezydenta" - powiedział Roman Giertych (LPR). Przekonywał, że skoro Sejm popierając raport Ziobry uznał, że prezydent popełnił przestępstwo, nie zawiadamiając prokuratury o aferze Rywina to że - jak powiedział - "głową państwa nie powinien być przestępca".
Zapowiedział że LPR będzie się starało zebrać w parlamencie podpisy pod wnioskiem o postawienie prezydenta do przed TS. "Jeżeli nie uda się zakończyć tej procedury w tym Parlamencie będziemy się starali ją zakończyć w kolejnym" - zapewnił.
Autor raportu Ziobro podkreślił natomiast, że ten dokument "zawiera pewne przekonanie Sejmu". "O tym czy ktoś jest przestępcą czy nie, może zdecydować sąd" - podkreślił.
(PAP)
Komentarz
Najbardziej znanego gangstera świata posadzono nie za dokonane zbrodnie ale za przestępstwa podatkowe.
Wygląda na to, że podobnie wyglądać będzie sprawa z Aleksandrem Kwaśniewskim, który winien odpowiadać za co najmniej kilkanaście przestępstw - w tym współuczestnictwo w tajnym spisku skierowanym przeciwko polskiej demokracji i wciągnięciu Polski do agresji wojennej. A także złamanie międzynarodowego prawa skutkującego zniszczeniem Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Czekamy na proces ....
Chyba, że Kwaśniewski pójdzie w zaparte i skończy tak jak Nikolaje Czauczesku.
|
|
30 maj 2004
|
|
|
|
|
|
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
|
Libia odblokowana
październik 11, 2004
|
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
|
Czy Zachód ukrywa przed nami swoje prawdziwe intencje?
czerwiec 2, 2003
|
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
|
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
|
Nazywam sie ARGUMENT
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
|
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
|
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ważą się losy Afganistanu
sierpień 20, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwaśniewski: bąd?my wdzięczni za dni, które papież nam poświęcił
sierpień 19, 2002
PAP
|
Winne lampki na balu
styczeń 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Prawo własności
lipiec 18, 2003
prof. Adam Biela
|
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
|
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Co z tą Polską? Kto powstrzyma dalszy upadek Polski?
luty 14, 2005
Ekonomista
|
Święto Miłosierdzia w Łagiewnikach 30 marzec 2008
marzec 31, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Holandia i ONZ odpowiedzą za masakrę w Srebrenicy?
listopad 16, 2002
PAP
|
Czy kablować na pijanych kierowców 01/10/2007
styczeń 25, 2007
Marek Komorowski
|
więcej -> |
|